Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Witam wszystkich w piękny i słoneczny dzionek🖐️ U mnie dzisiaj świeci słoneczko i jest piękna pogoda :D aż chce się żyć:) Ja dzisiaj jadę na urodzinki mojej kumpeli więc mnie nie będzie:P 😘😘😘 dla wszystkich i miłego dzionka życzę pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie - :) u mnie tez słonecznie, ale strasznie wietrznie. No i do moich skutków ubocznych norprolacu - czyli zatkanego nosa, bólu głowy, czestym sikaniu, spowodowanym suczeniem dolaczył 1 kg!! Mam nadzieje ze na tym sie skonczy! Musi. Od dzis ( pomimo tego ze staram sie jesc mniej) tzn nawet od wczorja codziennie minimum 30 minut cwiczen. Waikiki dzioekuej za wyczerpujace informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was w te piekne , słoneczne południe :P:P:P kurcze u mnie też jest dziś sliczna pogoda:) aż chce sie żyć, wkońcu:) Miłej niedzieli kochane👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dziś pustki, dziewczyny pewnie spacerują i zażywają świerzego powietrza :P:P:P My dziś wybraliśmy sie na miasto wykupic recepte , zjeździliśmy chyba z 6 aptek , bo nigdzie nie było tych leków:( a i weszlismy do rossmana , kupiłam sobie cienie do powiek :):) A Wam jak mija dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) mnie dzis starsznie bolała glowa - ale przesżło juz!! A wieje i wieje u mnie. Ma tez padac =i wcale sie nie dziwie bo bylismy na myjce auto umyc :) zaraz chyba bede cwiczyc zeby mi dupsko za duze nie urosło!! monq a jakich tabletek szukasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie dzisiaj caly dzien pada:(ja chce sloneczko!!! niestety dostalam @. Gagatka ja ide zbadac prl w 4 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska a ile juz sie leczysz?? przykro mi z powodu wstretnego @!!! Zazywasz bromergon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka chyba wręcz przesadziłam z wyczerpaniem tematu :) he he ale cóż...ponudziłam troche. U mnie było dzis pięknie, ale podobno zaraz ma padać w całej Polsce i jutro też :o nie wiem jak te rzeki to pomieszczą :( a mnie chyba znowu bierze katar :O kręci mnie w nosie i zaczynam smarkać :( buuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka lecze sie ponad rok a staram sie prawie 2 lata:(Bromergon bralam ale jak zaszlam w ciaze to przerwalam.I jeszcze nie biore bo chce sobie zbadac prl czy mi spadla.Jak bedzie wysoka to zaczne znowu lykac.W Polsce jestem zapisana do kliniki leczenia nieplodnosci.Bylam u nich tylko raz ale teraz bede tylko tam sie leczyc.Mam zamiar przyjezdzac do Polski co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to jak schudlam to cykle mi sie skrocily!!:Dciesze sie bardzo bo o to chyba chodzilo lekarzowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh schudlam - to slowo jest mi ostatnio nie znane :( bo co uda mi sie zrzucic 0,5 kg to zaraz wraca i to caly!!! wlasnie skonczylam cwiczyc :) teraz musze wycignac pranie bo od 2 siedzi w pralce wyprane!! Mowilam mezowi - ale udał ze nie słyszy!! ehhh Waikiki no teamt wyczerpany na maksa :) dziekowa :P czosneczke zajadaj :) na katarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka jakby lekarz nie powiedzial mi ze musze schudnac to chyba nigdy bym sie nie zmobilizowala!!!bo ja kocham jesc i odchudzanie dla mnie jest tragedia!!!ale czego sie nie robi.Jakby powiedzial mi ze mam przytyc 15 kg to tez bym to zrobila!hehehe! Dorka co tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie :) znowu nam dziewczyny pouciekały??!!! A co robisz zeby schudnac?? Jakas dieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem o polowie mniej.Staram sie nie katowac bo to bedzie jeszcze gorzej,cylke moga sie rozregulowac.Czasami cwicze,chodze na aerobik czasami na basen.Wieczorami staram sie jesc chude miesko np. gotuje piers z ryzem.Aaaaaa i jem ostatni posilek o 6:)i jakos leci.Narazie schudlam 5 kg a chce jeszcze z 3,4:)czasami na weekendy sobie pozwalam na cos tlustego:pbo chyba bym umarla:p he! Lece ogladac jakis filmik z mezulkiem:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba sie w koncu musze za siebie zabrac - bo niby sie odchudzam - ale fakt ostatnio jadam wiecej chleba, a przedtem wcale, strasznie duzo ostatnio mc donalda jadlam ( wszystko przez ich gazetke promocyjna). Moim grzechem sa pizze, fast foody, piwo!! Ale w marcu nie chodzimy nigdzie!! Chcialabym jakies 5 kg zrzucic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gin tez cały czas trabi zebym schudla i co uda mi sie zgubic zaraz wraca:( Gagagtka , aty to z czego chcesz sie kochana odchudzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki 🖐️ Z czego wy się chcecie odchudzać ja to się spasłam dupsko mi urosło że hoho. Gagatka toż ty taka sucha jesteś, Moniq ty też super wyglądasz:) Ja to dopiero jetem gruba aż wstyd się przyznać ile ważę:P Ale mi gin nie kazała się odchudzać bo to wyniszcza organizm, a przy naszych starankach to nie wskazane:) Dobra kobitki idę spać jutro do pracy na 12 h więc pewnie wrócę zmęczona jak będę miała siłę to się odezwę a jak nie to we wtorek bo mam wolne jupi :):):):) Kolorowych snów 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to chcialabym oponke zrzucic :) wlasnie ogladnelam swoje fotki slubne - tak na wspomnienia mnie wzieło :) ehhhh to był dzien :) zuzka kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Nie bylo mnie kilka dni, bo aktualnie jestem w Polsce i latam jak szalona... W pt bylam u mojej gin i mnie cala przebadala. Wszystko jest super i dzidzia ladnie sie rozwija. Zrobila mi usg i widzialam moja kruszynke, ktora miala 3.3mm - malenstwo ale juz bilo serduszko! Niesamowite uczucie to uslyszec! Lzy do oczu mi od razu naplynely i uwierzylam ze jestem w ciazy :D:D:D Ogolnie wszystko jest dobrze, wiec kamien z serca mi spadl, bo sie troche denerwowalam. Mdlosci caly czas mi dokuczaja no i popoludniowa drzemka to juz obowiazek :) ale kazda dolegliwosc mnie cieszy, bo to znaczy ze dzidzia dobrze sie rozzwija i sobie rosnie :) Zaraz bede nadrabiac, aby dowiedziec sie co u Was slychac. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu mamy poniedziałek...jak ja nie lubię poniedziałków!!!!!!!!! :P :( w dodatku przeziebienie mnie otumaniło i czuje sie jak trep... bleeeeee jakoś tak byle jak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to super ze wszystko idzie w dobrym kierunku i ze z dzidzia wszystko dobrze :) waikiki zdr.owka zycze :) a ja przezylam poniedzialek :) i nawet buty sobie kupilam :) bo te z jesienni zcharatalam do maksa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki duzo zdrowka! Gagatka, jak sobie czlowiek cos kupi to od razu dzionek jest fajniejszy :D:D:D A mnie od dwoch dni tak wydelo ze sie smieje ze brzuch ciazowy juz mam :D:D Ale rano zawsze znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą 👄👄 U mnie poniedziałek minął nawet , nawet nie najgorzej, chociaż humor mam nie najlepszy. Byłam dziś u fryzjera , włoski troszke przyciemniłam, fryzurka ogolnie mi sie podoba, ale jakos mnie nie cieszy. Widze wszystko w pesymistycznych barwach. Kurcze jakbym miała zjadła bym chyba całą czekolade:( Dorka super , ze maluszek dobrze sie rozwija, zobaczysz minie chwila i bedziesz go tuliła:) zuzka u mnie jest duuużo, za dużoo kg, moja gin twierdzi , ze jakbym kilka zrzuciła, mogłoby to dobrze wpłynąć na zaciążenie. gagatka a jakie butki kupiłaś?? waikiki zdrówka i poprawy nastroju Ci życzę.jutro wtorek , wiec może bedzie lepszy dzionek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie na obcasiku, półbuty :) w domu okazało sie ze siostra ma takie same :)"P tylko kolor inny. Moniq to co sie dzieje?? Pytam sie jak bym sama nie wiedziala - gorszy dzien amsz pewnie?? Nie masz nadzieji na te dwie kreseczki?? Ze Ty sie nigdy nie doczekasz?? Skad ja to znam - ale trzeba kochana takie mysli odganiac od siebie. Musi sie w koncu udac. dzis wyczytalam ulotke norprolacu i tam w skutkach ubocznych nie ma tycia - wiec kurcze trzeba zaczac sie pilnowac :D Dorka a masz juz termin?? Ktory to tydzien?? Kurcze a mnie tak boli jakbym miala owulacje - dzis moj 14 dc. Ale z taka prl to nie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, naprawde chyba mam zły dzien, wszystko wkolo mnie dobija, a jutro jeszcze ciezki dzien w pracy:( u mnie wtorek bedze chyba gorszy niz poniedzialek:( ale wam marudze ajć :( brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×