Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Czemu stopki sa podwojnie i czemu znowu trzeba cos przepisywac? Kiepska jestem w tych zamazanych literkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pewnie odsypiacie??? wirus jest i to podwojny,unas wymioty i biegunka i wirus gardla kolezanka stracila glos i poszla do GP i oczywiscie powiedziala,ze po tym pierwszym wisrusie teraz ten drugi panuje,a my wlasnie przeziebieni,amelia w nocy ledwo dychala,ma kosmiczny katar i kaszel,ja tez:( dzisiaj jedziemy do PL sklepu na swieta pokupowac...nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto rano wstaje..... ten sam pije kawe :) Lolli moja Amelia codziennie ma jakas kontuzje glowy Wczoraj spadla z rowerka i przywalila z calej sily glowa o debowy coffee table A jak bylam w PL to jej nie upilnowalam i spadla mi ze schodow , na szczescie jakos tak sie asekurowala,ze wstala i pobiegla dalej jakby nigdy nic sie nie stalo a ja malo zawalu nie dostalam.... Duzo znajomych tutaj wlasnie sie pochorowalo i mieli te same objawy U nas dzisiaj akcja BIGOS, wiec zaraz sie zbieramy do polskiego sklepu po kapuche Onyx, a suche drozdze nie moga byc?czy takich tez nie uraczysz tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,jakbyscie sie dziwily skad sie bierze moj przyplyw geniuszu to od poniedzialku biore piguly "sharp mind" I zeby bylo smieszniej wczoraj stalam przez piec minut i glowkowalam czy juz wzielam tablelke czy nie ;) no i wlasnie wczoraj zapomnialam ,ze mialam sie spytac jak tam praca?Budujace jest,ze Cie zapraszaja na interview , to juz pol sukcesu !Thumbs up !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie agnieszka75 jesli chodzi o maciezynskie to jesli dobrze pamietam to trzeba na 16tyg przed terminem porodu przepracowac 26 tyg na kontrakcie na moja wyspa sa odp.na rozne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde maz robil system i teraz zdjec z telefonu przez usb nie moge przeslac musze cos zainstalowac?i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny sorrki wielkie ze jak sie tutaj pojawiam to przewaznie mam jakies pytania ale czasami nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi..a wiec... jutro jade autem do pl,fotelik dla mlodej mam juz wiekszy ale do tej pory ona jezdzila tylem w kierunku jazdy..od ktorego miesiaca moge zmienic pozycje fotelika??czy to zalezy od wagi czy sily miesni??ona teraz wazy ponad 9 kg.jest duza i nozkami dotyka oparcia siedzen i napewno nie jest jej za wygodnie..mozecie mi pomoc?? pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena moja juz od dawna jezdzi przodem tylem beczala selena sprawdz maila i wesolych swiat ci zycze i spokojnej,szczesliwej podrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena wiekszosc fotelikow przodem jest od 9 kg i mozecie smialo wozic swoje dziecko .Chodzi o kwestie bezpieczenstwa ,dopoki dziecko sie miesci do tego tylem to lepiej jak najdluzej w nim zostac Moja mala od 8 miesiaca jezdzi niestety przodem bo juz nie wchodzila do starego fotelika .szerokiej drogi! MOje dziecko ma faze na wozek, po kazdym spacerze wracam na syrenie bo nie da sie z niego wyciagnac. Szkoda,ze kiedys tak grzecznie w nim nie siedziala, tylko teraz "na starosc" jej odbilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc sotonianka - infacol wyprobowany i nie badzo dziala... frugo - zdjecia zaraz do ciebie pojda, znalazlam w aptece wysylkowej tej cudny srodek na kolki, ale dziekuje za propozycje:) Anecia witaj w katarkowym swiecie:). Frida to jednak dobry wynalazek:), mala sie smieje przy uzyciu... ale ona zawsze sie smieje na przewijaku:). Lolli a ogladalas descent 2?? Najpierw trzeba zobaczyc czesc1 oczywiscie:) Dziewczyny zycze Wam milych, spokojnych i rodzinnych swiat Wielkanocnych👄 Jednak nic nie pieke, moj m. myslalam ze wczoraj zejdzie z tego swiata, byla blady jak cholera, nawet pic nie mogl... wszystko oddawal, 12h go trzymalo:(. Wszystko przez ta cholerna prace:(!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Anecia - trzeba na nowo zainstalowac plyte od telefonu. Tez musze sformatowac dysk, kilka dni temu mialam probe wlamu na laptopa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli i Onyx jak lubicie sie bac to polecam jeszcze eden lake - szok w tramapkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki fotelik http://www.topmarket.pl/fotelik-samochodowy-0-18-kg-britax-first-class-geneva-p40684.html ale tak sie zastanawiam skoro dla mlode jest to bez roznicy jak jedzie dla jej bezpieczenstwa zostawie ja w pozycji tyl do przodu. jechalyscie z maluchami autem tak daleko i dlugo??mam cykora ze hoho:(ze czegos zapomne jak ona to zniesie itp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomea u nas "odsysacz mozgu" tez nie raz byl wybawianiem :) Tylko moj m z racji tego ,ze tego nie znal (jako ze jego angielska mama pewnie mu nie odciagala smarow) bardzo sceptycznie podchodzil do tego wynalazku, raz nawet jak jechalismy do gp kazal mi to zabrac i pokazac lekarzowi :) oczywiscie lekarz go zapewnil,ze jest to calkowicie bezpieczne :) Ja nie lubie mrocznego kina,raz przypadkiem zostalam zaciagnieta na "Wrota piekiel"( "drag me to hell") i mialam shizy potem Poszlam tylko dlatego ,ze moj m powiedzial mi ,ze to bardzo lajcikowy thriller i ze tworca filmu to gosc ktory zrobil Spidermana wiec luz ....nigdy mojemu m tego nie wybacze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomea, jasne ze widzialam :) i 1 i 2 :) ja jestem stara horrorowa wyjadaczka ;) eden lake zaczelam kilka dni temu ale sie balam ze zarz zaczne sie bac i poszlam spac heh. a wczoraj obejrzalam prawie 'ostatni dom po lewej 'Cravena brrrrrr prawie bo tez juz czulam ze zaraz nie bedzie na moje nerwy i poszlam spac. no dobra, poprawic sie musze: jestem stara horrorowa wyjadaczka jak maz tygodnia siedzi obok i z mina wyrazajaca pelnie nudy i pogardy oglada ze mna.uwierzycie ze co jakis czas robi mi glosne buuuu i dzga paluchem w zebro, w chwilach najwiekszego napiecia w filmie!!!stary chop a jak dziecko czasem :D . a ja sie za kazdym razem boje oczywiscie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jak teraz o tym mysle to on mi na KAZDYM choc troche strasznym filmie buczy i dzga.to musi byc jakas jego slabosc chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde hardkorowy ten film.najgorzej jak horrory sa o ludziach i prawdopodobnych sytuacjach :O :O ale przynajmniej taki pokrzepiajacy, poki co rodzice glownej ofiary masakruja po kolei jej oprawcow.na ich miejscu robilabym to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha niezle lolli:) ja horrorow nie lubie!nieraz ogladam i czytam thillery cobena,a raz nawet do polowy przeczytalam ,,komorka ,,kinga wiecej nie dalam rady;) schizy mam do dzisiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora - druga zmiano, mobilizacja, pelna gotowosc!!! Ja sie nie lubie bac, ja po prostu jestem uzalezniona od adrenaliny, hehe. Dajcie jakies linki do tych tabletek na "sharp mind" :D Normalnie nie wyrabiam. Zapamietuje rozne glupoty, np. mialam sprawdzic sklep "Bocian", napisac maila do firmy pradowej w Polsce itd. No i maz sie dziwi, jak ja to wszystko pamietam (lista byla dluuuuuga). Wiec mu mowie: bialy bocian, bzzz (tu odglos pradu dopadajacego ofiare), czarny bocian... To bylo tydzien temu a maz jeszcze sie dopytuje, czy juz zalatwilam te dwie sprawy :D :D :D Mnemotechniki dzialaja, tylko kurka sama technika spraw nie zalatwi, buuuu... Heh, a jak uczylam w polskiej szkole i udowodnilam (prowokacja oczywiscie), ze uczniowie zapamietuja OK, tylko im sie nie chce zapamietywac, to jeszcze po roku przychdzili do mnie z pretensja, ze pamietaja debilna liste zakupow, ktorej sie z nimi nauczylam na tych zajeciach :D Nie trzeba dodawac, ze pamietam ja do dzis... :( Co ja to mialam... Acha, Anecia, wiem, ze jestes Anetta2, hih. No ale opaska pekna, zawsze mi brakuje coreczki jak widze takie gadzety w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja czytam kontza i cobena tez a horror im gorszy tym lepiej:):P Ale powiem wam ze w moim mieszkaniu czasmi wsyztsko samo spada wiec moze jakies duchy mi grasuja??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×