Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

moniq jako przykładna pacjentka musisz sie zastosowac do recepty :D gagatka Ty tez korzystaj z tego wyjątkowego śluzu...wykorzystaj to "smarowanie" na dobre bzykanie :D he he he mówie Wam dziewczyny uzywajcie sobie, bo potem w ciąży nie jkażda ma ochote...ja przykąłdowo nie mam :O ciagle sie obawiam,z eby nie zaszkodzic przypadkiem...przez to nie moge sie wyluzowac i czerpać przyjemności, a więc sie migam :o juz bym chciala byc poporodzie bez brzucha żeby sobie poużywac :P he he Gagatka na ból gardła dobre płukanie wodą z solą :) serio!!! a na kaszel ja piłam mucosolvan - gin mi polecił i faktycznie po 5 dniach kaszel znikł :D więc może spróbuj!!! ja juz sałatke zrobiłam ...sernik też tzn stoi sobie spokojnie w piekarniku i stygnie ;) dziś już tylko leniuchuje :D a Wam życze spokojnych, radosny, zdrowych i pogodnych świąt wielkanocnych... gagatka i moniq bierzcie sie za Wasze 2 jajka!!! może będzie kinder niespodzianka!!!!!!! :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq to do dziela w swieta! nie przejadac sie tylko szalec!!! Super! Mocno trzymam! Gagatka duzo zdrowka i sily zycze! Ja tez nie cierpie balaganu, ale sprzatac tez nie lubie... no i co tu poczac???? Waikiki ciekawa jestem czy bedzie wam serniczek smakowal. Ja pieke go jutro, bo potrzebny bedzie na niedziele. Dzis zabieram sie za mazurki, no i pasztety... ale nie moge sie zebrac, bo znow mnie glowa boli :( przespalam sie po poludniu z mysla ze przejdzie, ale niestety nadal podobewa... A gdzie sie Zuzka, Ewcia i reszta dziewczyn podziewa??? Zycze wszystkim spokojnych, szczesliwych swiat! buziaczki lece do kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki a Twoj maz jak znosi taki celibat?? bo moj by napewno labidzil, zreszta on wiecznie nie wyzyty jest. gardlo mi juz przechodzi, ale najgorsza ta chrypa... ja chyba dzis posprztam lazienke no i jeden pokoj. Generalnie moglabym byc juz po swietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja tez jestem ciekawa jak mi to wyszło :) ale spróbuje jutro :P gagatka no smęci mi troche :O on tez wiecznie niewyżyty...ale kurde to mi jakos teraz nie przynosi przyjemności i zła jestem sama na siebie ale nic nie poradze :( taki stan noooo... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajączka pięknego, dyngusa mokrego, Miłości wiecznej, drogi tylko mlecznej Świąt w szczęście owocnych Życzy kurczaczek wielkanocny. Wszystkiego dobrego na Święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego jajka, pięknego jak bajka. Sprytnego króliczka, co wyskoczy z koszyczka. Kurczaka złotego i wszystkiego najlepszego! *******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@--------------------@ **@-----------------------@ **@-(\(\-----------/)/)--@ **@-(=':')-------(':'=)----@ **@(..(")(")..(")(")..)----@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ kobity padam z nog normalnie!! musze sie odpoczac bo ledwie dycham!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja chyba jestem ciamajda jak cholera, bo mi ten sernik nie wyszedł :( studził sie w piekarniku ale mimo wszystko dziś sie okazało,z ę w srodku jest rozlatujący sie, prawie płynny :( wstawiłam go jeszcze na troche w piekarnik ale już jestem niepocieszona...aż sie boje do niego zajrzeć :o w ramach poprawy humoru zrobiłam lody z mascarpone i biszkoptami maczanymi w kawie z amaretto...już się mrożą :D ;) Wesołych, pogodnych, kolorowych i smakowitych świąt!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki nie mam pojecia, ja zrobilam juz 3-ci raz i mi wyszedl... ja zostawiam na noc w zamknietym piekarniku i nastepnego dnia jest przepyszny. Oj szkoda, bo myslalam ze bedziesz zadowolona :( Gagatka prace zaczynam w sr, bede pracowac do czasu az bede chciala :) ogolnie bede rozkerecala jeden dzial dla firmy rekrutacyjnej, bo chca sie przebic na rynek, ale nie za bardzo im to wychodzi, wiec mysla ze ja im pomoge... jasne :D:D Ja jedyne o czym mysle to jedzenie i spanie :D:D Waikiki ja tez nie mam ochoty i nawet nie pamietam kiedy ostatni raz szalelismy :( ale naszczescie ukochany rozumie i sam sie troche boi... Mam nadzieje ze mi ta niechec przejdzie i po usg chlopak tez nabierze odwagi, bo przeciez nie bede 9 miesiecy w celibacie :( Wszystkim zycze radosnych, pogodnych swiat spedzonych z tymi najukochanszymi dla nas osobami. buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka podpiekłam go jeszcze, bo widocznie albo tamta temperaturka byla mu za niska, albo czas był za krótki... więc po podpieczeniu jest już lepszy...środek sie po prostu w pierwszej wersji niedopiekł... nastepnym razem bede wiedziała co i jak ;) w kuchni czasem tak jest, ze trzeba po swojemu pokombinowac by coś "doszykować" he he no ja sie ogolnie co jakiś czas przemoge, bo jak moge, zastrzeżen nie ma, więc to trzeba korzystac ;) ale wiem,z e to nie jest kurde "to", więc czekam z utęsknieniem na sex pełną parą ;) ale to dopiero za jakieś 4 miechy ;) bo po porodzie trzeba 6 tygodni odczekac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny .... jest tak bardzo chce dzidzusia i moge sobie wmawiac ale ...ostatni test robilam jakos pod koniec lutego no i byl negatywny tydzie po pruba ale to za wczesnie pozniej okres normalnie... ale dziwny i przesuniety a zawsze raczej byl w normie teraz owulacja przypadala na 1 -2 kwietnia 30 i 31 marca sie przytulalam z moim... no i brzuszek raz jest wiekrzy raz mniejszy tak mam od miesiaca okolo.. do tego napady godu i wczoraj jadlam greifrucika... co mi sie nie zdaza nigdy... nie lubie cytrusow.. wczoraj zaczol sie dziwny bialy sluz ktory jest w pochwie nie wylatuje na bielizne... nie ma zapachu... sa tez jakos od miesiaca bole kregoslupa..i boli mnie jajnik jakby w sumie to kluje... do tego ciagle jestem zmeczona... testowac jeszcze nie mg bo za wczenie co o tym myslicie ?? co mi jest... na usq 2 tyg po naszym staraniu wczesniej gin powiedziala ze mam duzo sluzu czy cos takiego w macicy nie pamietam juz dokladnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka no niestety święta święta i po świętach :o to są święta obrzarstwa :O bleeeeeeeeeeee inusia straaaaaaaaaasznie sie nakręcasz wiesz...nie mam za miaru Ci podcinać skrzydeł no i bardzo życze Ci ciąży, ale takie masz lekko niezdrowe podejście...opisujesz objawy, które wcale nie muszą wskazywac na ciąże. Poczekaj spokojnie do terminu @ i wtedy rób test...wcześniej nie ma sensu. Wyluzuj troche i nie nakręcaj sie tak, bo póxniej wrazie rozczarowania będzie większa gorycz... Cierpliwości i powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Hej Dziewczynki. Prosze was bardzo o przyjecie do swojego grona. Podobnie jak niektore z was staram sie o dzidzie. Mam 28 lat.Mezatka jestem juz ponad poltora roku (z gory przepraszam za brak polskich znakow) Pierwsze decyzje padly w pazdzierniku 2008 zeby probowac ale to nie byly takie proby. Bo mielimsy mozliwosc tylko na weekendy i jakos tak wogole sie tym nie przejmowalam. Maz zmienil tryb pracy w sierpniu 2009 i od tego momentu zaczely sie nasze regularne proby. Narazie bez rezultatu ;-( Mieszkam za granica badania dopiero zaczelam jakies robic wlasnie musze umowic sie na interpretacje wynikow, bo tutaj tzn w uk jest troche inaczej. Moim najwiekszym problemem chyba jest psychika i otoczenie. Niestety na poczatku moich prob pochwalilam sie kilku osobom bo myslalm ze tak jak inne bach i bede miala. Nigdy nie pomyslalabym ze musze tak dlugo czekac.Tyle lez wylac. Niestety te osoby wykorzytsaly to przeciwko mnie (nie maja jeszcze dzieci) i stalam sie pewnie przedmiotem ich kpin i dogadywan ze nam nie wychodzi. Ludzie sa okrotni.Teraz staram sie wymyslac dlaczego jeszcze nie chcemy miec dziecka-ale to nie prawda.Tak boli... Pozatym wkolo wszyscy poporstu wpadaja. Odtawiaja tabletki i bach maja dzieci. Wygladalo na to ze tylko ja mam problem bo innych on nie dotyczy i wtedy wpadlam na wasze forum i zaczelam czytac i poczulam ze moze nie jestem sama w tym wszystkim, moze bedzie sie mozna podzielic z kims swoimi smutkami bolami.Bo tu nie moge nikomu ufac ;-( Tez mam za soba kilka testow i rozczarowan. Tez bralam lutke ale nic nie pomogla.Wlasnie ejstem po kolejnym okresie, wychodze z toalety ze smutkiem w sercu a tu kolezanka 24 lata hej wlasnie wpadlam bedziemy miec dziecko, super co nie... Dziewczyny czy tylko ja reaguje na to tak strasznie. Czy tylko ja zadaje sobie pytanie czemu ja musze tak czekac. Jesli przyjmniecie mnie do swojego grona postram sie dodac inne szczegoly. Pozdrawiam wszystkie staraczki i gratuluje dziewczynom ktorym sie udalo.Trzymajcie za nas kciuki ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inusia no tu raczej nie ma innej opcji i chodzi o rodzaj śluzu w danej fazie cyklu ... witaj Julia! Nie poddawaj sie, a badania dobra rzecz, bo przynajmniej można dojść czasem w ten sposób do tego, co jest nie tak! Tu też są dziewczyny mieszkające za granicą :) także na pewno Ci pomogą w razie jakiś pytań ... Przede wszystkim nie przejmuj sie innymi ludzmi! Nie myśl o tym, ze sobie kpią, bo nawet jesli tak jest (w co nie wierze) to znaczy o nich źle i są widocznie złośliwymi kreaturami, nie mającymi serca!!!!!! a od takich ludzi trzeba stronić...w nosie ich miej!!!!!!!! ...poza tym jak widzisz nie tylko Ty masz problem w tym temacie, bo forum załozyły dziewczyny które maja takie same rozterki jak TY :) jesteśmy tu by sie wspierać, doradzać, podtrzymywac na duchu oraz razem brnąć na przód w kierunku upragnionego celu!!!!! :) a to, ze ktoś w okolicy zaszedł to normalna sprawa..gdyby nie fakt, ze sama sie starasz cieszyłabyś sie czyimś szczęściem,a le w takiej sytuacji ma sie mieszane uczucia - to normalne!!!! Bądź spokojna, na pewno się uda! Widocznie nie teraz...ale może w nastepnym cyklu :D ja trzymam za Was wszystkie kciuki i to moooocno! gdyby tak nie było, nie zaglądałabym tutaj :P a codziennie wchodze z nadzieją na super nowiny :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Jak sie czujecie po swietach??? Ja sie tak objadlam ze wygladalam ze jestem juz w 6 miesiacu :D:D:D Ale zupelnie sie nie szczypalam, a co choc raz nie mialam wyzutow :) Jutro zaczynam prace i tak strasznie mi sie nie chce :( Jak sobie pomysle o wstawaniu... dojazdach... chcialabym jezdzic samochodem, ale nie wiem jak bedzie z parkingiem. Julia witaj w naszym gronie! Ja tez mieszkam w UK wiec sluze rada! Ja staralam sie ponad rok, z roznymi problemami po drodze... ale sie udalo! Nasz cud powstal na wypoczynkowych wakacjach, gdzie zapomnialam o dzidzi, i do tej pory nie wierze ze jestem w ciazy. Trzeba sie skupic na rzeczach do okola a nie tylko na dzidzi a uda sie! A badania warto zrobic, bo moze jedna tabletka jakas pomoze ci zajsc! Glowa do gory i nigdy nie trac nadzieji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Dziekuje dziewczynki, bo przeczytaniu waszego forum czuje ze jestescie mi blizsze niz ktokolwiek inny tu w UK (oczywiscie maz najblizszy) A co do tych kpin to prawda kiedys opowiem ale nie chcem smucic. Mialam miedzy innymi dlatego i ten dzien ciezki w pracy ale mam 6dc i trzeba nabrac formy na nowe starania. To co moge dopisac sie do tabeli?? (pytanie retoryczne) zuzka11 nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ lolitka....25 lat........małopolska.......od 11.2009.......03.04.2010 gagatka..25 lata......małopolska........od 04.2009..... 18.04.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 11.04.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Gafi.........39 lat .....mazowieckie.....od stycznia 2009 Mamą być...23lata.....zach-pom........od 08.2009...18.02.2010 julia11.......28lat......dolnośląskie......od 08.2009 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........term i n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie......... .. .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........19 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie.......12 lipiec 2010 little lady m..22lata....malopolskie.... Dorka_L.........29lat.................................... 16 pazdziernik 2010 Dorka gdzie robilas swoje badania, w Londynie?? Ja narazie staruje przez NHS. Pozdrawiam was wszystkie z wami razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) dzisejszy dzien dal mi niesamowicie w dupsko, duoz pracy, duzo ludzi ( nagle wszyscy postanowilai zagubic prawko, zmienic dane adresowe po 5 latatach)!! Paranoja. Mam nadzieje ze jutro bedzie luzniej!! julia witaj wsrod nas :) mam nadzieje ze bedzie Ci wsrod nas dobrze :) a dzis przyszlam z pracy - moja chrzesnica (13 miesiecy) chciala do cioci na raczki i tak strasznie sie tulila do mnie i glaskala po glowie ( a juz umie glaskac nie bic) fajne uczucie :) po swietach kg wiecej na plusie - choc generlanie jakos nie nie obzerlam no moze w pierwszy dzien swita zjadlam o jeden posilek za duzo!! why???? hlip hlip hlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc robilam w pl a czesc tutaj. Na polnocy Londynu jest super polskie laboratorium, robi wszystkie badania i wyniki sa doslownie tego samego dnia. Bardzo polecam! chodzilam tutaj tez prywatnie do pl gina, ale nie do konca bylam zadowolona i wszystko konsultowalam z moja gin z pl. i w sumie dzieki niej mi sie udalo, ale rowniez nastawienie odegralo kluczowa role! Ja przez NHS teraz prowadze ciaze i jestem na razie zadowolona. Sciemniaj im ze sie starasz przynajmniej z 2,5 roku, bo inaczej moga byc problemy ze zleceniem badan itp. POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki👄 Jak tam humorki po świętach?? Ja myślałam , ze po dzisiejszym dniu w pracy wpadnę w jakąś depresję. Ale wróciłam do domku pogoda ładna za oknem to i humor mi sie troszke poprawił. I na pocieszenie jeszcze tylko 3 dni i weekend, hehehe. Witam nową koleżankę , Julia wszystkie tu chyba na forum mamy podobne odczucia , jak sie dowiadujemy, że ktoś z najbliższego otoczenia jest w ciąży. Też dziwnym zjaiskiem u nas jest wpadka, hehe głowa do góry nam też sie uda:):) Chociaz u mnie po ostatniej radości , po czwartkowej wizycie, ochłonełam i dotarło do mnie , że tak pięknie jak lekarka powiedziała napewno nie bedzie:o Ale mam nadzieje , ze kiedyś uda się. Dorka🌼 powodzenia jutro w nowej pracy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis 16 dc i juz nie pamietam zebym miala tak duzo sluzu aczkolwiek plodny raczej nie byl. No ale ze byl. Nie wiem czy to zasluga prl - ktora wydaje mi sie ze juz jest w normie i zazywam witamne a+e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq a co Ci powiedziala? jka wyniki? pisz tu zaraz wszystko!! odrazu widac ze po swietach i rych wiekszy jest :) Dorka powodzenia jutro w pracy :) a odnosnie glupich komentarzy - co jakis czas slysze to od mojej kolezanki z pracy ale traktuje to raczej z przymruzeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nie tylko mi :) waikiki ale dobry to on raczej nie byl. Od poniedzialku zaczynam zazywac luteine - w tym cyklu @ musi przyjsc na czas zebym mogla isc zrobic to hsg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×