Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Ale tu pustki:P gagatka🌼 do szpitala ide we wtorek i wyjde pewnie czwartek, albo piatek. To chyba mój pierwszy taki pobyt :o Winka też bym sie napiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki to trzymam mocno kciuki :) bedziesz miec hsg? i cos jeszcze?? ja tez nie lubie siedziec w szpitalu - ale coz - musimy niestety!! Winko - nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to zatkal nam sie splyw wody w wannie i kret nawet nie pomaga, chyba to kamien!! Mam nadzieje ze nie bedziemy musieli wywaliac wanny i kuc scian!! Moj tesciu sie ucieszy!! ehhh ostatnio jest przeszczesliwey - bo tescioa zazyczyla sobie zmiane piecyka w laziennce - no i maja juz nowy kibelek, wymalowana laziennke, kuchnie, drzwi :) Dobrze ze mamy jeszcze prysznic :) chyba sobie naleje jeszcze :) wczoraj prawie sama wytrabilam butelke wina :P a dzis juz 2 literatki niecale :P chyba musze sie ograniczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. :) Dziękuję Wam bardzo za dobre słowo. :) Ja się z jednej strony Synka nie mogę doczekać, ale z drugiej jestem cała posrana i chyba wpadam w depresję przedporodową. Dlatego przepraszam, że się tak mało udzielam, nie ustosunkowuję się do Waszych wpisów, ale kurde jakaś tępa się zrobiłam i nie umiem się na niczym skupić. Ale wkrótce wrócę do siebie i znów będę Wam tu nadawać jak najęta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z druga kawka :) Klepma co prawda przed porodem jeszcze nie bylam, ale to naturalen ze z jednej strony sie boisz a a zdrugiej juz nie mozesz doczkeac sie synka :) ale porod trwa moment ( w przenosi mowie) a synek bedzie Twoj na cale zycie :) no dopóki nie dorosnie i nie przyprowadzi dziewczyny do domu :P:D hehhe Kochana nie matrw sie - synus Ci wszystkie bole wynagrodzi :) Monika :) jak bym czasem jutro nie dala rady byc na kafe to KOCHANA wszystkiego dobrego, duzo zdrowka, szczescia, milosci i przede wszystkim II pięknych kreseczke w tym roku :) sto lat, sto lat sto lat :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepma trzymam Cie za słowo, ze bedziesz tu gadac jak najeta :) a imię juz wybraliscie?? Pytalam sie o to?? Jezeli tak to sorki, ale skleroza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo🖐️ wpadłam się przywitać i życzyc miłego wieczoru:) widze , ze pustki, gdzie wszystkie Was wywiało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq123 wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!!!!!!!!!! ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 zdrowia, szczęście, miłości i niech Ci sie spełnią marzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq wszytkiego naj naj, spelnienia tych najskrytszyh marzen!!! Ja weekendy zawsze mam troche zalatane, wiec czasu na wlaczenie komputera czasami nie mam :( Widze winko sie lalo!Ale Wam dobrze! u mnie byli w nd znajomi na obiedzie, i tez bylo winko, ale ja siedzialam przy zielonek herbatce ;) Niby wiem ze kilka lykow mozna sie napic, ale ja z tych ze zamierzam zupelnie nie pic, nawet kropelki... Waikiki a sernik probowalas? Ja znow zrobilam na niedziele i cala blaszka poszla na raz :( A myslalam ze mi zostanie kawaleczek na dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq dla ciebie 🌼🌼🌼😘😘😘😘 W tym dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cię radość nie ominie! Dziś chcę złożyć Ci życzenia, szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci, i w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki, troski, by nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone...🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka_L nie próbowałam jeszcze, bo miałam teraz w weekend urodziny szwagierki i u niej było ciasta sporo...więc nic nie robiłam :) a za tydzien mam urodziny obojga rodziców (sobota mama, niedziela tata) i obiecałam im torcik tiramisu więc sernik może na wielkanoc zrobie :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka_L nie próbowałam jeszcze, bo miałam teraz w weekend urodziny szwagierki i u niej było ciasta sporo...więc nic nie robiłam :) a za tydzien mam urodziny obojga rodziców (sobota mama, niedziela tata) i obiecałam im torcik tiramisu więc sernik może na wielkanoc zrobie :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie urodziny mamy :o nie mam pomysłu an prezent!!! pomóżcie cos wymyślić... ona bizuterii nie nosi, ksiażek już jej w ostatnim czasie dosyć kupowąłam na różne okazje...na gwiazdke dostała tyle kremów, ze jeszcze troche potrwa zanim je wykremuje ;) co jej kupic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jakies sole do kapieli, albo babelki? Albo jakas ladna chuste na wiosne? Nie wiem co Twoja mama lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Moniq wszystkiego naj, najlepszego a przede wszystkim ukochanych 2 kreseczek, buziaki dla Ciebie :) :) :) Mam już wyniki: TSH w normie, czyli tarczycę mam zdrową, PRL wciąż podwyższona :(, badań M nie potrafię ocenić. A więc u mnie na razie bez zmian. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) moniq jeszcze raz sto lat :) cwiercwiecze hehe :) mallgos a ile masz prl za wysoka?? i czy TSH wystarczy aby sie dowiedziec czy wysoak prl ma z tym zwiazek?? moniq trzymaj sie dzielnie w szpitalu i odezwij sie koniecznie jak wrocisz :) a ja dzis dostalam @ - w sumie sie ciesze bo kolejny dostane w granicach 18 kwietnia, 15 akurat mam wizyte to bede na biezao przed hsg i mylse ze do konca kwietnia powinnam byc juz po zabiegu. i jakos tam mognal mi ten poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. :) Moniq, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Trochę spóźnione, ale szczere. :) Życzę Ci spełenienia przede wszystkim tego jednego marzenia. :) Co do mnie to powiem Wam, że ja naprawdę jakaś porąbana jestem od jakiegoś czasu i naprawdę nie myślę. :) Ostatnio wsadziłam chleb do lodówki, zamiast do szafki, zapomniałam nakarmić kota i Męża. Na szczęście oni nie dadzą się oszukać z jedzeniem i się upomnieli. :) A jak parę dni temu byłam u lekarza to już po wizycie jak jechaliśmy samochodem nie umiałam sobie przypomnieć czy majtki ubrałam i nie zostawiłam ich na krześle u niego. Dodatkowo nie pamiętałam, czy mu zapłaciłam. :) Na szczęście wszystko grało i nie narobiłam se siary z pozostawionymi majtami u lekarza. :) Dziewczyny, ja jutro idę do szpitala i w czwartek będę miała zabieg. :) Także nie wiem kiedy potem do Was wrócę, ale wrócę na pewno. :) I będę już piękna, zgrabna i powabna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa to sie usmialam z tymi majtkami!!! niezla historia!!! Powodzenia we wszystkim i i odezwij sie jak najszybciej bedziesz mogla! zazdroszcze ze juz bedziesz miala swojego maluszka!!! A mi powoli zaczyna brzuch wywalac... w spodnie sie dopne, ale mi ciasno :( ukochany mowi ze juz powoli zaczyna byc widac :) wiec dzis wybieram sie na male zakupy ciazowe :) a tak na prawde to chce jakies jeansy zobaczyc. U nas dzis przepiekna wiosna az sie w domku nie chce siedziec! dobra zmykam bo zaraz mam rozmowe o prace - ktorej i tak nie dostane, bo kto zatrudni ciezarna, ale sprobowac nie zaszkodzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki 🖐️ Klempa trzymam kciukasy jak tylko będziesz mogła to napisz nam jak tam samopoczucie i jak maluszek😘 Dorka najwyższa pora zakupić coś luźniejszego a spodnie obowiązkowo.:) A ja mam dobre wieści dla was :D zostaje w pracy nie zwalniają mnie hura:):D kurcze nie wiecie jak się cieszę bynajmniej ta sprawa się rozwiązała:) Oddałam krew na badania w czwartek odbieram i do gina strasznie się boję tych wyników :( U mnie piękna pogoda a ja się czuję fatalnie :( trzeci dzień pracuję po kolei jestem już wykończona ale jutro sobie odpocznę:) Miłego dzionka życzę 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki 🖐️ Mam dla was dobre wieści:) zostaje w pracy nie zwalniają mnie huuuraaa :D U mnie wszystko po staremu kolejny miesiąc na stymulacji i mnóstwo badań. W czwartek będę miała wyniki zobaczymy co tam wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos, czyli kolejna przyczyna wyeliminowana... trzeba szukać dalej! nie poddawaj się!!!! gagatka tak trzymaj nos do góry i pozytywne myslenie! Klempa powodzenia! Lekkości i przyjemności w najbliższych dniach, oby wszystko poszło jak spłatka :) i odezwij sie póxniej jak już wszystko ogarniesz :D będziemy czekać!!!! ...mnie tez się w ciązy skleroza pogłębia...widać takie "uroki" tego stanu rzeczy... Dorka polecam spodnie ciążowe! ja nosze od 16 tygodnia. mam jedne jeansy i jedne czarne i są dla mnie zbawieniem!!!! wygodne i ku mojemu zaskoczeniu bardzo fajnie leżą - dobrze skrojone!!!!!! zuzka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! to jak to sie stało, ze takie zamieszanie z tą Twoj pracą? :) mnie moze nie byc teraz pare dni, bo dziś zmarła mi babcia i humor troche nie dopisuje a poza tym trzeba rodzicom pomóc ... niestety tak to w zyciu jest :( Boli, bo od moich narodzin mieszkałam pod jednym dachem z rodzicami i dziadkami. Ale cóż... taka kolej rzeczy. Więc może tak być, ze troche sie od komputera odsunę w najbliższym czasie... chyba,z e w pracy będe zaglądać. Trzymajcie się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki wyrazy współczucia kochana trzymaj się. A co do mojej pracy to ja jestem niezastąpiona tak mi powiedzieli po prostu pracownik uniwersalny:)tam gdzie mnie wyślą tam idę:P Chociaż zmieniam stanowisko będę teraz tak to się nazywa ,,kancelistka,, będę zapowiadać pociągi buahahahahaha :) ale sobie odpocznę bynajmniej od podróżnych ufff:D. I jak to się mówi ma się te znajomości hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo. :) Na pewno się odezwę jak już będę po. :) Tak strasznie się ze wszystkiego cieszę, bo niedługo znów wejdę w swoje rzeczy, znów poczuję się ładna i jak łania. :) Bo niestety z ładni pozostały mi tylko obecnie włochate nogi. :D Co do tych zaników pamięciowych to czytałam i słyszałam, że w ciąży to normalne, że kobieta tak jakby głupieje i staje się dosadnie mówiąc tępa. Szczególnie podobno zauważalne jest to w końcówce. I ja to potwierdzam. :) Waikiki, serdeczne wyrazy współczucia. Niby życie takie jest, że jeden się rodzi, a drugi umiera, ale niestety inaczej na to patrzymy, gdy dotyczy to bliskiej osoby. Trzymaj się cieplutko... Dorko, wiesz, powiem Ci, że warto poszukać jakichś gaci na Allegro. Ja kupiłam sobie takie zestaw, w którym były spodnie długie, rybaczki i spódniczka. Wszystko jeansowe. :) I jestem z tego naprawdę zadowolona. Oblatałam w tym całą ciążę. I do tego zapłaciłam za to grosze, bo za całość 119 zł razem już z przesylką. :) A w sklepie widziałam takie gacie za 150 zł i to jedne, a tu mam cały zestaw. :) Jak dobrze poszukasz to znajdziesz sprzedawcę, który godzi się wysłać towar za granicę. :) No chyba, że u Was takie rzeczy tanie są, to niewarto się bawić w Allegro. Bo w Polsce rzeczy ciążowe z sklepach są mega drogie. Ja ten zestaw sobie zostawię i będę miała na drugą ciążę, bo prędzej czy później zamierzam w niej być. :D Zuzko, gratuluję pozostania w pracy. Super wiadomość. :) Bardzo się cieszę, że ostatecznie wszystko dobrze się skończyło. :) Zmykam się dalej szykować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×