Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Sedesee_oryginal

Dlaczego zdradzaliscie- wpisywac powody!

Polecane posty

Gość najpierw TY sie wpisz
dlaczego zdradzałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo inni tez potrafia
zawrocic w glowie:( mimo ze mam faceta ktorego kocham zdarza sie ze podoba mi sie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazii
Zdradzałem moją dziewczynę, która była dziewicą i dopóki przygotowałem ją na współne współżycie potrzebowałem seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazii
tydzień temu dostałem to co chciałem, postanowiłem sobie automatycznie iż koniec ze zdradami, boję się natomiast że moze być ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię cie
żeby mieć trochę radości w życiu a nie tylko taką ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazii
Dokładnie rok czasu, za każdym razem gdy ją zdradzałem mówiłem sobie że jest to już ostatni raz..i więcej tego nie zrobię gdyż zależy mi na mojej wybrance. Jednak gdy wychodziłem na piwko z chłopakami zawsze był ten sam scenariusz, wypiłem troszkę alkoholu..wtedy potrzeba seksu narasta. Z kochanką miałem bardzo wygodnie, pisałem do niej smsa i mogłem zamawiać taksi by do niej jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię cie
nie tylko taką prukwę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś dowodem na to
że nie warto ofiarowywać dziewictwa żadnego facetowi. Skurwysyny nie są tego warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który zmądrzał
bo zona miala klapki na oczach i zajmowala sie tylko sobą i dziekiem a mnie nie zauważała, wiec znalalem kogos innego kto umie tak czas podzielic zeby i dziecko i mąż i ona byli zadowoleni, rozwiodlem sie i jestem szczesliwy i żłuje ze nie zrobilem tego wczesniej tylko czekalem jak idiota 7 lat ze moze oziebłosć niby "poporodowa" ex zonie przejdzie. Z obecna zona jestem juz 8 lat mamy 2 dzieci w tym ona ma swoje 1 z pierwszego zwiazku i jakosc czas znajdujemy na wszytko i i seks jest wspanialy dalej nawet po tak dlugim czasie razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ktory zmadrzal ok rozwiodles sie.... rozumiem ale facet ktory udaje kochanego a na boku jebie co sie rusza i na drzewo nie spierdala to nie facet ,nie pisze tylko tak bo jestem Kobieta ale w druga strone mysle identycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety przeciez tez zdradzaja, wiec juz tak nie jezdzij po samych facetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość putatumadre
mazii kreaturo nie potrafisz kochać skoro dzieliłeś ciało z kimś innym niż wybranka. mój chłopak zanim mnie poznał mógł miesiącami nie uprawiać seksu, raz na miesiąc ręka...poznał mnie to przynajmniej 3 razy na tydzień orgazm :) ja mam trochę większe potrzeby - zaspakajam się sama, on czasem też gdy ja nie mogę...ale nie żeby zdradzać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który zmądrzał
nie no na poczatku ja zdradzlaem okolo roku, balem sie bo dziecko dom, kasa, alimenty i tym podobne sprawy, nie wiedzilem jak to moja rodizna przyjemie wiec zdradzelame kolo roku, ale psychicznie nie dalo sie wytrzymac i wkoncu sie rowiodlem i dostalem takze opieke nad dzieckiem wylczna. ale w wiekszosci przypadkow faceci maja opcje- zostac z zona i zdradzac na boku z niezliczona iloscia panienek i bojac sie o kase i przyszlosc sie meczyc lub siee rozwiezc i ponownie ulozyc zycie a dobrze wiemy ze wiekszoc ludzi wybiera to pierwsze rozwiazanie, zarowno koobiety jak i mezczyzni zaslaniajac sie obowiazkami dziecmi i pieniedzmi kredytamie itd. wola sie meczyc i udwac cudowne zycie zamist wziac sprawy w swoje rece. A z wlasnego doswiadczenia wiem ze w tych sytuacjach cierpia wszycy bo i kochanka kocha a moze liczyc na wieczor tygodniowo lub na kilka godzin, zona ciepri bo wiadomo ze jej sie nie kocha a sie jest bo niby tak powinno byc, samemeu sie cierpi ze nie mozna byc szczesliwuym - dlatego apeluje do wszytkich zamiast oszukiwac klamac zdradzac poprostu rozstancie sie jak ludzie i wszytkim sie zaoszczedzi cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ktory zmadrzal... gratuluje rozumu :) nie kazdy potrafi byc na tyle odwazny by odejsc :) albo zdradza bo przy jednej dziurze to nawet kot nie usiedzi a co dopiero czlowiek...takie teksty tez slyszalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który zmądrzał
wiecie kobiety z wlasnego doswiadczenia i po znajomych wiem ze facetow boili to ze was zdradzaja ale prawda jest taka ze wiekszoc jest tchorzami i woli siedziec w domu i miec spokoj od zony i miec kochanke na boku bo w ten sposob nie musza sie zrec o pieniadze i dzieci, my lubimy spokoj nie cierpimy wycigania brodow zemst i innych debilizmow w kotrych lubuja sie zdradzone kobiety lub te od ktorych sie odeszlo, bo popatrzcie jak sie zycie toczy nawet po rozwodzie, ex facet daje spokoj swojej ex ewentulnie jak ma poukladane w glowie to zajmuje sie dobrze dziecmi i na tym sie kontakt zecx konczy a ex kobieta zazwyczja msci sie na kochance,szczuje dzieci sasidow rodzine zbnajomych na meza i jego obecna partnerke zyc nie daje i zyje ich zyciem zamist swoje poukaldac, wiec wiekszosc facetow wli tego uniknac i meic kogos na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazii
do putatumadre - wiesz moja dziewczyna myśli tak samo jak Ty, nigdy nie ufaj mężczyznom do końca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co tak czytam to co napisales... i tego stwierdzic jednoznacznie nie moge . Moj ex zyje moim zyciem i wpieprza mi sie codziennie w nowy zwiazek i burzy moj spokoj psychiczny...w tym ze to on mnie zdadzil a ja bylam wierna....ech Ciesze sie ze mam teraz tego kogos i jest taki a nie inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który zmądrzał
no oczywiscie znjaduja sie zawsze jacys wynaturzeni jak mazii 90% facetow do szczecia potrzebuje milosci swojej kboety i dobrego sexu ze 3 razy w tygodniu minimum i wtedy wszytko jest ok,a jak sie zmienia o 180 stopni i sexu nie ma , jest moe raz do roku z oporami bo trzeba dupy dac bo ma urodziny to mu dam , i lezec jak kloda to ja dziekuje, lepiej zmienic zone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazii
Zależy mi na tej dziewczynie, gdyż jest bardzo dobra dla mnie, mam z nią super kontakt, i zrobię wszystko by nie wrócić do poprzedniego nawyku. Skasowałem numer do mojej kochanki i zerwałem z nią definitywnie kontakt. Powiem przewrotnie, iż w tym tygodniu miałem kolejną okazję zdradzić, spotkałem się z moją wieloletnią koleżanką, byliśmy sami w domu, wypiliśmy trochę, zaczęliśmy się do siebie lgnąć, aczkolwiek umiałem się w ostatniej chwili powstrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazii
Nie rozumiem dlaczego piszecie o takich jak ja: wynaturzeni, dranie itp. Czy wszyscy jesteście aż tak święci. Wcześniej rozstałem się z dziewczyną z którą byłem ponad 4 lata, mieszkaliśmy już razem, a więc co za tym idzie często był sex. Teraz kiedy miałem wytrzymać rok bez kontaktu płciowego, było mi bardzo ciężko, i uważam że każdy zdrowy człowiek nie potrafiłby tego odstawić na cały rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazii
mam 25 lat, choć przyznaje wam troszkę racji. Może gdyby nie lekka dawka alkoholu nie dochodziłoby do moich spotkań z kochanką. Ale z drugiej strony później takze sporadycznie zdarzały mi się spotkania na trzeźwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który zmądrzał
nie no to dzila w pobie strony fcedtom odwala i koboetom tez, z tym ze zazwyczaj to kobiety przeginaja i sobie zycia nie potrafia ulozyc,sa wyyjatki oczywiscie ale wiesz malo jest kobiet ktore potrafia podejsc do tego normalnie, moja ex na szczescie stwirdzila ze wszytko sie wypala i milosc z czasem gasnie i obylo sie bez zali i klotni ale jak widze po znajomych , porzadnych afcetach naprawde co robia ich ex to pozal sie boze, mam kumpla, bardzo dobrego z zasadmi nie jak ja... poznal kogoss na delegacji nie przespal sie, nawet sie nie spotkal z nia poza delegacja, wrocil do domu powiedzila zonie ze nic nie czuje do niej i ze lepiej sie rozstac, zalatwil to mysle porzadnie, dopiero po rozwodzie zadzwonil do dziewczyny i zaczal sie z nia spotykac, a jego ex no do pracy dwoni dalej jest chujem ktory ja zdradzal na delegacjach przy pomocy szefa, nasyla policje do niego do domu ze ja nachodzi, straszy i gorzi, nastawia wszytkich przeciw niemu a jak dowiedzila sie ze bierze slub z dziewczyna to wpadla do merostwa i przed slubem scene zrobila ze co on sobie wyobraza z dziwkami sie zenic i jescze dziecko ze soba ciagac na slub, no poprostu komediantka jakich malo, nad dzieciem maja opieka wspolan tydzioen on tydzien ona pani zada alimentow na dziecko 1500 zlotych dziecko ma 4 lata, w sadzie robi szopki no i z tego co obserwuje wsrod kolegow z pracy , przyjaciol ktorzy sa w separacji lub rozwiedzeni lub sa w trakcie rozwodu to zazwyczaj schemet sie powtarza i ex nie daje im zycj dlugo jeszcze po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazii
do Pani_Sedesee_oryginal . Mam pytanko, skoro Twój poprzedni partner Cię zdradził i jesteś tego pewna w 100%, to teraz potrafisz zaufać mężczyźnie bezgranicznie ??.. Odp. Tak oczywiście, były pieszczoty lekkie aczkolwiek powtarzam, moja partnerka była dziewicą i nie umiała do końca zachować się w takiej sytuacji..pocałunki i przytulania też oczywiście były. Ale mi brakowało takiego czystego kontaktu płciowego, może i jestem tylko mężczyzną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×