Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

🖐️ Frugo,ale mam ciary normalnie!!!Ja tez mam nadzieje,ze to nie z nienawisci do polakow!!!Chociaz to na pozor drobne rzeczy ja tez bym wszystko fotografowala te smieci,dynie itp.zawsze sie przyda!albo zamontuj jakies kamerki?Pamietacie patinke?ona miala tez problemy!Powodzenia🌼 lolli swietny jest Lenox,super zdjecia! mamoEli Adas tak gaduli,za nim Daniel jak jeszcze Amelia dolaczy do nich to zwariuje milion slow na minute normalnie!To Ela wczesnie ma to przedszkole moj Daniel ma na 8.55!Autobus o 8.40,moze sie wprowadze gdzies gdzie od 8mej jest,a ja to na 7.30 do szkoly chodzilam. kto na kawci?!ja dzisiaj pozniej bo wstalismy o 7.30!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamaEli juz pije:) juz ochrzanik od rana byl wiesniak napompowal reklamowke i strzelil- czubek!!! Pogoda paskudna!Ale jesien w koncu;) niedlugo swieta,a niedawno byly,z brzuszkiem wtedy chodzilam;)w tym roku znowu choinka od polowy pewnie bedzie ubrana!:o ale mnie wzielo!ale to przez to ze w sklepach juz tego pelno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa onyx ta ,,ciezarowka,,z petem niecierpie tego widoku!!!idealna ta nazwa ,,komora,,biedne dziecko!wiecie,ze palac w ciazy u dziecka cos moze ,,wyjsc,,za nawet 15lat!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia u nas tez dzieci chodza na 9. tylko my sie wymieniamy z sasiadka. w tym tygodniu ona prowadza a ja odbieram ;).moge wiec pozwolic sobie na pizamowy poranek z kawka :D Kuba jeszcze spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyszedl juz!!! no to masz fajnie mamoEli dobrze,ze ktos blisko mieszka i wymieniacie sie!ja przez 2lata odprowadzalam teraz daje 50pi na autobus i jezdzi z kolegami,a maz odbiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie napije z Wami :) mialam wczoraj jeszcze wpasc ale usypialam Lesia 2 godziny, nie wiem co mu odbilo :O frugo ja bym sie nawet nie zastanawiala tylko dzwonila na policje, jakby co to beda juz miec record ze zglaszalas wczesniej cos. nareszcie szkola-jupiiiii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi zimno!a ja kurtki na zime nie mam:(mam tylko ta co w ciazy w niej chodzilam,i nie bardzo mam chcec ja nosic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nie moge sie na ta kiecke napatrzec :) na pewno nie bede w niej tak dobrze wygladac jak ta dziewczyna, ale coz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jest śliczna mamo Eli :) lolli no nareszcie :) wczoraj to już myślałam,że zwariuję :O teraz idę na kawkę i dziecko nakarmić a jeśli chodzi o naszą sprawę to nadal nie zdecydowałam co robić,mam trochę obaw związanych z zawiadamianiem policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo nie dziwie sie, to moze rozjuszyc gowniarzy... ale z drugiej strony moze sie wystrasza ze policja jest w sprawe zaangazowana i dzadza spokoj, a moze policja ich zlapie i dopiero bedzie spokoj :) poprosilam Cie o mejla ale pomylilo mi sie i na tamtym topiku, mozesz wyslac?bo nie moge znalesc Twojego adresu a mam sprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczna jest mamoEli. Amelii ida zeby dziasla ma napuchniete,nie chce jesc za bardzi,a poza tym nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli napisałam,sprawdz czy coś doszło bo wracają mi te wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoeli - sliczna, kupuj! Bede pozniej, tylko wpadlam po cos waznego i zapomnialam... ;) A... kurtke kupilam za 15 funtow w asdzie. Nie jest taka bardzo zimowa, ale mieciutka. Jedna taka byla (tzn jeden model), reszta badziewiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mowilam staremu zeby do asdy jeszcze zajzec a ten ciolek,,nie chce mi sie juz,, czytalam tamten topik i widzialam,ze kamila26 sie odezwala:) mam nadzieje,ze tu tez zajzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli nie wiem co jest,wracaja mi wszystkie wiadomości wysłane do Ciebie u gory masz mój adres więc pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma?!aaa wy bedziecie pewnie wieczorem jak ja juz bede spac:P ide leczo szykowac Milego Dnia papa!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia no to sie mijamy, wlasnie wykopalam moich panow na spacer :) Obiad mam, tylko zabawki upchnac na kupke i juz bedzie porzadek :) Ale wczoraj byla jazda, hehe :) Maz (jak zwykle zreszta :D ) pomylil kolejnosc zadan do wykonania i po sprawach urzedowych pojechal w okolice charity shopu, niech mu Pan Bog da zdrowie :D Mowie mu, ze chcialam kupic tez w pobliskim sklepie pieliemieni, a one mrozone, wiec moze najpierw jednak podjechalibysmy do parku na spacer. Ok, jedziemy i nagle... przed charity zobaczylam trajka!!! Wydalam z siebie okrzyk godny wodza plemienia Apaczow, zazadalam zlamania polowy przepisow drogowych i dopadlam sprzetu, zobaczylam i nabylam za 8 funtow!!! Maks od wczoraj jest w ekstazie, bo wzielismy rower do domu zeby go umyc (ale czysty byl) no i na zmiane kaze sie w nim wozic i sam go prowadzi nie patrzac, czy po czyis (czytaj moich) nogach, czy nie :D Lolli, wysylam malia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Lolli, masz super synka! Musi byc z niego niezly jajcarz, sadzac po minie. Juz mu kitki mozesz robic, jak mu te wlosy rosna! Jesl moze i nadzieje dla mojego Maksia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
du... nie chce mi sie jeszcze papryki kroic o 1wszej zaczne!Po za tym Amelia sie obudzila! onyx niezly zakup dobrze,ze twoj reaguje na rzadania,ja ostatnio upatrzylam samochodzik do prowadzania, ale moj nie chcial sie zatrzymac ups upadek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx gratuluję udanego zakupu :) Hania ma dostać rowerek na roczek :) chrzestny juz zaklepał prezent,co by go nikt nie ubiegł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki trzykolowiec, da sie odczepiac raczke do prowadzenia i blokowac kolko, zeby nie skrecal. Jedyne czego nie ma, a na czym mi zalezalo, to takie podporki na nogi oprocz pedalow. Wczoraj patrzylam w Tesco i malo nie kupilismy, ale jestesmy pod kreska finansowo, a nowy byl za 29.99... Moj maz sie przekonal do uzywanych rzeczy - hurrrrrrraaaa!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki rowerek to świetna sprawa,Ola miała taki w pl i obie byłyśmy bardzo zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze onyx w uzywanych nieraz mozna fajne rzeczy znalezc! mi by sie przydalo lozeczko to takie podrozne,tu na dol bym dala!musze sie porozgladac,bo lezaczek juz na amelie nie dziala za bardzo!chociaz nie mam gdzie go postrawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie plany ryply na dzisiaj, wiec zabiore sie za ebay ;) wystawilam juz trzy rzeczy do ktorych mialam fotki. nawet jak pojda po funcie to z piec dyszek powinnam zebrac :D. mam dwa duze kartony... :). podejzewam ze sie poddam z aukcjami po pierwszej dwudziestce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×