Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aaa...

Sale weselne - BIAŁYSTOK

Polecane posty

O tak, jak zależy Wam na dobrej zabawie w czasie wesela, polecam również Live Orkiestra, naprawdę młody i energiczny zespół, który potrafi każdego rozruszać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całego serca polecamy zespół Live Orkiestra ! Gdy zaczęli grać wszyscy od razu ruszyli na parkiet. Pełen profesjonalizm, wszystko jak wcześniej ustaliliśmy. Każdy z gości był pod wrażeniem :) Mam nadzieje że jeszcze będziemy mieli przyjemność bawić się razem z Nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podobało wesele w hotelu Bobrowa Dolina. Perfekcyjnie przygotowana impreza. Piękne wnętrza, duża sala. Jedzenie urozmaicone świeże i w odpowiedniej ilości. Spokojnie można urządzić tutaj wspaniałe wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealnie pod każdym względem: kontakt na bieżąco, prezencja z klasą, jasne warunki umowy, dopasowanie repertuaru oraz zabaw weselnych, wyjątkowe głosy, świetna gra instrumentalna, pomysły, organizacja, zabawa do samego rana, wsparcie, aranżacja utworów, muzyczne niespodzianki, kontakt z gośćmi, życzliwość, poczucie humoru, pozytywne nastawienie, profesjonalny sprzęt nagłaśniający, a to tylko zapewni Wam Live Orkiestra 😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też grał zespół Live Orkiestra i jestem bardzo zadowolony! Polecam każdemu, kto chce się porządnie wyszaleć na swoim weselu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka na żywo zawsze jest czymś wyjątkowym,po co puszczać typowe kawałki weselne jeśli można zagrać coś w oryginalny sposób tak jak robi to Live Orkiestra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda sala weselna ma swój wyjątkowy klimat, który podbije dodatkowo naprawdę dobra muzyka, a jeśli o tym mówimy to na każdej sali z pewnością doskonale spisze się Live Orkiestra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o salę pod imprezy na terenie Białegostoku to polecam bistro Pieprz i Wanilia:  https://www.bistropieprziwanilia.pl/ . Świetny klimat, bardzo dobre jedzenie, miła obsługa. Działają przez cały rok, a teraz, w obecnej sytuacji, warto zainteresować się zwłaszcza ich kateringiem - ogólnie ich jedzenie jest pyszne, ale w razie czego można bez problemu dostosować je pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×