Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

to ja się dopisuje:) Staraczki : nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ lolitka....25 lat........małopolska.......od 11.2009.......03.04.2010 gagatka..25 lata......małopolska........od 04.2009..... 16.03.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 09.03.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Gafi.........39 lat .....mazowieckie.....od stycznia 2009 Mamą być...23lata.....zach-pom........od 08.2009...18.02.2010 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........term i n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie......... .. .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........19 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 little lady m..22lata....malopolskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że należe do dziewczyn, które się starają najkrócej, ale i tak dla mnie ten czas wydaje się wiecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loliitka przykro mi :( pierwszy dzien @ zawsze byl dla mnie najgorszy - potem juz bylo w miare lepiej. Zlosc przemieniala sie w powoli z pogodzenie z losem, potem byla obojetnosc, znieczulenie na wszystko. Kiedy nadchodzily dni plodne to dostawalam potezny zastrzyk energii, potem byla nadzieja, kiedy sie spoznial lekka radosc, a kiedy nadchodzil wielki zal, smutek!! I tak w kołko. Na szczescie teraz juz tak o tym nie mysle. Bo moja prl jest podwyzszonna i to dzieki niej nie wariuje znow. Ale glowa do gory :) pamietaj - nowy cykl nowe szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitko, nie smutaj , nowy cykl nowe nadzieje. Ja jestem w oczekiwaniu powinnam dostac dzis lub jutro, bo wczoraj odstawilam luteine. To moj pierwszy od pewnego czasu miesiac bez robionego testu, chociaz nie musze ogladac tej cholernej 1 kreski:o Jak Wam mija sobota, bo moj D pracuje, a ja siedze i siedze i mysle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu dziewczynki po 2 latach starań udało się :D Jestem w 13 tygodniu i wszystko jest w najlepszym porządku i mam nadzieję że dalej tak będzie trzymam kciuki za wszystkie kobitki starające się ! Kobietki nie traćcie nadziei!!! Mi żaden lekarz nie dawał szans na zajście w ciąże (a odwiedziłam ich mnóstwo) chcieli mi wyciąć operacyjnie wszystkie narządy jednak bez tego się udało "NA SZCZĘŚCIE" JESTEM PRZESZCZĘŚLIWA! jak tylko poznam płeć to od razu napisze. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) jak mija Wam sobota :) mi samotnie majka gratulacje :) takich informacji i wiadomosci nam potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie siedze i mysle - jak moniq hehe i czy mialyscie juz test na wrogosc sluzu?? bo ja nie i chcialabym go zrobic, ale nie wiem gdzie, nie wiem czy moge dostac skierowanie od zwyklego ginekologa??!! hmmm siedze na tym necie 0i tylko nie potrzebnie sie doluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, a nic nie wymyslilam mądrego, same głupoty:P to sie nazywa nadmiar wolnego czasu:) dziś mi sie śniło , że jestem w ciązy , przez cały sen robiła testy , bo nie mogłam w to uwierzyć, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł joł z tęskniłyście się za mną bo ja za wami strasznie 😘😘 Gagatka ja mam 25 d.c. a na wrogość śluzu idę w przyszłym cyklu jak nic w tym nie zdziałamy.:P Nie no restauracji nie otwieram a czy dobrze gotuję nie wiem ale na obiadek zapraszam na pewno zrobię coś świetnego:)a pomysłów mam wiele. Dzisiaj robiłam zawijasy w sosie pieczeniowym własnej roboty a na deserek tiramisu z torebki z biszkoptami nasączonymi kawą:P mniam pyszne było. Majcia GRATULACJE !!!! Mallgos kochana dziewczyny mają rację zmień lekarza świat się nie kończy na jednym ginie, czasami diagnozy są mylne nie trzeba wierzyć jednemu. Ja już się staram długo i się nie poddaję owszem co miesiąc rozczarowanie jest bardzo przykre ale kochana nie poddawaj się ja jestem z tobą i trzymam mocno, mocno za ciebie🌼😘i w końcu się nam uda wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka witaj :) kurcze jak Ci zazdroszcze ze masz juz a soba droznosc!! Tez bym chciala. Ale to ja nie chcialam isc moja ginekolog mnie chciala wyslac. A sluz gdzie bedziesz badac? napisz mi wszystko co wiesz o tym badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są trzy badania dwa z krwi i jedno po stosunku. Moja gin przyjmuje w luxmedzie więc tam je będę robić kosztuje to około 200 zł u mnie. To z krwi to bardzo nie wiem ale to trzecie po stosunku to wygląda tak: bzykasz się z M i jedziesz na pobranie śluzu z ujścia szyjki macicy bo tam jest ten wrogi śluz i oni sprawdzają czy czasem nie zabijasz żołnierzyków i jak jest ich ruchliwość w śluzie. Mi gin mówiła żeby go ominąć trzeba zrobić inseminację jeśli oczywiście jest wrogi :) I tyle na ten temat wiem. Jeśli mnie uda się teraz to po badaniu napiszę ci wszystko na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrogi śluz szyjkowy. Płodny śluz pomaga plemnikom przetrwać nawet do kilku dni wewnątrz ciała kobiety dlatego niejednokrotnie do zapłodnienia dochodzi nawet, jeżeli stosunek miał miejsce na kilka dni przed owulacją. Natomiast o wrogim śluzie szyjkowym mówimy wtedy, gdy w okresie poprzedzającym owulację śluz uniemożliwia przedostanie się plemników do macicy. Częstymi objawami są zbyt gęsta lub lepka konsystencja śluzu i/lub mała jego ilość. Objawy te można zaobserwować sprawdzając jakość śluzu w okolicach owulacji (patrz artykuł Jak rozpoznać dni płodne). Wrogi śluz szyjkowy często też zawiera przeciwciała antyplemnikowe, które działają zabójczo na komórki spermy. Wrogość śluzu szyjkowego można stwierdzić między innymi za pomocą testu postkoitalnego (PCT), który polega na obserwacji próbki śluzu szyjkowego na kilka godzin po stosunku odbytym 1-2 dni przed owulacją, kiedy to śluz szyjkowy powinien być płodny. Podczas testu obserwowana jest ilość i zachowanie znajdujących się w próbce śluzu plemników. Jeżeli śluz rozciąga się na kilka centymetrów, a znajdujące się w nim plemniki są ruchliwe i płyną do przodu, śluz jest uznawany za normalny. Jeżeli śluz nie jest rozciągliwy, a plemniki w próbce zgrupowane są w kupki, poruszają się niemrawo lub wcale, stwierdzamy wrogość śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawsze mam malo tego sluzu!! hmmm ale w domu samemu go nie mozna wykonac!! albo w laboratorium analitycznym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać bo jutro rano wstaję do pracy a tak mi się nie chce:P Kolorowych snów Gagatka i kobitki do jutra jak wrócę z pracy to się odezwę pa pa 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się robi w laboratorium ale muszą ci ten śluz pobrać do obserwacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka wiem co czujesz - rok temu mialam taka sytułacje, a potem w sierpniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba do końca marca hmmm sama już nie wiem każdy gada inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam sie w moim laboratorium - jak bede badac prl. Moze tam sie da!! Kurcze blade ale zlapalam dola!! Ogladalam usta usta i tam tez sie starali i zaszla!! Wiem jestem mega glupia - ale coz!! Wkurza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×