Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aaa...

Sale weselne - BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość gość
Hej. My długo szukaliśmy sali weselnej, w końcu (mam taką nadzieję) to mój pierwszy i ostatni ślub. Chciałam żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, ale jednocześnie żebyśmy nie splajtowali i nie musieli się zapożyczać. Zdecydowaliśmy się na Niagarę, to bardzo miłe miejsce, położone niedaleko lasu, więc jeżeli komuś, za bardzo zaszumi w głowie będzie mógł się przewietrzyć. Menu wydaje się być ok, no i cena przystępna - 130 złoty od osoby. Trzymajcie za nas kciuki, żeby wszystko udało się jak najlepiej, bo ślub już za niecały miesiąc. Ja też dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś z a tanio ,130 zł ,pewnie ludzie wyjdą głodni z wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu koleżanki w Niagarze i można powiedzieć wszystko, ale nie to że wyszłam głodna, fakt zespół był słaby. Dlatego jakoś super się nie bawiłam, ale jedzeni, sala i obsługa jak najbardziej na tak. Nie denerwuj się u ciebie wszystko na pewno będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM sale KNIEJA W SUPEASLU. Odromny nieprofesjonalizm i wyrachowanie WLASCICIELKI. Wszystko jest dobrze do momentu podpisania umowy i wplacenia wiekszosc****eniedzy. Potem juz zarowno my (mlodzi) jak i nasi rodzice bylusmy zaskakiwani coraz to nowymi "niespodziankami", ktorych nie zycze nikomu. Jednym z przykladow jest fakt, ze mielismy ustalone wczesniej menu i jak to zwykle bywa dwie zupy do wyboru- kazdy z gosci mogl sobie wybrac czy zje flaki czy strogonowa. W chwili roznoszenia przez kelnerow zup, kiedy podziekowalam za flaczki i poprosilam o strogonowa spotkalam sie z ogromnym zaskoczeniem kelnerki i odpowiedzia ze nie bedzie, ze jest tylko jedna zupa. Jak sie okazalo bylo to wina wlascicielki, ktora nie poinformiwala kuchni o pelnym menu. Ponad to do glowy jej nie przyszlo ze w zwiazku z tym powinnismy dodtac upust. Jest to tylko jeden z wielu przykladow tego, jak zostalismy potraktowani w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikasr25
W tym roku będę mieć swoje własne wesele:) nie mogę się doczekać. Impreza weselna odbędzie się w http://www.dworek-tryumf.pl/ niedaleko Białegostoku. Malownicze miejsce... na takim miejscu właśnie mi zależało. Aby było ładnie i spokojnie :)mam nadzieję, że wszystko przebiegnie po mojej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowniezakochana
My się właśnie z narzeczonym zastanawiamy nad Niagarą. Cena za talerzyk jest właściwie bezkonkurencyjna, dlatego prosiłabym Cię o kilka info z wesela:). Ktoś tu napisał, że głodny nie wyszedł - to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eastclub3
Mnie także podoba się sala w http://www.dworek-tryumf.pl/ :) u kumpla w zeszłym roku na weselu byłem i dobre, klimatyczne miejsce tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy o którą salę Ci w Niagarze chodzi. Ja byłam na perłowej (tak się chyba ona nazywa). To jest średnia sala. I było fajnie, tzn od strony gości. Wystrój elegancki, ale nie nachalny, czego nie znoszę, a co coraz więcej sal praktykuje. Akurat tu zespół dopisał, zabawa trwała chyba do 5 nad ranem. Na jedzenie też złego słowa nie mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/promenada, to jest wielka żenada i nic więcej, jedzenie od 10 lat to samo, na salę przez sklep się wchodzi i żule na salę zaglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herman2151
Witam, odstąpię termin wesela 10.05.2014 w Dworku Tryumf. Za podany termin została wpłacona zaliczka. Apartament dla nowożeńców GRATIS. Są to dwie połączone sale na które można zaprosić 150-300 osób. Jest również możliwość podzielenia i wynajęcia jednej sali. Wszelkie informacje dot. lokalizacji Dworku znajdują się na stronie internetowej: http://www.dworek-tryumf.pl/ Proszę o kontakt e-mail: herman2151@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraaa84
Witam potrzebuję opini na temat dj a Piotra Kuźmy. Byłam na weselu, które prowadził i wszystko bardzo mi się podobało (kulturalny, miły facet) , ale młodzi nie lubią oczepin, więc nie widziałam jak w tej części wesela się wykazuje, a bardzo mi jednak na takich zabawach zależy. Jak prowadzi oczepiny? Czy ma jakieś rekwizyty, przebierane zabawy? Bardzo proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niagarze nadal tak tanio, czy coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska55555
Pierwszy raz byłam w Białymstoku i okolicach na weselu mojej kuzynki, która właśnie robiła je w Trivento w tamtym roku. I muszę się z Tobą zgodzić. Jedzenie naprawdę bardzo smaczne, na stołach bardzo duży wybór różnych przekąsek, wędlin, sałatek. Kelnerzy i obsługa bardzo kompetentna, ogólnie bardzo fajnie się bawiłam. Teraz mam wesele drugiej kuzynki, która też robi tam wesele, więc zobaczymy czy standard dalej utrzymuje się na takim wysokim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niagarze za talerzyk od osoby jest 140 zeta. To w miarę tanio jak na to, co przygotowują w ramach tej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trivento mówicie? zastanowie się w takim razie skoro tak chwalicie, a moze jakieś inne propozycje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ktoś się wypowie na temat sali CRYSTAL w Szepielakach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia255555
Jeśli chodzi o salę Crystal, to ja akurat nie byłam ale byli tam na weselu moi rodzice i siostra z narzeczonym. To jest koło Czyżewa, tak? Ogolnie z tego co mówili, to bardzo fajne miejsce. Sala była bardzo ładnie udekorowana, jedzenie bardzo smaczne i dość spory wybór. Był też stół ze słodkościami, mówili, że taki duży wybór smakołyków (jakieś ciasta, ciasteczka, mini deserki, fontanna) to pierwszy raz widzieli. Tak więc mam nadzieję, że to Ci pomoże, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dokładnie to jest ta sala koło Czyżewa. Dziękuję za opinię :P Pozytywnie mnie nastawiłaś :;) muszę się do nich wybrać i sama zobaczę. Na wygląda to bardzo ładnie . Ciekawo jak będzie na żywo jak zajadę. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Szepielakach czy jak tam nie bylam, ale mogę wypowiedzieć się o Trivento. Całkiem fajnie tam mają, jedzenie ciepłe, sala ładnie wygląda czego chcieć więcej. Ceny jak wszędzie więc też się niczym nie wyróżniają. Pozdrówki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Hej :) Spróbujcie zdecydowanie poszukać tutaj http://www.gdziewesele.pl/Bialystok/ ,wielu moich znajomych korzystało z tej strony podczas organizacji ślubu i wesela (chociaż nie tylko :)) i byli bardzo zadowoleni :) Jest tam dużo ładnych lokali i można trafić na naprawdę przystępne ceny, a przy okazji też wybrać fotografa i całą oprawę ślubną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Również ja jestem na etapie poszukiwania sali. Do gustu przypadły nam Lech i Savilla. Co sądzicie? hmm a może Lipcowy Ogród? Dużo pozytywnych opinii słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Lecha radzę uciekać, obsługa powolna, niechętna do współpracy, trzeba upominać się, przeciętna ilośc jedzenia jak na ta cenę. Mała ilość miejsc parkingowych - ciasno i to otoczenie magazynowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli juz to Savilla a nie Lech. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim parom młodym lokal Majątek Howieny - http://www.majatek-howieny.pl/ . Wyśmienite jedzenie, miła obsługa i brak jakichkolwiek problemów z właścicielem sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majątek Howieny również polecam, pyszne jedzenie, ciekawe otoczenie. W klimacie wiejskim ładna sala z dobrym jedzeniem w okolicach Białegostoku to również: http://www.gosciniecczaplino.pl/ Jeżeli chodzi o fotografa, polecam: www.fotodebowski.vot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia765
Sala już wybrana będzie to Lawendowy Zakątek. Nie możemy się tylko zdecydować na kamerzystę. Zastanawiałam się na ProKadrem. Znajomi bardzo chwalą. Widziałam na ich stronce że mają latające drony, które kamerują wszystko z powietrza. Możecie wejść na www.prokadr.pl w zakładkę galeria i właczyć sobie filmik z plener- koszykówka albo do panny młodej. Co o tym sądzicie? Pierwszy raz coś takiego widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×