Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aaa...

Sale weselne - BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość aaa...

Witam :) właśnie z narzeczonym poszukujemy sali na wesele w Białymstoku. Co polecacie a co odradzacie ? :) mamy już swoje typy ale tak dla pewności chcę rozpytać Was o zdanie :) Więc piszczcie będę wdzięczna - inne pozytywne sugestie dotyczące wesela są również mile widziane - np fotograf kamerzysta zespól itp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
jest ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
Dzięki Skategirl :) Nam Santana nie przypadła Nam do gustu z powodu właścicielki, ale słyszałam że mają dobre jedzenie :) bawiłam się tam na balu magisterskim i nie byłam zachwycona ale to kwestia gustu. czekam na dalsze wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam w Biesiadnej- wszystko super :D Moj brat mial w Mendelsonie- wszystko super :) Zespol mialam Broker- swietny :) Moja szwgierka miala w Toasie- odradzam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
Dzięki Devil69 :) może ktoś jeszcze pomoże :) razem zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Astorie....
Ja miałam w Astorii tylko w restauracji na dole (bo maja tez duża sale na górze) - obsługa rewelacja, jedzenie podobno wyśmienite zwłaszcza wiejski stół - ja niewiele zjadłam wiadomo, sama sala bardzo elegancka ładnie oświetlona ale raczej na niewielkie wesele u mnie było ok 60 osób wiec sala w sam raz. Także z czystym sumieniem polecam Astorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa Jeżynka
Też polecam Centrum astoria :-) swoje wesele miałam na górze a wcześniej byłam na weselu w restauracji na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
niestety poszukujemy czegoś większego na 120-150 osób :) ale dobre opinie są zawsze mile wiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
Ale faktycznie tu cicho, nikt już nie organizuje wesela w Białymstoku?? Sale już mamy i teraz poszukujemy kamerzysty i fotografa??? Co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SANTANA 20.08.2010 wolny termin na salę złotą - rezerwujcie dopóki jeszcze jest ja niestety musiałam zrezygnować z powodów osobistych.. 3mam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa a moge wiedziec jaka sale
wybraliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
Witam, wybraliśmy Trio na Hurtowej :) Salę na 150 osób, ale jeszcze będziemy mieli możliwość zmienić na nową którą budują na 120 osób :) :) Podobały Nam się jeszcze Mozart, Gracja i Amadeao - Trio urzekło nas ogródkiem i bardzo konkretną kierowniczką :) pozdrawiam wszystkie Panny Młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me87
A co powiecie o Dworku Czarneckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość st3lma
mam do odstapienia na 14 sierpnia 2010 sale w Dworku Triumf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNY
Czy ktos slyszal cos na temat przyjec weselnych organizowanych w Hotelu Branickich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludziska:) mozecie mi poradzić wielką sale na 200- 220 osob???? szukam czegos i wszedzie mała:(oczywiście z przystepna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
Trio :) polecam mają sale łączone nawet na 200 osób, w Dworku Tryumf też mają dużą sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalolka123
Mam duży dylemat... Wybrać salę na wesele w Mozarcie czy w Amadeo??? Bardzo proszę o opinie o powyższych restauracjach. Z góry dziękuję. Mam trochę zastrzeżeń co do Mozarta bo naczytałam się samych niepochlebnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
Mnie osobiście bardziej podoba się Amadeo :) widziałam tylko sale na górze, o Mozarcie też słyszałam wiele niepochlebnych opinii, szczególnie o jedzeniu,a jak jest faktycznie teraz to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka9871
w Knieji w supraślu jest na nawet 400 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka9871
Ludzie co sądzicie o dworku czarneckiego i mendelsonie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka9871
w tryumfie jest duza sala do 400 osob ale facet podkresla ze za duza sale placicie za minimum 200 osob nawet jesli bedzie mniej gosci (to o sali krysztalowej) jesli chodzi o prezydencka to do 180 osob. tez chcialam w tryumfie ale niestety nie stac mnie zeby placoc ok 5 tys za osoby ktorych nie bedzie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś miała styczność z właścicielem Toastu i samą salą?? Właściciel ten ma śliczną salę poza białymstokiem.... tyle że w cenie mamy cisto i tort.... a nie chcięlibysmy, aby to nam przyniosło wstyd. piszcie swoje zdanie i porady, zwłaszcza, że wesele tu z tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabia
moja siostra miala wesele w dworze czrneckiego.Jhedzenie jest tam bardzo dobre i duzo tak ze tego wszystkiego coserwuja nie da sie zjesc.Obsluga jest na poziomie.jedynym minusem jest zla akustyka na tej najwiekszej sali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcikt
Witam, odstąpię salę weselną w Domu Gościnnym "Lech" wraz z DJ-em "Szpila music" w terminie 3 lipca 2010 r. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr tel 501 150 472

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam salę w Centrum "Knieja" w Supraślu, na prawde pozytywnie sie robi jak sie wchodzi do srodka. Poza tym piękny ogrod a z okien widać las - romantyczny nastrój sie udziela. I trudno nei wspomnieć o pięknie nakrytym stole , widać ze obsługa sie stara, a nie robi "na odwal". Nie wiem czmeu te sale sa takie niepopularne , znajomi mieli tam wesele , my sie bawilismy super, wszystko dograne , zorganizowane, na młodych czeka przez wejsciem tłum gosci , i przystrojenie z kwiatów pergola i stojaki , poza tym maja pokoje i można zanocować i apartament gratis dla młodych i z tego co wiem całkiem atrakcyjną cenę , jak za takie miejsce , tkai wystrój i na prawde ok obsługę . POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moje strony mogę polecić stronę: http://www.saladlaciebie.pl/, jest to na prawdę fajny serwis, z bogatą ofertą. Są tam lokale o zróżnicowanym standardzie i cenach, także każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Przydatna jest szczególnie opcją porównywania ofert. Miałam wesele w zeszłym roku i właśnie poprzez ten serwis znalazłam salę weselną. Wybór znacznie łatwiejszy i przyjemniejszy, na serio polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albertk2
Szukasz sali weselnej w Białymstoku? w jednym miejscu znajdziesz wszystkie obiekty wystarczy wejść na www.GdzieWesele.pl Na jednej stronie znajdziesz obiekty z Białegostoku www.gdziewesele.pl/Bialystok/ dzięki opinią klientów znajdziesz ten idealny lokal na wesele w którym zorganizujesz cudowne i pięne przyjęcie. W naszym katalogu są jedynie te najleprze domy weselne które zorganizowały już niejedno wyjątkowe wesele, oraz te sale weselne które dopiero powstały bądź powstają ale dzięki sowojej wyjątkowości mogą stać się miejscem godnym polecenia w przyszłości Wesele w Białymstoku nie musi być trudne do zorganizowania dzięki informacjom zawartym w prezentacjach masz pewność że na www.GdzieWesele.pl znajdziesz wszystko to co ci jest konieczne do podjęcia dobrej decyzji. Niezapomnij o dodaniu komentarza na www.GdzieWesele.pl do sali weselnej w której zorganizowaliście swoje wesele to pomoże wszystkim przyszłym gościom w podjęciu dobrej decyzji gdzie w białym stoku zorganizować przyjęcie weselne Domy weselne, sale weselne w Białymstoku tylka na www.gdziewesele.pl/Bialystok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×