Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

dziewczyny to jest brzuch z 5 tygodni temu :P poza tym brzuch może nie jest ogromny ale moja gęba jest jak salceson :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki brzuszek piekny, zgrabny, wiec na pewno przesadzasz z tym salcesonem! Wlasnie wyslalam Ci zdjecie mojej os w 17tyg! Ja to bede pilka pod koniec! Mallgos daj mi maila to tez Ci przesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka pieknie wyglądasz!!!! i zdjęcie tez zabójcze takie mega zielone :) podoba mi sie bardzo!!!!!!!!! szczuplaszek jestes :) lasencja po prostu co tu duzo mówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka mój mail: mallgos@interia.eu :D Waikiki na pewno nie jest tak źle jak Ty to oceniasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo :) jeszcze szczuplas, ale nastawiam sie ze to sie zmieni, jak dalej bede tak jesc :D:D a pamietasz moze jakiej wilkosci Ty mialas brzusio w 17tyg? Jak porownuje do kolezanek to moj jest ogromny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos juz polecialo! Waikiki na pewno przesadza! jezeli brzusio taki zgrabny, to ona tez swietnie wyglada! Mallgos tez przeslij jakas fotke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ PROSZE O FOTKI, plis,plis :) NA MAILA amorek7.83@tlen.pl Waikiki a jak mam wpisac na allegro?Bo nie wiem jakiej firmy ta CUDO buteleczka;) Śliczny brzuszek masz :) Dorka oj tak tak kochana najaralam sie na ten komplecik wiec napewno wysle i poprosze fotke :) :) ;) Wczoraj sobie przegladalam ubranka na allegro SŁODZIUTKIE SĄ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabela ma takie kolejne kolumny nick----Imię/ nazwisko ---- zdjęcie -----miasto ----- GG ------ e-mail cos jeszcze wrzucamy??? jesli tak t prosze o propozycje :) a jak tak może być to ja tylko zwracam się z prośbą o wysyłanie swoich danych na mój mail :) im szybciej wszystkie wyslą tym szybciej ja roześle Wam tabeleczkę :) (ewkka@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow dziewczyny jakie z Was LCHONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Dorcia śliczny masz brzuszek, dlaczego Wam się wydaje, że jesteście grube? Daj Boże, żeby każda dziewczyna tak pięknie wyglądała w ciąży jak Wy :D - wielkie dzięki za foto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia jak tylko jakąś sesyjkę sobię trzasnę to od razu Wam prześlę moją buźkę :D, obecnie nie dysponuję niczym konkretny, ale jeszcze poszukam - proszę o chwilkę cierpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos a ja poprosze o Twoje zdjecie i Klaudusi tez!!! i nie ma ze nie masz zadnego zdjecia! No ja jak na razie to mam brzuszek, ale zartujemy ze jak bede tyle jedzenia w siebie pakowac to pewnie pojdzie w inne miejsca tez. Oczywiscie to zarty, no na prawde sie nie przejmuje! Jak mi sie przytyje, to bede cwiczyc po aby to zgubic... A widze Klaudusia juz buszujesz??? Mi tez te butelki super sie podobaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia mam zdjęcia, ale takie z innymi osobami poproszę wieczorkiem męża, żeby mi jakieś pociął to wtedy Ci prześlę. A w ogóle zdjęć to ja zbyt dużo nie mam, bo niestety mało fotogeniczna jestem, ostatnie jakie mi zrobiono są z Wigilii firmowej :D - to Wam takie przeslę :D - tylko się odetnie tych co nie są potrzebni ;) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle Dorka powiem Ci, że śliczna z Ciebie dziewczyna :D aż miło popatrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos az sie zaczerwienilam.... Ja tez nie mam duzo zdjec a to akurat robila mi moja przyjaciolka podczas zeszlego weekendu w w-wie. Ona jest profesjonalnym fotografem, wiec zawsze jak sie z nia spotkam to wyjezdzam z plikiem zdjec! Super pamiatka! Mallgos to dzis kochana czeka Cie sesja z mezem!!! i nie ma wymowek ze zmeczona albo cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jasne, coś tam wymyslę :D, najpóźniej jutro wieczorem będziesz je miała :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz szczescie! bo jak nic nie dostane, to Cie scigne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej noooo dawajcie mi na maila te namiary wszytskie bo tabela stoi i stygnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta tabela nie bedzie wklejona na forum? Nie chce aby ludzie, poza wami, znali mojego maila... A pomaranczki lubia tu czasem zawitac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no coś tam pokombinowałam, powycinałam i już Ci przesyłam :D - śmiesznie to troszkę wygląda, ale to jedyne zdjęcie, na którym widać moją buźkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dziekuje za fotke:) Lasencja z Ciebie,przeslodki ten brzuchalek Twoj ho ho ho juz nie da sie ukryc :) Super wygladasz!!!! TYLKO COS POWIESZ ZŁEGO NA TEMAT SWOJEGO WYGLADU ,TO JA SIE Z TOBA ROZLICZE !!!!!!! KOPNIACZKA SPRZEDAM,AZ DO ANGLII :) ;) Ja jak tylko cos znajde ciekawego tez wysle :) Cos mnie wzielo i tylko dziecinne rzeczy bym przegladala caly dzien :) Mallgos Waikiki dawajcie fotki,podalam maila wczesniej 🌻 Waikiki patrzylam te buteleczki na allegro z tym ze maja tylko na 250 ml. a ja bym chciala taka jak Ty :) A Ty gdzie zamowilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos lasencja jestes jak nic - szczuplutka! Super zdjecie! wygladasz na wysoka dziewczyne! Klaudusia czekam na fote! Ciekawa jestem Twojego brzusia! Ja poza cera to nie narzekam, dzis sie obudzilam z taka mala rodzinka na policzku :D:D:D Ale co tam, wszystko zostalo przykryte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Dorka - dzięki ;) :D Nie jestem wysoka, mam 164 cm wzrostu, no a szczupła to rzeczywiście jestem dość mocno, na górze można kostki liczyc ;) - no ale spokojnie niedługo się roztyję ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki to czekam na Wasze zdjątka - maila podaję jeszcze raz: mallgos@interia.eu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy małpyyy no ...to ja czekam z otwartą tabelką gotową na wsprowadzenie zmian, a tu nic...cisza!!!!!! tylko sobie na maile wysyłacie po fotce :P klaudusia7 to Ty mi dawaj fotke i wszelkie namiary z gg, miastem i imieniem włącznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos pewnie ze przybedzie ci w niektorych miejscach :D:D Ja bylam naprawde plaska a zobacz jak obrodzilo :D Klaudusia a co ty tam jeszcze ogladasz dla tej dzidzi? Wozki, lozeczka itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LECE - PATRZE - UZUPEŁNIAM :) SAMA TO MOGE wAM JEDYNIE WYSĄŁĆ COS Z PRZED CIĄŻY, BO NIE MAM SIEBUIE CAŁEJ W CIĄŻY... TZN MIAŁAM NA JEDNYM CZY 2 ZDJĘCIACH W DOMU,A LE KOMPUTEK MI KAPUTNĄŁ :( I WCIEŁO... A I TAK DOBRZE, BO NIE ŁADNIE WYSZŁAM :p sorry za capsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×