Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

dziewczyny prosze mi tu myslec pozytwnie :D musi sie w koncu udac :) ja czekalam na @ bo chcalam miec juz hsg z glowy a tu prosze :) sie wystaszylo i zaszło :) moze julka na Ciebie tez podziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta witam nowe forumowiczki :) Zuzka, Moniq i Gagatka nie załamujcie się - rozumiem Was w 100%, ale pamiętajcie nie jesteście same, jesteśmy z Wami. U mnie chyba prl mocno spadła, bo jestem megaspokojna, nawet chyba troszkę zobojętniała, flegmatyczna - ale bardzo mnie to cieszy, bo jestem człowiekiem spokojnej natury i teraz wreszcie czuję, że jestem sobą. Te napady złości i płaczu na przemian sprawiały, że miałam wrażenie jakby ktoś zamieszkał w mojej głowie i robił tam tornado wbrew mojej woli, mam nadzieję, że uwolniłam się od tego na dobre :). A tak poza tym to powolutku przygotowuję się do laparoskopii, jestem już po pierwszym szczepieniu, 6 maja będę miała drugie. A teraz w sobotę idę na monitorowanie cyklu, no i pożyjemy zobaczymy co będzie dalej. Pewnie troszkę spanikuję przed samym zabiegiem - co napawa mnie troszkę wstydem, bo przecież to raptem jedna doba w szpitalu, ale jakoś nie mogę nad tym zapanować. A tak generalnie czuję się super :) :) :) Życzę Wam wszystkim dużo spokoju i cierpliwości i bardzo serdecznie Was pozdrawiam :). Aha Klaudusia mega gratulacje :), mam przeczucie, że Nam też się uda ;) prędzej czy później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
oho Mallgos chyba nie doczytala o naszej gagatce ;-)) Jeszcze raz gratuluje. Nas staraczek coraz mniej na forum. Kto jest jeszcze aktywny ze staraczek: Ja,zuzka (a propos zuzka ty moj rocznik 82 prawda ?), moniq, malgos, lonislawa. Czy kogos jeszcze pominelam. Gdzie ewuska, gabrysienka i reszta z listy. W sumei dobrze ze sie lista zmniejsza. Gagatka mnie to napewno na @ i piersi identycznie jak zawsze a podobno to same sutki powinny bolec. No Coz z wami dam rade... Dobrych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatkaaaaaaaaaaaaa to prawda nie doczytałam - przepraszam chylę czoło i błagam o wybaczenie :). Tak bardzo bardzo się cieszę, że aż sama nie mogę w to uwierzyć MEGA MEGA MEGAGRATULACJE - superrrrrrrrrrrr info tuż przed snem :) :) :) :) :). Wiem ile przeszłaś i dlatego moja radość jest przeogromna, dużo zdrówka dla Ciebie :) :) :). Julia wielkie dzięki - gdyby nie Ty przeoczyłabym ten piękny fakt :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) mallgos to dobrze ze Twoja prl spada :) tak byc powinno i dobrze ze lepiej sie czujesz psychicznie :) trzeba kochana wyluzowac :)( nie znasz dnia i godziny) to normalne ze masz stresa przed zabiegiem, ale pamietaj jestemy z Toba :) julia i na Ciebie przyjdzie pora :) zycie ma dla ans niebywale scenariusze :) i wiele dziewczyn (w tym i ja) jest tego przykladem. Trzeba po prostu wierzyc w to :) musi sie kiedys w koncu udac no nie :) a i nigdy nie mozesz byc pewna ze to akurat na @ Ja na prawde liczylam na @ dlatego zeby dostac na czas zaczelam brac lutke a tu cisza!!! Wiec dziewczynki trzeba wierzyc w cuda. No i przypomne Wam jeszcze Niby Pestke ktora robila test przed wyjazdem do kliniki in vitro :) i byly 2 kreseczki. Dostalam duphaston i musze go do konca 3 miesiaca zazywac ( jest drozszy od luteiny ale i lepszy) W piatek pojde jeszcze raz na bete :) a wizyte na pierwsze usg przeloze jednak na 5 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos nic sie nie stało :) tak naprawde to jestem caly czas w szoku, nie wierze w to chyba jeszcze.... caly czas mam wrazenie z eto sen. Moj M. chodzi z bananem na twarzy :) a w pracy biedak nie mogll sobie miejsca znaleź, ja zreszta tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagacia jeszcze raz wielkie gratulacje, normalnie przeżyłam to tak jakbym dowiedziała się o swojej ciąży :). A jeszcze niedawno tak się martwiłaś, widzisz jakie to życie przewrotne - super super super :) :) :). Teraz dużo odpoczywaj i słuchaj rad naszych zaciążonych :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos ciesze sie ze samopoczucie lepsze! i nie dziewie sie ze bedziesz sie denerwowala zabiegiem, zadna wizyta w szpitalu nie jest przyjemna... ale to kolejny krok! Super ze dzialasz jak i reszta dziewczyn! Gagatka mam nadzieje ze mdlosci cie nie dopadna, ale ja akurat sie z nich cieszylam, bo wiedzialam ze jest OK! mysle ze juz nie musisz isc znow na bete, szkoda kasy, uwierz ze sie udalo i cieszcie sie z mezem!!! bardzo na siebie teraz uwazaj, zadnych goracych kapieli, i szalenst z mezem, do czasu jak gin powie ze jest ok. Delikatnie wszystko! Ja tez bralam duhpaston do 14tyg i bardzo sobie chwale, to dobry lek! Julcia a ja imiona mialam wybrane zanim jeszcze zaszlam :) a co to nic nie szkodzi:D:D To beda moze dwie maje (tylko moja pisana maya aby jej tu nie czytali madza :) Klaudusia a brzusio juz sie u Ciebie pokazuje, bo u mnie bardzo... nie mam pojecia dlaczego mnie tak szybko wybrzuszylo :) ale nie narzekam, slodko wyglada :D tylko garderoba mi sie bardzo zmniejszyla :( Ide sie kapac kochane! Pewnie do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Gagatka ale od Ciebie szczesciem bije az milo poczytac :-)) :-)) apamietasz jak mowilas ze chcialabys w maju zajsc, mamy prawie maj ;-) Mallgos a na jaki zabieg sie szykujesz, ze potrzebne ci szczepionki.Czasami probuje wrocic o kilka stron naszego forum ale 126 stron, czasem ciezko :-)) :-)) Mam nadzieje ze bedzie was tutaj troche zeby sie wspierac na wzajem, nie chcem pozostac sama na forum.Wiem ze niedawno dopiero sie przylaczylam do was ale staram sie juz troche i lez wylalam chyba jakies jezioro spore ;-)).Oby w tym forum bylo cos i wszystkie z nas zaciazyly.Ale czasami mysle ze to byloby zbyt piekne aby byc prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ GAGATKA👄 GRATULUJE!!!!! kurcze , aż sie poryczałam:P NIe było mnie 2 dni , a tu taka wiadomość:):) Super kochana , cieszę się, dajesz nam nadzieje:) Klaudusia🌼 również GRATULACJE!!! Wpadaj do nas częściej:):) mallgos🌼 a kiedy idziesz na laparo?? nie stresuj się kochana będzie dobrze , szybko zapmnisz , ze wogóle jakis zabieg miałas:) julcia🌼 fajnie by było jakby nasze forum przeobraziło się w same mamusie:P Dobra ja uciekam do pracy, bo jak zwykle będę pędziła , kiedyś to sie doigram mandatu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, Klaudusia MEGA GRATULACJE 🌼😘🌼😘 Aż z wrażenia się nie przywitałam 🖐️ Gagatka normalnie mnie tak zaskoczyłaś że szok :D Julka ja jestem 81 rocznik :) no patrz już nas coraz mniej mam nadzieję że niebawem to już wcale nie będzie staraczek na naszym kaffe tylko same grubaski hihihihi:):P:D Chciałabym mieć zabieg 28.04 bo to urodzinki M ale decyzja należy do gina.:P Kurczę normalnie nie wiem co pisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! Zobaczycie teraz jedna za druga bedzie sie dzielic takimi wiadomosciami!!! Ciaze sa zarazliwe! Ja z Klaudusia sie zarazilam w tym samym czasie i slyszalam ze ciazowy wirus teraz panuje, wiec lapcie!!! Ja dzis cos sie marnie czuje, glowa mnie boli, jakas taka jestem dziwna :( Poszlam do pracy, ale nie wiem czy sie wczesniej nie zwolnie :( A co u Was dziewuszki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka miejmy taką nadzieję że się posypie. U mnie samopoczucie oki ale pada u mnie śnieg, deszcz, śnieg, deszcz tak na przemian pogoda do bani brrrrr A ja też siedzę w pracy i jak się patrzę przez okno to mi się odrazu spać chce😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) Laski dziekuje bardzo za gratulacje:) Oj tak dziewczynki Dorka ma racje, zobaczycie,ze i Wy sie zarazicie !!!!! :) Jak widzicie na kazda przychodzi czas wiec GŁOWA DO GÓRY !!!!!!!!!!!! A ZOBACZYCIE,ZE BEDZIE DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!!;) Gagatka-u mnie mdlosci i wymioty pojawily sie jakos w drugim miesiacu,zawsze sa na poczatku ciazy.Niektore kobiety nie maja ich wcale wiec moze i Tobie sie poszczesci bo to mega meczace bylo:) Teraz to mnie zgaga meczy:( Tak jak Dorka wspomniala uwazaj na siebie ,pamietaj aby nie dzwigac ciezkich rzeczy!!!! i podjadac duzo owocow i warzyw!!!!! Staraj sie jesc 5 nieduzych posilkow dziennie :) Dorka-u mnie brzuszek jak dla mnie i M jest widoczny,szczegolnie jakos wieczoorkiem najbardziej :) W spodniach oczywiscie sie nie dopinam,wychodze z rozsunietym rozporkiem hihih, ale spokojnie...;) zakladam na to gruby pasek,zeby nie bylo widac;) Szkoda mo troche kasy wydawac na wieksze ciuchy.Ale sa teraz w sprzedazy takie specjalne pasy dla kobiet ciezarnych,gdzie normalnie ubierasz stare spodnie i na to ten rozciagliwy grupy pas i super to wyglada jak jedne calosc:) A macie juz wozeczek na oku? Płec bedziecie chcieli sprawdzic,czy bedzie to niespodzianka;)? Reszta dziewczynek-wysylam pozytywne fluidy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz w domku, bylo mi niedobrze, glowa boli, wiec postanowilam sie zwolnic. Jezdze do pracy autem i sie balam ze jak sie wszystko na dobre rozkreci to nie bedzie najbezpieczniej abym prowadzila. U nas piekne slonko i tak ma sie utrzymac do konca tygodnia! Pogoda doslownie nas rozpiszcza ! ale niech tak zostanie bo ludzie od razu pogodniejsi :) Zuzka tez sie zwolnij i razem sobie urzadzimi popoludniowa drzemke :) Kaldusia wozek juz mamy upatrzony. Jeden stelarz z trzema nakladkami - gondola, siedzonko i spacerowka. Bardzo mi sie podoba. to jest link - jezeli chce ci sie sprawdzac :D http://www.mamasandpapas.com/sola/ Ja chce zielony :) A wy macie juz jakis upatrzony??? Plec tez chcemy sie dowiedziec. Ja mam przeczucie ze to dziewczynka a chlopak ze bedzie chlopczyk :) A wy sie bedziecie dowiadywac??? Gagatka a jak Tobie mija dzionek nowa mamusio?? Zuzka mocno trzymam aby doszlo do IUI! ale bedzie wyczekiwanie po zabiegu. A musisz wtedy isc na zwolnienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka fajowski ten twój wózek :) Nie na zwolnienie nie muszę ale i tak będę miała wolne bo od 25 do 29 wzięłam urlop na zabieg , wizytę i jeszcze od 1 do 5 maja chcę bo M też ma i pewnie sobie gdzieś pojedziemy :) Idę tylko do pracy 30.04 zrobić sprawozdanie za cały miesiąc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka to super! a musisz lezec po zabiegu, cos jest zakazane, czy normalnie wszystko??? Tak strasznie mocno trzymam aby sie udalo! no i za wszystkie pozostale nasze dziewuszki tez!!! Oszczedzaj teraz meza przed zabiegiem :D:D:D A wozek, bez zadnych bajerow, ale ja chcialam aby byl lekki i latwo sie prowadzil. Juz go widzialam w sklepie i bardzo mi przypadl do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie leżeć też nie muszę tylko około 10 minut w gabinecie :) No dzisiaj ostatnie przytulanko :P M troszkę z tego powodu nie zadowolony ale mówi : jak trzeba to trzeba:P nie pozwoliłam też mu pić piwka i kupiłam witaminki dla facetów od piątku bierze :P może się troszkę polepszy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) w pracy mija calkiem calkiem, choc bardzo mi sie tam nie chce siedziec. Zuzka to powodzenia na inseminacji kochana :) wierze w Ciebie :) i w kazda z osobna :) musi nam sie wszystkim udac, nie widze innej mozliwosci. Jutro ide powtorzyc bete :) mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Wiem musze uwazac na siebie teraz, myslec pozytywnie :) choc troche stracha mam... no ale chyba kazda przyszla mama tak ma. Powiedzielismy moim rodzicom, zaraz jedziemy do M. Moze to i za wczesnie ale ... chyba juz nie mzoemy tego trzymac w tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie dziś zimno, na przemian słońce i deszcz - tyle o pogodzie ;) Moniq laparoskopię będę miała najprawdopodobniej w maju - dokładnie dowiem się przy kolejnych wizytach. Na chwilę obecną nie myślę o tym, w ogóle o niczym teraz nie myślę, tak sobie poprostu chodzę do gin,biorę bromergon i czekam na znak, że już czas do szpitala. Jak już wspomniałam samym zabiegiem się jakoś nie przejmuję, słyszałam że to jest najmniej inwazyjna metoda i w ogóle mam przekonanie, że przecież to ma mi pomóc. A szpital pewnie będę troszkę przeżywać, ale na szczęście to będzie tylko moment ;) :). Na ciąży tak się nie skupiam, bo jakoś przywykłam do faktu, że nie wychodzi. A odkąd spadła mi prl samopoczucie mam cały czas super :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos i tak trzymac! Super postawa! Czlowiek jakos sie przyzwyczaja do mysli ze nie wychodzi... dla mnie najciezsze bylo pierwsze 6-10 miesiecy, za kazdym razem lzy, a potem jakos juz przywyklam, testow nie robilam tylko cierpliwie zawsze czekalam i zaczynalam wszystko od poczatku... Gagatka pewnie ze sie dzielcie wiadomoscia z najblizszymi. My moim rodzicom tez szybko powiedzielismy, a jak zobaczysz babelek na usg to juz wtedy zaczyna sie wierzyc i przyzwyczajac do mysli. Ja nadal czasami nie moge uwierzyc i zapominam... ale jak tylko spojrze na brzuch to juz mi sie przypomina, bo nie da sie go ukryc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka mnie już etap łez chyba przeszedł, zaliczyłam ostry kryzys na poczatku roku i styczeń był dla mnie ciosem, ze znowu nic, a od lutego już niczego nie sprawdzam, nie kontroluję, co ma być to będzie, no i teraz ta myśl o szpitalu troszkę oderwała mnie od skupiania się na ciąży. Przyznam szczerze, że ta wiadmość o ciąży Gagatki tak mnie rozweseliła, że dziś cały dzień w pracy przebimbałam i śmiałam się do rozpuku z wszystkiego, aż zaczęłam się zastanawiać czy czasem prl mi znowu nie skoczyła ;) :). Bardzo lubię jak przybywa Nam ciężarnych to jakoś tak pozytywniej nastraja :). Dorka, Waikiki a jak Wy się czujecie??? Szukałam dziś w starszych postach i nie znalazłam czy znacie już płeć??? Moniq, Zuzka i pozostałe dziewczęta - Nam też się uda, zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka-superancki ten wozeczek:) Kurde blaszka musze chodzic w dresach bo wszystko przymale:) Wlasnie bede szla do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos kochana ja w to wcale nie wątpię że i my będziemy się cieszyć z naszych bąbelków wcześniej czy później :):D Ja właśnie skończyłam pracę i niebawem jadę do domku już tak mi się chce poleżeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos ja nie znam plci, a waikiki juz tak :) Musze jeszcze czekac do 11 czerwca, na nastepne usg i moze sie wtedy dowiemy. Ja wiem ze zaskoczy u Was dziewczyny i juz nie moge sie doczekac tego dnia jak sie z nami podzielicie radosnymi wiadomosciami, jedna po drugiej teraz bedzie 'wpadac'. Ja mam taka swoja cicha teorie ze wielu parom sie nie udaje wlasnie przez to pierwsze 6-10 miesiecy, bo sie za bardzo skupiamy na tym, doslownie wszystkie nasze mysli sa skupione na dzidzi... a jak pojawia sie zoobojetnienie to bach jest zaskoczenie z dwoma krechami! Klaudusia a wy macie jakis wozek na oku? Wybrane imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos kochana powiem Ci tak - u mnie nie myslenie o tym, branie norprolacu i skupienie sie na hsg wywołało skutek taki jjak wywołalo wiec kochana do dzieła :) kochana trzeba wierzyc i sie modlic :) dziewczyny prosze Was :) musicie wierzyc :) jestem z Wami :) klaudusia powodzenia u gina :) zuzka 🖐️ :) Dorka no ja dalej w to nie wierze :) wiem w sumie od 2 dni a te dwa dni wydaje mis ie jak by trwaly wiecznosc!! Jestem nadal w szoku i tyle. Juz nie moge doczekac sie jak doktor powie mi ze wszystko w porzadku, pierwszego usg sie boja!! Nie wiem czy musze czekac 2 tyg. czy moge isc w srode?? Jka myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz isc w sr, ale pewnie zobaczysz tylko pecherzyk :) Ale wiesz ze w tym pecherzyku jest Twoja malenka dzidzia! Mysle ze warto sprawdzic. Ja musialam sie przekonac, a nastepne usg mialam w 6/7 tydz, wtedy dzidzia miala 2,2mm i juz bilo serduszko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba ostatnie pytanie do przyszlych mam ( mam nadzieje ze staraczki nie beda zle - ale wiecie ja teraz dmucham na wszystko) czy wystarczy jak pojde do lekarza juz na kase chorych zeby dala mi wszystkie skierowania na badania w 8 tyg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×