Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aaa...

Sale weselne - BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość anetaipiotr
Pabia, co jest nie tak z akustyka jesli moge zapytac? Wlasnie sie tak zastanawiamy nad ta sale bo jest napsrawde piekna ale nie bylam tam nigdy na zadnym weselu wiec trudno mi sie zdecydowac... jesli ktos byl i moglby sie wypowiedziec bylabym bardzo wdzieczna, pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Witam, proszę o poradę w sprawie załatwiania formalności dotyczących zarezerwowania terminu na sali weselnej. Czy podpisywaliście umowę przy wpłacaniu zaliczki/zadatku?? Czy była tam ustalona cena za osobę, co zawiera się w cenie, liczba gości na weselu?? czy tylko otrzymywaliście potwierdzanie wpłaty a umowa podpisywana była przed weselem ok. 2 tygodnie? nie wiem co lepsze?? wpłacić zadatek i być niepewna cena w przyszłym roku, czy podpisać już umowę?? doradźcie proszę i podpowiedzcie jak było u WAS?? pozdrawiam wszystkie PM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brosee
ja na wstepie zaplacilam zaliczke , nie podpisywalam umowy, dostalam wstepnie potwierdzenie wplaty. cenę mam ustaloną na przyszły rok i nie ma tu mowy o zmianie ceny. A tak jakby ktoś był zainteresowany: wesele - Dom Weselny Gracja - sala pałacowa -150zł od osoby (na rok 2011) foto i filmowanie - HappyStudio - 2100zł za wszystko muzyka - Dj - Piotr Kuźma - 1000zł co do sali to słyszałam same dobre opinie, zwłaszcza od osób pracujących przy ślubach i weselach. Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti20
a restauracja NIagara? co sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pam studio
Profesjonalna obsługa imrez: wesela , chrzciny, komunie, spotkania firmowe, imprezy rodzinne, sesje prywatne, i inne. KONTAKT : 604 977 446 F I L M Usługa obejmuje : pokaz fotografii od dzieciństwa do chwili obecnej, błogosławieństwo, reportaż z przebiegu zaślubin, reportaż z wesela, wywiady z gośćmi, film do 2 godzin na płycie DVD,zmontowany i opracowany cyfrowo, dwie płyty DVD . * Możliwe jest dostosowanie usługi do życzeń klienta Fotografia Usługa obejmuje: fotografie reportażowe z uroczystości . 100-200 zdjęć na płycie CD prezentacja fotografii opracowanych cyfrowo na płycie DVD z animowaną czołówką i oprawą muzyczną, sesja plenerowa, fotoksiążka * - fotografie drukowane na papierze kredowym w połysku, - oprawa introligatorska, * cena fotoksiążki uzależnona jest od ilości zdjęć i ich formatu W PRZYPADKU KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI (fotografia i film)udzielamy 10 % rabatu Możliwość cyfrowego opracowania fotografii lub filmu z materiałów klienta Usługa obejmuje: opracowanie materiału filmowefo lub fotograficznego , animowana czołówka , montaż, podkład muzyczny, opracowanie cyfrowe fotografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pam studio
Profesjonalna obsługa imrez: wesela , chrzciny, komunie, spotkania firmowe, imprezy rodzinne, sesje prywatne, i inne. KONTAKT : 604 977 446 e- mail pamkontakt@wp.pl F I L M Usługa obejmuje : pokaz fotografii od dzieciństwa do chwili obecnej, błogosławieństwo, reportaż z przebiegu zaślubin, reportaż z wesela, wywiady z gośćmi, film do 2 godzin na płycie DVD,zmontowany i opracowany cyfrowo, 20 płyt DVD * Możliwe jest dostosowanie usługi do życzeń klienta Fotografia Usługa obejmuje: fotografie reportażowe z uroczystości .200 zdjęć na płycie CD prezentacja fotografii opracowanych cyfrowo na płycie DVD z animowaną czołówką i oprawą muzyczną, sesja plenerowa, fotoksiążka * - fotografie drukowane na papierze kredowym w połysku, - oprawa introligatorska, * cena fotoksiążki uzależnona jest od ilości zdjęć i ich formatu W PRZYPADKU KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI (fotografia i film)udzielamy 10 % rabatu Możliwość cyfrowego opracowania fotografii lub filmu z materiałów klienta Usługa obejmuje: opracowanie materiału filmowefo lub fotograficznego , animowana czołówka , montaż, podkład muzyczny, opracowanie cyfrowe fotografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga są wolne terminy na wesele w Białymstoku. Sale weselne z wolnymi terminami znajdują się na www.GdzieWesele.pl/Bialystok Tam znajdziecie tam również zdjęcia opinie o salach weselnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam wesele w ....
... 2010 roku, więc niedawno. Mieliśmy z mężem ok 80 gości, wesele było w Promenadzie. Mogę z czystym sumieniem polecić, bo sala bardzo ładna, przytulna, klimatyzacja najlepsza jaką w życiu widziałam - ludzie nie chcieli wychodzić z sali, bo na korytarzu było im za gorąco! Jedzenie też było bardzo smaczne, a przede wszystkim bardzo konkretna, miła i pomocna właścicielka, która dużo nam doradziła i bardzo dużo rzeczy za nas zrobiła, żeby nas odciążyć. Jeśli natomiast planujesz duże wesele, to moi znajomi takie robili, też w zeszłym roku i wybrali Amadeo. Również byli zadowoleni. Z zespołów mogę Ci polecić Vegas. U mnie byli różni goście - starsi, młodsi, lubiący różne rodzaje muzyki, a chłopcy grali, że tak powiem, dla wszystkich. Trochę disco polo, trochę nowoczesnych przebojów, trochę biesiady, nawet rockowe przeboje były. Wszyscy zachwalali zespół. Ich wokalista ma fantastyczny głos. Mam nadzieję, że wszystko Ci się uda, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno miałam wesele w willi tanona- chaber. Ogólnie było bardzo dobrze, nic nie moge zarzucić. Myśle że największymi plusami był nowoczesny wystrój i jedzenie, ponieważ od wielu osób usłyszalam że było bardzo smaczne, poza tym miałam kilku gości spoza białegostoku wiec nie było problemu z noclegiem. Z czystym sumieniem moge ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamstudio
jak szukacie fotografa i kamerzysty to polecamy się. Dobry sprzęt, szybko i przystępne ceny. tel. 604977446 P.a.M.Studio pamkontakt@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwestrowicz
Po SYLWESTRZE: Spędziłem (odbyłem) Sylwestra w Willi Tanona @ Chaber i niestety znaczna większość gości miała negatywne wrażenia po imprezie. Widać, że właściciele chcą się szybko dorobić i szybko odrobić poniesione koszty na stworzenie tego przybytku. We wszystkich aspektach były warianty oszczędnościowe. Może to nie było wesele, ale menu na Sylwestra też powinno być bogatsze. Jak można tak organizować, by ponad 100 gości obsługiwały tylko 3 kelnerki. Przez to długo się czekało na dania ciepłe oraz na czyste talerze, na których można by było położyć np. wędliny i inne suche przekąski "do wódki". Przez 1 godz. i 50 minut nie było takich talerzy. Pierwszy raz w życiu na imprezie brakowało napojów i trzeba je było sobie dokupić i słono zapłacić w barze. Za dzbanek soku z kartonu z Biedronki, który kosztuje 1,90 zł trzeba było zapłacić 15 zł - to się nazywa ZŁODZIEJSTWO !!! Może brakować wódki, bo trzeba oczywiście mieć też swoją, czy też jakichś potraw, ale żeby żalować czegoś do picia, choćby zwykłej wody z cytryną w dzbanku. Potrawy wszystkie - i na ciepło i przekąski (oprócz jakiegoś pikantnego kremu brokułowego) były niedoprawione i pozbawione soli. Potrawy mięsne bez sosów. Na stole nie było ani jednej sałatki (tylko pokrojone pomidory z serem). Ciast czy ciasteczek w ogóle nie było (tylko przez pewien czas foundee czekoladowe). Owoców na stołach nie było (przez krótki okres tylko pokrojone do foundee). Miała być wódka - 1 butelka na parę. Była, ale chyba jedna na 6 osób. Na stole, przy którym siedziało 14 osób były tylko 3 butelki, a nie 7. Sala do tańczenia jest długa, ale wąska i całe szczęście, że nie tańczyło naraz wszystkich 100 osób - bo wówczas nie byłoby tańca, tylko BEZRUCHDANCE. Jednym słowem stolików było za dużo. Na zewnątrz po północy żadnych fajerwerków właściciele nie odpalali. Przykro było patrzeć na strzelające wokoło ognie a u nas nic. Właściciele chyba nie chodzą do innych restauracji, gdyż nie widzą jak powinno się robić imprezy zbiorowe tak by nie brakowało pewnych elementarnych i podstawowych tego typu rzeczy. Byłem w życiu na 3 Sylwestrach, które urządzały nowo otwierane restauracje po raz pierwszy i na wszystkich było dużo lepiej, niż w tych znanych do tej pory w mieście. Wiadomo, że każdemu właścicielowi ZALEŻY, aby pierwsi goście byli zadowoleni, mieli wszystkiego pod dostatkiem i wieści o fajnej knajpie z fajnie urządzonym balem sylwestrowym roznieśli po swoich znajomych. Tutaj było zniechęcająco. Willa jest nowa, z ładnym wystrojem, ładnymi pokojami gościnnymi ale gastronomią i obsługą ZROBIŁA SOBIE ANTYREKLAMĘ w Białymstoku. Reasumując: BARDZO NIE POLECAM udziału w imprezach typu Bal Sylwestrowy i być może innych typu: wesele, komunia, imieniny w Willi Tanona & Chaber z uwagi na bardzo słabą gastronomię, złą organizację na stołach i obsługi, wielkie skąpstwo właścicieli, którzy w obecności gości kłócili się z obsługą a ta również między sobą oraz chęć szybkiego wzbogacenia kosztem gości i tak ważnego pierwszegu tutaj Balu sylwestrowego. Pozdrawiam i polecam inne lokale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Słuchajcie mam do Was ogromną prośbę opinię na temat sali weselnej w TRIO, Gracji, oraz Knieji (w Supraślu) i Alcie (w Kurianach). Nie możemy się zdecydować. Co prawda bardziej jesteśmy nastawieni na TRIO ale nie byliśmy tam na żadnym weselu więc nie wiemy jak tam jedzenie, obsługa itp. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie uwagi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Słuchajcie mam do Was ogromną prośbę opinię na temat sali weselnej w TRIO, Gracji, oraz Knieji (w Supraślu) i Alcie (w Kurianach). Nie możemy się zdecydować. Co prawda bardziej jesteśmy nastawieni na TRIO ale nie byliśmy tam na żadnym weselu więc nie wiemy jak tam jedzenie, obsługa itp. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie uwagi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzik.
Sylwestrowicz. A ja bylem na Sylwestra w remizie i bylo suuuuper i tanio, zabawa, zajebista i tyle. Ktos kto lubi sie bawic bedzie bawil sie wszedzie szkoda czasu na pierdoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł maj frjend
wlasciciele knieji sa bardzo niesympatyczni;/ ale tak pozatym spoko gracja tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
do martita2703 Ja miałam w zeszłym roku swoje wesele w Hotelu Trio - na sali glamour. Bylismy zadowloeni z jedzneia - dużo smacznie i świeże, roszina chwaliła. Po weselu obsługa wszystko spakowała co zostało. ( a było tego naprawdę sporo)Talerzyki zmiene często, ale nie w połowie jedzenia. Regularnie donoszone napoje i soki. Alkohol na poczatku był chłodny a pozniej zmozili na naszą prośbę. Wszystko było tak jak ustalone wcześniej. Dzień przed weselem dostrczyliśmy owoce, alkohol i winietki. A poza tym jest dobra akustyka - opinia naszego zespołu. Mogę polecić - byliśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś pomóc przy wyborze sali? Zastanawiamy się nad salą kryształową w Dworku Czarneckiego i salą w Lipcowym Ogrodzie. Spodziewamy się, że będziemy mieli koło 150 gości (na 190 zaproszonych). Ale zawsze może być mniej lub więcej. Pytanie 1 - czy ktoś był na weselu w sali kryształowej (największa sala), gdzie było mniej osób, czyli tak poniżej 140? I czy nie wyglądało to głupio w sali, która mieści nawet 250 osób? Pytanie 2 - czy macie jakieś opinie na temat Lipcowego Ogrodu? Ciężko coś znaleźć na temat tego miejsca (nie znam też osób, które tam organizowały)... A wszelkie info na temat jedzenia i obsługi się przyda. Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie polecam dworku czarneckiego, może i sala jest ładna ale złą akustyka, podłoga śliska,a obsługa nie zawsze pamięta o wszystkich gościach(ja właśnie byłam takim gościem nie dostałąm 1 dania gorącego i około 8 innych osób z tego samego stolika)a o lipcowym ogrodzie niestety nic nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie słyszałam, żeby była tam zła akustyka. O złej akustyce słyszałam tylko, jeśli chodzi o salę Cesarską - i to jest opinia od członka z zespołu (muzycy się chyba na tym znają), o kryształowej mówił, że jest okej. Jeśli chodzi o obsługę, to pominięci gości przy podawaniu posiłku jest baaaardzo słabe... Szkoda, że nie ma opinii o lipcowym... może bardziej jest kojarzony jako Hotel Podlasie? Bo Lipcowy Ogród to po prostu restauracja tego hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dobiasz
Jeśli potrzebujecie dekoracji oraz gadżetów i akcesorium okazjonalnych na waszą uroczystość, polecam Wam sklep Godan. Mają tam praktycznie wszystko! W jednym miejscu można znaleźć wszystkie potrzebne rzeczy w przyzwoitych cenach. Z tego co wiem, mają zarówno sklep stacjonarny, jak i internetowy :) Tutaj jest stronka http://www.godan.com.pl/e-sklep,pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para młoda
Nie wiem jak wy ale ja polecam Bobrową Dolinę. warto jest się tam przejechać i obejrzeć obiekt - Robi wrażenie:) szczególnie restauracja. Białe obrusy, świeże kwiaty i kuchnia -pycha. Na weselu jest przyjemnie, bo obiekt jest w centrum puszczy i mimo tego dojazd jest bardzo dobry. Nikt nie wchodzi w paradę gościom weselnym. Smaczne dania i nie małe porcie to chyba jedno z najważniejszych rzeczy na weselu więc warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowoloa
ja odradzam lipcowy most. sala ladna, jedzenie ponoc dobre, ale zeby dawali na osobe 1 litr soku i 3*0,2l oranzady na osobe to zenada, zeby mlodzi musieli sie martwic czy juz wypili goscie napoj czy nie. a za kazde nastepne 0,2l trzeba placic 2 zł. to jest kompromitacja. jak dla mnie bardzo zepsuli sobie opinie takim czyms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasne i okolice
Byłam na weselu w Bobrowej dolinie,i powiem ci ze mam mieszane uczucia co do tego lokalu,niby nie było źle ale super tez nie było.Wesele było na 160 osób,stoły były źle ustawione bo po jednej stronie sali stały stoły a po drugiej były tańce,więc tam gdzie stały stoły to było tłoczno i nie było widać co się dzieje na parkiecie,zbyt dużo dań było z grzybami,kelnerki były ubrane byle jak,nikt nie pilnował czystości w łazienkach,stół wiejski stał w samym kącie sali że nawet go widać nie było,o zmianę talerzyka trzeba było prosić,na zewnątrz stałą beczka z piwem i tam jest piękny wielki ogród z ławkami i stolikami więc wielu gosci siedziało na zewnątrz .Na zdjęciach w necie zdjęcia sali są piękne,białe pokrowce na krzesłach ale myślę że za te pokrowce to trzeba dodatkowo dopłacić i na tym weselu nie było .Aha,lody podali na zwykłych białych deserowych talerzykach co mnie najbardziej rozśmieszyło.Nie wiem może maja też inne sale ale na tej co ja byłam to tak się schodzi jak do piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niezadowolonej: ja się zastanawiam nad innym lokalem i tam też jest 1l soku + 3*0,2 gazowanych na osobę. Jak zobaczyłam te limity na umowie, to też się trochę zdziwiłam, bo wydało mi się nie za dużo (standard to chyba 2l). Myślicie, że mimo wszystko na weselu idzie tego więcej? Trochę słabo jest wydawać kupę kasy na wesele, żeby na koniec miało się jeszcze okazać, że drugie tyle trzeba będzie dopłacić przez ograniczone limity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem świeżo upieczoną mężatką :-) wesele (odbyło sie 18.08) robiliśmy w LIPOWYM MOŚCIE, miejsce jest jak z bajki! obsługa bardzo profesjonalana, sala przepiękna, jedzenie (podobno, bo dużo nie jadłam, wiadomo nerwy) wg. gości bardzo dobre. polecam z czystym sercem!!! chciałam jeszcze napisać, że przygotowywaliśmy się do wesela w DOM BOGDANIEC w Zaczerlanach-nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
na wszystkich forach reklamujesz ten lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wartoo posprawdzac wiele lokali. Ja żeby zaoszczedzic czas, wyslalam zbiorowe zapytanie do lokali. To jest taka funkcja, ktora znalazlam na jednej ze stron katalogujacej lokale weselne. http://www.gdziewesele.pl/Bialystok/ tutaj zaraz nad wykazem lokali jest taka ramka z kopertą, wybierajac ja można wyslac to zbiorowe zapytanie. To bardzo wygodne, lokale odpowiadają na prawdę szybko. gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia1010
Jeśli miałabym organizować wesele po raz drugi, to kolejny raz wybrałabym Promenadę. Pani Maria i jej Syn dbają o każdy szczegół. Moje wesele było 08.09.2013 i nadal wspominam bardzo miło całą obsługę. Salę wystrojoną miałam na niebiesko - po prostu chciałam mieć dekorację inną niż u wszystkich tj, na różowo czy beżowo ;) Jedzenie było bardzo smaczne (tak mówili goście i najbliższa rodzina - mi jakoś chyba z wrażenia za bardzo jeść się nie chciało). A przecież to goście mają być z wesela zadowoleni :) Jeśli ktoś ma jakiś wybór między Promenadą a czymś innym, to uwierzcie mi, że wesela w tym miejscu na pewno nie zapomnicie i taką informację, jak moja przekażecie również innym :D GORRRĄCO POLECAM TE SALĘ :) AHA - Pani Maria bardzo dobrze radzi, jeśli chodzi o menu, także warto jej posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.09.2013 to dopiero bedzie ta data. Co za futurystyczna opinia. Szczególnie sklep spożywczy na dole jest atrakcją na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×