Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pysiula_22_

***Staraczki*** na MaJ 2010

Polecane posty

witam gratuluje nowo zaciazonym :) roxi200 sprawdz te twoje wyniki na necie, wpisz w googlach, napewno cos znajdziesz Jado jak po wizycie?wiadomo cos?? Patulla mysle ze jestes na jak najlepszej drodze do zostania majowka!! :) skoro nie ma @ a jest tylko plamienie to jest dobrze pozdrowka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi powiem Ci ze ja na każdym wyniku myczu mam bakterie. ale nie miałam z tym problemów. tzn te wyniki miałam robione już po leczeniu, a lekarz nic nie mówił ze to źle, więc chyba nie masz ise co przejmować;) dzisiaj w drodze do pracy musiałam walczyć z dziwnym uczuciem:o niby mdłości, ale nie do końca, takie uczucie jakby mi coś w gardle stało:o w tej chwili jestem potwornie głodna, a jak pomyśle o jedzeniu to mi ise cofa wczorajszy obiad:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Campini miałam podobne niby mdłości ;) ale pewnie je sobie uroiłam ;) Już bym test zrobiła ale strasznie boje się rozczaropwania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wyniki:) Teraz mam pewność ze jestem w ciąży:) wynik wyszedł 216.5 i ta babka w laboratorium powiedziała ze to 4 tydzień także nie myliłaś się campini:) ale mam pytanie bo normy wypisane miałam takie: 1-3 tydz 6-71 4 tydz. 10-750 5-6 tydz. 158-31795 7-9 tydz. 43697-163563 itd... ale troche nie wiem jak to interpretować bo ja mieszcze sie w przedziale 4 tydz ale tez w tym 5-6 tydz. przeciez?? i nie rozumiem troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
gratuluję wszystkim majowym mamusiom mam córkę z maja 1987 a teraz bębę babcią :))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję zaciążonym, mnie niestety nie będzie dane raczej być majową mamą, co prawda nadal nie mam okresu, obawiam się jednak że to nie ciąża, a jakiś problem z jajnikami bo od wczoraj mnie bolą :(:(:( termin u gina dopiero na wtorek ale spróbuję się jutro wepchać, jeżeli to PCO to załamię się chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam alakolo bole jajnikow wcale nie musza oznaczac PCO, dlaczego myslisz ze to moze byc PCO? nie mozna sie negatywnie nastawiac, glowa do gory bedzie dobrze :) campini troche zazdroszcze tych mdlosci ;) mam nadzieje ze tez niedlugo mnie bedzie mdlic :) cos tu cichnie na tym forum...staraczki i zaciazone gdzie pouciekalyscie cie? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam;) coś dzisiaj niemam na nic ochoty:( w sobotę pan doktor powiedział ze mogę robic wszystko: jeździc na rowerze, uprawaic sex, latać samolotem... no i wczoraj narzeczony nabrał ochoty na bzykanie...po skończonej akcji zobaczyliśmy 2 małe kropelki czerwone, które wypłnęłu zarem z nasieniem. nie chcę panikować, narazie dzwonic do lekarza nie będę, chyba ze w ciągu dnia zaobserwuję coś na wkładce. ale troszkę mnie to przybiło, bo nie chcę isc na zwolnienie, i nie chcę być zmuszona do rezygnacji z sexu...ale oczywiście dobro malucha najważniejsze;) wczoraj siostrzenica poprawiła mi humor mówiąc, ze ja jestem jej i dzidziusia:D a potem z żalem dodała ze jeszcze patrycji i mikołajka (jej siostry i brata) i grzesia jeszcze też czyli mojego mena;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszłe mamuśki, wychodzi na to że też łapię sie na maj a konkretnie 6 maj, według okresu. Okjres ostatni miałam 1 sierpnia, test robiłam 1 września i jest POZYTYWNY. Wychodzi na toże zostanę po raz drugi mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona witam i gratuluję;) będzie dzień mlodsze od mojego;) w sumie to chciałabm urodzić w czasie długiego weekendu 1-3.05;) maluch zawsze miałby wolne od szkoły w dniu urodzin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott83
Witam wszystkie staraczki :) Muszę podzielić sie z wami moim szczęściem, od dawna obserwuję wasze forum, ale dopiero teraz ośmielam się napisać, bo wreszcie nam sie udało po pół roku starań o dzidziusia, i wydaniu fortuny na testy :) wreszcie jestem w ciaży, jestem w 4 tygodniu i 4 dniu od zapłodnienia. Ostatnia miesiaczkę miałam 31 lipca 2009, lekarz wyliczyl mi termin porodu na 16 maja 2010, czyli będzie byczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Gratuluje nowym mamusia:) Margotta83 i iwona22 - gratuluje:):) campini- jak sie czujesz?:) ja zrobiłam dzisiaj kolejny test i po jakis 3 minutach wyszla blada rozowa kreska. Test nie byl robiony z pierwszego moczu i sama nie wiem czy powinnam mu zaufac czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny margott 83 gratulacje! patulla no to chyba to :)))) sprawdz rano i daj znac co i jak u mnie zaczely sie dni plodne ;) przynajmniej tak mi sie po sluzie wydaje pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patulla jutro rano zatestuj jeszcze raz;) chociaż w sumie myślę ze nie ma potrzeby;) i po cichutku możemy gratulować;) czuję się dobrze aczkolwiek, nie mam ochoty na jedzenie, co w moim przypadku jest dziwne bo ja żyję zeby jeść;) dzisiaj stanę sobie na wadze i obacymy co z tego wyjdzie, chociaz wiem ze w pasie mam więcej, bo spodnie wreszcie przestały spadać;) a wcześniej dopasowane cisną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja już kiedyś miałam problem z jajnikami ale teraz bolą mnie oba... wtedy nie chciałam zajść w ciążę (nie ten facet) dopiero teraz mam kogoś z kim pragnę i nie boję się mieć dziecko (on też chce :p) a nie jestem już młoda jak na pierwszą ciążę (mam 31 lat) :( PS. 39 dzień bez okresu... no ale cieszę się że Wam się chociaż udało i życzę ślicznych zdrowych bobasków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thuykiiikijuhygfds
wdefrthyui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Gratuluję nowym mamusią!!! Ja wczoraj byłam u lekarza i mam już pierwsze foty mojego maleństwa. Jestem w czwartym tygodniu, według Bet-y. Cieszę się, że na razie jest ok, choć mój pęcherz już zaczyna dawać w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie zaczęło:o mdli mnie przeokropnie od rana. ssanie mi sie już włączyło, a ja nie mogę patrzeć a jedzenie:o bo mi ise cofa:o blee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott83
alakolo, robiłaś test ? Może warto go zrobić, troszeczkę sie uspokoisz, a może jadnak się udało :) Daj znać co i jak Pozdrawiam wszystkie przszłe mamusie i staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej margott, robiłam test 2 razy: raz w niedzielę (35 dzień) i we wtorek (37 dzień) i oba negatywne :( kurczę jeżeli to nie ciąża to chciałabym mieć już okres żeby móc się starać na nowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott83
Ja robilam test 30 dnia cyklu i nic, zrobiłam 37 i pokazaly się 2 kreseczki :) Kochana głowa do góry, Tobie tez sie uda, a jak masz długie cykle, to ciąża może byc jeszcze zbyt wczesna do wykrycia, także moze..... Grunt to pozytywne myślenie. Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selkunia
Witam A ja ostatnia @ mialam 8 sierpnia. Tydzien temu zrobilam test i wyszły dwie kreseczki :) W poniedzialek mam zamiar isc do ginekologa. Ogolnie czuje sie dobrze, jesc moge wszystko w zasadzie, tylko biust mam wielki i węch mam bardziej wyczulony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:):) U mnie to juz nie ma wcale szansy na ciaze bo od wczoraj mam normalny, mocny okres:(:( Bede musiala zaczekac na owu i starac sie aby na czerwiec trafic:):) Wszystkim wam zycze powodzenia i spokojnej ciazy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po kilkudniowej przerwie:) We wtorek byłam u gina, jest pęcherzyk 5mm! Ale niestety plamienia nie ustąpiły, więc narazie dostałam mega dawkę luteiny, zwolnienie na dwa tygodnie i nakaz leżenia 18 godzin na dobę.:( Mam nadzieje, że 22 września na wizycie kontrolnej zobaczę małe serduszko, a narazie się oszczędzam:( i nudzę w domu:) Niestety w domu nie mam netu, więc nie mam z wami kontaktu:( Szybko przeczytałam co u Was, nowym mamusiom gratuluję, a tym, którym się nie udało w tym miesiącu owocnych staranek na czerwiec 2010:) Pozdrawiam gorąco!! Mamusie i oczekujące trzymacjcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Gratuluje nowym mamusiom:) ja byłam w poniedziełek na bata hcg i wynik miałam 216.5 no i byłam jeszcze póżniej w piątek i wynik był 1357 to chyba dobrze wzrasta co? i mam jeszcze pytanie ten drugi wynik to 4 tydz czy juz piąty?:) W środę idę do lekarza to już bedę wiedziała więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jado super strasznie sie ciesze!!!! 3mam kciuki mam nadzieje ze wszystko bedzie ok Patulla nic sie nie martw dolaczymy do majowek ale troche pozniej bo w czerwcu :) dzis robilam test owu - wyszedl pozytywny wiec do dziela ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott83
Cześć mamuśki i staraczki :) Mam, może troszkę głupie pytanie, ale męczy mnie to od dłuższego czasu, a to moja pierwsza ciąża, więc same rozumiecie - bzikuje... Moje pytanie dotyczy balsamow brązujących, czy w ciąży można je stosować ? Podobno składniki tycha balsamów przenikaja tylko do wartswy rogowej naskórka, więc ok, ale ciekawa jestem z jakimi opiniami wy się spotkałyście ? Na pewno są bezpieczniejsze niż słońce, solarium, czy samoopalacze, ale czy w 100 % ? P.S. Chyba muszę przestać buszować po necie i wyszukiwać informacji na rożne ciążowe tematy, bo jak się okazuje nadmiar wiedzy szkodzi.... Tylko jak to zrobić, skoro to taki ważny okres w życiu kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam margott83 wydaje mi sie ze bez problemu mozesz uzywac balsamow brazujacych ;) no i rzeczywiscie przestan buszowac po necie bo czlowiek moze sie tylko nerwow najesc bo takie glupoty czasem ludzie wypisuja!!! cos cichnie, gdziescie pouciekaly kobitki? pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!! Margott z tego co mówią to balsamy brązujące sa najbezpieczniejsze!!! ZERo słońca i solarium!!! Kurde.... ja sie tak boje... 50 % kobiet utrzymuje ciąże do 40 tyg!!!! mam jakies obawy poronień, że dziecko bedzie chore itd.Jak zwykle mysle o najgorszym!!!! to dopiero początek a ja mysle już o porodzie!!! Pierwszy poród trwał 12 godzin!!! OBIEcalam sobie ze juz nie chce dzieci!!! zapomniałam.... a teraz mam koszmary o porodzie!!! Śni mi sie jak sie męcze!!! matkoooo jak to z siebie wyrzucić. Ja sie ciesze bo nie mam objawów.Nie wymiotuje,nie mam mdlosci,wszystko ok,tylko czestomocz a to jest pikus :) ŻYcze dziewczynom co sie nie udalo dwoch kresek na czerwiec bo napewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×