Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

onyx, lustro jak byk. za 7 lat minie :P dziewczyny pozbywam sie legendarnego roweru.moze czyjs malzonek mialby ochote? ponizej link, nie przejmujcie sie feedbackiem.wystawiam z konta kolezanki, kiedys sprzedalam jakis ciuch Lennoxa, kupujacy poczekal 2 dni, nie dostal (trudno zeby dostal!) i wystawil feedback.oczywiscie od razu pisalam ze ocb, a on ze jak dostanie item to zmieni.potem sie okazalo ze item dostal ale feedbacka juz nie cofnal 😡.anyway, to link: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270541468557&ssPageName=STRK:MESELX:IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAJAK!!!!!!!!!!!!!!!!! prawie go dotknelam jak wycieralam lustro :O :O :O wypilabym glebszego jakbym miala heheh wiem, histeryczka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
Witam wieczorkiem:) Ciekawe czy dzisiaj tez sobie sama pomonologuje... Frugo biedulka ta Twoja Hania:( tak sie dzieciatko musi namęczyc,no i Ty tez pewnie wykonczona.Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowka,a Tobie zycze duzo cierpliwosci i siły. Angela zajrzyj na mejla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
heheh napisałam witam wieczorkiem a tu juz pozna godzina,pewnie wszystkie spia a mnie sie na pisanie zebrało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
zaczerniłam sie sesesese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
Hej no co jest?? Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, znow jestem chora. To jakies bledne kolo :o Grypa? Po co ja te antybiotyki bralam 2 tygodnie. Jestem opatulona w kilka warstw a mnie trzepie z zimna. Boli mnie glowa, gardlo, na piersiach mam normalnie kamien, kaszle mnie, stawy od kilku tygodni mnie bola, w glowie mi sie kreci. Jeszcze moj m wraca we wtorek dopiero. Zadzwonilabym po lekarza,ale dowiem sie ze tylko do starszych ludzi przyjezdza :o Wykoncze sie do wtorku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Lolli jak chcesz przesle Ci masc sterydowa przepisana w Polsce. jest duzo lagodniejsza niz to co tu przepisuja. nam nie jest potrzebna bo odkad uzywamy tego kremu: http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?c=&products_id=2764 skonczyly sie nam problemy z "lakierowanymi policzkami" i plackami suchej skory. nie myslalam ze bedzie to mozliwe, ale jednak.... polecam! Frugo biedaku :(, chyba bym dostala zawalu jakby mi dziecko zemdlalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali i Angel - prosze sie tu udzielac :D Gdzie wsiorbalo Porzadna-juz nie-Porzadna??? AgaUK, kuruj sie, u mnie dziala kuracja czosnkowa, ale taka porzadna, karmie wtedy czosnkiem meza zeby mial gdzie spac ;) Jak on tez zje to za bardzo mnie nie czuje, hehe... Mamoeli, ja wlasnie w Polsce dostalam probke tego kremu na suche policzki Maksia i nie za bardzo u nas zadzialal, na co pani dermatolog stwierdzila, ze... widocznie to nie AZS :) A swoja droga fajnie, ze przy aptece dyzuruje dermatolog i mozna bez zapisow pojsc i dac sie poogladac :) U mnie sajgon, nie wyrabiam sie z porzadkami, okna mylabym co tydzien bo do depresji doprowadzaja mnie plamy na szybach - Maksio oglada samochody :) Nie ma to jak Anglia, tamm niezbyt bylo widac ze szyby brudne :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa.... Lolli, to jednak rower sie znalazl? No i dobrze. Super jest, teraz go wystawiasz jak juz wyjechalam...??? I tak pewnie nie byloby mnie stac :P A z pajakami to mam tak samo, hehe :) Dawaj jakis tekst Lesia please :) Co do lustra to obawiam sie, ze pod koniec siodmego roku stluke nastepne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli pozwolicie, to jeszcze dopisze - Frugo, jak tam Hania? Aga75, masz jeszcze jakies piekne zdjecia? :D Magdae, popisz co tam u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://picasaweb.google.com/agnieszkazjackiewicz/AngliaStyczLuty2010# zdjecia lacznie z sernikiem ;) co to z wasza pomoca zostal zrobiony. ja niestety nadal czuje sie kiepsko, gp. oswiadczyl ze wie ze czekam na terapie (juz pol roku) a ze lista dluga i jedna terapeutka to se jeszcze poczekam. W dodatku mam grype zoladkowa i jestem sama , tzn z malym, ktory ma katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, dzieki za zdjecia! 👄 Slicznie wygladasz, a z twojego synka to niezly numer - widze, ze niektore motywy sa wieczne :) Piekne to zdjecie w durszlaku, Maks tez uzywa przyborow kuchennych w podobny sposob! A sernik wyszedl pieeeeeekny, kiedy nastepny? Kurde, nie wiem co ci poradzic na grype zoladkowa :( Tylko moge zyczyc wam zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) onyx a uzywaliscie kremu czy mleczka, bo u nas mleczko tez nie skutkowalo. krem natomiast dziala rewelacyjnie. wiem ze juz o tym pisalyscie kiedys, ale przypomnijcie mi prosze o szczepionce nieskojarzonej MMR. czy ktoras z Was szczepila w ten sposob swoje dziecko? ile kosztuje to w UK a ile w Polsce? dzieki z gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Aga uk jesli jestes bardzo chora lekarz musi przyjechac u mnie byl w piatek polamalo mnie,wystraszylam sie ze ronie :( bole z krzyza rano wstalam czulam sie wysmienicie wsiadam do samochodu minelo 30 sekund czuje jak goraco przechodzi mi przez plecy i nagle tysiac igiel juz wysiasc nie moglam.Trgedia jak doszlam do domu polozylam Olivie cale szczescie ze zasnela a mnie sparalizowalo lekarz pomacal i stwierdzil ze mam skurcz miesni przy kregoslupie,twarde jak cegla kazal brac nadal paracetamol bo z razji mego stanu nic wiecej mi nie wolno masowac grzac tak tylko kto ma zrobic jak M nie ma :O dobrze ze przyjechal brat i ojciec bo dostalam meble z londynu to masowali i pomagali dzis dopiero wstalam w miare prosto.Aha dostalam numer telefonu do fizjoterapeuty myslalam ze jaka rehablitacja a oni tylko moga mi powiedziec jak sie mam podniesc z ziemi zeby nie obciazac kregoslupa :O bez komentarza.W kazdym razie sa apteki polskie w uk internetowe i mozemy sie ratowac czego ci zycze abys szybko poczula sie lepiej :) Frugo jeju wspolczuje :( trzymaj sie cieplutko kochana i twoja Hania. lolli rowerek calkiem calkiem :) a co do pajakow aaaaaa boje sie straszbnie dre i jestem sparalizowana serce wali :O Onyx o oknach lepiej nic nie pisz :O u mnie masakra a moze skoczysz i do mnie :p agnieszka75 sliczne zdjecia sernik bomba ja osobiscie dodalabym polewy czekoladowej taki to uwielbiam :p a co do grypy zoładkowej nigdy takiej nie przechodzilam mnie zawsze meczy na smierc angina wspolczuje kochana kuruj sie tez .. arvena gratuluje dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha-aj :) wczoraj mi wcielo mega dlugasnego posta wiec sie standardowo obrazilam i sobie poszlam.dzis mi przeszlo wiec moge ujawnic ze post byl min. o tym ze: W sobote byla u mnie znajoma z raczkujacym bobasem, na ktorego lesiu chyba rzucal jakies zaklecia voodoo.mianowicie trzymal przed soba wyciagnieta lapke wycelowana w malucha, chodzil za nim w bezpiecznej odleglosci i szeptal rozne rzeczy pod nosem :D czekalysmy tylko w co sie zaraz Filipek zamieni ale to chyba zaklecia z opoznionym zaplonem byly :) onyx, ja bym musiala chyba jego texty na bierzaco spisywac bo nigdy nie moge sobie nic przypomniec! nie wiem czy pisalam jak moje dziecie spiewa?teraz na tapecie jest lady gaga ('papa-papa-patzi') i beyonce ('o-o-o o-o-o if you like it lalalalalalala'), musze przy tym dodac ze chociaz slowa troche zmysla, to w melodii jest bezbledny :) wczoraj bidulek byl zdesperowany zeby wyjsc na dwor, najpierw probowal zalozyc buty (wychodzi mu tylko z moimi ;) ) a potem przyszedl do nas i powiedzial BARDZO wyraznie 'ubrać?', co mnie tak rozczulilo, ze chociaz mialam mega lenia to sie zerwalam go ubierac :D heh nie pamietam o czym jeszcze byl moj post... wiec moze jakas herbse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa a dzis zezarl 2 parowki w 1 min i 38 sekund (!!!) wogole to on jada tylko parowki, ziemniaki, buraki i mleko.i nie, nie wychowal sie na farmie :D mamo eli dzieki za oferte, narazie krem nawilzajacy daje dosc dobre efekty, ale w razie czego sie do Ciebie zglosze. zauwazyas ze u Kuby po konkretnych produktach sie pogarsza?u nas po zoltym serze i czekoladzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze cos z kompem zrobic, internet odpala mi sie w... 20 minut, tak ze Maksio juz sie niecierpliwi a ja zamiast z wami tu klikac musze isc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :D Maks padl po spacerku, bo u nas sniezek popaduje i troche zimno bylo, wiec zjadl dwie porcje obiadu i zaczely mu sie oczka kleic :D Zapomnialam napisac Lolli, ze przeczytalam "Kaplanke..." i rozwalil mnie kult cargo :D :D :D Szkoda, ze nie czytalam tego wczesniej, zablysnelabym na studiach ;) Maks wczoraj obserwowal gwiazdy. Dzis wstaje rano, a ja go z glupia frant pytam: a gdzie gwiazdki? Dziecko na pewniaka wskazalo niebo, pozniej popatrzylo... Hehehe, ale mial smieszna minke! Ale to nic. Mowi: "nie-aa..." (nie ma). Pozniej poszedl do okna i patrzy w obie strony, czy mu sie jakas za winklem nie schowala! No, jak ja tu opisuje to moze nie smieszne, ale jakbysci go widzialy... Heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! I wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
Halo Halo Dzien dobry Wszystkiego Najlepszego kobietki niech Was mężowie na rękach noszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
No a to co za psikus znowu pomaranczowa jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
ale sodki ten chłopczyk z demotywatorów:) A propo jedzenia maluchów to moja córa to straszny niejadek,teraz juz nawet mleka nie chce pic,kaszki musze przemycac w opakowaniach po serkach Danio,z obiadkami tez roznie tylko deserki owocowe pieknie zjada no i jogurty a i jeszcze jak kanapeczke zrobie np.z wedlinka to sie poczestuje owszem kiełbaska a chlebek od razu oddaje i mówi beeeee i co ja mam jej dawac jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
Hej no dlaczego mnie nie zaczerniło znowu??????prze ustawiłam w preferencjach co trza:( cgyba kafe chce mnie na pomarańczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
no i dzis tez sobie popisze sama do siebie? moze umowmy sie na konkretna godzinke co??:))))) :))) zapraszam na drinka(wybor nalezy do Was,a i zaopatrzenie tez na własna ręke) o godzinie powiedzmy wieczornej 21 pasuje?akurat dzieci beda spac to mozna popisac.... Moja dzis zakatarzona to nawet do Polskiego Klubu na spotkania mam z dziecmi sie nie wybralysmy,co by nie zarażac. w ubiegłym tyg.byłysmy na szczepieniu i teraz nie wiem czy to katar ""poszczepienny::czy taki normalny?bo oprócz kataru to nic sie nie dzieje jak narazie odpukac Puk puk jeste tam ktoś?bo jak nima to se ide ,co bede tak klikac i klikac. Angel23 byłas w Polskim Klubie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×