Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca pracy od dawna

Proszę przeczytajcie CV i poradźcie...

Polecane posty

Gość szukająca pracy od dawna

nie mogę od dawna znaleść pracy przeczytajcie i powiedzcie czy z moim CV jest coś nie tak?. szukam w bankach, agencjach finansowych, a z braku laku w sklepach odzieżowych... Imię i nazwisko Informacje osobiste  Data urodzenia:  Miejsce urodzenia:  Adres  Numer telefonu: Wykształcenie IX 2002- II 2006 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w XXXX 4 letnie studia licencjackie na kierunku Finanse i Zarządzanie Organizacjami  Studia ukończone z wynikiem dobrym IX 1998- VI 2002 Zespół Szkół Górniczo Energetycznych w XXXX Liceum o profilu handlowym Doświadczenie zawodowe IV- IX 2008 Punkt Usług Finansowych Carrefour dla Lukas Bank SA. Stanowisko- Doradca klienta ds. kredytów  Samodzielne stanowisko pracy, do moich obowiązków należały: -obsługa klientów indywidualnych w zakresie kredytów gotówkowych i bezgotówkowych oraz kart kredytowych w procesie sprzedaży i po sprzedaży -doradztwo indywidualne, pomoc w skompletowaniu dokumentacji kredytowej, -aktywna sprzedaż produktów banku, aktywne pozyskiwanie klientów, -utrzymywane stałego kontaktu z klientami, sporządzanie raportów i sprawozdań, -tworzenie i uzupełnianie baz danych klientów w systemie komputerowym, -segregacja i archiwizacja dokumentacji kredytowych, -realizacja planów sprzedażowych, do sprzedaż ubezpieczeń do kredytów, Praktyka zawodowa IX- XI 2005 Polska Izba Dodatków Do Żywności o. w XXXX Stanowisko- Pracownik biurowy  do moich głównych obowiązków należało: -segregacja i archiwizacja dokumentacji, - pomoc w tworzeniu biuletynu i publikacji i w przygotowywaniu targów, -utrzymywanie kontaktu telefonicznego z klientami poprzez wykonywanie rozmów telefonicznych i wysyłanie faksów i maili VIII- X 2004 Polska Izba Dodatków Do Żywności o. w XXX Pracownik biurowy  do moich głównych obowiązków należało: -segregacja i archiwizacja dokumentacji w systemie komputerowym, -pozyskiwanie członków i kontakt z dotychczasowymi organizacjami członkowskimi, - pomoc w tworzeniu biuletynu i publikacji, -utrzymywanie kontaktu telefonicznego z klientami poprzez wykonywanie rozmów telefonicznych , wysyłanie faksów i maili, XII – II 2000/01 oraz III – IV 2001 sklep wielobranżowy Hedar -zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe , I – II 2002 oraz III – V 2002 sklep PLUS - zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe, Inne zainteresowania i umiejętności -biegła obsługa komputera (Internet ,Windows, Norton), programów komputerowych, w szczególności MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz Adobe, Symfonia i urządzeń biurowych, - łatwość nawiązywania kontaktów, systematyczność, doskonała organizacja pracy, - nowinki moda i rzeczy piękne -język angielski w mowie i piśmie w stopniu średnio zaawansowanym, - prawo jazdy kat. B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfghfgh
z takim wyksztaleniem to gdzie do banku sie pchasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie znam
ale na moj gust to strasznie duzo tego jest, komu by sie chcialo to czytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciieeekaaawskyyyy
a co to są "rzeczy piękne"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnaa
nowinki moda i rzeczy piękne a co to znaczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnnnaaaaaa
ta segregacja brzmi strasznie..... mi sie ze śmieciami kojarzy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
Jakbyś przyszła do mnie, to na pewno zatrudniłabym Cię na stanowisku koordynatora sprzedaży internetowej. Może jesteś z lubelskiego? CV bardzo dobre, więc z pracą w banku nie powinno być problemu. Musisz trochę przeczekać ten kryzys. Ale na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
Jeżeli miałbym Ci doradzić to do banku raczej nie pisz, że lubisz nowinki..... I popraw trochę błędów stylistycznych i interpunkcyjnych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy od dawna
tak to cv akurat do h&m, do banku piszę ze interesuję sie gospodarką rynkową i kapitałową, Jeżeli chodzi o rzeczy piękne to robię różne rzeczy typu parasole z włóczki dla panien młodych, ozdoby sezonowe, np. na święta z gipury i firanki, obrusy itp. to są moje rzeczy oiękne... A dlaczego niby mam się do banku nie pchać? Mieszkam w małym miasteczku, mam studia licencjackie i kilku miesięczne doświadczenie w bankowosci dlatego prubuję... Dziękuję za słowa otuchy, a jeżeli ktoś wychwycił błędy np. interpunkcyjne czy inne proszę napisać, bo ja tak przyzwyczaiłam się do tego CV, że być może ich nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy od dawna
Myślicie że składając CV powinnam pominąć studia a napisać tylko liceum handlowe? Bo mam wrażenie że do sklepu niezapraszają mnie przez ten licencjat, a do finansów z powodu zbyt krótkiego doświadczenia, byłam na 1 rozmowie do banku i czekam na odzew ale konkurencja 20 innych osób nie wróży różowo. Niestety nie jestem z Lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer licencji
Jakichś dziwnych sformułowań używasz: "segregacja i archiwizacja dokumentacji" - brzmi prawie jak segregacja śmieci, "utrzymywanie kontaktu telefonicznego z klientami poprzez wykonywanie rozmów telefonicznych i wysyłanie faksów i maili" - wyszedł ci kontakt telefoniczny poprzez rozmowy telefoniczne, "zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe" - no fajnie, ale pracodawcę interesuje, co potrafisz, a nie, że zaliczyłaś praktyki; napisz, jakie miałaś obowiązki, "-biegła obsługa komputera (Internet ,Windows, Norton), programów komputerowych, w szczególności MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz Adobe, Symfonia" - tu niestety pokazałaś, że nie odróżniasz podstawowych pojęć: Internet - to jak wygląda ta twoja biegła obsługa internetu? Rozumiem, że miałaś na myśli programy pocztowe i przeglądarki; Norton - po pierwsze - jaki Norton? - program antywirusowy, Norton Comander? Sprecyzuj. Po drugie - to program komputerowy, Adobe - to samo, jaki Adobe? Photoshop? Audition? Że pdf'a umiesz otworzyć? Niby drobiazgi, ale niestety, pracodawcy biorą takie rzeczy pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
Przede wszystkim bądź pewna siebie i swoich możliwości. Ja zatrudniam jedną pracownicę już od roku i akurat ta miała najkrótsze CV. Ujęła mnie na rozmowie swoim charakterem. Na otrzymanie pracy składa się kilka ważnych czynników. Jeżeli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej, to nie dopuszczaj do siebie myśli, że jej nie dostaniesz. Przekonuj pracodawców, że tylko Ty nadajesz się na to stanowisko. Bądź miła, wyluzowana iprzede wszystkim pewna siebie. Wiem, że łatwo się to pisze. Zapytam się męża później jaką książkę mógłby Ci polecić, żebyś nabrała pewności siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eggee
co do ksiązek : Maksimum osiągniec " Brian Tracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eh nie przejmuj się ja
4 miesiące temu straciłam pracę i nie mogę nic znaleźć.Nawet do sklepu chcą doświadczenia.Tylko jak je zdobyć jak nie chcą przymować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalala
jak chcesz to przyślij mi na maila to cv, spróbuję poprawić parę błędów, dane osobowe możesz skasować albo xxx wstawić. pracakj@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalalalalalalallalalla
"z takim wyksztaleniem to gdzie do banku sie pchasz" - rozumiem że jakiś sfrustrowany absolwent renomowanej uczlni to napisał. A studentwp@gazeta.pl to swego czasu na tym forum też pytał o rekrutacje do banku. I co udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesse
stylistycznie kulejesz, w zyciu bym cie nie zatrudnila na stanowisku, ktore wymaga m.in. pisania korepondencji. Numer licencji w sumie napisal wiekszosc z tego co mi przyszlo do glowy, podpisuje sie pod tym "biuletynu i publikacji i w przygotowywaniu targów" - nie za malo tych i? "pozyskiwanie członków i kontakt z dotychczasowymi organizacjami członkowskimi" , "w procesie sprzedaży i po sprzedaży", "aktywna sprzedaż produktów banku, aktywne poszukiwanie"- powtarzasz w kolko jedno slowo, masz ich za maly zasob czy co? "zajęcia praktyczne i praktyki" - popatrz, a ja myslalam ze to to samo. " realizacja planów sprzedażowych, do sprzedaż ubezpieczeń do kredytów" - a to co za kwiatek?? co to jest "dosprzedaz"?? poza tym brak ci przecinkow, twoje CV nie mowi ze jestes doskonale zorganizowana, wrecz przeciwnie, wyglada niechlujnie jezykowo. Nawet odmiana kuleje: biegła obsługa komputera (...) w szczególności (...) Symfonia i urządzeń biurowych - Symfonia sie akurat odmienia. "utrzymywanie kontaktu telefonicznego z klientami poprzez (..) wysylanie maili - telefonicznie te maile wysylasz? a ja myslalam ze modemy juz odeszly do lamusa. co ma sporządzanie raportów i sprawozdań do kontaktu z klientem? to powinny byc 2 osobne punkty. mowisz ze gospodarką rynkową i kapitałową sie interesujesz? a serio wiesz cos o tym?? bo wiesz ze na rozmowie na pewno o to na 100% cie ktos zapyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrgrr
" utrzymywanie kontaktu telefonicznego z klientami poprzez wykonywanie rozmów telefonicznych " masło maślane - nie powtarzaj w kółko tych samych słów , kontakt telefoniczny - to oczywiste że przez telefon - po co pisac poprzez ...... dużo takiego maślenia masz Popraw to CV a uwagi krytyczne kilku osób są jak najbardziej zasadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze: skroc to o polowe. przydaloby sie powyrzucac niektore sformulowania zupelnie, a inne zastapic krotszymi formami, to nie wypracowanie na okreslona liczbe slow, nie musisz az tak lac wody :) w doswiadczeniu zawodowym wypisz kolejne miejsca pracy i stanowiska, podajac maksymalnie trzypunktowy zakres obowiazkow przy kazdym, np. IV- IX 2008 Punkt Usług Finansowych Carrefour dla Lukas Bank SA. Stanowisko- Doradca klienta ds. kredytów Główne obowiązki: -obsługa klientów indywidualnych -aktywna sprzedaż produktów banku -prowadzenie dokumentacji kredytowej a nie w kolko piszesz jedno i to samo, raz ze "sprzedaz", a za chwile "realizacja planow sprzedazowych", maslo maslane. w tych biurowych stanowiskach wystarczy dac po dwa podpunkty (kontakt z klientem i prace administracyjne czy cos). rozdziel koniecznie ten koszmar "Inne zainteresowania i umiejętności" -co to w ogole znaczy? jakie inne zainteresowania? to sformulowanie sugeruje, ze wczesniej wymienilas jakies swoje zainteresowania, a teraz dopisujesz nowe, bez sensu :O napisz po prostu: "dodatkowe kwalifikacje" i wymien tam obsluge komputera, urzadzen biurowych, jezyki, prawko etc. na koniec, w OSOBNYM punkcie "zainteresowania" wpisz cos, czym faktycznie sie interesujesz, ale blagam, zadne "moda nowinki i rzeczy piekne", bo nie wiadomo, czy sie smiac, czy plakac. naprawde nie widzisz, ze ten tekst brzmi jak z jakiegos kiepskiego podszywu? "rzeczy piekne", boze, widzisz i nie grzmisz :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak o to CV poddane zostało miażdzącej krytyce z którą się zgadzam. Autorko - to może być jedna z przyczyn niepowodzenia w szukaniu pracy. CV powinno byc bez zarzutu tak przynajmniej w 98 procentach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga989
Gorzej,jak cv idealne,a odzewu i tak brak..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy od dawna
dziękuję za wszystkie słowa, zwłaszcza te krytyczne- poprawiłam swoje CV wg waszych wskazówek. Naprawdę było mi to potrzebne, wielkie DZIĘKI. Nie mam nikogo komu chciałabym je dać do wglądu tym bardziej DZIĘKUĘ :D UUPSS, znów się powtarzam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc..
szukajaca -szukaja nie poddawaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szukającej pracy od dawna
a jakie zarobki w tym cerrfourze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem umiejętności i zainteresowania powinny być osobno. napisz czym się interesujesz, tylko nie ściemniaj za dużo bo szybko wyjdzie na ewentualnej rozmowie, Cv powinno być na 1 stronie A4, bo pozostałych nikt nie czyta. Zawsze dawaj zdjęcie- bo inaczej będą szukać w necie i na naszej klasie:) Wiem śmieszne,ale sama rekrutuję i czesto tam sprawdzam jak nie ma fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu mowicie ,zeby to cv skracac?? moje ma prawie 3 strony, tez sie martwie,ze moge miec zle napisane,dlatego tez bede chciala je na nowo opracowac. Ale chodzi mi o to,ze nie przez to harowalam na wakacjach na bezplatnych praktykach, zeby czegos sie nauczyc i miec to w cv,a nie ze teraz mam tego nie wpisywac?? dwa kierunki studiow, 3 praktyki, jakies kursy, doswiadczenie zawodowe, mam to teraz zmiescic na 1 stronie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio czytalam jakis artykul w prasie niemieckiej, ze wlasnie pracodawcy czesto sprawdzaja takie strony jak facebook albo studivz.de (to jest popoularny portal dla studentow) i jak ktos ma duzo takich "imprezowych" fotek to nie za dobrze to wrozy dla przyszlego pracodawcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze warto to wszystko opisac, ale nie wdawac się w zbędne szczegóły dlatego, ze nikt tak na prawde ich nie czyta. Jak spotka sie z Tobą na rekrutacji to pewnie zapyta, na czyn polegały praktyki, jaki zakres obowiązków był w poprzedniej pracy itp.. Jeszcze jedno- nie przechwalajcie się za bardzo, bo często odrzuca sie najmądrzejsze osoby z najlepszymi kwalifikacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak jak- masz rację to teraz normalne. Mnie rozwalają panienki właśnie z takimi fotkami z imprez. Raz laska w cv dała namiary na linka gdzie ma swoją stronę i portfolio modelki- mówię wam jakieś 60 fotek z czego połowa nago, w bieliźnieitp. le jedno miała zaj..ste - nago, owinięta wężem boa! Cłe biuro u mnie sobie to obejrzało- a laska startowała na powazne, kierownicze stanowisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadinne
jak to dlaczego skracac CV? dlatego, zeby bylo zwiezle i przejrzyste. umiejetnosc rzeczowego wyrazania sie i selekcji pewnych informacji o sobie tez jest wazna. skoro chcesz pracowac np w banku, to po co zamieszczac w CV informacje o tym, ze w czasie wakacji 8 lat temu sprzedawalas lody, a w nastepne wakacje bursztynki itd... kurcze, nie wiem co 20-parolatka moze napisac w CV, zeby wyszly tego 3 strony...duzo troche... tym bardziej, ze jednak wiekszosc informacji o sobie podaje sie w liscie motywacyjnym... cv to tylko cos w rodzaju konspektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×