Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

no co Ty Mamo Eli,posiedź,już nie długo Ci zostało :D a kieca szałowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 20 f bym dała :) a może zainwestuj w tą kiecę Mamo Eli :D i zacznij w niej chodzić do pracy,panowie się pewnie trochę rozkojarzą i zapomną co chcieli ukraść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejzewam ze szef tez nie mial by nic przeciwko :D. nie widze gdzie ustawic tego snajpera, wiec albo dam max bida albo... bede siedziec. co tam u Ciebie frugo? gotowa na "nalot"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znow nie myslcie ze to bylo tak rozowo-pewnie tak jak mama Eli-w naglych przypadkach. Pytaly czy mam swoje ciuszki czy ma dac szpitalne bo moze zapomnialam... Tak mysle :) ale dobrze to wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta glowna polozna pytala sie kiedy wracamy bo....czekaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezbyt :O z jednej strony sie cieszę,a z drugiej jestem trochę zła bo nie lubię takich nie zapowiedzianych wizyt,mieliśmy juz swoje plany na cały weekend,mamy umówione spotkanie w komisie samochodowym w sobotę i co teraz wszystko trzeba organizować na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo bardzo ladny kolor, nie moj ale ladny. jak to lecialo?... "podaruj sobie odrobine luksusu" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, kolor ciekawy, tylko troche negatywow jest i ta chinska produkcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,że Onyx już śpi bo jak by nam znowu pokazała swoje zachcianki to bys my sie mogły schować z tymi naszymi luksusami Mamo Eli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli...-ja Bog da :) Ale tak w 2012 by sie juz przydalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez ide spac. Moze on dzis glodowke prowadzi. Tylko raz nie zjadl wieczornego jedzenia jak mial goraczke,ale za 2 godziny wcial wszystko. A teraz spi jak susel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam ostatnio kilka rzeczy u chińczyków na ebayu i powiem Wam,że byłam mile zaskoczona.Tylko,że wcześniej to były drobiazgi,a z drugiej strony to spodobała mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jutro nam dadza dziewczyny, ze tyle musialy nadrabiac i do tego jeszcze jakich glupot i glupawek :). z gory przepraszamy, przyrzekamy ze nic nie pilysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli mów za siebie :) ja tam kieliszek winka na pohamowanie negatywnych emocji wieczorkiem wychyliłam :) no ale oczywiście też przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pol godziny? nie ma szans, ale to dobry trend na przyszlosc.uwazam ze powinnysmy zostac ogolnie forumowo pochwalone za taka tworcza dzialanosc... albo za ta nocna wesola tworczosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze i ja cos sobie wleje... e nie, bo nie dosc ze jutro bede niewyspana to jeszcze na kacu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj frugo to ja sie niestandardowa na stare lata zrobilam :D serio potrafie miec kaca po lampce (dobrego) wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm a może to ja się rozpiłam bo po lampce to nigdy kaca nie miałam a gdzie sie podziewa nasza Lolli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam po prostu slaba glowe, bardzo ekonomiczna jestem pod tym wzgledem. no wlasnie nie mam pojecia gdzie sie nasz gwozdz programu i entertainment forumowy podziewa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×