Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Frugo, trzymam kciuki za was, za Haneczka zeby zdrowiala, a za ciebie zebys miala sily :D Nie to, zebym grymasila, ale w przepisie jest STARY ser, hihi, usmialam sie ;) Ewag, no niezla rodzinka, u mnie wiekszosc na poziomie, ale trafiaja sie takie agregaty, ze slow brak :D Zaraz, c o ja to jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorki za literówkę,oczywiście ser miał byc STARTY,nie czytałam wczoraj,tego co napisałam,chciałam jak najszybciej napisać i iść zmienić małża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo kochana, no zesmy sie chyba wszystkie domyslily, ze chodzi o starty :D Dzieki jeszcze raz za przepisy! 👄 Mam dzis przekorny nastroj, wiec zapytam: na co zmienilas malza? Bo ja bym swojego zmienila na pare rzeczy, ale poki co jeszcze sie chetny na taka zmiane nie znalazl ;) A moze znalazl(a) tylko ja o tym nie wiem...? Mam straszna glupawke, sezon buntu dwulatka uwazam za otwarty, Maks siega juz do szuflad i potrafi otwierac drzwi, wiec nie znam dnia ani godziny :o Dzis mi tak "wysprzatal" wszedzie, ze normalnie nie moglam juz za nim nadazyc, a zadne tlumaczenia nie pomoglyyyy... 😭 Musze znalezc sposob na umieszczenie wszystkiego w kuchni na wyzszym poziomie, a juz te wiszace szafki mam zapchane po dziurki w nosie 😭. No tom sie wyzalila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag, jaki twoj synek jest piekny! Interesuje sie mata? Maks pierwszy dzien troche sie przypatrywal, dopiero na drugi zaczal szalec :D Fajne masz zdjecia, podoba mi sie ten ziomal w troche zdjetym kapturze, i to, jak sie do ciebie tak boczkiem przytula, swietne te dzieci lezace na poduszce, no, w ogole fajowe :D A co u ciebie? Czujesz sie juz lepiej z macierzynstwem? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, Skuuls, zapomnialam ci napisac, ze piersi z kurczaka pocielam, ale na dosc grube paski, wyszly mi po 3 z kazdego cyca, bo mialam malo czasu zeby sobie polezaly. Byly pyszne! Ale na pewno w calosci tez sa dobre, nastepnym razem nie bede kroic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze tak :) Rem mi troche wiecej pomaga- i Brian sie jakos grzeczniejszy zrobil jak moglam go uderzyc- tak sobie czasami mysle nooo- a teraz czekamy na zabki :) a mate polubil od 1 polozenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zalotnika - nie moge, mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu 😭. W sklepach sa blokady, ktore trzeba zamocowac wkrecajac pare srub :( Ewag, trzymam kciuki, nawet nie wiesz, jak sie ciesze :D A mi sie marzy jeszcze jeden maly szkrab, moze byc szkrabka :D Na glowe upadlam czy co... Takie maluskie, do przytulania... Ale by mi dwojka dala popalic, nie? Swoja droga, jeszcze nie bylo zadnych rzutow na podloge, tarzania sie na ulicy lub w sklepie... Pozyjemy, zobaczymy! Na razie padam psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj Maksik tez ma ta mate i w sumie od dwoch dni ja decenil bo tak to zadko byla brana pod uwage:D No dziewczyny mam pytanie, jak taka niedoswiadczona mamusia, nie myslec o mnie zle pytam was bo wy dzieci juz macie starsze, i z wiedza jakas jestescie napewno wieksza, niz ja:) Zatem od jakis dwoch tygodni moj Maksik szanowny wstaje w nocy jak noworodek co trzy godziny i domaga, sie jedzenia:(jak dostanie zje idzie spac:)i tak co trzy godziny, jezus nie wiem co mu jest co ona taki nie najedzony, zaznaczam on jest cwana bestia !i na piciu sie nie nabierze:(:P Swoje musi dostac:D nie wiem co sie stalo co to jakis kryzys skonczyl 8 miesiecy duzy gosc i co bedzie sie cofal zamiast spac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx --na bank sa albo w ikei albo gdzies sa takie na przyczepy nie na srubki, a isa takie co zachaczasz o raczki szafek i dziecko nie otworzy jak znajde powiem ci gdzie tylko napisz jakie masz szafki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zalotnika, no jakby te szafki mialy o co zaczepic to by juz byly obbaleronikowane sznurkiem, kurde, a tu nic ni ma, tylko taka listeweczka marna. Maksio jest silny, rece ma silniejsze od moich, wiec prowizorki nie stykna. Heh, przypomnialo mi si, ze ostatnio w piaskownicy jakis chlopak tak na oko 3-letni probowal muwyrwac lopatke, oburacz i nie dal rad, a Maks trzymal jedna reka i nawet nie drgnal :D Ze spaniem to Maks (moj) mial podobnie w tym wieku. Wyplenilam to ok. 13 miesiaca, kiedy sie wreszcie zbuntowalam i nauczylam go znaczenia slowa "nie ma" - jak zjadl posilek to mowilam "nie ma", albo 'gdzie jest..." - "nie ma" itd. Jak sie budzil w nocy na jedzenie to zaczelam mowic "nie ma" i od tej pory mam - odpukac - spokoj. Nie bylo awantur, trwalo to 3 noce. Glupia bylam ze tle czekalam. A to drugie dziecko to chce chyba miec, zeby wyprostwac te wszystkie bledy wychowawcze, ktore popelnilam przy pierwszym... :P Lolli, odezwij sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie zalamalam nie pocieszylas mnie:( !3 miesiecy a moj,Maks to takie dziecko ze nie ustapi ma dostac mleko i koniec bo on glodny juz widze jak mu mowie nie bedzie sie tak darl dopuki nie dostanie jejku ja chce spac w nocy :(buuuuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zalotnika, mowilam, ze glupia bylam, ze tyle czekalam... ;) Bardzo przepraszam za literowki, Maksio ostatnio bawil sie znowu klawiatura :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ja mam zrobic mowic mu od dzis ze nie ma??watpie zeby zroumial:(jejku ratunku poradzcie cos dziewczyny bo ja che spac a nie budzic sie non stop , chociarz musze sie do czegos przyznac, uwielbiam jak w ku=oncu loduje z nami w lozku czasmi i sie przytulic do takiego cieplutkiego Maksika wrr jak ja go kocham:):D:D:D No dobra juz koniec tego lece juz do spania bo jutro piekna pogoda i zamierzam jechac na wycieczke z moim malym mezczyzna:), wszelkie rady jak go tego zwyczaju oduczyc mile widziane:), swoja droga nigdy tak nie bylo spal od 10-do 7 rano szlag co sie stalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeYKA!!! A ja chodze na kurs anielskiego:p Frugo zdrowka dla Hani i cierpliwosci dla ciebie!🌼 Skulls to ty pytalas dlaczego pomidorow nie daje?nie daje bo mam inny przepis niz frugo:)a raczej przepisy bo na ta salatke mam ze 3 Przepis na spanie dziecka to po prostu nie dawanie mleka,wez go przytul jak zasnie to do lozeczka,moze poplakac ze 2-3noce zanim sie nauczy nie jesc:)# onyx moja amelia tez drzwi sobie otwiera wszystkie!szuflady i szafki tez,dzisiaj ide po blokady bo paluchy przytrzasnela juz kilka razy,ale juz nie placze i zaglada znowu,na nia wogole nic nie dziala zapielam ja w bujaku zeby mi do szafek nie zagladala,a ja zmywalam patrze a ta wstala z tym bujakiem na plecach i idzie:D wozek z lalka zamiast prowadzic to go nosi:)silaczka z niej! tu tez piekna pogoda juz 10stopni jest!zaraz sie zbieram na plac zabaw jakis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag slodziutki jest Bryan! Onyx postaraj sie o mala onyxoweczke:D przy takim maluchu zapewniam,ze przeszlo by ci zalamanie nerwowe wymieklabys juz jakbys 2kreseczki zobaczyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a blokady do drzwiczek od pralki tez sa ?bo ona i to rozpracowala,a moze te do szafek by pasowaly i do tego? onyx ja na necie blokady widzialam tzn.ebay chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo zdrówka życze dla Hani:) szczerze mówiac to ja nawet nie zwróciłam uwagi ze tam jest napisane stary:P ślepa jestem juz hehe onyx plus za spostrzegawczośc:) anecia tak ja pytałam o te pomidory tak z czystej ciekawości:)a na jaki kurs angielskiego sie zapisałas?esol?ja wasnie jestem na etapie poszukiwan i wiecie że jezeli ma sie jakies tam benefity to te kursy są dużo tansze niz jak ktos nie ma?w szoku byłam jak mi chlop ceny podawał bo np ten esol własnie kosztuje 2700 funtow a jak ma sie benefity to 30 funciakow tylko,taka róznica:)tylko ze ja nie ma zadnego co wymienił:( a ze spaniem to tez mialam takie przygody ze co dwie godziny wstawałam,moze po prostu on jest teraz bardziej głodny bo już duży chłopak jak 8 miesiecy i mleko z cyca mu nie starcza?moje dziecko dopiero jak przeszlo na mleko modyfikowane po tygodniu męki bo nie chiało to zaczeło przesypiac całe noce,głodne było chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja nie mam zalamania, jeszcze na razie nie :D Maks dzis wstal, a ja z glupia frant: powiedz"mama" - "mama"! powiedz "tata" - tata" powiedz "auto" - "ato" itd. Mowa mu wrocila po paru miesiacach!!! :D Moj maz sie wzruszyl. Ja tez. Oho,wstalo male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuls ESOL za darmoche i opieka nad dzieckiem zapewniona:) a przepisow na ta salatke jest pelno!jak szukalam na necie przepisow na salatki rozne to znalazlam wlasnie ten co jajka sie daje byl jeszcze jakis z innym miesem niz drobiowe,ale nie pamietam jakim tez fajny i pewnie go wyprobuje:) onyx nie masz zalamania? hehe!ja bym bez moich pocieszek nie wytrzymala zbyt dlugo kupilam te zabezpieczenia do szafek i szuflad:)ale sie wnerwiala jak nie mogla otworzyc:D ide im szykowac kapiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasny gwint - bilet na przyszla srode zarezerwowany, urlop tez a ja mam prawdopodobnie ospe :o Jesli tak to Franek tez bedzie chory niedlugo :( Oszaleje jak wszystko mnie swedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agauk no co ty ospe masz?tyle lat cie to omijalo,a jak masz male dziecko to chora!Franek to nawet lepiej jak teraz by mial,bo lzej przejdzie znajomych dzieci jak mialy takie do lat 4 to mowily,ze po 5krostek a tu ten przepis na salatke gyros z lopatka wieprzowa ja napewno ja wyprobuje!!! Sałatka: 60 dkg łopatki wieprzowej 1 kapusta pekińska 1 przyprawa do gyrosa 2 cebule czerwone ogórki konserwowe puszka kukurydzy konserwowej puszka fasolki konserwowej czerwonej ketchup pikantny majonez Sos: duży jogurt naturalny 2 pęczki koperku 3-4 ząbki czosnku 3 łyżki majonezu sól pieprz Koperek posiekać, czosnek rozgnieść i wymieszać wszystkie składniki sosu. Wykonanie sałatki: Mięso pokroić w niewielkie kawałki, usmażyć z przyprawą do gyrosa i pozostawić do wystygnięcia. Następnie układać warstwami: pół pokrojonej kapusty pekińskiej, usmażone mięso, cebulę pokrojoną w kostkę, 5 ogórków konserwowych również pokrojonych w kostkę, odsączoną kukurydzę, kukurydzę polać ketchupem, następnie odcedzoną i opłukaną fasolkę, warstwa majonezu i na sam koniec resztę kapusty pekińskiej. Sałatkę podawać z sosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy klopot- bo kilka dni temu Brian zaczal robis zielone kupy- a wczoraj to ze sluzem byla- i nie wiem co mu moglo zaszkodzic? daje mu sloiczki- ale generalnie warzywa lub owoce- wiec nie wiem ktore mu moglo zaszkodzic nie wiem- isc do lekarza? poczekac i poobserwowac co sie bedzie dzialo? moze za wczesnie mu wprowadzilam to jedzonko? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezus to ja tez sie dołaczam do załamanych:((probowalam cos zalatwic ale ja nei wiem , albo jestesmy nieudaczniki zyciowe jakies albo ofermy jak ja mam zaltwic rehabilitacje wlasnemu synowi juz sama nie wiem co robic az sie boje co bedzie dalej.:(owszem znalazlam pana podobno mgr rehabilitacji pracuje tu w szpitalu i powiedzial ze podejmie sie rehabilitacji i 35 jedno sptkanie no owszem ja wiem , ze dziecku sie nei zaluje:((i ja mu wszytsko oddam ale skad ja mam wziasc takie 35 co drugi dzien +zycie jejku sama nie wiem co dalej ufff mam dzis doła jak ,,,,,,,,,jak co??hm sama nie wiem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama zalotnika nie stresuj sie to nie twoja wina przeciez,a to nie jest lekarz z nhs?prywatny jakiś?drogo strasznie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia a gdzie ty taki kurs znalazlas?fajny,tez chce:P u nas 2700 esol chyba ze housing bym sobie załatwila to 30 funtow,ale co z dzieckiem?:/ ewag ja to bym mu nie dawala tych owocow,na razie same warzywa,on za mały jeszcze jest według mnie,z moich obliczen wyszło ze ma ponad 4 miesiace,ja zaczełam dawać stale pokarmy jak olivia skonczyla4,5 miesiaca i to byl ziemniak z marchewka codziennie kilka lyzeczek zwiekszajac pomału a pozniej jedno warzywko wiecej a owoce dopiero dostala chyba jak miala 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×