Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

czesc :) a ja siedze z malym malpiszonem ktory mna rzadzi!!! Chcialabym posprztaca i mniec z glowy ale obiecalam siostrze ze sie zjame dzieckiem wiec sprztanie musi poczekac. Dzis jestem troche spiaca wiec nic mi sie nie chce. Pozdrawiam :) zuzka milego dnia w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gagatka 😘 Ja tobie też życzę miłego dzionka:)i reszcie dziewczyn też, mój niestety aż do 19 w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka-mi sie podoba Kuba,a dla dziewczynki takie imie jak Tobie sie podoba:) Gagatka-koniecznie idz na to usg ,jak zobaczysz kropeczke to uwierzysz,ze to prawda:) Klempa-hihih, dobre z ta larwa:) Waikiki-dzieki za porady :) Moniq- mocno trzymam kciuki:) Julka-nie przejmuj sie zolzami!!!! Zuzka- biedaczysko,oj ciezko w wej=kkendy pracowac wiem cos na ten temat,ale jutro sobie odpoczniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mallgo , lonislawa- mocno trzymam za wAS dziewczyny kciuki zaskoczy w najmniej spodziewanym momencie,glowa do gory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta Jak Wam mija dzionek??? Ja zaspałam do szkoły i w rezultacie w ogóle nie poszłam. Zwlokłam się z łóżka troszkę podumałam, troszkę przytulanka, a teraz bujam w obłokach ;) :). No i skoro już jestem na wagarach to zrobię coś pożytecznego posprzątam, obiadek no i wizyta u gin :). Jeszcze raz dzięki za wsparcie, ja też trzymam za Was wszystkie kciuki - te, które się starają, żeby ujrzały 2 kreseczki, a ciężarne za szczęśliwe rozwiązanie :). Miłego dzionka kochane :) :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos ja Ci ze śluzem nie pomoge bo to chyba jest zbyt skomplikowane jak na mój prosty rozumek... ;) ja byłam przekonana że w tym cyklu miałam śluz do kituuuuuuuuuuuuu a zaszłam wtedy...no i jak to wytłumaczyć???? julia to Cie nie pociesze :) ja mam przykąłdowo teraz więcej problemu z pryszczolkami na czole niż kiedykolwiek! jako nastolatka mi ich mniej wychodziło i rzadzeij niż teraz...jestem wkurzona tym na maxa, bo ogólnie mam gładziutką cere...a od kiedy jestem w ciązy to mi ciągle coś wyskakuje na czole przede wszytskim, ale na brodzie czy czubku nosa tez sie zdarza!!!! :o a mówią,z e na chłopca to sie kwitnie :P mąz sie smieje,z ę może to jednak córka będzie...ale juz mu sie kazałam zamknąć, bo nie chce córki z siusiakiem...a siusiaka lekarz widział już 3 razy na kolejnych usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem już po usg, w sumie to niewiele wiem :/. Z racji, że dziś sobota gin przyjęła mnie w szpitalu i chyba nie była z tego faktu zadowolona. powiedziała tylko, że no chyba zbliża się owulacja, ale to zdecydowanie za wcześnie i mam przyjść w poniedziałek. No ale huk jej w smak, żeby tylko się udało. Będę informować Was na bieżąco co i jak :). A tak poza tym to u mnie dziś przepiękna pogoda, ciepło, słonecznie, aż chce się żyć, a jak u Was? :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos u mnie też dzis było ładniusio... a co do zbliżającej sie owulki to zycze przyjemnych łóżkowych uniesien na dniach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki dzięki bardzo, mój pęcherzyk ma już 23 mm i właściwie powinien już pęknąć, ale to jest dopiero 10dc, zbyt szybko rośnie. No ale teraz wreszcie okaże się czy w ogóle mam jajeczkowanie czy nie i będzie można coś dalej robić, po cichu mam nadzieję, że obejdzie się bez laparoskopii i będę tak sobie mogła te cykle obserwować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Dzien doberek 🌼 Wczoraj u nas w UK slicznie, wiec najpierw zakupy a potem rozpalilismy grilla. Jak sie objadlam no i piwko bylo. Od jakiegos czasu staram sie wogole nie pic alkoholu ale chyba mala ilosc nie zaszkodzi w naszych starania :-P Mallgos nie przejmuj sie gin, pecherzyk dojrzewa super. Milego przytulania i oby Lap. nie byla potrzebna. Trzymam kciuki :-)) Podobala mi sie twoja odpowiedz o slonicy... ;-DD Zuzka urolpek powiadasz ale ci fajnie ja dopiero w polowie maja, achh doczekac sie nie moge Gagatka cwicz cwicz z dziecmi, lap doswiadczenie, jeszcze tylko kilka miesiecy i swoim sie zajmowac bedziesz ;-) Waiki to ja myslalam ze wczasie ciazy cera sie poprawia ;-)) ale mozna sie poswiecic, zeby tylko w brzuszku fasolka sie pojawila.. Milego dnia. Lece do kosciolka a potem zapraszam was na kawke do siebie na ogrodek. Dla ciezarnych soczek proponuje...I objemy sie slodyczami, co wy na to ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niedzielnie :) u mnie juz nie ma takiego ciepla jak wczoraj, slonecznie jest ale i wietrzenie:( julka doswiadczenie to ja juz lapie od luyego 2009 bo oni nietsety mieszkaja z nami, dopiero co sie zaczynaja budowac! Choc teraz juz zartuje ze ida na budowe bo trzeba sie wczesniej wyprowadzic, no ale jeszcze 2 lata przy dobrych wiatrach! Ja niestety wczoraj wypilam ostatnia kawe - choc bardzo lubie i mnie nie odrzuca to stwierdzilam ze odstawie!! Kupie sobie kawe zbozowa albo kakao :) mam pytanie do ciezarowek i mam - czy tc liczy sie pierwszej miesiaczki.?? Bo ja mialam 22 marca wiec jutro zaczyna mi sie 6 tydzien?? tak to ma byc?? My jedziemy na 11 do kosciola :) a potem do tesciow na obiad. Grilla chetnie byzm sobie zrobila, ale to za tydzien. W portfelu zostalo mi 20 zł a do wyplaty jeszcze 3 dni!! ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos trzymam kciuki za pekniecie :) bo jak nie peknie to dostaniesz chyba zastrzyk??? co??? a ten cykl masz bez wspomagaczy?? julka urlop.... czeka mnie pod koniec sierpnia!! ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko, tak, tygodnie ciąży liczy się od pierwszego dnia miesiączki. Trochę to głupie jak dla mnie, bo przecież wtedy jeszcze dzidziusia nie było. No ale niech im będzie. :D Tu masz fajną stronkę: http://dziecko.haczewski.pl/ . Zaznaczasz tylko termin ostatniej miesiączki i długość cykli, a system wszystko ładnie Ci wyliczy. Ja regularnie korzystałam z tej stronki i potem byłam podjarana jak mloda trawa na wiosnę. :D Uwaga, muszę się pochwalić, że wygrałam z larwą bój o łóżeczko. :D Mały zaczął pięknie spać sam. :) Jak go wieczorem kładę po kąpieli to trochę tam jeszcze pobiadoli, ale potem ładnie zasypia. :) Także mam swój pierwszy wychowawczy sukces. :) Idę odłajnić synka, bo ma minę w gaciach. :D Przed chwilą leżał i produkował. :D A jaki skupiony był. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pryszczy to ja zawsze miałam ładną cerę. Z początku ciąży tez miałam czyściutką buzię, nawet Mąż mi mówił, że wyglądałam tak jakoś inaczej i cała promieniałam (mówił mi to już jak jeszcze nie wiedzieliśmy o ciąży). A potem cera bardzo mi się zepsuła i wyglądałam jak kupa. Przez to, że miałam mieć synka to wszyscy mówili, że tak ładnie wyglądam, że od razu widać, że to na chłopaka, jednak paszczę miałam średnio ładną. :) Na szczęście umiem se zrobić dość dobrą podmurówkę na dziobie i jak się wytynkowałam to nie było tak widać. :) A teraz znów mam ładną cerę, bez pryszczy i w ogóle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa no ja tez sie maskuje różnymi mazidlami...jak Ty to nazywasz robie sobie podmurówkę ;)v nie ma innej rady, bo czułko mi wysypuje jakimś gnojstwem jak nigdy przedtem ...ale cóż takie uroki :O trzeba wytrzymać ;) u mnie nadal dziś ładnie...i zamiary na robienie grilla dojrzewają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! nadrobilam zaleglosc,bo wczoraj nie mialam czasu pisac. Caly dzien spedzilam na slonecznym tarasie u znajomych! dzis pogoda sie troszke popsula, wiec z grilla w ogrodku nici :( Mallgos moze ja ci pomoge troszke z tym sluzem... no wiec plodny jest wtedy kiedy jest ciagnacy - tak na dlugosc 1cm. Wyglada jak kurze bilako. wodnisty sluz przewaznie jest przed plodnym, i plodny jest doslownie przez jeden dzien... Mam nadzieje ze troche pomoglam. Ja w kazdym cyklu mialam plodny sluz i potwierdzalo sie to z testami, i w cyklu w ktorym zaszlam tez mialam sluz, ale nie mialam testu poz. Ale nie zawsze trzeba miec ten sluz i jak go brakuje nie znaczy to ze nie ma owu! Super ze pecherzyk rosnie! nie wypuszczaj meza z sypialni!!! Klempa gratulacje sukcesu!!! pewnie czujesz super satysfakcje! A co do objawow ciazowych, to ja zawsze mialam ich wiecej w cyklach jak nam sie nie udawalo :D:D a kiedy bylam w ciazy to nie mialam nic! nie bolaly mnie piersi, nie mialam boli podbrzusza, nic!!!! Jedno co to plakalam podczas reklam :) wszystko mnie rozczulalo do lez, ael to dpoiero polaczylam z ciaza jak sie dowiedzialam. nigdy bym sie nie domyslila ze nam sie udalo. Piersi mnie do tej pory nie bola, i dopiero jakies 2tyg po poz tescie mialam delikatne bole podbrzusza. Wiec roznie to bywa. Gagatka ja kawki tez nie pije, zastapilam ja inka :) ale to dlatego ze mi bardziej teraz smakuje. Czasami napije sie normalnej jezeli zasypiam w pracy. jedna slaba kawka nie zaszkodzi, wazne aby nie przesadzac. A ja dzis poszlam na zakupy i doslownie oszalalam, nakupowalam tyle owocow, ze nie wiem kiedy to wszystko zjem. ale u nas sa juz pyszne truskawki i maliny. Julcia znajomymi sie nie przejmoj.... nie warto! niech sobie gadaja... tylko o nich to siwadczy... buziaki dla wszystkich dziewuszek!ide cos przekasic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Julia, Gagatka, Dorka, Waikiki, Moniq wielkie dzięki za kciuki, jutrom okaże się czy pęcherzyk pękł, to Wam powiem :). Gagatka ja jestem bez wspomagaczy i zastrzyku też nie dostnę, jeśli pęcherzyk nie pęknie to idę na laparo. No moja gin nie jest dobrej myśli, tzn niby coś tam ściemia, że może się uda, ale cały czas podkreśla, że przy cyklach 28 dniowych owulacja 10, 11dc to nie jest normalna sytuacja. Z tego co wyczytałam w necie to faktycznie mój pęcherzyk jest takiej wielkości, że już powinien pęknąć. Na wszelki wielki wczoraj było przytulanko, dziś niestety męża nie ma więc liczę na mały cud :). Dorka no właśnie u mnie to jest tak dziwnie z tym śluzem, bo jest go bardzo dużo i jest raczej wodnisty, a potem to już przypomina nieco mleko - no, ale akurat to, że u mnie coś jest nie tak to żadna niespodzianka ;) :). Kto wie może się uda, przecież cuda się zdarzają :) :) No a jak nie to przecież przeżyję tę laparoskopię hehe - gorsze rzeczy dziewczyny przechodzą i nie panikują :) Julia cieszę się, że Ci się tekst spodobał jak chcesz możesz go wykorzystać ;) :). Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam :) meza za kare wyslalam na rower - Boze mam wrazenie ze to on jest w ciazy nie ja!! Zachhcianki ma okropne, a to by sobie zjadl, a to !! Wczoraj zjadl wieczorem cala czekolade, wypila piwo, zagryzł orzeszkami i chipdsami!! I powiedzmcie imi kto tu sie dobrze czuje!! Zreszta oon i tak ma duzy brzuchol. Dzis spotkalam kolezanke a ze mialam jakby ciazowa bluzke ( chodze w takich ciuchach juz dawno z racji tej ze mialam duzo brzuchol zazwsze) i sie pyta czy w ciazy jestem... ale powiedzialam ze nie..!! Przeciez nie bede sie chwaalila od razu wszystkim.Poczekam do 3 miesiaca. Na arzie wiedza moi i michala rodzice, moja siostra z mezem, kuzynka M. i ciotka no i nasi znajomi najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanko do mamus przyszlych i obecnych :) czy jak pojde do lekarza w srode ( to bedzie 6 tydzien) na usg to czy kolejna wizyta na ktorej przepisze mi badania wypadnie w 8 tygodniu to nie bedzie juz za pozno? bo na usg pojde prywatnie a badania powiedziala zebym przyszla do przychodni bo po co ma za nie placic jak sa na kase! Czy jednak w 7 tygodniu pojsc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka nie wiem jak jest w pl, ale tutaj robia badania w 12 tyg i ja tyle czekalam. W sumie to nawet nie do konca wiem co za badania robia... badali mi krew, mocz i wszystko jest super wiec mam sie nie martwic :) Mysle ze spokojnie mozesz poczekac i zrobic badania przez nfz, po co niepotrzebnie tracic kase. pomysl ile ubranek moglabys kupic za te pieniadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko, spokojnie możesz poczekać. Nic się nie stanie. Jedynie jakby coś się działo to leć od razu. Ale przecież nie będzie żadnych problemów, więc nie wiem po co w ogóle to piszę. :D Mallgos, powodzenia Ci życzę z całego serduszka. :) Waikiki, dobrze, że mamy takie coś jak tynk do twarzy. Faceci mają gorzej, bo jak ich wysypie to ciężko im to ukryć mimo wszystko. Po ciąży powinna Ci się cera poprawić. :) Kurde, a mnie pobolewa brzuch jak na okres. Mam nadzieję, że to jeszcze nie to. A jak tak to powiem jedno ==> bleeeeee. :D Już odwykłam, że co miesiąc się cosik z tyłka leje. :D Nie karmię piersią, więc może mi to cholerstwo wcześniej przypałętać. :D A jutro mamy drugą rocznicę ślubu, a nasz synuś kończy miesiąc. Kurde, jak ten czas zapier...leci. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Cze dziewczynki, mnie dalje pobolewa jak na @, juz od tygodnia wiec zaczynam sie martwic (bo wsumie to po prawej stronie tylko)...@ dopiero w srode ale pewnie znowu dostane za wczesnie...:-(( Wczoraj bylam u kumpeli i trzymalam jej 6 tygodniowego synka na rekach, boskie uczucie. Jaki on slodki, nawet jak plakusial Klempa mowisz 2ga rocznica slubu moja tez za kilka miechow i tak dociera do mnie powoli ze juz niedlugo dwa lata po slubie i chyba rzeczywiscie czas na dzidzie... Sorki ze smuce, pewnie kilka dni depresji mnie czeka...Ale przejdzie jak do tej pory. Jak narazie jeszcze troche mam sil.Oby do piatku... Milego tygodnia i owocnych cykli. Cmok cmok {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa no tynki ratuja sprawe...ale facet z tynkiem wyglądałby komicznie :D he he he he gagatka ja byłam na pierwszej wizycie w 4/5 tyg wtedy tylko potwierdził że jest pęcherzyk ciążowy i kazał przyjść za miesiąc...czyli kolejna wizyta była w 9 tyg ... i szczerze mówiąc to nie pamietam czy juz wtedy mówił mi o badaniach...na pewno wtedy mnie zwazył, założył karte ciąży...zrobił usg i chyba kazał zrobic te badania wszystkie pierwsze, ale ja je zrobiłam chyba w 10 tygodniu...w domu sprawdze date to Ci jeszcze powiem...więc spokojnieeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek! bleeeeeeeeeeeeeeeeee Nie lubie poniedzialkow :( Mam nadzieje ze ten szybko zleci! Gagatka czyli w pl chyba tez sie nie robi od razu badan. Spokojnie do wszystkiego podchodz i pamietaj zero stresow. Jak sie nic nie dzieje to jest dobrze i nie ma czym sie martwic. W sumie to zycze ci jednego dzionka z objawami jak mdlosci, to wtedy pomaga sobie uswiadomic ze sie jest w ciazy! Ja zawsze sie cieszylam bo wiedzialam ze jest wszystko ok! Ale zycze Ci tylko jedengo takiego dnia :D:D:D:D Julcia mam nadzieje ze humorek sie poprawi szybko! Nie wiem dlaczego Cie tak boli... ale nie chce Cie w zaden sposob nakrecac... Do srody zostalo juz tylko kilka dni! A co do tynku na twarzy, to sie ludzilam ze cera bedzie piekna i wlosy lsniace, a tu mi wyskakuja jakies padkudztwa od czasu do czasu no i wlosy matowe jak nigdy! Klamia w tych ksiazkach!!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa no tynki ratuja sprawe...ale facet z tynkiem wyglądałby komicznie :D he he he he gagatka ja byłam na pierwszej wizycie w 4/5 tyg wtedy tylko potwierdził że jest pęcherzyk ciążowy i kazał przyjść za miesiąc...czyli kolejna wizyta była w 9 tyg ... i szczerze mówiąc to nie pamietam czy juz wtedy mówił mi o badaniach...na pewno wtedy mnie zwazył, założył karte ciąży...zrobił usg i chyba kazał zrobic te badania wszystkie pierwsze, ale ja je zrobiłam chyba w 10 tygodniu...w domu sprawdze date to Ci jeszcze powiem...więc spokojnieeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka :) no mnie sie włosy przetłuszczają jak nigdy :o a d tego taki jeż mi przy lini czoła urósł...teraz ma jakieś4-5 cm ale cały czas sterczy dęba i musze go różnymi kosmetykami przeklepywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuuuuuu jak to sie stało, ze mój poprzedni post wkleił sie drugi raz i to po takim czasie :o he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł laseczki 🖐️ Klempa normalnie wymiatasz tymi tekstami :D uśmiałam się że hej. Gratuluje oczywiście dobrego wychowania synka:) tak trzymaj do końca. Bynajmniej teraz całe łóżko dla ciebie :P Laski sram po gaciach przed dzisiejszą wizytą u gina mam nadzieje że powie ,, jutro IUI,,. U mnie pogoda rewelacyjna choć troszkę wieje:P ja już uprałam M koszule i właśnie wcinam twarożek ze szczypiorkiem i pomidorkami mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×