Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

no niestety,tez nic nie pisze :( a może się pakuje i wraca do nas jak tam sytuacja na polu bitwy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc nic nie stoi na przeszkodzie :) będzie Twoja ............chyba,że ja ją kupię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! I porzadnym kolezankom z forum i tym prosiackom, ktore se po mnie wczoraj jezdzily korzystajac z mojej nieobecnosci... :P Jakie zachcianki... :( Ja juz dawno zachcianek nie mialam :( Ostatnio poncho mi sie zachcialo, ale to przez meza, bo mi go wmawial :) Kup se i kup se, szalu mozna dostac! A co do garnka wloze...? Lolli pisala, ze jej sie komputer zepsul. Moze to zmyla, ma nas dosc...? E, nie, nas...??? My fajne jestesmy, nie, dziewczyny??? Maks odgapia wszystko, aktualnie przedrzeznia meza robiac przysiady. Smiesznie, bo w stekanie wklada cala sile :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Alez Wam sie wczoraj w nocy nudzilo. Kawa, wino, hazard (gratuluje wygranej mamo Eli ;) i ploty :D A moj ancymon wstal normalnie rano jak zwykle, ominawszy wieczorne jedzenie. I jeszcze na dodatek zjadl niecale 2/3 sniadania. To bym sie nie doczekala na niego wczoraj... Ale jest zakatarzony- moze dlatego nie mial wczoraj ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoeliiiii, jak juz dostaniesz przesylke to wrzuc jakas swoja fotke w sukience :D Moze byc z szfem :D :D :D Aga UK, tak to jest z dziecmi... Czasem sie nic nie da zaplanowac :) Frugo - trzymam kciuki za wizyte! Kamila, co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widze, ze Twoj dobry, ciety humorek Onyx da sie zaplanowac :P Nie poznaje Cie normalnie, taka cichociemna wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, juz nie bede... :( To znaczy bede jako byt, ale nie bede se dowcipkowac z was, tylko z siebie, ok? Sorki jak przegielam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) ja tam Twoj humor onyx lubie :) zdjecie zrobie bez szfa ;) do pracy mam mundurek niestety :O. marze o pracy gdzie bede mogla sie ladnie ubrac. tylko ze takie prace sa zazwyczaj nudne :) ot i dylemat poranny :D:D:D onyx kup sobie to poncho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx, przeciez chcialam Cie wziac pod wlos... A Ty tu od razu, ze juz nie bedziesz dowcipkowac. Nawet nie rowazaj takiej mozliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje mamo Eli, po wczorajszych relacjach wnioskuje. ze na pewno sie nie nudzisz w pracy i ciezko bedzie znalezc rownie ekscytujaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was tylko tak podpuszczam z tym zaprzestaniem zartow :D Mamoeli, no jak ty bedziesz tych zlodziei ganiac w waskiej kiecce i w szpilakach...? Dobrze, ze masz mundurek :D A z tym ponchem to... Jedno jest szare, drugie czarne,a faze na te kolory mialam 2 lata i mi sie przejadly. Na mnie oczywiscie :D Na Mamieeli jeszcze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam zawsze slabosc do szarosci i czarnego. no moze czarnego nie cierpiałam przez rok kiedy nosilam zalobe :). nie ma to jak babska przekora :D. rok temu mialam faze na roz i sliwke... najlepiej razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, roz i sliwka razem... To teraz rzeczywiscie na odwrot - szary i czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja już po biiiiiiiiiiig zakupach i fryzjerze :D teraz czas na śniadanko i kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze nocka zarwana to odsypiecie dziewczyny ktore pobieraja HB lub Counsil tax benefit teraz CHB nie wliczaja do zarobkow:)od 1 nov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, chxcialabym odsypiac... :) Maks mi dal dzis wycisk jedzeniowo-spaniowy, nie chcial nic jesc oprocz chrupkow kukurydzianych, tzn. jogurciku lyzeczke i dalej nie, tak samo jablko, banan, biszkopty, obiadek oczywiscie tez (mieska gryznal 2 razy bo sie chyba zamyslil), a poza tym nie chcial w dzien spac, zdrzemnal sie tylko w aucie (20 min). A nie chce isc spac! Normalnie jakby tak bylo codziennie to nie wiem jak bym dala rade! Frugo, jak tam goscie? Kamila Black miala byc i znikla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ich nie ma :D pisali,że zostało im jeszcze 100 km więc jeszcze z godzinę mam wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz teraz pewnie pukaja do drzwi, Frugo... :D Z tym zalatwianiem to cie doskonale rozumiem, ostatnia zalamka to wlasnie na tym tle, przez miesiac nie szlo mi dokanczanie roznych spraw. Uparlam sie zeby choc czesc dopiac no i sie ryplo... To byla czarna sroda :D :D :D Tez mialam takie wrazenie, ze jakbym wszystko olala i siedziala na tylku zamiast sie miotac, to na to samo by wyszlo... Ale teraz juz jest OK oprocz czterech problemow ;) Dobra, siedzi tu ktos oprocz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze ;) Onyx, wyobraz sobie ze dzisiaj tez odmowil wieczornego jedzenia. A tak poza tym jest pogodny i zadowolony. W ogole niewiele mleka dzis wypil. Od jutra odstawiam jedno mleko "przekaskowe" i pozostajemy tylko przy sniadaniu z mlekiem i kolacji z mlekiem. Byc moze to male mleko (wypija z 90 ml) na drugie sniadanie trzeba zastapic bezmleczna przekaska i wtedy zje wieczorne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×