Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

wiecie co jest najzabawniejsze? bylam dzis w kosciele- ksiadz powiedzial - ok nie ma problemu- zadzwon do sekretariatu, podadza wam terminy chrzcin po wielkanocy (bo w poscie chrzcin nie ma)- zadnych zaswiadczen nie trzeba- wypelnic tylko druk na miejscu.dzwonimy do rodziny- i tak jak brat Remiego jak i moje 3 siostry sie przerzucaja tym obowiazkiem jak smierdzacym jajkiem- i nikt nie chce byc chrzestnym tsj jakby Brian byl jakas pomylka zyciowa ech- ryczec sie chce- wyglada na to ze pewnie albo wezniemy kogos z ulicy- albo wcale nie ochrzciimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) agnieszka szukam pracy jako Kucharz bo taki mam zawod lub childminder takze mam dyplom oraz care worker tylko jako childminder trzeba sie zarejestrowac sparwdzaja o niekaralnosc koszt ok 65 f sprawdzaja ci caly dom czy jest dobrze zabezpoieczony nawet jesli deklarujesz ze nie bedziesz pracowala we wlasnym domu potrafia sie doczepic do wszystkiego i czeka sie za pozwoleniem ok 9 mscu znajoma angielka tyle czekala to po prostu szukam ale nie rejestruje sie trzeba tez zdac egzamin a z tym mialabym ciezej.Teraz jestem tak zdesperowana aby zaczepic sie gdzie kolwiek poniewaz zalezy mi na maternity allowance czy wiecie moze czy to iz jestem zarejestrowana jako JSA bedzie mi sie liczyc tak jakbym pracowala?Bo nie dam rady przepracowac 26 tygodni jesli jestem juz w 13 tc wiem ze max czas skladania aplikacji o MA to 11 tygodni po urodzeniu dziecka. Bede wdzieczna za pomoc jesli ktos sie orientuje :) Agnieszka zycze ci aby sie udalo :) ja z biurze nie moglabym pracowac choc uwwielbiam siedziec przy komputerze nie potrafialbym siedziec 8 czy wiecej godzin za biurkiem nigdy mnie to nie krecilo choc czasem zazdroszcze bo czlowiek fizycznie sie natyra :D ale uwielbiam gotowac piec itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i co do ebay Loli wiem ze jestes obcykana jak i inne dziewczyny udalo mi sie sprzedac w sobote rzecz ale spr caly czas konto pay pal i nie ma przelewu choc otrzymuje wiadomosc ze kasa pending na moje konto.Ja napisalam ze paczke wysl;e do 2 dni roboczyc czy w takim razie sobota bedzie wliczana? i czy jesli pieniadze nie dojda na konto czy mam w takim razie obowiazek poslac ta rzecz? Please Help raczkuje w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka - mnie przychodzi email, ze platnosc wplynela na moje konto, nie wysylaj przedmiotu dopoki nie masz pieniedzy na paypalu. Ja raz mialam taka sytuacje, ze platnosc na paypalu zamiast natychmiastowej okazala sie platnoscia e-czekiem, ktory klarowal sie....28 dni(dostalam tez maila z informacja jak dlugo to zajmie). Dopiero po tym terminie dostalam maila i rowniez przy sprzedanej rzeczy pokazal mi sie znaczek £ (to widzisz na my Ebay/Sold). Najlepsze ze ja wtedy juz bylam po terminie porodu a czek sie klarowal...klarowal....klarowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka, jezeli status przelewu to pending tzn ze poszlo ale nie doszlo.niczego nie wysylaj, masz obowiazek wyslac jak dostaniesz cleared payment (status-completed).prawdopodobnie ktos ma cos nie tak z paypalem.mozesz napisac do tej osoby, co sie dzieje, i czy moze woli inna forme platnosci (czek, przelew na konto).sobota sie nie liczy, chodzi o dni robocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te 2 dni robocze to nie od momentu zakonczenia aukcji tylko od momentu pojawienia sie wplaty na Twoim koncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Patinka...my tylko czekamy az nas o cos zapytasz :D Lolli - ja wczoraj tak mialam, deprecha, chorobsko jeszcze do konca ze mnie nie wylazlo, nigdzie nie wyszlam a na koniec zzarlam pol bombonierki czekoladek :O Dzis dostalam @ wiec to wszystko tlumaczy. Dokonczylam tez czekoladki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie Wam zwierzyc, ze nieco mnie kusi aby pozbyc sie gotowki. Powody ponizej :D Rzecz jasna NEXT wie jak kusic - wyslali mi maila ze z okazji moich urodzin free delivery no i weszlam "z czystej ciekawosci". Podobaja mi sie te spodnie (tylko w wersji grafitowej) i ten naszyjnik tez: http://www.next.co.uk/shopping/women/tailoredlooks/26/1 I ten pierwszy od lewej: http://www.next.co.uk/shopping/women/search/40/4?extra=sch&n=women&pid=710-270&exclude=00FH00%7c00F00&returnurl=%2fsearch%3fp%3dQ%26lbc%3dnext%26uid%3d723731650%26ts%3dv8%26w%3daccessories%26af%3dgattgender%3awomen%26isort%3dscore%26method%3dand%26filter%3dsubset%253a4201%26nxtv%3d000%26nxti%3d0&bct=%26quot%3baccessories%26quot%3b%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bWomen I ta bluzka w rozowym kolorze: http://www.next.co.uk/shopping/women/smartcasual/16/2/shopping/women/smartcasual/16/4 Mozna by wymieniac..... :D Zastanawia mnie skad u kobiety taka nieustajaca chec posiadania kolejnych ciuchow..... Moze ja mam jakis problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, Ewag, super, teraz tylko lapanka na ulicy i problem z glowy... A jezor bedziesz mydlam szorowac jak o Brianku tak brzydko bedziesz mi tu pisac - pomylka zyciowa... Mysle, ze rodzinka ma weza w kieszeni i sie boi kolejnych urodzini swiat, heh, u mnie tak jest. Wiec chrzesta zostala moja kolezanka, ktora ma trojke dzieci, w tym jedno niepelnosprawne, i do glowy jej nie ma prawa przyjsc jakies kupowanie prezentow. :P Lolli, nie mow, ze tyle poswiecen na darmo... :( Pisalas do tej dziewczyny? Aga75, ale sie rozochocilas... A co to metrowiec? Moze znam pod inna nazwa...? AgaUK - naukowcy to tlumacza (tzn. nie wydawanie pieniedzy, ale chec posiadania roznych ciuchow)... biologicznymi uwarunkowaniami faceta. Po pierwsze wzrokowiec, a po drugie instynkt mu mowi o rozszerzaniu stada. Jak ty sobie zmieniasz wyglad zewnetrzny, to jakbys byla kims innym i jego instynkt przekazywania genow przez kopulacje z jak najwieksza liczba samic zostaje zaspokojony/oszukany. To tyle naukowcy. Chyba byli facetami :D Acha, Lolli, jak idziesz sie polozyc ze szczescia to patrz gdzie sie kladziesz... :P Mamoeli, jak twoj szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx- to nie ja tak mysle ze jest- tylko nastawienie mojej rodzini tak na to wskazuje- no bo tak sie wykrecaja anyway- olac ich- chrzestnego juz mam- jutro zapytam kolezanki- moze sie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, Ewag, uszy do gory! Brianek spal w nocy? Dal ci troche odpoczac? Czy mam czekac na ta paczke... :P Dzis wzielam Maksia, polozylam sobie "na rece". Tak sie fajnie przytulil, ale nogi mu juz dyndaja i w ogole taki dorosly jest :( Trzeba nastepne dziecko robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag jakby co to ja moge byc chrzestna hehe ja stoczylam walke z moja mama i tesciowa i narzeczonym o chrzestna bo wszyscy uwarzali ze jezeli moj narzeczony ma siostre to ona powinna byc chrzesta ale ja uwazalam ze epsza osoba na to stanowisko bedzie moja znajoma i teraz zaluje bradzo ze sie zgodzilam,zostalam przeglosowana:( nie dosc ze jak byly chrzciny to musialam kupic bilet zeby łaskawa pani zechciala przyjechac do nas to nawet kartki dziecku na urodziny nie przyslala a kolezanka specjalnie wolne sobie wziela w pracy zeby przywiesc ksiezniczce prezent:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi oczywiscie o prezenty ale kartke mogła kupic:P ale mnie troche zdolowalyscie z ta praca?az tak zle jest?onyx a czemu tylko szklarnia ci zostaje?hm..?tez bym chciala kiedys isc do pracy i załamalam sie jak wy takie wykrztalcone i z doswiadczeniem i macie problemy:P trzymam kciuki za wszystkie mamuski poszukujace pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mam chwilę to napiszę :) urodziny mojego małża były super,wszystko mi się udało zorganizować tak jak sobie zaplanowałam :) chyba w życiu nie byłam tak zorganizowana :) małż przyszedł z pracy wchodzi do kuchni,światło zgaszone,rolety pozasuwane,tylko świeczki na torcie (fack:) nawet nie wiecie jak trudno zapalić 40 świeczek na jednym torcie)oczywiście 100 lat a jak by inaczej,dmuchanie prezenty,szampan :) (to co tygrysy lubią najbardziej) a potem pyszniutka kolacja,karkóweczka i ziemniaczki zapiekane z cebulką i papryczką,wszystko wyszło super,jedzonko pyszne,prezent trafiony :) jak byłam z siebie dumna,a M jaki szczęśliwy,twierdził,że zapomniał,że myślał,że jutro dopiero,że nawet miał sprawdzić w kalendarzu,ale tak jakoś mu się zeszło :) Wieczorem mi powiedział,że mam aplikować o tego psa(miękł już wcześniej pisałam Wam,że dzwonił z pracy i bardzo konkretnie ze mną rozmawiał) że może nam się uda :) teraz czekamy :) A metrowiec to bardzo pyszne ciasto,robiła je moja kuzynka w pl ale nigdy nie chciała dać przepisu,ostatnio mi się przypomniało o tym cieście,poszukałam w necie i znalazłam super opisany przepis,zrobiłam na ten weekend bo M miał imieniny :) i smakuje identycznie jak kuzynki :P a w dodatku jest prosty i tani.Tu macie ten przepis ; http://mojewypieki.blox.pl/2009/02/Metrowiec.html ok to teraz biorę Hanię z potężnym guzem zwaną Bibisiem :D,sekator i idziemy do ogrodu zrobić trochę porządków wiosennych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam was kochaniutkie :) u mnie sloneczko za oknem :) choc lekki przymrozek jest,musialam zdrapywac szrom z samochodu efekt 5 minut spoznienia do szkoly :O dziewczyny dostalam wiadomosc ze payment is cancelled.Ale pieniedzy nadal nie ma wyslalam tej Pani wiadomosc zobaczymy co powie. OLivka zasnela zazwyczaj klade ja kolo 1-2 giej ale Laura madra glowa rozbudzila ja z samego rana :O bo skoro ona musiala wstac to dlaczego Olivie mialaby pospac dluzej :O byla tak marudna ze ledwo szlo z nia wytrzymac. Ja do 3 ciego dzieciatka pewnie bede brala jakis znajomych o ile nie skonczy sie kims obcym :) moj brat jest juz 2 razy chrzestnym dla moich corek wiec glupio by bylo go prosic po raz 3 ci ?jak myslicie..ah tak to jest jak sie mieszka za granica. zmykam na sniadanko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helouuuu onyx, jasne ze pisalam, i nawet odpisywala az... zamknela konto na ebay i tyle swoje buty widzialam... :O :O :O porazka na maxa yyyyyyyyyyyh a swoja droga to tez mi sie kiedys snilas, i tez bylam pewna swoich cudownych, psychicznych wlasciwosci.i zapomnialam zapytac jak wygladasz.a teraz sie okazalo ze z wlasciwosci nici, bo u mnie bylas blondynka z grzywka i w okularach.co do wzrostu nie wiem, bo siedzialas :D a wogole onyx, to niezla z Ciebie osobowosc ze sie przypadkowym ludziom snisz heheh frugo, nasz lesiu byl swego czasu Bobisiem.myslisz ze sa sobie z Hania pisani? :P piszecie o chrzcinach... moja babcia robi mi ogromne cisnienia z tego powodu.nie rozumie ze po co chrzcic dziecko skoro nie bedzie sie go wychowywac w wierze katolickiej.ale chyba postawi na swoim.a w zwiazku z tym chrzestnym bedzie partner mojej mamy (i tu mala anegdotka-sa z moja mama od 17 lat a ona dalej mowi do jego matki na 'pani' :D ), to czyste wyrachowanie z mojej strony, facet jest wlascicielem polowy Wisly+doplywy+ryby :D :D :D a chrzestna moja przyjaciolka, jak sie uda skoordynowac czasowo-przestrzennie (to ta z Irlandii). ja bym chciala byc chrzestna ale nikt mnie nigdy nie poprosil, mam mala rodzine, a poza tym i tak wszyscy mysla ze jestem zdrowo porabana hehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga uk, z tymi ciuchami to jest tak, ze jak kobita sobie kupi jakies nowe szmatki, a do tego fajne dodatki, to sie czuje jak milion dolcow, a to niezbedne dla zdrowia psychicznego.takze nie martw sie, robisz to, co najbardziej naturalne :P aha, ja jeszcze sobie tlumacze ze wspieram organizacje charytatywne-srednio co pol roku wynosze do charity 2 wory ciuchow (z braku miejsca, a nie checi pozbycia sie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) konkurs na rodzicow chrzestnych uwazam za zamkniety- role juz zostaly obsadzone- a chrzciny sie odbeda 24 kwietnia w sobote o 6 wieczorem ( bo kurna w niedziele tego weekendu nie ma mszy bo maraton biegnie- a tylko w ten weekend bilety z pl nie kosztowaly fortuny dzis rano byl tel z przeprosinami i moja siora ( ulubiona) poprosila o ponowne rozpatrzenie jej kandydatury a chrzestny jak pisalam jest stad no a teraz prosze o rade co ja kurna mam przygotowac na obiad? to bedzie moj debiut jako pani domu- i nie chce zeby mnie goscie na jezykach nosili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli no może :) ale to oznacza,że będziemy rodziną :) Ewag ja nie wiem co możesz podać,nie znam waszych upodobań,mogę ci wieczorem napisać co ja bym podała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx- no musze sie zastanowic :) maly spal od jakiejs 9 do 1 -3- ok 5 znowu jedzonko i mu sie znowu gruchajaca zalaczyla- pekalismy z Remim ze smiechu jak krzyczal do zabawek- zmorzylo go ok 6 i do 7 spal- a potem sie Remi nim zajal- a ja do 9 dospalam czyli niezbyt spal tej nocy- ciekawe jak dzis bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag, moze cie zalamie, ale... Jak dziecko w tym wieku przesypia w nocy 4-5 godzin to mu sie zalicza ta nocke jako przespana :D Ktos pytal o szklarnie - przeprowadzilam sie do Holandii, czy to cos tlumaczy...? :P Dziewczyny co wy z tymi snami i z blondynka... Czy to sie nei laczy? Moja teoria: pisze tu takie glupoty, ze myslicie, ze jestem blondynka i nie mozecie sie otrzasnac. Dlatego sie wam snie... Pasuje? Futerko chce mi kupic maz, a ja jakos nie widze sie, jak zarzucam chinskie kroliki na ramiona i ide do Lidla na zakupy :D Ewag - co do obiadu to nie wiem, na ile umiesz gotowac i piec. Pewnie wiekszosc bym zamowila, bo kurde to strasznie duzo miec na glowie - gosci, dziecko i jeszcze gotowanie. To sie tak wydaje, ale pewnie i tak bedziesz musiala wziac kogos do pomocy, bo przyjdziecie z kosciola i co - bedziesz przebierac dziecko, karmic je i jednoczesnie odgrzewac obiad, a na dodatek bawic gosci...? Za duzo tego dobrego, debiuty se zostaw na kiedy indziej jak mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, dzieki za przepis na metrowca :) Patinka, a jak sie czujesz? Jak ci zazdroszcze, tez bym chciala, zeby mi cos tam sie w brzuchu wiercilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..?to nie wygrałam konkursu?:( ja na obiad zrobilam rolady z kluskami ślaskimi jeżeli ktos jest ze ślaska to wie o co chodzi:P a i barszczyk czerwony,generalnie wszystko zrobilam w sobote wieczorem a w niedziele odgrzewalam,oczywiscie narzeczony zabawial gosci a ja w garach i po tej imprezce doszlam do wniosku ze nastepnym razem pojdziemy do restauracji bo ja po tych chrzcinach to wygladalam jakby mnie ktos pobil hehe to znaczy oczy podkrazone mialam strasznie i troche zmeczona bylam bo msza rano była a obiadek dla 6 osob tylko robilam,jakby co to moge dac przepis na ulubiony obiad narzeczonego:P u nas jakis cud chyba jest:)moje dziecko ładnie sie połozyło po przeczytane bajce bez krzyku wiec zamknelam drzwi i poszłam za dłuższa chwile wracam a ona sobie siedziala grzecznie sama i sobie nozki powasadzała miedzy szczebelki i zabawe miala,pozniej jej tatus siedzial przed komputerem i nie przeszkadzalo jej to i zasnela:)chyba jakies gorsze dni miala ale mam nadzieje ze juz nie powrócą:) frugo ale fajna imprezke zorganizowałas:)ja to lubie takie niespodzianki,ale niestety kobietki są tylko takie pomysłowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..?to nie wygrałam konkursu?:( ja na obiad zrobilam rolady z kluskami ślaskimi jeżeli ktos jest ze ślaska to wie o co chodzi:P a i barszczyk czerwony,generalnie wszystko zrobilam w sobote wieczorem a w niedziele odgrzewalam,oczywiscie narzeczony zabawial gosci a ja w garach i po tej imprezce doszlam do wniosku ze nastepnym razem pojdziemy do restauracji bo ja po tych chrzcinach to wygladalam jakby mnie ktos pobil hehe to znaczy oczy podkrazone mialam strasznie i troche zmeczona bylam bo msza rano była a obiadek dla 6 osob tylko robilam,jakby co to moge dac przepis na ulubiony obiad narzeczonego:P u nas jakis cud chyba jest:)moje dziecko ładnie sie połozyło po przeczytane bajce bez krzyku wiec zamknelam drzwi i poszłam za dłuższa chwile wracam a ona sobie siedziala grzecznie sama i sobie nozki powasadzała miedzy szczebelki i zabawe miala,pozniej jej tatus siedzial przed komputerem i nie przeszkadzalo jej to i zasnela:)chyba jakies gorsze dni miala ale mam nadzieje ze juz nie powrócą:) frugo ale fajna imprezke zorganizowałas:)ja to lubie takie niespodzianki,ale niestety kobietki są tylko takie pomysłowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..?to nie wygrałam konkursu?:( ja na obiad zrobilam rolady z kluskami ślaskimi jeżeli ktos jest ze ślaska to wie o co chodzi:P a i barszczyk czerwony,generalnie wszystko zrobilam w sobote wieczorem a w niedziele odgrzewalam,oczywiscie narzeczony zabawial gosci a ja w garach i po tej imprezce doszlam do wniosku ze nastepnym razem pojdziemy do restauracji bo ja po tych chrzcinach to wygladalam jakby mnie ktos pobil hehe to znaczy oczy podkrazone mialam strasznie i troche zmeczona bylam bo msza rano była a obiadek dla 6 osob tylko robilam,jakby co to moge dac przepis na ulubiony obiad narzeczonego:P u nas jakis cud chyba jest:)moje dziecko ładnie sie połozyło po przeczytane bajce bez krzyku wiec zamknelam drzwi i poszłam za dłuższa chwile wracam a ona sobie siedziala grzecznie sama i sobie nozki powasadzała miedzy szczebelki i zabawe miala,pozniej jej tatus siedzial przed komputerem i nie przeszkadzalo jej to i zasnela:)chyba jakies gorsze dni miala ale mam nadzieje ze juz nie powrócą:) frugo ale fajna imprezke zorganizowałas:)ja to lubie takie niespodzianki,ale niestety kobietki są tylko takie pomysłowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×