Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Dorka kurcze właśnie nic się nie zmieniło już się nad tym zastanawialiśmy ale wszystko jest tak samo jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może te wyniki nie są aż takie złe, może nie będzie to az taka przeszkodą :) trzymam kciuki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - widzę, że potraktowałaś mój post jako atak na swoją osobę, zupełnie niepotrzebnie i nie wiem dlaczego!? Mnie chodzi tylko o wyczulenie nie niektóre sprawy i to co piszę, ma odzwierciedlenie w tym co przeszłam do tej pory, ale nie tylko ja, bo poczytuję sobie inne fora. Spotkałam się z lekarzami kompetentnymi, ale i tymi "drugimi". Jeśli lekarz od roku mówi, żeby nadal próbować, każe czekać, nie zleca podstawowych badań, no to trudno zaufać takiemu lekarzowi. A zmienić faktycznie można - czemu nie! Ale własna wiedza, to zawsze WIEDZA! I niekoniecznie uczenie się cały czas na SWOICH błędach, warto czasem podeprzeć sie opinią innych. Poza tym, podobnie jak Ty, jestem tu, żeby się wspierać wzajemnie w trudnych chwilach, ale jeśli coś wiem na jakiś temat, to chętnie się dzielę, a to czy ktoś skorzysta z mojej rady, to już jego wola. sama chętnie dowiaduję się i uczę nowych rzeczy! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonisława ja też jestem przykładem niekompetentnego lekarza niestety. Pół roku w plecy :( Waikiki jest źle bo wszystko 3 razy poniżej normy. W poprzednich badaniach miał 38 mil a teraz ma 12 mil plemników na mililitr i dużo jest patologicznych tylko 25 % ma prawidłową budowę. Boję się tego że nie podejdziemy do inseminacji to mnie najbardziej gryzie. No i wiesz pewnie trzeba będzie leczyć M już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć :( Już mi się czasami odechciewa tego wszystkiego brania tych leków pilnowania tego wszystkiego. Zycie czemu jesteś takie okrutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka kochana czkeaj na wizyte i nic sie nie martw na zapas. Pamietaj ze potrzebny jest jeden skubany aby sie udalo! Moze maz dostanie jakies witaminki na wzmocnienie i wszystko bedzie dobrze, musi byc! w koncu mial dobre wyniki, wiec to nie jest tak ze niemozliwy bedzie powrot do nich. Mysle dziewczyny ze o to samo wam chodzi a chyba sie jakos zle zrozumialyscie. Pewnie ze kazda rada jest bardzo pomocna, wiem ze mi to pomagalo i wiadomo ze nogi w gorze przez 5 lat to nie sposob, ale tak jak Waikiki pisze, nie zaszkodzi. Mysle ze do roku spokojnie mozna sie starac i nie panikowac ze napewno cos jest nie tak. I w sumie zgadzam sie z lekarzami, ktorzy nie wysylaja od razu na cala mase badan... Te latanie, pobieranie krwi, czekanie na wyniki to sam stres, a to wiadomo tylko utrudnia... Ale jezeli cos jest nie tak, to trzeba miec zaufana osobe, ktora nas zetelnie poprowadzi i zrobi wszystko co w ich mocy aby do ciazy doszlo. Ja sama wiele lat chodzilam do niby super gin, i zawsze wszystko bylo super... jak trafilam do mojej gin okazalo sie ze nie jest super, bo mam pco i zajcie nie bedzie takie latwe... zmarnowalam troszke czasu, bo gdybym wczesniej wiedziala to bym zaczela sie leczyc jeszcze przed staraniami... Najwazniejsze aby w koncu trafic na ta zaufana osobe i sluchac zalecen. Pamietajmy ze kazda z nas tez jest inna i kazda ma inne problemy, wiec dlatego kazda z nas ma zalecenia innych badan itp. Najwazniejsze aby dzialac, nie tracic nadzeji a na pewno predzej czy pozniej wszystkim Wam sie uda! Waikiki pytanie, czy ty w drugim trymestrze tez bylas ciagle spragniona - wody :D:D:D bo o tym przytulaniu to nie wspomne, bo doslownie zapomnialam co to... ochota u mnie zerowa... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, jeśli chodzi o inseminację, to wykonuje się ją właśnie wtedy, kiedy plemniki są słabe, ale w miarę oczywiście, bo przed zabiegiem zawsze je odpowiednio przygotowują i wybierają te najlepsze lub kiedy występuje np. wrogość śluzu. Także nie martw się zbytnio tym, czy będziesz się kwalifikowała! Poza tym teraz lekarz powinien stwierdzić, czy winę za małą ruchliwość plemników ponosi jakaś bakteria bądź wirus (co można leczyć) czy np. tak to juz jest. Mój M ma podobne wyniki do Twojego, dodatkowo miał jeszcze właśnie jakiegoś wirusa. Dostał antybiotyk i po sprawie. natomiast ilości się tym sposobem nie zwiekszyło. Dlatego najpierw robiliśmy insem. Co do tych lekarzy - no to juz jesteśmy 3, które spotkały tych niekompeten. Najgorsze jest to, że o tym można siędopiero przekonać, kiedy trafi się na tego "właściwego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonisława no nie ukrywam, ze tak to troche odebrałam własnie... a co do lekarza - sytuacja którą opsujesz wymaga wyraxnie zmiany lekarza! Bo to, ze każą sie rok starac i dopiero po roku mozna sie zastanawiać nad tym co jest nie tak...to trzeba im wybaczyć...bo takie zdanie ma WHO i tak mówią ich opinie i przepisy...przy czym zaznaczają w WHo, ze to musi być rok regularnego współżycia (min 3 razy w tyg.) bez zabezpieczenia :) Ale jak faktycznie nic sie nie dzieje to lekarz musi zakasać rękawy i zabrac sie do dziaalnia kurde! od tego jest!!!!!! zuzka no to faktycznie nie za dobre te wyniki :o ciekaw czemu mu teraz takie wyszły... może stres na niego tak wpływa :o zuzka może warto by mu diete zmienić na zdrowszą, troche sie odstresowac jakoś i powtórzyć badania...hm???? A z drugiej strony to pamietaj,z ę do komórki jajaowej i tak dolatuje ten najsilniejszy i najzdrowszy plemniczek...słabiaki odpadają po drodze :) Dorka mnie mój lekarz 2 razy uratował lekami od stołu operacyjnego :) Raz to wyszlam od niego i całą droge ryczałam, bo okazalo sie,z ę mam 8cm torbiel na lewym jajniku...a on tak na luzie podszedł...żartwował sobie,z ę nie można sie dawac tak kroić z byle powodu i że leki mam wykupić z recepty i zacząc brac za 5 dni i sie nie martwić wcale...a ja i tak szłam i ryczałam...czułam sie jak bomba zegarowa i świadomość,ze mam jeszcze 5 dni czekac na kuracje lekami mi nie pomagało! byłam przerazona ze torbiel mi peknie...a wiem jak to boli i co jest dalej...bo już raz to przechodziłam :( operacja typu CC to nic przyjemnego... ale dzięki Bogu lekarz 2 razy lekami pomógł moim torbielom sie całkowicie wchłonąć :) dorka przytulanie tez mi obce jest ale sama jestem zła na siebie...mówie Ci, bo nie mam zakazu od gina...tak jak ma wiele ciężarnych którym przykąłdowo kurczy sie szyjka macicy... i powinnam korzystac, bo po porodzie to z 6 tygodni bedzie postu... ale no nie moge sie przemóc cholera :( a pić nooo miałam jeszcze w drugim trymestrze jakąs jazde i koniecznie musiałm sie napić fanty...jakby tam był narkotyk ajkiś ktory mnie uzależnil...ale potem przeszło :) jednak jak jestem spragniona to jest to cholernie niekomfortowe uczucie...a na wieczór pije zimne mleko z lodówki...nie wiem czemu ale je w ciąży baaaardzo uwielbiam!!!!!!!!!! i pomaga mi szybko jak mam zgage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Kobiety kochane zaciazone i reszta ktore w tym roku zajdzie wlacznie ze mna ;-)) Musi byc tak i tyle. Dorka to ja juz na[pewno tam zadzwonie do tego lab, podejda do sprawy profesjonalnie, bo moj M jeszcze prawie 20 min lazil bo olbrzymim szpitalu z pojemnikiem w reku i szukal wlasciwego dzialu ;-)) Miejmy nadzieje ze to tylko o to chodzi. Zuzka bez takich mi tutaj prosze, napewno sie zakfalifikujesz skoro raz byly dobre wyniki tzn ze to sie poprostu moze zmienic. Plemink jak juz wspominalam 3 miesiace sie rozwija wiec skad wiadomo ze 3 miesiace temu twoj M nie chorowal. Glowa do gory bedziemy sie tu wspierac a wyniki napewno sie poprawia. Widzis u nas ilosc super, predkosc super ale sporo patologicznych wiecej niz u was. Ale trzeba wierzyc ze to tylko chwilowe a ten jeden jedyny dotrze do komorki ;-) Lonislawa napewno i tobie sie teraz uda. Musi.I napewno kazda z was jakies racje ma. Gagatka mam nadzieje ze @ nie ma. Dziewczyny ja musze swojego M zmusic do noszenia luznych gatek on nie lubi.Sportu duzo ostatnio uprawia, witaminy zaczelam mu od kilku dni dawac, na basen chodzi, jeszcze tylko te gatki cholerne...:-P jakies sugestie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki - no to się cieszę, że pewne kwestie wyjaśniłyśmy ;-) A ja jutro mam HSG. Jestem ciekawa jak ono niby ma wyglądać. P dr mówiła, że to takie "płytkie" hsg!!!! Dziwy jakieś. Czyżby wpuszczali jakiś kontrast tylko do samej macicy, skoro jej nie zależy na jajowodach! Ehhhh, te bariery językowe! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE DZIEWCZYNKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Witam serdecznie nowe staraczki !!!!!!!!!!!!!! :) Dawno mnie tu nie bylo,(chyba mnie jeszcze pamietacie:). Ale zajrzalam sie POCHWALIC I PODNIESC WAS na duchu.......... a zatem udało sie:) :) :) :) :) :) Dorka -termin mam na 17.10 .2010, a Ty 16 hihihihihihih , mialam juz 4 usg i widzialam dzidziusia,ostatnio byłam z M.-był podekscytowany gdy zobaczył na monitorku malenstwo ,ktore ssalo kciuka :) :)......... a ile pytan zadawal pani doktor hihihihii Niesamowite przezycie......................,niedlugo i Wy tego doswiadczycie zobaczycie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Tak apropoto to był dla mnie szok ,ze sie udalo,tak samo jak Wy Kochane przezywalam kazde nadejscie okresu! A w sumie juz po jakims czasie to stalo sie monotonnią..........,najpierw nadzieja............., a moze sie uda tym razem......... , a potem oczywiscie rozczarowanie......... I tak z miesiaca na miesiac to samo.............. Najciezej bylo sluchac dookola znajomych,ktore jedna po drugiej zachodzily w ciaze (oczywiscie ten fakt mnie bardzo cieszyl,tylko smutek ogromny w sercu dlaczego nam sie nie udaje...?) a jeszcze dobijajace byly pytania ,, ..... a kiedy u Was???? '' ryczec sie poprostu chcialo.... , a tu trzeba bylo glupio odpowiedziec: ...,ze jak przyjdzie czas to bedzie i sie jeszcze do tego usmiechnac!!!!!!!!!!!! KOSZMAR A tu nagle w najmnie spodziewanym okresie dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy:) Zrobilam sobie test,ale na poczatku i tak nie wierzylam ,ze to prawda,bo co : ,,mi by sie udalo,niemozliwe? Poszłam do Gin. ,ktory potwierdzil ciaze :) :) :) :) :) :) Wiec kochane Wam tez sie uda!!!!!!!!, Kazda z nas bedaca na tym forum musi przejsc przez ten smutek,ktory zakonczy sie radościa -zobaczycie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najwazniejsze jest to ,aby przytulac sie dla przyjemnosci !!!!!!!!!!!!!! i nozki w gore,przynajmniej ja tak robilam i zadzialalo :) :) :) Trzymam za Was wszystkie kciuki !!!!!!!!!!!! CZEKAM NA KOLEJNE DOBRE WIESCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ lolitka....25 lat........małopolska.......od 11.2009.......03.04.2010 gagatka..25 lata......małopolska........od 04.2009..... 18.04.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 11.05.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Gafi.........39 lat .....mazowieckie.....od stycznia 2009 Mamą być...23lata.....zach-pom........od 08.2009...18.02.2010 julia11.......28lat......dolnośląskie......od 08.2009 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........term i n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie......... .. .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........19 czerwca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie.......12 lipiec 2010 little lady m..22lata....malopolskie.... Dorka_L.........29lat.................................... 16 pazdziernik 2010 klaudusia...26lat......mazowieckie....... ....... 17 pazdziernik 2010 Mamusie: nick.............wiek..........województwo...........pł eć dziecka Klempa........27lat......śląskie....................... synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki moze wiecie co jest dobre na zgage????????????? Nie do wytrzymania,szału mozna dostac!!!!!!!!taka uciazliwa:( Dorka-a jak Ty sie czujesz?,ile mialas juz usg? jakie witaminki przyjmujesz,przytylas juz cos;) a moze masz przeczucie co bedzie? jaka plec? podobno kobiety tak maja:) Waikiki-no u Ciebie to juz lada moment a rozwiazanie :) Super :) Przczuwalas ze bedzie synek? jak z ta kobieca intuicja jest ? :) A duzo przytylas? Reszta dziewczyn- trzymam za Was mocno kciuki:) :) :) UDA SIE I WAM ZOBACZYCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka- wiem,ze zaczelas dopiero prace,a tak z ciekawosci : to jak bedziesz sie cala ciaze dobrze czula to masz zamiar do konca chodzic?Pewnie dostalas na okres probny umowe zlecenie? Ja jestem w trakcie poszukiwan pracy, wiele osob odradza mi,abym teraz dala sobie spokoj, ale wiecie jak to jest... w domu zgłupiec mozna, a po drugie nie ma to jak swoj grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudusia wielkie gratulacje!!! SUPER Wiesci! I takich potrzeba coraz wiecej!!! Na pewno to nowa nadzieja dla dziewczyn! Jedyne to na Ciebie nakrzycze ze tak pozno dajesz nam znac!!! Na zgage podobno migdaly sa dobre... Ale w sumie nie wiem, bo jeszcze mnie nie meczy. Mi po usg zmienil sie termin na 18-go czyli dzien po Tobie :) Brzuszek juz mi widac nie do ukrycia, czuje sie super i dlatego zaczelam prace, choc wcale nie planowalam... Wszystko przez przypadek w sumie. Headhunter do mnie zadzwonil, i zaoferowali mi super prace po dwoch rozmowach, no i jak im powiedzialam ze jestem w ciazy to sie nie wycofali. Jestem na czas nieokreslony w zaleznosci jak sie bede czula. na koncu nawet moge przejsc na pol etatu i zatrudnia mi asystentke :) Wielkie szczescie mialam, bo w sumie nie za bardzo mi sie usmiechalo siedzenie w domu... A co do plci to mam delikatne przeczucie ze moze to byc dziewczynka, ale w sumie nie wiem. Ukochany jest przekonany ze to chlopiec, bo strasznie kopal podczas usg :) A jak u Ciebie? Jakie przeczucia? Masz juz imiona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z HSG! Miało być bezbolesne, bo tylko niby-kontrast do macicy, a nie do jajowodów!!! Kurde - bezbolesne!!!! Tylko p. dr nie zapamiętała chyba tego, co mówiłam o moim "wąziutkim przejściu" z pochwy do macicy!!! I bolało jak cholera! Najpierw pani wzięla jedna rurkę do podania tej wody - lipa, kolejna rurka, sztywniejsza - lipa, no to nadszedł czas na moje "ulubione" narzędzie, z którym miałam przyjemność podczas każdej IUI! Metalowe szczypce, buuuu, kończę opisywać, żeby wam nie popsuć wieczoru! Ile trzeba jeszcze znieść, żeby się doczekać kochanego Maleństwa. Uciekam się położyć.... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) Ale sie najadlam,zjadlam obiad i do tego wcinam kanapki z nutella:) Dorka-no pozno Wam dziewczynki powiedzialam za co bardzo przepraszam ;) bo ten przeklety strach nie dawal mi spokoju,ze te trzy miesiace tak trzeba na siebie uwazac i tp. ( chyba zaduzo sie naczytalam )Dobra znajoma zaszla w ciaze,a wszystkim z tej radosci sie pochwalila, ciocie nie ciocie dookola wiedzialy juz ,i co..? poronila:( Ale najwazniejsze,ze wszystko jest oki:) A co z przeczuciem to wydaje mi sie ze moze byc chlopak,ale zobaczymy:) Co do imion to bardzo podoba mi sie Kuba ,a dla dziewczynki jeszcze nie wiem,a Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki :) Klaudusia kochana ogromne gratulacje :) ale fajowkso :) moze cops w koncu ruszy na forum :P czyli ktory macie z Dorką tydzien??? lonisława bol podobno przy tym jest okropny ale dla dzidzi trzeba sie poswiecic - niestety!! Musisz byc dzielna :) a wyniki?? kidedy bedziesz miala??? ja sie nie odzywalam przez 2 dni bo .... no wlasnie!! Jestem w szoku i nie wiem czy kiedy mi minie. Otoz luteine skonczylam zazywac w piatek, czekalam na okres cierpliwie do poniedzałku, a tu nie ma i nie ma. Wtorek tez nic. A brzuch boli mnie jak cholera!! W czwartek czyli jutro mialam dzwonic o wyniki czystosc i w przyszlym tyg. isc na hsg!! I dzis rano o 5:33 na tescie ujrzalam 2 kreski!! Jedna slabsza ale byl;a!! Serce mi bilo jak oszalale, do tej pory bije. Wchodze do pokoju i przytulilam sie do M. i mu pokazuje, tez byl w szoku!! a powiem Wam ze nie mialam ochoty sobie robic tego testu!! Bo nie chcialam widziec tej jednej cholernej kreski, a tu taka niespodzianka!! :D bylam na becie, wynosi 318, zadzwonilam jeszcze do lekarki a ona - no i tak powinno byc. Kazała mi przyjsc. Zbadac mnie usg jeszcze nie zbadala, ale macica jest ladnie rozpulchniona. Wiec na ta chwile niby wszystko jest ok. Za tydzien mam isc na usg - powinno juz cos widac - bo to wedlug niej 5 tydzien!! Dziewczyny mowia Wam jestem w szoku!! Moj M,. chodzi z bananem na twarzy :) I dziewczyny nie poddajcie sie :) udalo mi sie zajsc naturalnie, bez zadnych wspomagaczy, bez stymulacji, bez hsg!! W cyklu w ktorym najmniej sie spodziewalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonislawa juz za Toba!!! kolejny krok do przodu!!! Super! My tez sie balismy i powiedzialam tylko rodzicom i przyjaciolce no i Kaffe bo musialam sie z kims nacieszyc :) Dopiero po 13tyg powiedzielismy reszcie swiata :D:D:D Ja mam Aleks dla chlopca i Maya dla dziewczynki. U nas imiona musza byc podobne w obu jezykach, co nie bylo latwe :D Zaraz do domku i na joge dla ciezarowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NIE WIERZE!!!! Gagatka jak debilka az sie poplakalam w pracy i sie teraz chowam z moimi mokrymi oczami za monitorem! Tak strasznie sie ciesze!!! no nie moge tego opisac!!! Tak to jest, skupilas sie na bolacych zabiegach przed Toba i przestalas sie skupiac na tym a moze juz jestem, szukac objawow i prosze jaka niespodzianka! Co za cudowny dzien!!!!!!!!! Spokojnie po takiej becie mozesz robic testow do woli, bo kazdy bedzie pozytywny! Ja tez sie bardzo balam robic drugi a na bete nawet nie poszlam... ale chlopak mnie zmusil i jak kilka bylo poz to uwierzylismy!!! No slonko wyszlo i prosze jak dzidzie kielkuja! W 5 tyg na pewno juz zobaczysz jakas malutka kropeczke! ja w 6tyg uslyszalam serduszko i to bylo niesamowite uczucie, oczywiscie lzy ciurem mi lecialy! Oj czuje ze teraz jedna za druga poleci! Co za RADOSC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dziekuje :) ale na razie nie wierze w sumie!!! jestem w szoku i tule. ehhh na druga bete chyba nie pojde - tzn zobacze. Bo jak na arzie od wczoraj kasa leci mi za kasa!! A do wyplaty tydzien. I tak wczoraj wydalam 15 zł na test ( warto bylo :P ), dzis na bete 30 zeta, potem kupialm jeszcze jeden test !!!! ( nie wiem po co zreszta kreska byla i tak slabiutenka) u lekarza 60 zł, za leki prawie 90!! I tak studnia bez dna mi sie otwiera :) hehe zreszta przepisala mi duphaston bo jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak pojde za tydzien to juz cos bedzie widac!! Okres mialam 22 marca i to ma byc juz niby 5 tydzien!!!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAGATKA - WIELKIE GRATULACJA :) :) :) :) ALE WSPANIALA NOWINA :) :) :) Przeogromnie sie ciesze:) Chyba kazda z nas musiala przejsc przez to smutek ,nadzieja ,a potem przegromna radosc !!!! He he he- a mezulek jaki dumny:) Lanislawa -glowa do gory bedzie dobrze,czego sie nie robi dla dzidzi!! Dorka -mi tez Maja bardzo sie podoba:)takie delikatniutkie,dziewczece imie . Jutro ide do gin. ,juz sie nie moge doczekac,Bylam dwa tygodnie temu, a jestem bardzo ciekawa ile malenstwo podroslo:) A kiedy kupujecie wozeczek?masz cos juz na oku? Ale najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ggatka jak sie czujesz masz mdlosci? He he he to zobaczysz kropeczke :) U mnie i u Dorki 16 tydzien, chyba dobrze licze ,hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he moje wejsce na forum przynioslo szczescie :) Czekam dalej na dobre wiesci :) Halo laski,gdzie jestescie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudusia czuje sie dobrze :) oprocz tego ze mnie pobolewa brzuch tak jak na @ ale dostalam nospe na to. No i ostatnio czulam sie poadnieta. A mdlosci to kiedy mam sie spodziewac?? A Ty Klaudusia Dorka ma racje baty sie naleza :P tak dlugo sie nie odzywac :) ale jak by kazda zagubiona powracala po dluzszej nieobecnosci z taka nowina to moze byc :) zgadzam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka - to cudowna wiadomość! Dbaj teraz szczególnie o siebie i Maleństwo. Maja to też "moje imię" dla dziewczynki. Może jeszcze Malwina lub Matylda. Chłopiec: Iwo, Adam, Jonasz... Tylko najpierw przydałoby się zajść w ciąze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Hej dziewczynki milama wlasnie wejsc na forum napisac gratulacje dla klaudusi a tu taka niespodzianka. Klaudusia, Gagatka gratulacje 🌼, musialyscie swoje wyczekac by teraz tak to doceniac, zycze wam wszystkiego najlepszego. Mam nadzieje ze zostaniecie tu przez chwile nie tylko zeby rozmawiac o waszych radostach ale tez zeby nas troche wspierac. jestescie dla nas nadzieja. I mam nadzieje ze nam tez sie udai to bardzo szybko bo inaczej zwariuje. Ja wlasnie dostalam list ze szpitala na HSG ktore bede miala 8ego czerwca. Trzymajcie za mnie i reszte kciuki. A tymczasem brzuch mnie boli, jajnik pobolewa na @ cos czuje ze nei bedzie latwo ;-(( Jeszcze raz gratuluje.Super wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×