Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

co prawda nie rodzilam wodzie ale mialam na to nadzieje dopuki nie urodzilam malej "na lądzie" ale miaslam ze soba krotkąś koszulkę na ramiączkach. Chodzi o to zebys ty czula sie wygodnie. Z tego co wiem to w polsce nie przeszłoby jakiekolwiek ubranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) ja rodzilam w wodzie mialam na sobie zwykla bawelniana koszulke na ramiaczkach..bylo calkiem niezle ale jak dla mnie woda byla za ciepla co mnie troche oslabialo ale poza tym wszystko ok. w poniedzialek ide po moj implant:) zobaczymy jak bedzie:):)a wlasnie wyczytalam o tych plamieniach..to znaczy ze one od 4 do 6 miesiecy moga wystepowac non stop??bez przerwy??ja przy braniu pierwszego opakowania tak mialam ze caly cykl brania plamilam fuuuu ochyda:( dzisiaj mimo mojego swieta mecze sie z bolem:(wyrwalam wczoraj zeba i strasznie poszarpali mi dziaslo:(pozszywali je znieczulenia puscily a ja czulam sie jakbym niezly lomot dostala a dzisiaj jeszcze gorzej:(na talbetkach przeciwbolowych jade a do tego antybiotyk i nawet lampki winka nie moge wypic:( a teraz lece sie kimnac mloda spi to moze i mi uda sie zasnac..trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak zwykle wieczorowa pora :) onyx takie spec zadania to tylko dawaj :D. przy okazji polatalam sobie po sklepach ;). dziewczynki jak Wy to robicie ze macie czas na pisanie??? ja kompletnie nie mam czasu na nic :(. ostatnio nawet espresso pije zamiast normalnej kawy, ech... jeszcze jakies 20 lat i wszystko wroci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli nie przesadzaj - 20 lat,jeszcze rok i wszystko bedzie ok pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj frugo oby... u nas choroba za choroba ciagnie sie od listopada :(. najpierw ospa na zmiane a teraz impetigo (liszajec zakazny), cholerny swiat 😠. poza tym zabkowanie Kuby i upierdliwosc doskonala Eli odbijaja sie na moimi samopoczuciu. ostatnio coraz ciezej jest mi sie zmobilizowac by wstac z lozka, a co dopiero pisac. niby caly dzien latam, excuise my french, "jak na sraczke" a nie widac kompletnie efektow :O. spadam spac bo jutro, jak zwykle, wstane nieprzytomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba taki czas teraz,my też ciągle przeziębieni,jeden drugiego w kółko zaraża :O i jeszcze ten remont się ciągnie w nieskończoność no i mnie też ostatnio chęci do życia brakuje,nic mi się nie chce itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena, wszystkiego najlepszego!!! (Napisz, jakie masz swieto? Urodziny?) U mnie tragedia, nie mm czasu wysprzatac chalupy, a przypominam, ze ja ze Slaska jestem :D To znaczy jest czysto, ale ja musze w kazdym kaciku miec klar i w ogole :( Lacznie z kafelkami itd. Nie zdazylam z lazienka, no i kuchnia po obiedzie jeszcze nie sprzatnieta. Moj maz mowi, ze przesadzam, ale np. jak zajrzalam pod lozko to bylo tam 2 cm kurzu na wykladzinie, i jak tu w czyms takim spac. Poza tym jak my nabrudzimy to bedzie ok, ale po kims... A moze rzeczywiscie powinnam sie leczyc... ;) Ja z tych leniwych jestam, a jak posprzatam porzadnie to pozniej moge tylko szmata pomachac i juz jest blysk... No to sie wyzalilam, ide klasc Maksia spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyx2
No, kiedys fajny byl... Wszystko sie kiedys konczy... Smieciar nie ma... Porzadnej z kawusia nie ma... Nawet Moda na Sukces... Wait... Hm... Nie mam pojecia czy sie juz skonczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onyx53111
HEHE, nio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onyx27
Ale tu ruch! Witam wszystkie Onyxy i zapraszam do garow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyxy
To co, zapalamy znicze wieczorkie...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyxy
wieczorkieM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyxy
To co, zaczynamy 130 stronke??? 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyxy
Fail :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena gratuluje i ... zazdroszcze :) bo mamy dzieciaczki w tym samym wieku i tez myslalam zeby juz zajsc sobie z drugim, szczegolnie ze siostra przed chwila urodzila/ Ale ale. niestety jestesmy teraz w totalnymi absolutnym dole finansowym i aktualnie szukam pracy. dawno nie pisalam, bylam dwa miesiace w polsce i ... mialam problemy, bylam u psychiatry i przepisal mi leki antydepres, bralam ponad tydzien i czulam sie koszmarnie jakby mi mozg wyplukano. przestalam. poza tym te leki badz co badz uzalezniaja i nie znam osoby (a znam kilka ktore biora) ktora by po pol roku przestala, a ja chce miec dziecko. tak wiec bede sie ratowac ziolami i praca jak sie takowa zdarzy.moj kuba rosnie rozumie mnostwo , umie kilka slow, zabka,kotek,mama,tu,ma,jajo,baba. ciekawe jak dzieci sobie wybieraja slowa ktore pierwsze powiedza. dzisiaj kupuje nocnik i zaczynam nauke. moze jakies rady? kiedy zaczelyscie i jak to wygladalo? bede wdzieczna. i postaram sie powoli nadrabiac czytanie. ale ten czas leci, pamietam dokladnie jak z Arwena i Lolli oczekiwalysmy na nasze pierwsze.pozdrawiam wszystkie dziewczyny i duzo duzo szczescie zdrowia i milosci w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka trzymaj się i pisz co u Ciebie :) Porządna :) się odezwała,Onyx z całą rodziną też :P,Mamie Eli wybaczamy ma kobitka szpital w domu,Lolli -naszemu forumowemu leniuchowi nie wybaczamy :P a wie ktoś może co u naszego krakersika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx1 no mialam urodzinki:):) heheh widze ze sie nudzilas:):)ale srio cos cichutko tutaj no ale wiadomo dzieci,dom:) a ja dzisiaj znowu swietuje:):)malej wyszly dwa zabki:):)ale na szczescie nie marudzi tylko wpycha wszystko do buzki co popadnie a najchetniej moje palce hehehe trzymajcie sie cieplutko i milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ciotki-klotki :) topik troche podupada wiec trzeba bedzie sie chyba zmobilizowac i minimum 2 razy dziennie popisac jakies bzdury ;) ale to od jutra zaczne chyba :D onyx jak Ci tam??? lesio cool, tez bym sie pisala na jeszcze jednego ale pod warunkiem ze w drugie urodziny sie wyprowadzi i usamodzielni heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazam pewna niepokojaca prawidlowosc-jak tylko jestem to nie ma nikogo buuuuuuu ide spac bo mam dzis paskudny nastroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz,pisz Lolli :) ściągniesz nas przecież tym swoim pisaniem jutro od nowa szkoła :) ale znowu trzeba wcześnie wstać :O ja to juz sama nie wiem czy wole jak idzie do szkoły czy zostaje w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytujaca*
Zeby nie bylo ,ze tylko czytam ;) Onyx, masz bardzo zlozona osobowosc -przybylo nam troche Onyxow ,fajnie :) A z tym sprzataniem to jestes pewna,ze to nie jest nerwica natrectw ? a tak serio to sama sie zastanawiam czy tego nie mam, moje sprzatanie to moja obsesja , czasami sa to szczegoliki ktorych dopoki nie zrobie nie zaznam spokoju ;) nawet laptop po wylaczeniu musze koniecznie zamknac....... zeby sie nie z zakurzyl przypadkiem,dlatego tak zadko pisze heheh Podnosze pytanie, ile Wasze pociechy slecza przed telewizorem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żarcik na niedzielę (jeszcze): Młody się uruchomił, i biega po mieszkaniu w samych majciochach. Mówię do niego: - Załóż spodnie. - Po co? - Bo tak modnie i wygodnie. - A tak goło i wesoło! - i popatajajował dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytujaca, mój mały ma 8 miechów więc tylko czasem zerka na tv ale rzadko.Nie pomogę zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) frugo-moze i racja, to chyba zapuszcze korzen przed kompem :D poczytujaca moje male (18m) nie sleczy tylko czasem sie pogapi jak ktos inny oglada.jak mi zalezy zeby sleczal (chce pospac z pol godzinki) to wlaczam bajke i wtedy tak z 15 minut (zalezy jaka bajka, jak leci in the night garden to sam wszystko rzuca, siada tam gdzie stal i sie cieszy) gorzej ze starsza (7l).o niej spokojnie mozna powiedziec ze sleczy :O aaa frugo mam ten sam dylemat :) jak nie idzie to sie ciesze bo nie trzeba sie z domu ruszac rano ale za to caly dzien wiadomo co.a jak idzie to spokoj ale za to trzeba wyjsc.ehhhh.... kurcze nie umiem sobie zrobic zdjecia zeby bylo widac w calej okazalosci wiec Wam zdradze ze mam... dredy do pasa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dziewczynki!mozecie wychodzic-bylam ale juz mnie nie ma :) no i nowa stronka jakos tuz tuz.onyxy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×