Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Hej 🖐️🖐️🖐️ Jak Wam mija niedziela?? U mnie pogoda beznadziejna, zimno , deszczowo i ponuro:-( chyba jesien juz przyszła, hehe Kurcze teraz tak zastanwiam się z tą luteiną, brać czy nie... testowac czy nie testowac, ehhh czy co miesiac musi byc tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska99
Hej:) Moniq a z jakiego powodu bierzesz luteine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska99
gagatka a no tak:)zakrecilam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka jak Cie jajnik pobolewa, to może sie szykuje do startu z jajeczkiem :) tzn owulacje może będzie miał :D mnie tak ostatnio bolał prawy :) sęk w tym, ze ja nigdy nie maiłam ani plamień żadnych, ani skąpych okresów, ani zbyt obfitych, zawsze takie same i regularne :D tyle, ze zbyt wysoki testosteron powodował powstawanie torbieli na lewym jajniku :o a jakbys miała pco to bys miała wysoki testosteron gagatka - tak mi sie coś kojarzy! a mimo, ze ja miałam wysoki to i tak moja przypadłośc nie zaliczała sie jeszcze do pco :P tak mi lakarz powiedział :D zła jestem,ze sie z tym testem pospieszyłam, bo powinnam poczekac az termin @ nadejdzie i wtedy jak minie zrobic tsta... bo tak nawet było na nim na[pisane, ze powinno sie robic po terminie miesiaczki która powinna sie pojawić... grrrrrrrrrrrrrrrrr zobaczymy, w tym tyg powinnam dostac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pierwsze wyniki hormonów, wyszło że mam za dużo prolaktyny, jak na razie zobaczymy pozostałe wyniki, bo może wyjdzie coś jeszcze. Spotkałyście się może z takim przypadkiem, ciężko to leczyć??? Waikiki mam nadzieję, że @ nie będzie a teścik wyjdzie pozytywny - życzę z całego serducha. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam cierpliwie póki co...zobaczymy czy do piatku-soboty się @ nie pojawi :) a co do prolaktyny to chyba gagatka cos wie w tym temacie :) ja nie wiem... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki w takim razie poczekam aż pojawi się gagatka - może ona nieco przybliży mi ten temat. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos 🌼co do prolaktyny to za bardzo nie znam sie na temacie:-( waikiki🌼 oby na weekend były 2-krechy;-) A u mnie bez zmian @ nie ma , postanowiłam jeszcze kilka dni poczekac z luteiną. U mnie takie opóźnienia to normalka. Jak Wam mija dzionek?? bo mi jakoś kiepsko, co dotknę to psuję i ogólnie jakoś humorku nie mam :-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogólnie dziś mam lenia na maxa!!!! aż i strasznie mi sie słodkiego chciało w pracy...i tak sobie pomyślałam, ze jak mi sie chce słodkiego, to chyba przyjdzie @ :o ale pożyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska99
Hej:) Mallgos ja mialam za wysoka PRL.Bralam PARLODEL 40 dni po jednej tabletce na wieczor.Niedawno zrobilam badanie i pieknie mi spadla:)Powiem szczerze ze nieciekawie sie po nich czulam:oMialam lekkie zawroty glowy.Dlatego lekarz kazal lykac pod wieczor zeby przespac te wszystkie skutki uboczne.Ale czego sie nie robi...:) Waikiki ja dzisiaj tez nie mam humoru:oCala noc nie moglam spac:(Wszystkim sie oberwalo:O=o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska99
Moniq to bylo do Ciebie.Sorki Waikiki:) Waikiki oby pojawily sie II kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallagos z prl łatwo zbic :) zazwyczaj lekarze zaczynaja od bromergonu albo bromocornu koszt niewielki bo około 5 zł (30 tabletek) ale skutki sa po nim okropne, nudnosci, zaparcia, zatrzymywanie wody w organizmie, tycie itd.Ja w ciagu 2 tygodni zazywania przytyłam 3 kg (ktore bardzo trudno mi było zrzucic) mialam starszne zaparcia. Zrezygnowalma z nich, zaczelam zazywac norprolac i o niebo lepiej :) waga jest bez zmian, czuje sie ok. Tylko cena nie jest fajna bo 130 zł. Ale cos za cos. ALe kazdy organizm jest inny wiec musisz zobaczyc jak reaguje na poszczegolne leki. mI PO 3 MIESIACACH NORPROALCU (sorrki za caps locka) z 58 ng spadło na 1.39 (ponizej normy) teraz nie biore. Zobaczymy jak zareaguje moj organizm - jak pojde do lekarza to poprosze o skierowanie na prl zeby zobaczyc jak organizm reaguje na brak leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ewuska i gagatka - troszkę lżej mi na duszy, oby pozostałe hormony były w normie :) Pozdrawiam i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu dzisiaj takie pustki?? nie ma nikogo?? Jak wam minął dzionek?? Wiecie co kupiłam testy owulacyjne i w gratisie były 2 ciążowe, i teraz sie zastanawiam czy robić czy nie. Czuje , ze i tak bedzie1-kreska, ale jak patrze na ten test to mnie korci. :-o:-o Co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq skoro okresu nie ma i nie ma to co Ci szkodzi sprawdzić i sie upewnić? tym bardziej,z e testy dostałaś w prezencie jakby :D zrób!!!! przynajmniej nie będziesz żyła w niepewności!!!! ja też czekam i czekam na okres i nie ma...ale jeszcze do jutra sie może pojawić... :o chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, kolejny weekedn przed nami, życzę miłego wypoczynku tym, które nie pracują w soboty, a tym które pracują przyjemnej, spokojnej pracy :) Moniq - bardzo mi przykro :(, jestem z Tobą całym sercem. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki :) mam nadzieję, że zostanę przyjęta do Waszego kręgu. Staram się z mężem o dzieciątko, wprawdzie krótki okres czasu, bo próbowaliśmy dopiero pierwszy miesiąc. Dodam, że parą jesteśmy od 7 lat, małżeństwem od trzech miesięcy. Być może przesadzam mówiąc, że pewnie z zajściem w ciążę będą problemy ale już sama nie wiem co mam myśleć. Okres ostatnio miałam 15 sierpnia, zaraz po nim współżyłam z mężem codziennie, do końca dni płodnych, które wyliczyłam, ze są między 24, a 31 sierpnia. Być może nakręciłam się za bardzo czytając o ciąży wszystko co jest możliwe, ale tak bardzo pragnę (bardziej chyba od męża, choć on też wspomina coraz częściej o tuptających po panelach stópkach :)) mieć maleństwo, że nie przestaję o tym myśleć. Dzisiaj nawet zastanawiam się po co zrobiłam już trzy testy ciążowe. Ostatni robiłam dzisiaj (AMIL) i wynik negatywny :(. Czy to możliwe, że jeszcze za wcześnie?? Dodam, że mój cykl trwa 28 dni i powinnam już dostać okres, a nadal go nie ma. Mam dołka. Mężowi już nawet nie mówię, że robiłam test. Wie tyko o jednym. Czy to możliwe, że test się mylił? Zrobiłam go dzisiaj. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Gabrysieńko w naszym kręgu :) mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze czuła :). Jesli chodzi o twoje starania to nie wpadaj w panikę, zdrowe pracy bardzo często starają się o dzidziusia pół roku, za pierwszym razem udaje się tylko farciarzom ;). Jesli chcesz mieć pewność, że wszystko jest ok to najlepiej porozmawiaj z lekarzem, będziesz spokojniejsza. Waikiki jak teścik? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niby Pestka
Gabrysieńka wszytko możliwe.Odczekaj kilka dni i zrób jeszcze raz.Ja tez w tych pierwszych miesiącach testy robiłam co chwilę.A w aptece kupowałam od razu 3, żeby mieć na wszelki wypadek.Na początku to sie tak nakręcasz że widzisz i czujesz nawet wszystkie objawy, a że mam mdłości, a że nie mam ochoty na kawę, a przecież zawsze piłam rano, a cycki urosły za bardzo i brodawki jakieś takie ciemniejsze itp.Wszystko to przeszło mi po kilku miesiącach.Od 10 miesięcy staramy się o baby(bezskutecznie NARAZIE) i teraz podchodzę do tego z dystansem.Nie nakręcam się, bo potem przychodziło wielkie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niby Pestka
Ależ ja się nie przywitałam jeszcze ! Witam wszystkich:) Będę tak sobie tutaj od czasu do czasu zaglądać z nadzieją że jak innym się udaje to nam też kiedyś się uda ?! Przesyłam pozytywne fluidki :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🖐️ Właśnie rozmawiałam z kuzynką , która okazało się , ze jest w ciąży. W czwartek urodziła chłopaka szwagierka... aż serce zaciska smutek.:-o Ja już obsesyjnie myślę tylko o jednym, tylko jedna myśl w głowie, najgorsze jest to, że czuje, że jestem z tym wszystkim sama.... Gabrysieńska, Niby Pestka witajcie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq 123
głowa do góry.na pewno nie jesteś sama.wiesz... każdy przeżywa to po swojemu... no i zawsze masz też nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że wiadomości o kolejnych ciążach są czasami dobijające.U mnie tez wokoło nagle wszystkie koleżanki zachodzą i każdy tylko pyta"A wy kiedy?"jak słyszę tylko to pytanie to najchętniej dałabym w zęby(ach wyżyłam się).Mąż mój jakoś delikatniej reaguje, a we mnie zawsze się gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) waikiki no i jak??? pisz tu zaraz?? moniq przykro mi :( nie jestesm sama, masz nas :) no wlasnie ja tez slysze o kolejnych ciazach kolezanek ehhh, ale poki co nie panikuje... chcialabym tak w wakacjie przyszle zajsc w ciaze teraz chyba sobie odpuszcza poki co. Ale zagladac tu bede :) bo tak na prawde czek mnie pewnie jeszcze mase badan. I wynikow nie najlepszych. Gabrysieńka i NIby Pestak witajcie w naszych skromnym gronie :D Mi tez caly czas niektorzy pytaja sie kiedy bedziemy miec dziecko.. najbardziej denerwowali mnie tesciowie... a koncu nie wytrzymalam i powiedzialam mezowi zeby im powiedzial.. teraz jest spokoj. Jak mija wam dzionek?? Ja zmykam do babci teraz a potem do tesciow. papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mnie łapać jakieś przeziębienie, mam gorączkę, boli mnie wszystko, ehhh i jak tu mieć dobry humor jak wszystko pod górkę:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×