Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Cześć Dziewczynki. Widzę, że nastroje u niektórych są takie średnie na jeża. Bardzo proszę się nie smucić, bo przyjadę do każdej z Was i po tyłkach wystrzelam. :) A ja w sobotę zaliczyłam zonka. Pojawiły się bolesne skurcze. Poleciałam więc do lekarza do szpitala i stwierdził, że macica mi się bardzo zaktywizowała i dostałam leki na uspokojenie tego, bo jakby nie było jest jeszcze trochę za wcześnie na rodzenie. Także biorę sobie No - Spę Forte, Fenoterol i magnez. Lekarz powiedział, że powinnam jeszcze chociaż ze 2 tygodnie wytrzymać, bo teraz jest jeszcze za wcześnie na rodzenie. Termin mam w sumie na 31 marca, ale z uwagi, że będę miała cesarkę to lekarz mówił, że umówimy się tak na 18 lub 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny...ale katar w ciązy męczy ze zdwojoną siłą :o to jakas mega porazka jest .... Klempa no to pieknie...dobrze że dali leki i szybko uspokoili te skurcze! To kiedy chcesz urodzić?? 18, 19 czy 20 ?? ;) ;) moniq123 po to tu jestesmy, zeby sobie czasem pomarudzić ;) luuuuzik gagatka no prosze butki sobie kupiłaś :) no to na pewno Ci sie humorek poprawił ;) Dorka no teraz będzie Cię wypychało w przód coraz bardziej ;) ja już mam taki bęben, ze ho ho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranka 🖐️ Ja dzisiaj piorę i sprzątam bo w końcu mam wolne.:) M pojechał do pracy więc jestem sama nikt mi nie będzie przeszkadzał.:P Dorka to super że wszystko w porządku u ciebie i dzidzi 🌼ale pisz troszkę częściej bo ja tu z ciekawości umieram co u ciebie i pewnie reszta dziewczyn też😘. Wszystkim życzę miłego dzionka 😘😘😘 biorę się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, chciałabym 19, bo to są urodziny mojej nieżyjącej już kochanej Babci, więc ucieszyłabym się z tej daty. :) Co do kataru to się nie przejmuj, mnie też męczy. I najlepsze jest to, że jestem kurde zdrowa, bo tak to mi nie ma nic, tylko mi z nosa cieknie. Chyba to jest jakiś katar hormonalny, bo niemożliwe, żeby tyle czasu mi z nosa ot tak leciało. :) Zuzko, no to miłej pracy w domu. :) Kurde, też bym se chętnie coś porobiła, a nie mogę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Klempa jest cos takiego że ciężarne mają taki swoisty katar, że smarkaja troche...tak tak...zgadza się :) ale to nie jest to...u mnie jest katar duuuuuuuużo większy...nos zapchany - tak jak w przeziębieniu :O masakra ledwo dycham.... :( no a Ty sie w takim razie umów na 19stego i juz :) Zuzka do boju :D he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Juz odpowiadam na pytanka :) No wiec jestem w jakims 7 tyg - na poczatku i termin wyliczylam sobie na 17 pazdziernika :) ale to oczywiscie wszystko moze ulec zmianie... Czuje sie super, ale to dlatego ze mnie kazda dolegliwosc cieszy, no moze poza bolem glowy.... mam czasami delikatne mdlosci i to wszystko. A jeszcze mi sie wszystko ciagle odbija... ale to podobno normalka... Waikiki a od kiedy brazuszek zaczyna rosnac, ze go zaczyna byc widac? Ja mam wrazenie ze moj szybko sie pojawi, bo ja dosc szczupla jestem i nie za wysoka... Dziewczyny, glowy do gory! Na prawde wierze ze Wam wszystkim sie uda! Doskonale was rozumiem, bo ja juz zaczynalam czasami sie zastanawiac nad adopcja... i nawet wspomnialam o tym chlopakowi... Jezeli mi sie udalo, to wam wszystkim tez sie uda!!!!! W takim najmniej spodziewanym momencie! Caly czas bardzo mocno za was trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no mnie sie cały czas odbija...mam odbeki jak nigdy w zyciu. :) takie uroki tego stanu :P a brzuszek to róznie... ale jak jestes szczupła to własnie raczej szybko się okrągła nie zrobisz ;) mysle,z e koło 20 tyg już będziesz mały bębenek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) normalnie mowie Wam zastpiam na stojaco! ehhh a w nocy nie moge zasnac!! Dorka :) 🌼 rosnijcie nam teraz zdrowo :) Klampa nono juz coraz blizej az Twoje malenstwo bedzie z Wami :) fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka nie wiem cholera KIEDY PÓJDE ;) jeszcze daje rade he he ... ale mysle,z e w tym miesiącu moze juz pójde...najpóźniej od kwietnia noooo wiesz jak nie mam dolegliwości, plamien nie mialam zadnych na poczatku, więc nie mam wskazań do zwolnienia...a dla mnie to nie jest póki co żadna atrakcja siedziec w domu i nic nie robić...tak to narzekam,z e czasem w pracy zajeb i zmęczona wracam...ale chyba lepsze to niż nuda ;) a moja mama aktywna do samego rozwiązania byla i chyba dzięki temu jej poród był szybki jak blyskawica ;) ja zbyt mocno aktywna i tak nie jestem, bo do pracy autem, z pracy autem... na zakupy do marketu autem, bo pod nosem nie mam żadnego większego sklepu...i wiesz tego ruchu wcale nie za wiele... ale przynajmniej nie leze plackiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no chyba ze tak ::) jak sie dobrze czujesz :) to Ci pozwalam pochodzic jeszcze troche :P a gadalas juz z szefem o umowie na stałe?? lolitka ja nie testuje przez najblizsze miesiace,na raize sie nie staram :) a Ty ?? kiedy planujesz? ja na dniach kupuje sobie folik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadałam o umowie, bo nie mam raczej szans takiej dostac :O juz sie pogodziłam z tym,,ze wychowawczy mi nie przysługuje. co bedzie to bedzie ...zobaczymy. a folik sobie kup!! tzn ja łykalam inny kwas foliowy juz 3 m-ce przed tym jak zaszłam ...taki: http://www.aptekaslonik.pl/images/prod/8667/kwas_foliowy.jpg bo sie bardziej opłacało ;) duzo tabletek za niewygorowaną cene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze szkoda no :( z ta umowa :( bpo ty masz na zlecenie?? nie dobrze bo do emerytury Ci sie nie liczy :( ale macierzyński bedziesz miec płacone?? musze sobie wlasnie zakupic cosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️🖐️ Mam juz dokładny termin laparo 23 ide do szpitala, a 24 bede miała zabieg. Troche jestem zła , bo nastawiłam sie na tydzień wcześniej, chciałam mieć to już za sobą. Wkurzyła mnie dziś doktorka, bo najpierw mowi ze najwyzej jak pojde to zroią mi próby ciazowe jakby co, a za chwile ze najlepiej to niech sie wstrzymam ze wspolzyciem do laparo. Jaki jest w tym sens , bo przeciez jakbym cudem zaszla, to chyba dobrze, bo zabieg nie byłby konieczny...:o Czasami to nie rozumie postepowania tej kobiety..:( waikiki, jeśli dobrze sie czujesz to pewnie , że mozesz sobie popracowac , chociaz nie bedziesz sie nudzila:) zuzka, jak tam sprzatanko bo od rana zniknelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mam pytanie dla tych, które są już mamusiami. Czy mierzyłyście sobie temperaturę w pochwie o cyklu kiedy udało się wam zajść w ciąże, czy faktycznie w tym cyklu temperatura jest bardzo wysoka, kiedy wzrasta, u mnie dziś 26 dc, temp 36,6 o 5 rano, zastanawiam się czy to zwiastun zbliżającego się @ czy być może jest jeszcze szansa na dzidziusia? @ powinnam mieć chyba w sobotę, bardzo proszę dajcie mi znać jak to u was było, z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 do emerytury sie liczy...bo składki mam płacone itd to jest umowa na czas nieokreślony... macierzyński tez dostane , tylko wychowawczy już mi sie nie nalezy ... no cóż taki kraj, tacy pracodawcy :O jak ktoś mam państwową robote to niech sie cieszy! moniq :) czas szybko leci, to 23 to niewiele czasu więc migiem zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka ja sobie nie mierzyłam temp. cykl spisałam na straty i nic nie sprawdzałam, ani sluzu, ani nawet dni cyklu nie liczyłam...i jakimś cudem zaszłam...a jak sie wczuwałam i liczyłam kombinowałam co kiedy jak...to nie udało sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba tez niestety nadciąga @, tak mi smutno i płakać mi sie chce jakie to ciężkie, wiem, ze to dopiero 4 próba a ja juz mam dość. temperatura dziś 36,6 choć @ ma być w sobote, brzuch zaczyna pobolewać, czuję że to ta małpa się zbliża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka , nie myśl tak o tym , dopóki @ nie ma wszystko jest możliwe. 4 cykle to nie jest tak dużo , choć wiem , że dla osoby , która bardzo pragnie dziecka , każdy miesiąc trwa wieczność, wyluzuj troszeczke , napewno sie uda:):) waikiki, wiem , ze zleci, ale przez to musze sie dłużej stresować. :( Chociaż powiem Wam , że już sie mniej boje , bo łudzę sie nadzieją , że to pomoże i uda mi wkoncu zaciążyć. waikiki podeślij jakieś fotki z brzusiem, pochwal sie jaki jest już duży:):) a gdzie reszta laseczek sie podziewa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja bylam dzis u fryzjera :) podcielam troche kłaczki :) moniq ja tez czasem nie rozumiem lekarzy, np. jaki sens robic hsg kiedy prl jest przekroczone prawie 3 razy ponad norme??!! A 23 to juz za 20 dni :) im szybciej tym lepiej :) mowie Ci :) ( choc sama odlkaldam hsg ale musze ta prolaktyne zbic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, dobrze , ze ide na lapro to odrazu zrobią mi hsg:) bede chociaż znieczulona do hsg:) Mocno włoski ściełać? a z kolorkeim cos też robiłaś? ja z moich jasnych pasemek, zrobiłam sobie dużoo ciemnych, ale nawet zmiana mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq scielam tylko 7 cm :) bo chcialam je tylko odswiezyc :0a kolorku jeszcze nie zrobilam, przed swietami bede nakladac farbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🖐️ Wpadłam tylko na chwilkę przywitać się, wczoraj znikłam bo miałam gości a potem poszłam spać bo dzisiaj do pracy i w jutro też idę dwa dni po kolej po 12 h :( Wychodzę z domku o 5 rano a wracam na 20. Dzisiaj jestem padnięta a jeszcze jutro kontrola padam na twarz. Ale pocieszam się tym, że piątek i sobotę mam wolne:) Kolorowych snów kochane 😘🌼 idę spać bo jutro rano wstaję:) Buziaczki 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) Zuzka to dobranoc :0 wypoczywaj :) Ja tez juz jestem padnieta, ale chyba zaczekam na meza, bo byl dzis w poznaniu - kawał drogi, 1,5 godziny byl przed kielcami wiec pewnie na 23 dojedzie. Kurcze tak mnie kusi zeby zrobic ta prl raz jeszcze- ale poczekam grzecznie do 4 dc :) A wiecie - dzis moja chrzesnica ( ma skonczony roczek) zasnela w hustawce jak ja hustali. dobre no nie :) Mialam cwiczyc ale jeden dzien zrobie sobie odstepu. I dzis sie wazylam i niby 1 kg mniej - ale sie nie podniecam bo zachwile ten kg zgubiony zaraz wraca. Kurcze nawet moge wazyc tyle ile waze, ale ten brzuch!! Jednak ide pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ciesze sie ze u Ciebie wszycho oki:D:DRosnijcie szybko!!:D Ggagtka ja tez mam problemy z brzuchem!jak rosnie to tylko brzuch:onie obrazilabym sie jakby pupa mi urosla albo uda.Juz od roku mowie sobie ze bede cwczyc brzuszki:Phe! Ja dzisiaj bylam zbadac prl,testosteron,shbg,lh i fsh.Za tydzien beda wyniczki. Je tez ide kapu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq w ktorym dc bedziesz miala robiona laparo??musisz robic jakies dodatkowe badania przed??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×