Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agusia2510

szukacie pracy i nie umiecie jej znaleźć????

Polecane posty

nie atakuję rób co chcesz :) co mnie to obchodzi ? A ja zdanie będę miała jakie chcę :) I nie zmieniasz faktu że to co reklamujesz ma mnóstwo negatywnych opinii. A ja mam prawo w nie wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Danusia. Przeciez ci napisałem, że nie odmawiam ci żadnego prawa! Zasygnalizowałem jedynie, żebyś uważała z realizacją tych praw na forum, bo może to czasem źle się skończyć. I to wyłącznie ze wzgledu na prawo RP, nic osobistego. To, co reklamuję (a raczej promuję) ma złe opinie wyłącznie u ludzi, którzy nie maja pojęcia o tym co to jest. Fachowcy, i to poziomu światowego, mają odmienne zdanie. Jak chcesz, to podam ci linki do odpowiednich opinii tych fachowców. Mówią ci coś nazwiska Brian Tracey czy Robin Sharma? Poszperaj w necie na ich temat. Wiele pożytecznych rzeczy znajdziesz. Tym bardziej, że myślisz nad własnym biznesem. I nie bój się, oni nie są wyłącznie od MLM. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bo chyba nie potrafisz tego zrozumieć, że mogę sobie myśleć co chcę tym bardziej czytając setki ochydnych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaaani danusia.... Alez rozuuuuumiem! Ale, czy Pani czyta moje odpowiedzi? Napisałem, cytuję: " Nie odmawiam ci prawa mieć swoje zdanie, tylko uświadamiam, że na forum wypowiadać te zdania trzeba rozsądnie. Bo jeśli to twoje zdanie powoduje takie cos jak zniesławienie innej osoby, to wkraczasz w strefę wspomnianych wyżej kodeksów." Przeczytaj to prosze bardzo uważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To łatwo sprawdzić i zobaczymy kto kłamie. Panie o dziwnym i chamskim nicku niech mi ten cały Marcin wyśle emaila ze skrzynki służbowej jeśli takową posiada jutro. Zobaczymy kto tutaj kłamie i rozwiejemy wątpliwości, pomówienia ewentualne i nieprawdziwe opinie :P Proszę bardzo - wykażcie się czymś innych niz chamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście niepoważni. Załóżcie sobie temat "kierowanie się opiniami", "wnikanie w życie innych ludzi" itp., a ten pozostawmy takim jaki jest. Wracając: nie ma kryzysu (zresztą w Polsce go nigdy nie było - było jeno spowolnienie gospodarcze a określenie "kryzys" to wielkie halo nagłośnione przez media) dlatego Twoje odniesienie do mojego przykładu z przedsiębiorstwem X nie ma najmniejszego sensu. Kryzys.... Wejdź sobie chociaż na pracuj.pl i zobacz ten "kryzys".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam że czekam na emaila ze slużbowej skrzynki Marcinka :D zobaczymy kto kłamie...... metafora zgadzam sie z Tobą. Pracy nie ma dla nierobów, leserów i dla ludzi chcącyh wykorzystać bezrobotnych tak jak np RM Life Center. On wmawia ludziom że nie ma pracy z tego co widzę. Lub inaczej stara się aby przekonać do swojej niechcianej oferty z samymi negatywnymi opiniami. Taki to biznes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga989
no wlasnie codziennie jestem na pracuj.pl.ofert pracy biurowej w moim miescie- 0!!!czyli,co??nie ma kryzysu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze nie ma ofert jako praca biurowa to nie znaczy że to wpływ kryzysu, chociaż najprościej tak myśleć i tym się sugerować :) Na pewno jest wiele innych ofert, lub sprawdź na innych portalach :) Pracy biurowej zawsze było mniej niż np pracy w sprzedazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ogłoszenia nt. pracy biurowej prędzej chyba będą w Gazecie Wyborczej i innej prasie aniżeli na pracuj.pl. I jak jeszcze szukałam swojej pierwszej pracy, w tym biurowej, to pamiętam, że dużo było ofert na infopraca. Ale takie ogłoszenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem... Jakbym szukała takiej pracy to wolałabym zanosić aplikacje osobiście, bo na maila oni otrzymują pewnie z 200 ofert i jak myślisz, czytają je wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do RM Life Center niestety kolego wyszedłeś na kłamcę który zniesławia i pomawia ludzi. Dostalam maila o którego prosiłam - ze skrzynki służbowej, nie z żadnych niemiec tylko z Polski bo ta firma nie ma oddziałów za granicą, z numerem telefonu i adresem. Jesteś zwykłym kłamcą RM Life Center i też będę ostrzegała ludzi którzy będę się interesować twoim dziadostwem. NIE JESTEŚ WART ZAUFANIA, a innym to zarzucasz. Teraz wyszło kto miał rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłamiesz moja droga. Bo czemu nie wspominasz, że dostałaś ode mnie firmowego maila? Przecież to też taki sam dowód! A poza tym, podaj adres, z którego ci jakoby napisał ten czubek. Jestem pewien, że jeśli nawet rzeczywiście był taki mail, to adres jest aliasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam od Ciebie też a co to ma do rzeczy ? takiego maila moze mieć każdy kto wpłaci kasę na ten intcośtam. To też już wiem. Chciałam sprawdzić czy to co piszeszs o ludziach to prawda i okazało się ze nie. Dostałam maila z nazwą dużej instytucji więc aliasem raczej nie jest do tego z dokładmnymi danymi. Oczywiste jest że prosił mnie aby Tobie tego nie podawać i słowa dotrzymam. Jestes zwykłym kłamcą RM LIFE!!!!! Oczywiście to z tą żoną to też była ściema. Jesteś żałosny...... Żal mi takich jak Ty. ciekawe jeszcze jaki cel miałabym w tym żeby kłamać jak mi najbardziej zależało na tym czy jesteś wiarygodny. Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos, coś mi się wydaje, że ten twój mail to też była ściema. Podaj proszę o czym był ten mój mail, ale tak ze szegółami jakimiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka82
Oboje jestescie walnięci,zeby rozwalić dziewczynie topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenaaaa
idźcie się oszołomy kłócić gdzie indziej, bo mnie zainteresował temat a tu takie badziewia, nie chce mi sie was czytać, w ogóle to szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RM Life..............wez Ty sie chlopie odpierd..ol od Bielska-Białej!!!To ze ktos zalazl Ci za skore-he he powiedzmy ze to prawda-nie znaczy ze musisz miec od razu taka opinie o Bielsku i obrazac moje miasto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×