Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

ewuśka, jeszcze nie dostałam @ , ale powinnam po luteinie dostać tak około niedzieli, wiec licząc od niedzieli 24- to ok 17dc . Jakies badania bede miala robione 23 przed zabiegiem, ale co dokladnie to nie wiem:o Kurde ja tez najwiekszy to mam brzuch wyglada jakbym cały czas była w ciąży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq jak bedziesz wiedziala jakie badania beda Ci robic to daj znac:)ja wlasnie nie wiem co mi zaproponuja czy laparo czy histeroskopie.Slyszalam ze histero.trzeba zrobic do 10dc.Hmmm... Dobranoc kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czwartkowo :) u mnie póki co słonko świeci...ale zapowiadali przelotne opady sniegu, więc pewnie pogoda będzie taka popieprzona jak wczoraj ...w marcu jak w garncu ;) :) no i widze że wszystkie mamy tendencje do tycia brzusznego... :O ja sie tak teraz zastanawiam, czy po ciąży to nie bedzie mega problem z tym moim brzuchem...zawsze miałam problem jego odchodzić... nóżki odchudziłam, dupke też...bo tam nie było nigdy za wiele... już nie wspomne o cyckach, w które tez mi nigdy nie szło tłuszczyku za bardzo ;) ale brzusio lubi sie trząść ;) he he he he masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D oj waikiki lubi,lubi sie trzasc!i to bardzo!hehehe! u mnie tez swieci sloneczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh te brzuchy ;) mój juz jest duuuuży taki, ze hohoho gagatka co do prolaktyny wstawie Ci tu post jednej z dziewczyn która pisze tez na ciążowym, tam gdzie ja...przeczytaj: " Witajcie dziewczyny! Ale znowu naprodukowałyście tych stron Co do zajścia w ciążę to u mnie się na prawdę zdarzył cud!!! Ja Tabletki anty odstawiłam 9 lat temu jak okazało się, że przez nie mam guza piersi i konieczna jest operacja. Potem miałam kolejne problemy i operację cysty na jajniku. Od tego czasu moje hormony zaczęły tak wariować, że o zajściu w ciążę nie było w ogóle mowy. W październiku 2009 r okazało się, że poziom prolaktyny wynosi u mnie 99,3 ng/ml przy czym norma jest do 25. O zajściu w ciąże to w ogóle mogłam tylko marzyć. Zaczęłam godzić sie z myślą, że juz nigdy nie będę mogła miec dzieci. Z taką wysoką prolaktyna pojawiło się ryzyko gruczolaka przysadki mózgowej i w tempie expresowym musiałam zrobić rezonans. Strach był ogromny gdyż mam już torbiel na szyszynce i mnóstwo innych problemów neurologicznych. 30 października zrobiłam rezonans i na szczęście gruczolaka nie było. W listopadzie nie dostałam miesiączki ale stawiałam na to, że to przez stres. Jednak zdecydowałam się zrobic test i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu pokazały sie 2 kreski. Na drugi dzień poleciałam zrobic badania krwi w tym też beta- HCG i okazało się że to 2 tydzień ciązy. Tak więc jestem najlepszym przykładem na to, że cuda sie zdarzają!!! Wiek: 28 lat Termin: 31.07.2010 Tydzień ciąży: 18 Miasto: Katowice ..." nigdy nie wolno tracic nadzieji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu wam wkleje historie innej z dziewczyn...: Hej Kochane Ja w marcu przestalam brac tabletki i zaczęło się.... cykle między 50, a 70 dni, mówi Wam koszmar, bo nigdy nie wiedzialam, kiedy mialam dni plodne, a to czekanie na miesiaczkę to cos okropnego. najgorsza była świadomość, że gdy inni moga ponawiać próby co miesiąc, to ja tylko co 2-3 Wiedziałam od lat, że mam zespół policystycznych jajnikow i że prawdopodobne jest, ze nie będe miala dziecka, ale nigdy w to nie wierzylam. Moje cykle nie unormowały się nawet po hormonach.... ale i tak najgorsze bylo robienie testów, ciąagle jedna kreska, a tymczasem @ jak nie ma tak nie ma....niestety w koncu nadchodziła. W końcu moj gin skierował mnie do bardzo dobrej kliniki leczenia niepłodności, w gre wchodzilo ewentualne in vitro, a spotkanie tam mialam na 13.01.2010. Pare dni przed Świętami czulam sie jakoś dziwnie, inaczej, ciężko to opisać, z samego rana zrobiłam test i ledwo widoczna kreska, więc wyrzuciłam test, bo pomyślalam, że wariuję, ale 3 dni później jechaliśmy do Polski, gdzie zrobiłam Beta HCG 23.12 odebrałam wynik 2 gi tydzien ciąży Myslalam, że oszaleję, a najgorsze było czekanie z ta wiadomościa do Wigilii, bo taki chcialam mężowi zrobic prezent Ta Dzidzia to mój mały CUD WIGILIJNY Wiek : 29 lat Tydzień ciąży : 14tyg. i 1dzień Płeć dziecka : jeszcze nieznana Termin porodu : 31 sierpień 2010 _____________________________________________________________ wiecie po co Wam to wklejam, prawda??????????????? po to, ze nie wolno wam sie poddawać, bo za tydzien, za miesiąc może sie okazać, ze Wy bedziecie kolejne do listy zaciążonych :D ba! ja wiem że tak bedzie!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki wiemy wiemy :) dzieki :0 ale wiesz cuda nie zdarzaja sie wszystkim. jak wszystko pojdzie po mojej mysli - to pod koniec kwiatenia czeka mnie hsg. Nic mi sie nie chce, a pasuje troche sie poruszac!! Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo prawie weekendowo:) waikiki , oby każdej z nas zdarzył sie taki cud:):) też znam dużo takich przypadków, tylko czasem sobie mysle , ze mi może sie taki cud nie zdarzyć. U mnie znów zima, biało za oknem:(:( nie ta zima sobie wkońcu pójdzie:( Miłego dzionka dziewczyny 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w piękny słoneczny dzionek🖐️ U mnie świeci piękne słoneczko jest ciepło:D aż chce się żyć a śniegu ani śladu:) Moniq kochana wysyłam ci moje słoneczko:) Dzisiaj z rana dzwoni do mnie bratanica mojego M i mówi tak ,, ciocia co robisz na obiad bo jestem bardzo głodna,, pytam a co byś zjadła a ona ,,pomidorową z kluskami i kurczaka z frytkami,, ona ma 4 lata a jest taka słodziutka i kochana:) zawsze mówi że mój M to jest jej wujek kochany a nie cioci. Także dzisiaj mam gości od samego rana gotuję bo niedługo przyjadą. Miłego dzionka jak mi się uda to się odezwę wieczorkiem 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) czytam was na bieżąco, ale w większości mam lenia, żeby coś pisać. U nas raz lepiej raz gorzej, jescze czasami pojawiają się plamienia albo skurcze, ale wszystko pod kontrolą.Leżeć , leżeć i leżeć każą .A ja czasami mam doła bo czuję się jak inkubator.I wkurzyła mnie koleżanka, która do mnie "Ty to się masz...jak nie mogłaś zajść w ciążę, to jak zaszłaś to teraz same problemy...szkoda mi Ciebie" A potem zaczęła opowiadać jakie to ona ma cudowne życie, że w pracy sukcesy, w domu rewelacja, dziecko zdrowe i tak szybko się rozwija i w ogóle ma cudne życie bez problemów.I wkurzyło mnie to bo poczułam się jak jakaś ofiara losu.Czasami nie warto za dużo się uzewnętrzniać, bo mam wrażenie że niektórzy sie cieszą z czyichś problemów i sami dowartościowują się przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki30
Witam was goraca!!!!Waikiki jak czytalam twoj post to sie normalnie poryczalam,no wiara niby cuda czyni, Dzieki skarbie ze tak w has wierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki30
Gagatka glowa do gory, I na nas przyjdzie pora, siedze w robocie I tak sobie mysle caly czas o nas staraczkach naszych zawodach I trudnosciach I mysle ze to na darmo nie jest ze jednak I my bedziemy cieszyc sie z naszych brzuszkow, przeciez tyle juz przeszlysmy I nie poddajemy sie ciagle walczymy I tak ma byc bo na koncu drogi czeka nas nagroda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki30
No zem sobie popisala, Niby Pestka olej ta znajoma, najwarzniejsze zebys cie obydwoje przetrwali I zdrowi byli ty I dzidzia!!! A reszta to niech sobie gada az I'm jezyki popuchna!!! To narazie moje drogie odpoczywajcie, I nie zamartwiajcie sie wszystko bedzie dobrze!!!Buzka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dobrze ze juz weekend - tylko szkoda ze on tam szybko mija!! Moj M. dopiero przejechal z delegacji a dzis znowu pojechal do szkoly!! Ehhh wroci w niedziele. Milego wieczoru. Ja chyba sobie strzele piwko. Niby Pesta kochana trzymaj sie :) najwazniejsze to sie nie przejmowac glupim gadaniem. Ze niby zyczliwie :) skad ja to znam!! Olac to - choc wiem ze takie gadanie boli i wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozecie mysleć, ze wam sie takie cuda nie staną... każa ciąża to cud i każde dziecko w łonie matki to cud... Was też to czeka!!!!!!!!!!! :P nawet mi tu inaczej nie myslec, bo Wam zbiczuje ;) nosy do góry, cycki do przodu i uwierzyć w swoje jajniki prosze!!!!!!!! Niby Pestka olej tą zfrustrowaną kolezankę...wiesz co ...powiem Ci z doświadczenia że tacy ludzie co tak sie zachowują i dogadują tak na prawde mają maske na twarzy i ten ich piekny kolorowy świat z pozoru tak na prawdę jest z deka inny...tylko sie dobrze maskują i udają coś czasem kogoś kim nie są... Jestem przekonanan, ze ma taką sfere życiową, która kuleje!!!! albo z mężem nie jest zbyt dobrze, albo z rodzicami, czasem w pracy jest kibel...ale taka osóbka - ten charakterek nigdy w zyciu sie nie przyzna do życiowych potknięc i porażek... o nie!!!!! juz ja znam ten typ... jak ktoś ma cudowne życie to jest szczęśliwy i to szanuje, a te uczucia zostawia dla siebie...innym obdarowując swoim usmiechem i dobrym słowem, a nie przechwalaniem się :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wieczorowa pora :) Ja dzis od rana latalam, probowalam sie zapisac do lekarza, kupilam sobie pamietnik ciazowy, no i olejek na rozstepy... podobno im wczesniej zacznie sie uzywac tym lepiej :) A po poludniu strasznie zle zaczelam sie czuc... mam migrene i wlasnie mialam spotkanie z toaleta :( nic, nawet wody nie moge przelknac :( Jutro mamy slub chlopaka siostry i juz sie boje, bo jezeli tak sie bede czula, to raczej sie nie wybawie :( no nic, zafunduje sobie wczesna noc z nadzieja ze jutro bedzie super! Milego wieczorku wszystkim zycze! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, szczęściaro , że taka u ciebie pogoda. U mnie troche sie rozpogodziło , a wieczorem znow zaczeło sypać:o gagatka, ja też chyba napije sie piwka , kupiłam soie ulubionego desperadosa:):) dorka, trzymam kciuki , żeby jutro mdłości na weselu nie dokuczały:) :) waikiki, bede posłuszna i biore nos do góry i cycki do przodu, heheh . Zgadzam sie z Tobą , że takie osoby nie są szczere i opowiadając o swoim szcześciu , nie są wcale takie szczęśliwe nibyPestka, ale cie u nas dawno nie było :) nie ma co zaprzątać sobie głowy takimi ,,życzliwymi" kolezankami, niech sie wygada, niech jej ulży , olej to:P Mam dzis dobry humor , chyba weekendowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno testowac sie rano, bo wtedy poziom (czegos tam zapomnialam nazwy ale chyba hormonow ciazowych!!??) jest najwiekszy wlasnie rano. A tak w ogole dzien dobry. Znowu sie nie wyspalam - moja chrzesnica jak zwykle jest glosno !! Milego dnia - ja skoncze kawe i zabieram sie za sprzatanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie trochę śniegu zalega, ale pięknie świeci słońce :D Dorka no to zaczynasz w końcu czuć że jesteś w ciąży ;) Oby to było przejściowe...choć ja ściskałam się z kibelkiem dzień i noc przez dwa miesiące, a dzis już o tym nie pamiętam, pewnego dnia po prostu przeszło jak ręką odjął :D Smaruj się jak możesz, ja mogłam tylko do 16 tyg, bo potem już mi zabronili, żeby ni wywoływać dodatkowych skurczów przez masowanie.Ale i tak po kąpieli na mokre ciało polewam oliwką.Chociaz to dużo zależy od właściwości skóry. Bawcie sie dobrze, tylko nie szalej za bardzo :) :) :) A co do tych postów Waikiki to naprawdę budujace. Ostatnio na demotywatorach przeczytałam, że "Zeby zajść w ciążę trzeba mieć albo zaj...te szczęście, albo zaj...go pecha"Może coś w tym jest, ale w końcu kiedys sie uda.Takich przypadków rodzin bezpłodnych nie jest przecież wcale dużo,to jakieś odsetki... więc trzeba mieć nadzieje że to chwilowe.Wiosna idzie, wszystko zacznie kiełkować, wasze fasolki też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki 🖐️ Niby Pestka olej ją ważne że ci się udało:) a leżysz dla dzidzi bo tak trzeba. U mnie dzisiaj biało w nocy napadało sporo śniegu ale słonko się przebija i jest tak rześko na dworku. I dzisiaj znowu mam gości na obiadku :) Miłego dzionka wszystkim życzę :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta Jak Wam się dzionek zaczął??? Ja od tygodnia mam ogromny dół i z każdym dniem staje się on coraz większy :(. Przez jakiś czas nie będę tu zaglądać, żeby Wam zbytnio nie zamulać. Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia w starankach, ja chyba jednak nie powrócę już do starań, bo jestem na to zbyt słaba. Mam dalsze badania i gin nie ukrywa już, że przestaje widzieć u mnie jakąś szanse. Straszne to, ale z drugiej strony może to i lepiej wiedzieć teraz niż łudzić się do końca życia. Wiem, ze cuda się zdarzają, ale niekoniecznie musi taki cud przytrafić się mnie, a jeśli jednak się zdarzy to z pewnością zajrzę tu i Wam o tym opowiem. Na dzień dzisiejszy nie ma już we mnie nadziei :(. Trzymajcie się dzielnie, co jakiś czas będę czytać Wasze posty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos kochanie a może warto by było zmienic lekarza, hm?? przynajmniej jest konkretny powód, przez który lekarz nie widzi szansy...bo jak nie to dziwny ten lekarz! Porządny lekarz nie wiedząc czemu sie nie udaje szukał by dalej, próbowal czegos nowego...nie poddawał by sie i nie pozwolił Tobie sie poddać ... takie moje zdanie! Wierze, ze z sił opadłas a szczególnie gdy już lekarz załamał nad tym ręce... dlatego ja na powaznie bym pomyślała nad zmiana lekarza... może po jakims 2-4 miesięcznym odpoczynku od całej tej sprawy... dorka oj ja tez miewalam paskudne migreny i to takie od rana do nocy!!! przeszywający ból, z którym nic nie da sie zrobić :o ale już teraz rzadko mi sie zdarza coś takiego :) lolitka gagatka ma racje! rano jest anjwyższy poziom hcg w moczu i wtedy test wychodzi najbardziej dokałdny :) moniq no pewnie cyc do przodu nos do góry i heja!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie poziom hcg :) zawsze mi to ucieka. A lolitka ktory masz dzien cyklu ?? Wczoraj gadalam tak sobie z M. i w pewnym momencie sama z siebie zaczelam sie smiac. Tzn jeszcze nie pwoiedzialam tego na glos moze i dobrze. Ale smiac sie zaczelam. Mialam mu powiedziec ze musimy teraz uwazac zeby czegos nie zmajstrowac. Nie wiem czemu tak sobie pomyslalam - zreszta i tak to nie mozliwe. A dlaczego tak pomyslalam, nie wiem. Wiem ze to glupie ale nie chcialam bym miec dziecka z listopada - nie lubie tego miesiaca jest tak szaro i ponuro. Juz lepiej z grudnia! Przynajmniej sa swieta i tak jakos inaczej jest :) Głupia jestem no nie!! Jeszcze wybredna jestem :) Ale zagmatwalam. Mallgos kochanie nasze :) nie zalamuj sie, wiem wiem latwo mi mowic. Ale co konkretnie powiedzial lekarz. Prosze napisz nam jeszzce raz jak mozesz jakie juz mialam robione badania, ile to trwa leczenie i co na to lekarz. Waikiki am racje - zmienic lekarza trzeba. Ja coraz czesciej mysle nad tym. A w klinice nieplodnosci bylas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka :) Pesta :) 🌼 dla Was :) 👄 zuzka a moze powinnas jakas restauracje otworzyc :) jak gotujesz jak dobrze :P A ktory Ty masz dzien cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki👄 malgos, nie załamuj sie kochana , zgadzam sie z dziewczynami zmień lekarza, bo jak lekarz moze powiedziec pacjentce , ze nie widzi szansy. Dlaczego tak twierdzi? Odpocznij troche od tego wszystkiego , aby zebrać siły na dalszą walke , bo musi sie nam wszystkim udać:):):) Głowa do góry słoneczko👄 gagatka, nie wybrzydzaj heheh:p żebyś psikusa nie miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ gagatka..25 lata......małopolska........od 04.2009..... 16.03.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 09.03.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Gafi.........39 lat .....mazowieckie.....od stycznia 2009 Mamą być...23lata.....zach-pom........od 08.2009...18.02.2010 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........term i n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie......... .. .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........19 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 little lady m..22lata....malopolskie.... zeby nie zginela :) oo ale sie skapnelam - nie ma juz kodow z obrazka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja niestety mam dziś już pierwszy dzień cyklu. @ przyszła dziś, tak marzyłam aby już jej nie było, ale niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×