Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Gagatka nie przejmuję się tym już do tej myśli się przyzwyczaiłam, dobrze że M ma dobrze płatną pracę bynajmniej na waciki mi da he he:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra idę palulu bo mi się oczy zamykają buziaki😘 do jutra pa pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mqllgos ja tez uwazam ze powinnas zmienic lekarza!przeciez az tak dlugo sie nie starasz zeby takie rzeczy Ci gadal!ja sie staram prawie 2 lata i lekarz wierzy ze nam sie uda i caly czas robia nam rozne badania.Bylas w klinice leczenia nieplodnosci?? napisz mi kochana jakie badania mialas robione.I glowa do gory!!!!!:) Trzymajcie sie!;) Majka gratuluuuuuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochane :) szkoda ze wino sie skonczylo!! ehhh jak bylma jeszcze panna to panicznie balam sie tego ze wpadne ( nota bene ze swoim obecneym mezem) i wiecie co - zaluje ze sobie nie wpadłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co gagatka,ja tez zaluje ze sobie nie wpadlam.Teraz marze o wpadce;)hehe!dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie :) juz mi troszke lepiej. Zaraz bede robic kawke :) chce ktoras?? Ale sniegu nasypało - :( a ja myslalam ze bedzie w koncu wiiosna!! Ciekawe jak tam Klepma w tych ostatnich dniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka85
majcia serdeczne gratulacje:) moniq, daj znać co u Ciebie, mocno trzymam kciuki dziewczyny co Wy na to, bardzo spodobała mi się na innym forum taka tabelka, moze dołączycie się i będziemy mogły sobie podglądać która na jakim etapie jest, co wy na to? moze spróbujemy? to ja zacznę:) pseudomin.....wiek........cykl starań..... planowana @ lolitka.......25 lat..............5..................03.04.2010 prseudomin...wiek......tydzień ciąży....termin porodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka85
dopisujcie się:) i aktualizujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitak my juz mamy tabelke, wiec przynjamniej ja nie widze sensu zeby jeszcze raz ja robic. I nawet juz sie dopisywalas. nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ lolitka....25 lat........małopolska.......od 11.2009.......03.04.2010 gagatka..25 lata......małopolska........od 04.2009..... 16.03.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 09.03.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Gafi.........39 lat .....mazowieckie.....od stycznia 2009 Mamą być...23lata.....zach-pom........od 08.2009...18.02.2010 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........term i n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie......... .. .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........19 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 little lady m..22lata....malopolskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka85
o kurcze, ale ja zakręcona jestem, pomyliłam forum:) gagatka ja jestem z okolic Oświecimia:) a Ty??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka nie dołuj sie już...a napewno nie tym co sie w serialu dzieje - bo to wyrezyserowane jest głupolu.... :D a odnośnie tego śluzu to chyba warto robic takie badanie, bo słyszałam,z e faktycznie tak sie w niektórych przypadkach dzieje,ze śluz jest wrogi i zabija plemniki :o ale jak napisałas, ze masz zawsze mało śluzu tochcialam Cię kopnąć w zadek, bo ja tez miałam takie wrażenie, ze mam mało ...a to widzisz nie do końca tak jest widocznie ... poza tym gra wstepna jest istotna - wtedy sie sluzu robi więcej ;) :P nie poddawaj sie cholera jasna i idź na ta drożność!!!!!! Ty mallgos też wracaj tu szybko po rozgrzeszenie ;) :P dziewczyny dacie rade!!!!!!!!!! na bank dacie! jesteście silne, młode i pewłne życia, więc tylko zaskoczyc musi komóreczka z komóreczką i będzie co ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki no wiesz, zazwyczaj to sie tak nie doluje, ale tak wczoraj jakos mnie wzielo. Moze przez ta sniezyce za oknem!!! jak minął dzionek?? :) ja dzis bylam na pysznych lodach :) waniliowe, czekoladowe, na amaretto, polane czekolada, bita smietana i posypne migdalami :) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł. Jak tak dalej pojdzie to w alkoholizm popadne - bo wlasnie pije piwko!! no ale trzeba pic poki mozna. Strasznie bym chciala zbadac jeszcze raz prl. Ale znowu mam koniec cyklu i poczekam na poczatek. ehhhh mallgos co z Toba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł Joł właśnie wróciłam z pracy🖐️ Gagatka nie dołuj się a w alkoholizm to ja chyba razem z tobą wpadnę bo dzisiaj tez sobie popijam z M winiacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na szczęście nie mogę pić alkoholu:D ale dołączam sie w myślach he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcia i reszta ciężarówek wypiję za wasze zdrowie i maluszków co by tam super rosły i mocno kopały :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowie staraczek tez wypiłam i chyba się upiłam:P:) idę spać do jutra kobitki kolorowych snów wszystkim życzę pa pa :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo:):) Kochane wszystkiego najlepszego z okazji naszego Świeta👄👄👄 U mnie niestety poniedziałek nie zaczął sie miło, w nocy dostałam @ :(:( Chociaz w tym cyklu wiedziałam , że dostane i mam wszystko zaplanowane pod laparo to i tak mi źle i smutno :(:( Uciekam do pracy , odedzwe sie później. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Prosze sie nie dolowac, choc doskonale was rozumiem!!! Pijcie sobie poki mozecie, bo zaraz bedziecie abstynentki :):):) U mnie wszystko super, mdlosci dokuczaja, sennosc rowniez, ale ja nadal sie z tego ciesze :) moja kolezanka miala taka wrogosc sluzu i sprawdzili to jako ostatnia rzecz... dwa lata sie starala... udalo jej sie za druga inseminacja i teraz ma sliczna dziewuszke. Ale ja mysle ze to jednak psychika odgrywa najwieksza role... mi sie dopiero udalo jak sie od tego oderwalam na wakacjach i jak mialam zmartwienie, bo stracilam prace... skupilam mysli na czym innym i bach - udalo sie po ponad roku staran, leczen, lekarzy itd. Kochane glowa, uszy i cycki do gory, szalec z ukochanymi i beda efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś pustki, chyba wszystkie laseczki świętują:) Dorka, kochana ja też chciałabym już nawet mdłości, obiecuje, ze nie bede marudzić , a wręcz sie cieszyć:) Kurcze marzą mi sie własnie wakacje, zeby wyjechac i odpocząć od tego wszystkiego co otacza mnie wkoło, zmienić choć na kilka dni otoczenie, niestety w najbliższym czasie nie bede mogła sobie pozwolić. Nawet na wakacje raczej nie uda nam sie wyjechać. Moze jak bede na chorobowym uda mi sie odpoczac chociaż od pracy. Czuje zmeczenie materiału :P Chyba hormony we mnie buzują , bo popadam w skrajności od wielkiego płaczu po śmiech. A dziś ja popijam piwko , która chce mogę sie podzielić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie świętuje... mąż mi dał żelki na dzien kobiet :o no niby na kolacje tez zaprosił, ale ciekawe co mu z tego wyjdzie ... bo teraz poszedł na siłownie, więc cienko widze jak taki zmeczony i spocony "po" bedzie chciał iśc do knajpy... ehhhhh byłam dzis u gina i synek mi nie chciał zrobic prezentu na dzien kobiet i znowu nie pokazał twarzy :( co ide to zawsze patrzy w moje plecy... tak bym juz miała zdjęcie buzi...a tak nici ze zdjęcia...to jest widze klon tatusia - złosliwość to jego drugie imię grrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ale przynajmniej zobaczylas pupcie swojego skarba :D:D Ja jeszcze mam duzo czekania na usg... u mnie nie ma dnia kobiet bo moj ukochany to Anglik i nie obchodzi a jak mu przypomnialam to sie smial ze my na wszystko mamy swieto... romantyczny :D:D Wakacje to najlepsze lekarstwo na wszystko!!! my zawsze choc raz w roku staramy sie gdzies wyjechac we dwojke. Czlowiek tyle pracuje, ze potrzebuje odetchnac! ale wiem ze czasami to niemozliwe... Ja dzis samotny wieczor, chyba sobie jakis filmik wlacze i cos dobrego przyzadze... ale najgorsze ze nie chce mi sie z kanapy ruszyc aby cos przygotowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA 87
Hej.. my z meżem staramy sie o dzidzie od zeszłego roku... jak widać narazie nic z tego... zrobiłam chyba z 200 testów przez te pare miesięcy.. jeden nawet wykazał 2 kreski ale po 2 dniach dostałam okres... NA początku jeszcze się przejmowałam, płakałam nie raz... teraz próbuje o tym nie myśleć... co ma być to będzie... chociaż do pełni szczęscia brakuje nam tylko tej małej istotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki🖐️ U mnie świeci słonko ale jest mi smutno:( Boli mnie brzuch i chyba @ niebawem przyjdzie 😭 Siedzę sama w domu bo M pojechał do pracy i wróci dopiero wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 87 witaj :) no tak to bywa, ze tego jednego brakuje, ale nie można sie poddawać, przeciez całe życie walczymy o własne szczęście...nie tylko w tej dziedzinie...więc walczyc trzeba!!!!! Dorka no ja tez sie nie szykowałam na romantyczny dzien kobiet... mąz po siłowni niby utrzymywał,z ę moze gdzieś pójdziemy,a le wiedział,z ę o 21 godzinie to ja juz sobie odpuszcze....i on tez chetnie odpuścił...zamówił pizze do domu :o no taki to był mój dzien kobiet ... a kiedy bedziesz miała teraz usg? Zuzka pamietaj,ze ból podbrzusza nie oznacza,z ę to na okres... więc to żaden dowód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×