Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Gość pytajaca :(
Witam mozeci emi pomoc a mianowicie chodzi mi o sluz na poczatku ciazy? Cykle mam 24 dni. Dzisiaj mam termin @ rano zrobilam test wyszedl negatywny a malpiszona nadal nie ma. Mam lekkie pobolewania w podbrzuszu i sluz bialo przezroczysty przypominajacy bialko kurze taki rozciagliwy. I juz sama nie wiem co jest grane objawy tez jakies mam ale moga sugerowac @. Chcemy miec dzidzie ale poranny negatyw troche mnie podlamal dodam ze bety nie mam jak na razie zrobic, jak myslicie wszystko juz stracone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jestem przekonana, że prędzej czy później u każdej z Nas "zaskoczy", bo przecież wszystkie mimo tych Naszych problemów jesteśmy zdolne do zajścia w ciąże. Ja w tej Naszej tabelce widnieję jako starająca się od maja 2009, ale jak już wspomniałam na samym początku to jest data kiedy wzięłam się ostro za obserwacje i w rezultacie wylądowałam u lekarza, jednak staramy się dużo dłużej i w sumie będzie to już ponad 2 lata. Bardzo długo wydawało nam się, że poprostu "nie trafiamy" w ten dzień, potem uświadomiłam sobie, że trwa to już zbyt długo. Dlatego w moim odczuciu czekamy na dzidziusia już całą wieczność, choć wiem, że każda starająca się niezależnie od tego czy jest to pół roku, czy też dłużej ma dokładnie te same odczucia co ja. No a ja już faktycznie weszłam w fazę zobojętnienia i pewnie kiedy już będę w ciąży krzyknę jak Gagatka uszczypnijcie mnie, więc Gagatka ja Ciebie szczypię z całych sił i bardzo Cię proszę ciesz się tymi chwilami najmocniej jak potrafisz, bo one są unikatowe, a za chwilkę przywykniesz do myśli, że dzidzuś jest w drodzę :) :) :). Dorcia i Waikiki powiedzcie jak reagujecie na tą huśtawkę pogodową, bo mnie to momentami łeb pęka, czy bardzo Wam ta pogoda dokucza??? Gagatka wiemy, że jesteś z Nami i po raz kolejny wszystkim Wam dziękuję, że ten mój skromny pościk tak fajnie się rozwinął i możemy sobie troszkę pobiadolić, troszkę się razem pocieszyć. Jesteście superrrrr i pamiętajcie tkwimy tu do ostatniej zaciążonej a potem zmieniamy tytuł na "Już jest i co dalej" ;) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Dziewczynki was to tylko na dzien zostawic i sie rozpiszecie ze ja potem zadacyc nie moge ;-)) ;-)) Gagatka Twoje szczescie tez na mnie strasznie pozytywnie wplynelo i dzis mialam superrancki dzien :-D, jak sobie przypominalam o tym ze Ty, klaudusia,dorka, waikiki zaszlyscie po takich staraniach chwilach zalamania i wogole. Super :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: Mallgos super ze sie rozpisalas, te forum jest naprawde swietne, odkad sie dopisalam nie czuje sie juz wiecej samotna, bo juz wam tlumaczylam ze w swoim otoczeniu nie mam komu sie zwierzyc a tlumienie tego w sobie w cale nie pomaga. Nie boj sie zabiegu, ten zabieg napewno pomoze ci dolaczyc do grona zaciazonych, a moze tak jak gagatce nie bedzie potrzebny, oby...czego z calego serducha ci zycze. Ja mam HSG w czerwcu i juz sie boje Moniq forum musi sie przeksztalcic w same mamusie innego scenario nie przyjmujemy :-)) :-p Zuzka rocznik 81 ale my i tak w swoich staraniach jak siostry, a ciaze sie posypia. Przytulaj sie przytulaj, mocniutko z przyjemnoscia a potem hyc nozki na sciane, zaszkodzic nie zaskodzi ;-)) Zuzka a kiedy inseminacja-chwal sie szybciutko Lonislawa gdzie sie podziewasz. Dorka wspierasz nas na maxa, ja tak mysle ze ty chyba zagladac tu bedziesz czesto i do momentu jak juz ci wszystkie oznajmimy ze dzidzius w naszym brzuszku ;-)) Dobrej nocki 🌼 kolorowych senkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. :) Kurde, wpadłam se, żeby poczytać co u Was i normalnie zjechałam. Gagatko i Klaudynko GRATULUJĘ WAM BARDZO SERDECZNIE!!! Ależ się cieszę. :) :) :) W sumie to mój brzuch się zwolnił i ciekawe, która z Was go złapała. :D Naprawdę super. Oby teraz wszystko poszło gładko, sprawnie i przyjemnie. :) A na pewno tak będzie. :) A ja właśnie walczę z moją małą larwą. Otóż larwa zaczęła wymuszać rączki (choć nie nosimy go) i to, żeby ktoś ciągle z nim siedział. Jak ktoś koło niego siedzi to śpi spokojnie, a wystarczy, że się wstanie to od razu się budzi i drze koparę w niebogłosy. Trochę pokrzyczy, ale trudno, musi się nauczyć leżeć samemu. Bo przecież nie da rady, żebym ciągle przy nim siedziała. Jak se teraz pozwolę to będę potem miała przerypane. Oczywiście ciężko mi trochę na sercu, ale kurde przecież w łóżeczku nie dzieje mu się krzywda i wszystkie dzieci śpią same. Tak se to tłumaczę i od razu mi lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa do lez mnie ta larwa rozbawilas! Super robisz, ja mam nadzieje tez miec takie zasady bo jak widze jak sie mamy pozniej mecza z noszeniem tych juz nie takich malutkich bobaskow to mi ich szkoda... Gagatka 6 tydz to juz bedzie widac malenstwo, bedzie to doslownie taka plameczka moze juz z bijacym serduszkiem! Zalezy jaki dokladny sprzet, ale dzidzie bedzie juz widac! szczyp sie ile sie da! Ja czasami tez nie wierze ze nam sie udalo, a juz przeciez jestem w drugim trymestrze...gagatka pewnie ze idz przez NFZ to zawsze taniej, a badania dadza ci takie same. Zawsze troszke kasy sie zaoszczedzi, a jak nie bedziesz zadowolona to zawsze mozesz sie wybrac prywatnie. Mallgos, Julia pewnie ze ja tu bede caly czas, pod warunkiem ze bedziecie chcialy mnie czytac! Nigdzie sie nie wybieram i sluze radami i pomoca w ramach moich mozliwosci. Mi tez strasznie bole glowy dokuczaja i zwalam to na pogode.... Tutaj albo lato doslownie i 20st a nastepnego dnia sloncznie ale strasznie zimno.., dzis w nocy byly tylko 2st. Kocham wiosne ale takie przesilenia zawsze mi dokuczaja. A hormony powiem wam jakos mi nie szaleja chyba. Nie mam jakis innych zachowan niz normalnie. Milego dzionka zycze kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorko, walczyłam, walczyłam, ale jest 1 : 0 dla mnie. :) Larwa skapitulowała. :) Masz rację, nie może być tak, że do jego 18 - stych urodzin będę Go nosić na rękach. :) On się musi nauczyć sam spać, musi wiedzieć, że jak zostaje sam to nic Mu nie grozi itp. Chcę w ogóle też wrócić do Męża, bo na razie śpię w pokoju Syna. :) Mam nadzieję, że wkrótce nam się uda. :) Ach śmiać mi się chce, bo najpierw człowiek walczył o larwę, a teraz walczy z larwą. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Klempa rozbawiasz mnie! Larwa - takiego okreslenia jeszcze nie slyszalam! Moja bratowa zrobila ten blad ze mala swoja lulala na rekach i wszedzie ze soba nosila, i super bylo na poczatku, ale teraz mala wazy ponad 8kg i plecy jej wysiadaja, a mala przyzwyczajona i nie wie czemu mama juz nie lula... Gratuluje postawy! My zamierzamy przez pierwsze miesiace malucha miec w lozeczku w sypialni... Ciekawe jak to wszystko wyjdzie! Klempa bedziesz nam radzila, bo widze ze masz super podejscie i ja takie tez chce utrzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! DŁUGI POST!!!!! kurde 2 dni mnie nie było, a tu tyle zaległości :P przede wszystkim GAGATKA cholera jasna GRATULUJE SERCE TY MOJE!!!!!!!!!!!! mówiłam, ze się uda!!!! mam nadzieje, że ta nowiną napełniłaś serca innych dziewczyn nadzieją i wiarą, ze one tez niebawem będą się cieszyły tym co TY!!!! po co Ci ta druga beta :P ja czasem teraz w 8 m-cu ciązy z wielkim brzuchem chodząc nie wierze że jestem w ciąży :P ha ha ha ha ha no macica boli, bo się rozciągamnie bolała nawet bardziej niż w okres a faktycznie na początku oprocz tego objawu miałam jedynie jeszcze taki, ze posypiałam popołudniami troszke gagatka powtarzam się,a le już kilka razy pisałam, ze mój gin mi mówił,z ę duphaston to bardzo dobry lek i dają go na podtrzymanie ciąży, więc bierz go spokojnie ja brałam go kiedyś wczesniej i to on mnie uratował od tej ostatniej torbieli 2 m-ce przed zajsciem w ciąże lonisława spokoprzeciez nie mamy zamiaru się tu gryźć, więc jak coś to wyjaśniamy ;) :) współczuje bolesnego badania ale najważniejsze,ze masz już to za sobą!!!! witaj klaudusia :) Tobie również gratki!!!!!! no wąłśnie to tak jest,z ę się zachodzi w najmniej oczekiwanym momencie i potem ciężko uwierzyć jak to się stało i wtedy mamy takie myśli, ze to chyba jakiś cud jest tak to jest CUD!!!!! klaudusia na zgage polecają migdały, albo płatki migdałowe, z tym że trzeba to przeżuwać przed połknięciem jak krowa traweżeby jak najwięcej soku to puściło ja mam swój sposób pije szklanke zimnego mleka z lodówki bardzo mi ono ostatnio smakuje i zgaga znika w mgnieniu oka :D gorzej jak ktoś nie lubi mleka :O klaudusia no chyba czułam,z ę to syn, ale chciałam bardzo córkę dlatego miałam mętlik w głowieale tak mi się wydawalo, ze syn będzie chyba intuicja działa coś w tym jest . No już przytylam 12 kg :o ale póki co to jeszcze w normie. mam przed sobą niecale 2 m-ce jeszcze (i ja jeszcze pracuje to tak odnośnie tego twojego pytania do Dorki) Julia nie łam się, dasz radeamoże przed badaniem będziesz miała niespodzianke jak Gagatka trzymam kciuki :D no dorka z klaudusią, ja z niby petką to gagatka pociągnij kogoś za sobą :D he He Gagatka ja tego stracha miałam cały I trymestr a jak minał to się luzowałam coraz bardzieja teraz zaczyna mi się rozkręcac strach przed porodem mallgos u mnie jest chłopak chyba będzie Oskar był już Antoś, był Gustaw, ale chyba ostatecznie będzie Oskar, bo mąż jeszcze kombinuje nad Bruno i Gerard, ale dla mnie zbyt surowo brzmią Klempa to znaczy,ze mała kochana „larwa jest istotą bardzo towarzyską i tyle :D ale racja że tu trzeba sprytu, samozaparcia i nieugiętości w relacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEKKO ZMODYFIKOWAŁAM TABELKE :) mam nadzieje,z ę nie am cie nic przeciwko :) gagatka dopisz swój termin porodu i Klempa popraw swój termin porodu, bo go chyba źle wpisalam :o staraczki 🌻 nick...... wiek....... skąd?........... starania od? lolitka.........25 lat........małopolska...........od 11.2009 mallgos........28 lat........mazowieckie........od: 05.2009 ewuska99.... 25lat........zach-pom............od:06.2008 moniq123.... 24lata.......kujawsko-pomo.....od: 11.2008 Gabrysieńka..29 lat .......śląskie ..............od 08.2009 karla83........26 lat .......pomorskie ............ 10.2008 loza.............23lat .......podkarpackie ..... od 07.2009 Paula_27.......27lat.......wielkopolskie....... od stycznia 2009 OJolinar ......24 lata......śląskie............... od lutego 2009 Linijka.........25lat........świętokrzyskie.....od maja2009 zuzka11.......28lat........lubelskie............. od 02.2008 atka1112......22 lata.....dolnośląskie..........od 01,2009 Gafi.........39 lat ..........mazowieckie........od stycznia 2009 Mamą być...23lata.........zach-pom............od 08.2009 julia11.......28lat..........dolnośląskie.........od 08.2009 lonisława.... Zaciążone 🌻 Pseudonim.......Wiek..........województwo..........term i n porodu Pestka.............26lat..........dolnośląskie.........15.czerwca 2010 waikiki.............26 lat..........wielkopolska.......19 czerwca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopom........12 lipiec 2010 little lady m........22lata......malopolskie........... Dorka_L...........29lat.........--------------...........16 pazdziernik 2010 klaudusia..........26lat........mazowieckie......... 17 pazdziernik 2010 gagatka...........25 lata......małopolska............. Mamusie 🌻 nick........wiek.......województwo.......dzidzia Klempa.....27lat.......śląskie.............18.03.2010 - synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki nick...... wiek....... skąd?........... starania od? lolitka.........25 lat........małopolska...........od 11.2009 mallgos........28 lat........mazowieckie........od: 05.2009 ewuska99.... 25lat........zach-pom............od:06.2008 moniq123.... 24lata.......kujawsko-pomo.....od: 11.2008 Gabrysieńka..29 lat .......śląskie ..............od 08.2009 karla83........26 lat .......pomorskie ............ 10.2008 loza.............23lat .......podkarpackie ..... od 07.2009 Paula_27.......27lat.......wielkopolskie....... od stycznia 2009 OJolinar ......24 lata......śląskie............... od lutego 2009 Linijka.........25lat........świętokrzyskie.....od maja2009 zuzka11.......28lat........lubelskie............. od 02.2008 atka1112......22 lata.....dolnośląskie..........od 01,2009 Gafi.........39 lat ..........mazowieckie........od stycznia 2009 Mamą być...23lata.........zach-pom............od 08.2009 julia11.......28lat..........dolnośląskie.........od 08.2009 lonisława.... Zaciążone Pseudonim.......Wiek..........województwo..........term i n porodu Pestka.............26lat..........dolnośląskie......... 15.czerwca 2010 waikiki.............26 lat..........wielkopolska.......19 czerwca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopom........12 lipiec 2010 little lady m........22lata......malopolskie........... klaudusia..........26lat........mazowieckie......... 17 pazdziernik 2010 Dorka_L...........29lat.........Londyn.......... 18 pazdziernik 2010 gagatka...........25 lata......małopolska............. Mamusie nick........wiek.......województwo.......dzidzia Klempa.....27lat.......śląskie.............18.03.2010 - synek uaktualniam tabelke z poprawiona data :) Ja tez pierwszy trymestr sie troszke balam, w szczegolnosci pierwsze tyg, a teraz juz jest OK. juz po usg w 12tyg i dobrych wynikach testow bardzo sie uspokoilam. wiec gagatka naturalne ze sie martwimy. ja wlasnie wcinam rozka truskawkowego, chyba pekne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) waikiki a wzidzisz trzeba codziennie zagladac zeby szok był mniejszy :P heheh poszlam dla swuietego spokoju na druga bete po 48 godzinach jest 850!! Czyli dobrze :) na usg ide jednak w srode jak nic nie bedzie widac to pojde w nastepnym tyg. Dorka prywatnie poszlam do mojej lekarki do ktorej chodzilam zawsze na kase chorych, przyjmuje tak i tak no i w szpitalu pracuje. Klepma witaj :) larwa mowisz :) a jeszcze nie wiem kiedy mam teramin podobno na koniec grudnia ( chcialabym na styczen ale to jzu nie ode mnie zalezy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta u mnie nic nowego, także nie będę się rozpisywać :). Jutro mam monitorowanie cyklu, więc trzymajcie kciuki ;). Choć czuję się jakbym już była po owulacji, a to dopiero 9dc :) :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos bede mocno trzymac! Dawaj znac po wizycie koniecznie! Mam nadzieje ze zobaczysz piekne jajo, ktore bedzie gotowe do ataku w weekend - idealna pora. Ja za godz koncze prace i strasznie mi sie dzis dluzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos bede trzymac kciukasy!!!!!!!!!!!!! gagatka 2010 rok to taka okragla data...no i po ostatnich wydarzeniach pamietny rok, więc jak sie dzidzia w tym roku urodzi to też nie będzie źle :) he he no i bedziemy miały równolatków :) gagatka na usg w 6 tyg można już serduszko usłyszeć :) hi hi a zobaczysz coś na pewno, ale na razie to będzie taki glutek maluski i jakby bezkształtny jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Cze dziewczyny, te forum to normalnie bombowe jest, jakby spotaknie bliskich sobie osob. Gagatka i reszta przyszlych mamus dbajcie o siebie.A propos moze byscie napisaly o pierwszych objawach ciazy.Ale mniemam ze u kazdej jest inaczej i tyle. Ja dzis mialam dziwna sytuacje. Pamietacie moze jak mowilam wam ze w moim otoczeniu sa osoby ktore chyba ciesza sie nam sie nie udaje. Dziewczyna ktora kiedys sie zwierzylam ze sie staramy a ponziej jakos tak relacje nam sie popsuly, wykorzystuje ten fakt ze wie ze my juz tyle czasu i dzis mowi tak....''wiesz a taka X to zaszla od razu, powiedziala sobie ze chce i w tym samym miesiacu zaszla, super nie....ja tez chyba sobie miesiac wybiore''powiedziala i patrzy chyba na moja reakcje aja na to ''to tylko cieszyc sie ze tak wszystko zgodnie z planem idzie. Ale w sercu takie uklucie....No tak chyba chciala mi dokuczyc ze nam tak nie wychodzi, ma chyba z tego satysfakcje...No i pewnie na dniach @ dostane i dopiero bedzie dol. Czemu to takie trudne musi byc. Czemu wsrod niektorych ludzi nie mozesz lioczyc na wsparcie :-(( Dobrze ze juz weekend. Troche odpoczne ;-)) Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia kochana takimi "życzliwymi" osobami sie nie przejmuj po prostu olej ich, niech sobie gadaja ale Ty sie tym nie przejmuj :) musisz byc dzielna i wierzyc ze ten dzien kiedys nastapi - moze wczesniej nawet jak myslisz :) czego z calego serca VCi zycze :) a ja no coz dolegliwosci ciazowe .... piersi ale to zawsze mnie na okres bolaly wiec sie tym nie podniecalalam, brzuch tez bolal mnie jak na @ wiec bylo oki do momentu kiedy przestalam brac luteine a okres ktory pojawial sie zazwyczaj na drugi dzien nie przychodzil, bole byly coraz silniejsze moze gdzies po cichu maialm jakas malutenka iskiereczke nadzieji, ale taka mialam co miesiac wiec jakos sobie nie przybieralam tego do glowy. No i w koncu kiedy od ostatniej luteiny minely 4 dni a bol stal sie nie do zniesienia zrobilam test!! Powiem Wam jeszcze raz - ze nie mialam wcale ochoty go robic!! Nie chcialam widziec tej jednej kreski, no ale mialam isc na to hsg a tu @ nie ma wiec go zrobilam. I nawt 3 minut nie czekalam jka wyszla kreska druga :) serce walilo mi jak oszalala. Nie wiedzielam czy to jest jakis sen.... czy to sie dzieje naprawde ... :) potem poelcialam na bete... najdluzsze 3 godziny w moim zyciu :) jak beta ladnie pokazal wynik to zadzwonilam do swojej gionki i mowie jej ze chyba droznosci nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pamietam jak bylam zla na moja najlepsza przyjaciólke jak zaszla w pierwszym cyklu staran a ja juz przeszlo rok sie mecze !! No i moze mnie to troche zmobilizowało bo ona jest w 10 a ja w 5 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka :) julia11 współczuje Ci takich fatalnych ludzi wokół :o ale nie słuchaj ich...bo to jest bardzo z ich strony nieludzkie i bazlitosne mówic do Ciebie w ten sposób i na pewno pokaże ich za to :P takie moje zdanie :) a co do objawów to tak jak gagatka pisze...boli brzuch jak na @ tylko ciagle z dnia na dzien coraz wyraxniej a @ brak... i bolą piersi...tzn mnie przed okresem bolały piersi całe a jak zaszłam to mnie jakby sutki bolały najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczęta, dam znać co i jak po wizycie :) Julcia nie przejmuj się każda z Nas usłyszała coś przykrego na ten temat, ja nawet zrobiłam kiedyś taki miniranking największej głupoty jaką usłyszałyśmy o dziewczynach, którym się nie udało. Współczuję serdecznie, bo to miłe nie jest, ale to koleżance powinno być przykro, że jest tak płytka i niezdolna do odczuwania czegoś głębszego niż zawiść - los ją tym strasznie skrzywdził ;). Ja gdy czuję się gorzej po bromergonie i np mam mdłości, zawroty głowy, a "życzliwi" zaczynają się uśmiechać, że pewnie jestem w ciąży odpowiadam, że tak i przechodzę ją jak słonica 3 lata - ludzie nie wiedzą jak reagować :). Dziewczynki powiedzcie mi jeszcze raz jak to jest z tym śluzem, powinnam go teraz mieć, bo jestem teoretycznie przed owulką??? Jak to odróżnić, bo jak byłam u gin ostatnio i już od kilku dni miałam śluz to ona powiedziała, że jeśli w ogóle miewam owulację, to jest już po, bo mam dużo wody. A ja mam ten śluz cały czas taki sam - wodnisty. Weźcie mi to jakoś łopatologicznie wyłóżcie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ U mnie nic nowego. Dzien mija za dniem, jutro idziemy na 18 męża siostry. A tak czuje ze przyszła kolejna wiosna , a w moim życiu nic sie nie zmieniło:O W pracy tez kiepsko, jakos tak nie mam motywacji do niczego . Życ sie odechciewa:( mallgos, ja ci ze sluzem nie pomoge. Bo u nie jest raczej nie zauwazalny tak go mało. gagatka, Ty niedowiarku:) Piękna Beta, też taka chcę:P julia, olej takie kolezanki. Nie ma co słuchać, co moze wiedziec ktos kto nie oczekuje nie liczy co miesiac na cud. U mnie na szczęście w pracy i w otoczeniu nikt nie wie ze sie staramy. Narazie wszystkim mowimy ze jeszcze nie chcemy. Klempa, dobre Larwa , hihi. Mądra z iebie kobietka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. :) Gagatko, jesteś kolejnym przykładem na to, że dziecko trafia się w najmniej spodziewanym momencie lub wtedy, gdy człowiek ma już dość tych całych starań i sobie po prostu odpuszcza. :) No albo jeszcze jak to w Twoim przypadku było wtedy gdy zapisany jest na hsg. :D Wiecie co Wam powiem?? Że zazdroszczę Wam tych ciąż. Mam wręcz przeokrutny sentyment do tego czasu. :) To jest cudny okres w życiu kobiety i choć czasem jest ciężko, źle, niewygodnie to potem naprawdę na samo wspomnienie łezka się w oku kręci. :) Kurde, chyba se sprawię drugie dziecko hahaha. :D Dziękuję Ci Dorko i Moniq za komplement. Staram się być mądra, choć może czasem nie wychodzi hahah. :D Ale właśnie chcę uniknąć sytuacji, że mały będzie wisiał ciągle na rękach tak, że potem ręce będę miała powyciągane tak, że będę mogła buty na stojąco wiązać. :D Oczywiście noszę go też i dużo się tulimy, ale musi wiedzieć, że ma swoje łóżeczko i tam ma spać. :) Poza tym chcę już wrócić do Męża, bo kurde śpimy teraz osobno, a ja utkwiłam w małego pokoju jak Fiona w wieży. :D Byliśmy dziś z małym u neurologa i lekarz powiedział, że dawno nie widział tak silnego i dobrze rozwiniętego dziecka. :) Stwierdził, że bardzo ładnie i mocno podnosi główkę i w ogóle powiedział, że mały rozwija się baaaaardzo prawidłowo. :) A co do tej mojej larwy to dziś uczenie spania samemu ciąg dalszy. Jednak muszę przyznać, że pędrak chyba zaczyna już rozumieć o co chodzi i, że niestety dostał z mego łóżka eksmisję już na stałe, więc dziś zasypianie poszło już lepiej i ciszej. Bo wczoraj podchodziłam do niego 80 razy, a dziś już tylko 68 hahah. :D Ale tak na poważnie to dziś poszło naprawdę o wiele sprawniej. :) Także miejmy nadzieję, że nauczenie spania w łóżeczku już tak na stałe to tylko kwestia kilku dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki nick...... wiek....... skąd?........... starania od? lolitka.........25 lat........małopolska...........od 11.2009 mallgos........28 lat........mazowieckie........od: 05.2009 ewuska99.... 25lat........zach-pom............od:06.2008 moniq123.... 24lata.......kujawsko-pomo.....od: 11.2008 Gabrysieńka..29 lat .......śląskie ..............od 08.2009 karla83........26 lat .......pomorskie ............ 10.2008 loza.............23lat .......podkarpackie ..... od 07.2009 Paula_27.......27lat.......wielkopolskie....... od stycznia 2009 OJolinar ......24 lata......śląskie............... od lutego 2009 Linijka.........25lat........świętokrzyskie.....od maja2009 zuzka11.......28lat........lubelskie............. od 02.2008 atka1112......22 lata.....dolnośląskie..........od 01,2009 Gafi.........39 lat ..........mazowieckie........od stycznia 2009 Mamą być...23lata.........zach-pom............od 08.2009 julia11.......28lat..........dolnośląskie.........od 08.2009 lonisława.... Zaciążone Pseudonim.......Wiek..........województwo..........term i n porodu Pestka.............26lat..........dolnośląskie......... 15.czerwca 2010 waikiki.............26 lat..........wielkopolska.......19 czerwca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopom........12 lipiec 2010 little lady m........22lata......malopolskie........... klaudusia..........26lat........mazowieckie......... 17 pazdziernik 2010 Dorka_L...........29lat.........Londyn.......... 18 pazdziernik 2010 gagatka...........25 lata......małopolska............. Mamusie nick........wiek.......województwo.......dzidzia Klempa.....27lat.......śląskie.............26.03.2010 - synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Dzieki dziewczyny No wlasnie to byl chyba moj najgorszy blad ze ja prawie od razu po slubie sie pochwalilam ''bliskim'' kolezankom ze chcemy dziecko, bo wydawalao mi sie chcem i mam. Ale to okazalo sie nie byc takie proste. Przychodzil koleny miesiac i na poczatku zwalalam to na sex raz w tygodniu, po prostu nie trafiamy. Ale te ''zyczliwe osoby zaczely sie dopytywac. Nie ktorym udalo mi sie wypersfadowac ze my sie jakoby staramy.Inne ''bliskie'' pocieszaly mnie, napewno sie uda i dowiedzialam sie ze te same osoby za moimi plecami mowily ''chyba z nimi cos nie tak'' Pozniej pojawil sie stres z tym zwiazany, ze ONI wiedza. Ale nauczylam sie na swoim bledzie i juz teraz nikomu nie mowic, oprocz mamy,siostry i WAS. Najgorsze ze najbardziej ciete sa ososby ktore dopiero maja zamiar sie hajtac i starac tzn wyznaczyc miesiac,zajsc i urodzic (i tu nalezy ta zyczliwa do tego grona) albo takie co powpadaly od razu. TYlko kobiety takie jak wy, sa w stanie zrozumiec jak bardzo to moze zabolec i ze nie zawsze jest latwo a czasami to z para nie jest cos nie tak, poprostu BOG wyznaczyl im inny czas....Wiecie o czym mowie??? Klepma super ze synus sie rozwija Gagatka gratuluje takiej Bety. Waikiki te objawy to tylko z ciekawosci, nie zebym sobie wkrecala bo ja akurat bol na @ znam na wylot i do tego te pryszcze. Wydaje sie mi ze pierwszym objawem mojej ciazy bedzie to ze nie wysypie mnie przed sama @. Zawsze mi dwa trzy wyskakuja :classic_cool: :classic_cool: i wtedy juz napewno wiem. Dzis wlasnie sie pojawily ;-)) :-P Moniq, mallgos dziekuje.Jejku tak sie ciesze ze wy tu jestescie, ze mnie rozumiecie, ze nie ejstem w tym sama... ;-)) Buziak 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) jak wam mija poranek???? ja juz troche ogarnelam mieszkano:) a zaraz bede leciała na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziołchy 🖐️ Ja siedzę w pracy normalnie szlak mnie trafia jak patrzę przez okno😡. Taka piękna pogoda a ja muszę siedzieć😭 ale pocieszam się tym że od jutra aż do piątku mam urlopek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×