Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aaa...

Sale weselne - BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość gość
W Lechu miałam swoje wesele i cala moja i męża rodzina nachwalić się nie może! Wszyscy mówią, że mieliśmy najlepsze wesele min z powodu jedzenia i sali :) Jedzenie przepyszne, sale wyremontowane 2-3 lata temu, obsługa super: kelnerzy śmigają wręcz niezauważeni, kierowniczka super i cała współpraca z salą super a wiem co mówię bo sporo się naszukaliśmy sali (a to sala ładna ale otwarta do 3, a to mało jedzenia za wygórowana cenę a to biuro klienta po prostu olewało). Sale polecam i podpisuje się obiema rękoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moze ktos sie wypowiedziec na temat hotel suprasl? Szukam lokalu na wesele i biore rowniez ten obiekt pod uwage. Z gory dziekuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel supraśl wygląda bardzo ładnie sala weselna tak sobie jeśli chodzi o mój gust, natomiast jedzenie niby jest ale malizną czuć i prawdopodobnie mają problemy z kucharzami, co by tłumaczyło słabe menu. Chociaż koleżanka zapłaciła 170 zł od talerzyka. powiem tak nie było żle ale znam lepsze sale w Białymstoku i z pysznym jedzonkiem np. Lipcowy Ogród, Niagara nie wiem jak dużej sali potrzebujesz ale tam akurat mają duże sale. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba zdecyduję się z narzeczonym na salę w tym hotelu: www.hotelcristal.com.pl. Widziałam ją na żywo i bardzo mi się podobała. Do tej pory lepszej nigdzie nie znaleźliśmy. Sala bardzo ładna i przestronna, tak urządzona gustownie, ze smakiem. Znajomi tam urządzali jakiś czas temu wesele i bardzo zachwalali hotel pod względem całej organizacji, personelu, jak i smakowitej kuchni. Polecali nam bardzo. Pewnie ją wybierzemy, coraz bardziej się ku temu skłaniamy. Tym bardziej, że położenie hotelu jest niezwykle atrakcyjne, przy reprezentacyjnej ulicy Lipowej i mają pokoje w wysokim standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuyr1
Powiedzcie coś o hotelu pod Herbem. Organizował ktoś wesele albo uczestniczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M0nika86
HELP! Mam czas do końca tygodnia żeby zdecydować się na salę, opcje są 2 - Borowinowy Zdrój w Supraślu, albo Alt w Kurianach, może ma ktoś jakieś doświadczenia z weselami w tych miejscach? Jeśli mogę coś doradzić - jeśli ktoś miałby zapędy do organizacji wesela w Korona Parku w Klewinowie, radze uzbroić się w cierpliwość - właściciel który (najwyraźniej) jest jednocześnie managerem tego miejsca to kompletna porażka. Tak zarozumiałego typa jeszcze nie spotkałam, świetnie potrafi zniechęcić potencjalnych klientów po zaledwie kilkuminutowej rozmowie. Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borowinowy a Alt to dwa różne światy. ja wybrałaby Borowinowy, albo wyberz trzecią salę w Białym jest z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.facebook.com/studio2afk Studio 2a FRYZJERSTWO KOSMETYKA ul. Białówny 2a (ścisłe centrum) 15-437 Białystok tel: 662 340 920 Organizujemy WIECZORY PANIEŃSKIE, gdzie przy lampce dobrego szampana i poczęstunku składającego się z afrodyzjaków, zajmiemy się PANNĄ MŁODĄ i jej towarzyszkami. Oferujemy zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne do wyboru. Zainteresowane Panie prosimy o kontakt telefoniczny. 662 340 920 Możemy również zorganizować URODZINY lub inną uroczystość do 10 osób usmiech.gif Cena i zabiegi do uzgodnienia usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwineks
Wprawdzie rezerwacji jeszcze nie mamy, ale jesteśmy zdecydowani, zobaczcie to - http://www.bobrowadolina.pl/oferta-weselna Wszystko zależy od tego, ile macie kasy do wydania, tutaj standard jest wysoki. Znajomi twierdza, że jedzenie super - ale to jeszcze sami sprawdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam na weselu w Hotelu Cristal www.hotelcristal.pl i bylo super. pieknie przystrojona sala, wysmienite jedzenie, nocleg tez mielismy tam zarezerwowany - piekne pokoje, szczerze polecam to miejsce bo ja sie tam wspaniale bawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam na weselu w Hotelu Cristal www.hotelcristal.com.pl i bylo super. pieknie przystrojona sala, wysmienite jedzenie, nocleg tez mielismy tam zarezerwowany - piekne pokoje, szczerze polecam to miejsce bo ja sie tam wspaniale bawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bobrowa Dolina ,jest fajna na wypoczynek,jezeli chodzi o wesela to najgorsze miejsce jakie moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze odradzam Hotel 3 Trio. Nie mogę się wypowiedzieć na temat organizacji wesela, ale niestety mogę na temat traktowania potencjalnego klienta. Razem z Narzeczonym byliśmy zainteresowani wynajmem sali na uroczysty obiad po ślubie. Spotkaliśmy się z p. Menadżerką, która była wyraźnie zdegustowana faktem, że nie chcemy organizować całonocnego wesela (chociaż we wcześniejszym kontakcie wyraźnie to zaznaczałam). Czuliśmy się jak klienci drugiej kategorii, którym Pani robi łaskę, że w ogóle z nimi rozmawia. Problemem było też ewentualne dostarczenie tortu z innej niż ich własna cukierni - w żadnym innym miejscu nie stanowiło to przeszkody. Po tak nieprzyjemnej rozmowie ani oferta, ani wygląd sali, ani nic innego nie miało znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ent
Ja z Białegostoku jeżdżę z mężem i dzieckiem do hotelu lipowymost.pl. Zazwyczaj trafiamy na oferty specjalne, gdzie masz do czynienia z ogromem dodatków, np. kolacjami, darmowym wejściem do SPA, basenów, itp. W cenie pokoju jest sporo smaczków dla klientów, co znacznie poprawia efektywność pobytu. Poza tym optymalna lokalizacja. Z Białegostoku tylko 30 km, więc niecała godzina jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaa2
Ja polecam Rezydencję Protasy. Robiliśmy tam swoje wesele we wrześniu 2015 roku i było cudownie. Jedzenie przepyszne. Obsługa bardzo miła. Otoczenie sali cudowne. Trochę dojazd wyboisty ale mają to poprawić. Jako fotografa polecam Kacpra - http://www.kbfoto.com.pl/#strona-glowna Na prawdę dostaliśmy piękne zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdźcie ofertę dworku www.dworek-tryumf.pl jest tam naprawdę przepięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Camelotu. Sala ma fajny klimat, jedzenie jest ok ale właściciele to oszuści. Poprawiny to porażka, po weselu niby nic nie zostało, co jest nie możliwe. Kombinatorzy! Jak robicie tam wesele to uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
Hej, Czy ktoś organizował ostatnio wesele w Dworku Tryumf na sali kryształowej jak była oddzielona od Diamentowej ścianą działową? Jak z akustyką i muzyką z drugiej sali? Dzięki za opinię Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś ma aktualna opinie na temat Altu w Kurianach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze sa wesela gdy lokal posiada kilka sal i w kazdej jest wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salę w Supraślu Lipowy Most. Pyszne jedzenie, duża sala na dużo gości (ale mają też sale na mniejsze wesela) no i obsługa uprzejma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Savillę na kleeberga... Byłam ostatnio na weselu po raz trzeci. Sala jest po remoncie i wygląda jak z bajki, bardzo elegancka. Jedzonko za każdym razem pyszne i tak dużo, że nawet nie da się wszystkiego spróbować. Bardzo mi smakowała beza i ciasta. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Hotel Supraśl, bardzo blisko Białegostoku. Bardzo elegancko, i co najważniejsze na weselu - pyszne jedzenie, przysmaki tradycyjnej kuchni podlaskiej. Polecam http://hotelsuprasl.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sale weselne masz na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już tak przy okazji powiem, że ostatnio jestem pod wrażeniem cateringu dietetycznego zdrowysmak.pl w Białymstoku, mają dietę taką przedślubną, taką dobrą! Ja z niej mam zamiar skorzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym miejscem na zorganizowanie wesela. Ja zdecydowałam się na http://sosnowezacisze.pl/ i mogę polecić to miejsce wszystkim osobom chcącym zorganizować weselę na terenie Białegostoku. Sala jest bardzo ładna a obsługa miła i profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/ Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja ze swojej strony mogę polecić Live Orkiestra, młodzi i energiczni ludzie, którzy wiedzą jak rozkręcić prawdziwą zabawę!

Popieram! Nigdzie się tak dobrze nie bawiłam jak z Nimi! Prawdziwe szaleństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×