Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

klaudusia wpisałam do tabeli :D czekam na ciąg dalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki Tobie przesłałam :D 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylaj, dopasujemy sobie brzuszek do buzki no i oczywiscie ten salceson dodamy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - ślij bez brzuszka - też będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam mam ... moge wysłac, ale to są foty lekko przeterminowane :P w tym rozmiarze cięzarówkowym Wam najwyżej dosle jak coś pstrykne, bo nie mam :) serio!!!!!! uciekam od aparatu :P to mam słac przeterrminowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudusia już Ci wysłałam :D, ja poproszę również Twoje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki dawaj przeterminowane he he :D 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleciały foty tabela jeszcze sie robi... póki nie zbiore większości danych od wiekszości dziewczyn to nie roześle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super! ale masz oczy!!!! i kolor wlosow to chyba ciagle zmieniasz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos- hola hola nastepna laseczka:) :) :) Chudzineczka jestes,sliczniutko wyszlas:) Pewnie chudzineczka nawet nie wazy 50 kg. ? Dzieki za fotke ja podesle Wam jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Waikiki to się rozpędziłaś he he ;) - śliczna z Ciebie dziewczyna :D. A wiesz na tym ostatnim to tak mi Olę Kwaśniewską przypominasz, że szok - nie wiem czy to tylko ja mam takie wrażenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka w zeszłym roku poszalałam z kolorami :) teraz jak mnie ciąża złapała to sie uspokoiłam ;) a cały tamten rok to było chyba jakieś 7 kolorów :D he he teraz mam ciemny brąz ...tak sie sprał ten czarny...ale naturalne mam takie brązowe mysie jak na tym jednym zdjęciu...może ciut ciemniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudusia7 prosze Cie! ja i 50kg buahahahaha wazyłam przed ciążą 64 kg i na tych wszystkich fotach to tez jest taka waga 63-64 kg :) a teraz to już mam 79 :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki a buteleczke zamawialas przez internet czy tam u siebie? Cos mnie opętało hihihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo bo juz myślałam, ze to 50 to o mnie :D a to o mallgos :) mallgos to piórko w porównaniu do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudusia zamawiałam przez neta ...w jakimś sklepie w którym jeszcze jakies pierdoły zamawiałam...coś w stylu szczotka i grzebyk do włosów, smoczek, pieluchy tetrowe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny normalnie kopara mi opadała takie ładniutkie jesteście :D :D :D. A ja no faktycznie kruszyna jestem 48kg wagi - zawsze taki szczypiorek byłam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa naturalny kolor włosów mam na tym zdjęciu co stoimy z małżem w dziurze wykopanej w piachu :D mój mąz sie na plaży nudzi bardzo więc dołu czasem kopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia żyjesz?????? :D 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewkmykam, bo to już po 14 a ja nawet łóżka nie zaścieliłam. Miłego popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos jak Ci brzucha wysadzi to już nie bedziesz taki szczypiorek :P he he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq123 i gagatka jesli o Was chodzi to mam prawie wszystko potrzebne do tabeli ale to co mi brakuje czyli chyba fotka i wiek... to i tak mi doslijcie bo mi sie nie hcce po nk buszować :P a poza tym nie wiem które wasze foty bym miała wrzucić w tabele więc chce żebyscie mi same podesłały to co wybierzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, poszlam na chwilke jedzonko sobie podgrzac bo dziecko sie dopominalo!!! Mallgos to wage mamy, a raczej mialysmy podobna :D:D Ja wazylam 49 - stare dobre czasy - ale ja niska jestem 161 :D:D:D Waikiki kolory teczy na glowie! Fajnie! Ja zawsze sie boje ekperymentowac z wlosami - od zawsze blad, i bardzo delikatne pasemka... jakos sobie nie wyobrazam siebie inaczej.. Klaudusia co zamiawiasz buteleczki??? ja tez juz chce!!!!! A ja sie zapisalam do kosmetyczki na wt i bede piekna :) nie chce mi sie juz nic przy sobie robic wiec niech mnie wywoskuje no i pedicure zrobi, bo przeciez lato idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos- ja waze 50, no ale teraz to napewno przytylam ;) Pozaz tym apetycik dopisuje hi hi hi wiec zobaczymy co bedzie do pazdziernika hihihihihih :) :) :) Waikiki- aha to poszperam w necie:) Dorka a czytalas cos o porodzie w wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche czytalam, moja szwagierka rodzila w wodzie i mowi ze super. Ogolnie opinie sa bardzo poz mowia tylko ze jak za bardzo sie zrelaksujesz to mozesz spowolnic akcje. Ja bede miala taki specjalny basen, wielka wanne w pokoju, wiec na pewno bede probowac. A co slyszalas cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka-:) mowie Ci ze od wczoraj cale dnie przed kompem i wyszukuje rzeczy :)ale jeszcze niec nie zamowilam. Wlasnie bede szukac tej buteleczki w necie:) Waikiki-Tobie to biedulacho pewnie juz ciezkawo z brzusiem co? bardzo sie odczuwa ciezar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×