Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agusia2510

szukacie pracy i nie umiecie jej znaleźć????

Polecane posty

Gość Agusia2510
i kto szuka i nie umie jej znaleźć??? z jakich powodów nie oddzwaniają do nas??? może ktoś się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk kto tam
jakbym wiedziala z jakich powodow nie oddzwaniaja to bym wyeliminowala te powody cnie? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia2510
fakt mamy kryzys. ale za coś trzeba żyć? ja szukam pracy już od stycznia i gdzie ja już nie byłam i nie wysyłałam CV. już nie mam siły czasem a w domu od ciągłego siedzenia tez można dostać do głowy. a nie oddzwaniają bo pewnie już z góry maja kogoś ustalonego na to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa ta wyssnniona
jakby cie interesowaly okolice krakowa to mam namiar na prace dzis zadzwonili ale nie dam rady od 1 wrzesnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie.. kryzys nie będzie tak odczuwalny od wrzesnia :) a i uważajcie na tego RM Life cośtam bo to złodziej podobno .... ten powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeyydfff
a co to za praca w wkrakowie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM Z KRAKOWA I TEZ NIE MAM
PRACY I SZUKAM I NIC. CO TO ZA PRACA KOCHANA W OKOLICACH KRAKOWA? JAKIE WEWYKSZTALCENIE POTRZEBNE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia2510
mam taka nadz. ze od września coś się poprawi niestety karków to trochu za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani Danusia No właśnie - podobno. Sądzisz po niesprawdzonych danych. A wtym czasie - czy wiesz ile ludziom już pomogłem stać na nogi? Mam w swojej grupie ponad 2000 partnerów. Conajmniej połowa z nich zarabia więcej jak średnią krajową. Reszta sukcesywnie do tego zmieża. A ty mówisz złodziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia2510
ogólnie szukam gdzie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burdeluktyr
ta wysniona ale to podejrzane ze wyjazdy sluzbowe.. masakra.,.dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moja
znajoma szuka pracownika i nie może znaleźć. I płacze bo bedzie musiała zamknąc jeden sklep (ma dwa) z zaopatzreniem ortopedycznym. Szuka pielęgniarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia2510
a w jakiej miejscowości szuka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa ta wyssnniona
hmm ta kobitka co dzwonila wydawala sie profesjonalna mowila wlasnie o tych wyjazdach ze to jest konieczne przy tym projekcie dlatego szukaja kogos kto jest dyspozycyjny wyslij, zadzwonią to sie dowiesz szczegolów najwyzej zrezygnujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o sam kryzys to tak ale rynek pracy niezależnie od kryzysu i tak się ruszy od września :) Już się ruszył w sumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że widzisz droga Pani Danusia Stronę założyła jedna osoba, która jest chora umysłowo. I gdybym był w takim samym stanie jak on, to tre ż bez trudu mógłbym założyć podobną stronę o nim. Ale ja w tym czasie założyłem inne strony, które pomagaj a ludziom zarobić pieniądze. Dostrzegasz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia2510
oby miała pani racje. z tym kryzysem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - spokojnie..... nie dręcz się tym - wakacyjny zastój teraz był, wczesniej kryzys dał się we znaki. Życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rynek pracy nie może ruszyć z założenia. Ani od września ani od stycznia 2010, ani nigdy póki trwa i w sumie się pogłębia kryzys. Kryzys oznacza między innymi brak pieniędzy dla przedsiębiorstw. One musza ciąć koszty na maksa. A największym kosztem każdego pracodawcy jest właśnie pracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba żartujesz :D kosztem pracownik a to dobre. Widać jakie masz pojęcie... jest mnóstwo kosztów, które można ograniczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×