Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

zuzka🌼 spoko wytrzymam do soboty, najwyżej palce mi odpadną:P:P Kurcze to Ty masz szefa anioła:) super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Przeczytalam caly watek i mam nielada zagwostke. Od 5 dni bola mnie jajniki tak jak bym miala dostal owulacje.Dodam ze miesiaczki mam bardzo nieregularne i tak naprawde ciezko mi okreslic dni plodne wiec starm sie obserwowac sluz i temp aby okreslic czy jest juz dobry moment czy nie,Dodam ze staram sie juz z mezem od 8 m-cy.Zrobilam wczoraj test owulacyjny (22 dc )i pokazalo ze nastapi owulacja w ciagu 2 dni(2 podobne kreski ,moze jedna minimalnie byla slabsza lub ciensza) sluz byl wczoraj bardzo przezroczysty ,obfity i mozna powiedziec ze rozciagliwy wiec uznalam ze to sluz bardzo plodne blisko owulacji lub nawet owulacjyjny.Dodam ze wspolzylam z mezem 19dc,21dc,22dc.Dzid tzn 23 dc czuje wciaz czuje bol w okolicach jajnikow(podobny jak mam przed okresem przed okresem choc nie czuej jakis innych objawow miesiaczkowych -zawsze towarzyszy mi rozdraznienie itd).Dzis rano tez poczulam ze odczuwam lekki bol jak dotykam reka dol brzucha powyzej macicy(to chyba podbrzusze)l .Zauwazylam tez ze jest tez dzis juz mniej sluzu ale jak zrobilam test owulacyjny to pokazuje znow 2 mocne kreski wiec juz sama nie wiem. co to oznacza.Moj maz juz nie ma sily dzialac bo mecze go od 3 dni prawie codziennie jak napisala wczesniej 19,21,22 i dzis juz nie da rady pewnie a bardzo chcemy miec dziecko.Czy ten bol moze oznaczac moze wczesna ciaze i czy to mozliwe aby tak szybko odczuwac taki bol? Przepraszam za skomplikowany opis ale staralam sie wytlumaczyc moj problem jak najbardziej.Boje sie ze znow nic z tego moze nie byc a bol jest nie spowodowany ciaza a czyms innym Dziewczyny jeszcze jedno pytanie czy jesli te testy owulacyjne pokazuja 2 kreski w miare podobne to jak dlugo tak moze byc ?czy jak juz nie uda nam sie wspolzyc w ciagu kolejnych 2 dni(dzis i jutro) a teraz pokazuje test 2 kreskio podobne to czy mam szanse aby te wczesniejsze stosunki wystarczyly aby zajsc w ciaze?Dodam ze wczoraj tzn 22 dc tez byly podobne te kreski i odbyl sie stosunek Wlasnie po tym stosunku dzis rano zaczelo mnie bolec jak dotykam reka powyzej macicy i jajaniki to czy mozliwe ze jestem w ciazy czy nie ma takich szans?Boje sie ze juz nie uda mi sie wydusic dzis nic z meza zdzialac bo on juz ma dosc a pozatym za duzo chyba mysle i napieram a nie chce go zrazic do robienia dzieci ;).On mowi ze nie ma juz sily a pozatym juz od 2 dni pod rzad sie kochamy i powinno starczyc.Czy ma racje? Sorki moze za glupie pytania ale juz sama nei wiem nic a tak pragne dzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, obowiazkowo przewertowałam oferty pracy, nic niestety ciekawego się od wczoraj nie pojawiło, ale jutro nowy dzień:) Mieszkam w dość małym mieście , wiec nei ma za dużego wyboru. Jesli chodzi o wiesiołka to wiem, że bierze się tak do ok 10-12 dc. Mam nadzieje , że coś mi się tam ruszy. Ja dziś mam 24dc, wiec jeszcze kilka dni do @ zostało. Jak narazie jestem nastawiona pozytywnie na dalszą walkę, mam nadzieje , że choć ten jeden miesiąc @ mnie nie dobije. Od nowego cyklu zaczne brać tabletki, do tego cały czas utrzymuje dietkę , wiec mam nadzieje , że wciagu najbliższych miesięcy zrzuce kilka kg i może wtedy coś z tego będzie. Oby mi tej siły i wytrwałości wystarczyło. Więc proszę na mnei krzyczeć jak zaczne marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia ja lecze niedoczynnosc od 15lat :) Ogolnie prawie nie mam tarczycy i od 15 lat biore hormon tarczycy tyroksyne. Od lat lecze sie u profesora w pl i to jedyny lekarz ktoremu ufam calkowicie i nadal konsultuje sie z nim. moje wyniki teraz i od wielu lat sa dobre, ale to tylko dlatego ze biore ten hormon. Tu od razu na pierwszej wizycie powiedzialam ze mam niedoczynnosc, zaraz zrobili mi szereg badan, wyslali do specjalisty i potwierdzili to samo co moj profesor mi zapisal, i przez cala ciaze mi monitoruja tarczyce rozbiac badania TSH i FT4. Jezeli cos jest nie tak, to na pewno zaleca branie cos na poprawe, wiec wspomnij o badaniach z PL i pewnie zaleca abys wykonala tutaj, bo oni nie uznaja badan z innych krajow bo moga miec inne normy. Gagatka zobaczysz jutro bedzie wasz najszczesliwszy dzien!nic sie nie denerwuj! Ewcia trzymam za Ciebie! no i oczywiscie za Zuzke w sob!!! Moj ogrodek jest maly ale ma wystarczajaco miejsca na stol z krzeslami i grilla. mamy duzo kwiatow i roslinek :) Tak stwierdzilismy ze fajnie bedzie wozek wystawiac na dwor jak jestesmy w kuchni... bo duzo czasu tam spedzamy :) no i mam nadzieje ze uda nam sie plan wykonac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, postaram sie odp... No wiec na tescie owu ta druga kreseczka powinna byc mocniejsza i wtedy wskazuje owu. Jezeli mialas owu wczoraj, badz nawet dzis to pamietaj ze plemniki w ospowiednim srodowisku - czyli w plodnym sluzie zyja nawet do 72h wiec pewnie za sa szanse. Jezeli maz juz nie ma sily to nie ma co go zmuszac, bo pamietaj ze psychika ogrywa niesamowita role w calym tym procesie... jezeli za bardzo sie mysli i ciagle sie skupia na dzidzi to nawet jezeli bedziesz sie przytulac z mezem w sama owu to moze sie nie udac... Ja sie staralam rok i w prawie kazda owu byla wykorzystana, ale za duzo myslalam i sie nie udawalo... Spokojnie do tego podchodz i oboje z mezem musicie miec ochote a nie sie zmuszac bo czas na robienie dzidzi. Bole jajnikow moga wskazywac na owulacje, na pewno nie na ciaze dnien po owu. Pamietaj ze nawet jak dojdzie do zaplodnienia to jeszcze nie oznacza ze jest sie w ciazy, bo zarodek musi sie zagniezdzic i to trwa kilka dni. Mam nadzieje ze jakos pomoglam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka_L BArdzo dziekuje za odpowiedz .Wiesz co co do tych kresek to wydaje mi sie ze ich kolor jest podobny ale moze gruboscia nie sa do konca takie same bo ta wydaje mi sie lekko ciensza ale kolor ten glownej kreski jest taki sam. Co do myslenia to pewnie masz racje ,ja staram sie wyluzowac ale sama wiesz z doswiadczenia ze to same mysli przychodza do glowy a moze teraz itd.Nie bede meza zmuszac bo to nie na tym polega wiem o tym i mam nadzieje ze to co juz podzialalysmy moze wystarczy Powiedz czy to np moze oznaczac ewentualne zagniezdzanie sie zarodka czy raczej to nie mozliwe biorac ewentualnie pod uwage ze stosunek 19 dc.Czy te srodowisko ktore teraz jest czyli te 2 kreski sa odpowiednim srodowiskiem aby plemniki przezyly te 3 dni bo wiem ze przed owulacja to nie ma szans bo jest tam za kwasno;)?Dostalam tez duphaston ale nie biore go teraz bo lekarka zlecila mi tez zrobienie badania na poziom progesteronu i prolaktyny po tabletce mtc wiec nei chce falszowac wynikow ,Badanie robie w pon to myslisz ze moge brac juz od poniedzialku ten duphaston i czy ewentualnie jak by sie udalo to nie zaszkodze sobie tym badaniem prolatyny po mtc ?Mieszkam w Irlandii a te zalecenia dostalam od swojej lekarki z PL.One jest teraz na urlopie wiec nawet nie moge tego skonsultować wierze w to ze sie uda;) A powiedz jak tobie ida starania? Jestem nowa tutaj i za bardzo jeszcze sie nie orientuje tutaj ale nadrobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko, na pewno w pracy będzie oki, tym bardziej jak masz szefową do pogadania. :) Zuzko, trzymam w takim razie kciuki. Brzuch Waikiki się zwolnił, więc łap śmiało. :) Dorko, super pomysł z tymi drzwiami. Fajnie tak se wychodzić od razu do ogródka. :) Moniq, cieszę się, że humor choć trochę lepszy i oby tak zostało. :) Julio, myślałam kiedyś, żeby napisać jakąś książkę, ale stwierdziłam, że może zrezygnuję, bo będę musiała ludziom płacić, żeby zechcieli to czytać. :D :P Ostatnio tak sobie myślałam, że jak mój Synek podłapie moje głupie teksty to będę się nieraz ze wstydu spalać. Pewnie nieraz walnie hasłem jak łysy grzywą o kant kuli. :D Przynajmniej będzie wesoło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dorka, no wlasnie mojego M mama miala TSH na poziomie 9 i zaczela brtac jakies leki zbila to do 4.2 i endokrynolog powiedziala jej ze dalej ma to zbijac i dlaje bierze leki, wiec moja tesciowa zasugerowala ze moj wynik 4.42 podlega koniecznie leczeniu. Jak juz wspominlam ide w sobote do lekarza GP, bardzo bym chciala zeby powtorzyli mi badanie (orientujesz sie moze jaka jest u nich norma??) Wyczytalam na jakiejs stronie ze do 6 u nich sie nie leczy, czyli w PL by mi juz dawali tabletki a tu nie wiem czy sie zalapie, wiem ze TSH czesto towarzyszy wyzszej prolaktynie i bardzo wazne jest zeby miec TSH na konkretnym poziomie zanim zajdzie sie w ciaze i potem w trakcie jej. Zycze wam wszystkim milego dnia, u nas dalej pochmurno ale to nic trzeba sie cieszyc tym co sie ma :-D Co do testow owu to owszem mozna sie nimy sugerowac ale nie popadac w paranoje bo moj dr powiedzial ze n ieraz test pokazuje jedno a owu juz np byla, bo kazda z nas jest inna, innaczej ma czule hormony itp. Ale zyzce ci z calego serca powodzenia oby sie udalo w tym cyklu :-) Popieram Dorke nie ma co nasiskac na meza. Bol jajnikow jest czesto bolem poowulacyjnym, gdy peka pecherzyk graffa rozlewa sie plyn owulacyjny on czesto drazni i stad bol. Proponuje pojsc do gina i sie wszystkiego dopytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a jezeli moge zapytac to na jakim poziomie mialas TSH jak zaszlas bo gdzies wyczytalam z enajlepiej miec tak do 2, ciekawe czy moge to zasugerowac GP??? hmm dobr alece do pracy bo sie spoznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ uffff jak gorąco, u mnie w biurze można się usmażyc:(:( Miłego dnia , ja wracam do pracy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) u mnie tez upalnie!! ale na szczescie mam spodniczki :) wiec sie nie usmaze :P dzis prosze mocno trzymac kciuki :) monia, julka witajcie :) 👄 ja mam dzis wolne, ale za niecale 2 godziny wychodze. Musze sobie jeszcze umyc wlosy, wygolic nogi. A swoja droga to kiedys mialam plan ( bo ja sobie depiluje nogi depilatorem do kolan bo od kolan w gore m,nie boli jak cholera) ze sie upije ( alkohol dziala jak znieczulenie) i michal by mi wygoli nogi plastrami hehe no ale teraz chyba musze na zywca to robic!! nie wiem jak WAm ciezarnym ale mi strasznie sciemnialy teraz wlosy na rekach, nawet na brrzuchu!! Maskara jakas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq u mnie w pracy chodzi klima - i to chyba dzieki niej znow mnie bierze kaszel i katar!! Czy tak bedzie juz do grudnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC PIEKNE;) Nie pisalam tak dlugo bo mi internet odcieli dziady wstretne !!!!!!!! U mnie jakos leci,w zeszly wekend na weselichu bylam, wytancowalam sie ,ze ho ho:) Dorcia-kochana powiedz mi bo juz sie zamotalam z tym tematem ;) jesli ostatni okres mialam 10.01 to dokladnie ,ktory mam tydzien i ile dni liczac z dzisiejszym???????? HE HE HE wiem ,ze to smieszne ze o to pytam ,ale juz sie pomotalam bo slyszalam ze jakies dwa tygodnie sie odejmuje itp...., itd.... :) He he he a Ty piekna bedziesz napewno wiedziala bo prawie rowniutko idziemy :) ;) A kiedy bedziecie wiedzieli jaka plec bedzie? Ja zapisalam sie na 4 D za tydzien :) Zobaczymy co to bedzie;) Ruchy czuje coraz bardziej, juz nawet takie kopniaczki, a Ty? Waikikii-GRATULACJE!!!!!! ZUZKA-trzymam kciukasy!! (po mnie tez pare osob poznalo po oczach,ze jestem w ciazy, zanim oczywiscie powiedzialam. Wiec cos w tym musi byc ! ):) Moniq-super decyzja! Gagatka-nasz mdłosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Mnie dzis pobolewaja lekko jajniki ale juznie tak jak wczoraj czy przedwczoraj pewnie doszlo juz do owulacji.Jak pisalam wczoraj przez 2 dni kreski na testachowulacyjnych byly identyczne wiec dzis mysle ze juz powinno przejsc zobacze zreszta jak wroce do domu czy juz kreseczki bladna. wspolzylam z mezem 19dc ,21dc,22dc i wczoraj tzn 23dc. Myslicie ze mam szanse aby sie udlao ?Tak bardzo tego pragniemy i nie wiem sama co mam juz robic. Dziewczyny jak myslicie mam zrobic prolaktyne i progesteron w poniedziek ale jak bylam u lekarza w PL powiedzial ze mam zaczac brac duphaston po 3 dniu podwyzszonej temp to by bylo od jutra.Czy mam wziac ten duphaston czy raczej nie bardzo bo moge sobie tylko sfalszowac wyniki .Prosze doradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie maja czasu ,pracuja ciezko;) Nie wiem co mam robic czy mam wzaic ten duphaston czy nie?Co byscie zrobily na moim miejscu?? Stytacje opidalam proszke powyzej Prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis strasznie zalatana ale juz odp :) Anulka jezeli wezmiesz duhpaston to zafalszujesz wyniki. Ja jak robilam badania to kilka dni nie bralam i zaraz po badaniach zaczelam. Wiec czekaj i zacznij brac po badaniach. Bol jajnika - tak jak chyba pisala Gagatka, to mogl byc bol kiedy peka pecherzyk. Ja mialam kilka cykli ze czulam a wiekszosc byla calkowicie bezbolesna. Oczywiscie ze masz szanse, ale musisz spokojnie do tego podejsc... Najlepsze srodowisko dla plemnikow przewaznie jest tuz przed owu kiedy zauwazysz sluz taki jak kurze bialko, on podtrzymuje plemniki przy zyciu i pomaga im na szybsze przemieszczanie sie. Jednak nie kazda kobieta ma taki sluz i nie w kazdym cyklu wystepuje, wiec nie nalezy sie nim za bardzo sugerowac... Po badaniach zdecydowanie zaczelabym brac duhpaston i nie wiem jak Ci lekarz zalecila ale ja bralam tylko przez 10 dni i po odstawieniu w przeciagu 3-5 dni dostawalam @ :( Az pewnego dnia nie dostalam i teraz jestem w 21tyg :D Julcia sprawdze w domu jaki mam teraz poziom TSH bo robialm badanie w zeszlym tyg, z tym ze kobieta w ciazy ma troszke inne wytyczne... Nie pamietam moich wynikow sprzed ciazy i wszystkie papiery sa u mojego prof wiec nie mam nawet za bardzo jak sprawdzic, ale mam gdzies w mailu z samego poczatku ciazy, wiec Ci wszystko napisze. Koniecznie wspomnij o tarczycy. Klaudusia super ze juz wrocilas! No wiec jestes w 21tyg i 5 dniu. Jestes dzien wczesniej ode mnie :D:D:D Moj ostatni @ byl 11.01.10 :) Gagatka bardzo mocno trzymam! Koniecznie daj znac co i jak! Ja juz nie moge sie doczekac jutra!!!! Czas tak wolno leci! mam nadzieje ze sie dowiemy jutro wszystkiego! Klaudusia a ja moja dzidzie juz pozadanie czuje :) Kopie i przekreca sie bez przerwy a mnie to zawsze rozsmiesza! Moniq, Mallgos jak dzis u Was? Ja mam duzo pracy wiec wracam do obowiazkow :( Klempa oby synus mial po mamie poczucie humoru! Oj wesolo wtedy bedzie jak sie we dwojke dobierzecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ktos usunal mojego posta :( A tyle sie napisalam aby wszystko wytlumaczyc!!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a teraz sie pokazal.... Magia :D:D:D Juz prawie sie zabieralam za pisanie ponownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotka L Dzieki za opdowiedz.Tak tez zrobie poporostu wstrzymam sie z duphastonem do poniedzialku mino ze powinnam juz pewnei zaczac brac ale do poniedziaku popoludnia mam nadzieje ze nic sie nie stanie jak nie wezme ;)Mnie tez lekarka polecila brac duphaston 10-12 dni po 3 dniu po podwyzszeniu temp.Dzis juz nie czuje za takiuego bolu w okolicach jajnikow wiec pewnei owulacja sie zakonczyla.Wspolzylam z mezem 1 dzien i znow po dniu przerwy przez 3 dni wiec jestem dobrej mysli.Sluz mialam akurat w te dni takie jak wlasnie bilako z jajka tzn rozciagliwe i przezroczyste i obfite;)Mam nadzieje ze do pon nic sie nie stanie i jak zaczne brac duphaston to uda nam sie podtrzymac ewenutalne zagniezdzenie zarodka;)(Wiem ze zagniezdzenie nastepuje ok 3-4 dni po zaplodnieniu wiec moze akurat .Od poniedzialku po badaniach zaczne brac duphaston/A ty od kiedy zaczelas brac duphaston???tzn od jakiego momentu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja bralam od 18dc, bo owu przewaznie mialam ok 16-go. Na pewno nic sie nie stanie a jak zarodek ma sie zagniezdzic to sie zagniezdzi bez duhpastonu. Zycze powodzenia, bo z tego co piszesz to szansa jest! ale trzeba pamietac, ze nawet jak sie szaleje z mezem w sama owu, to wcale nie oznacza to ze na pewno sie zajdzie... Czym mniej sie o tym mysli tym wieksze szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Klaudusia no wreszcie sie odezwalas :) dobrze ze dziady Ci juz włazcyły neta :) ja nie mialam mlodosci - za to mezca mnie wzdecia, zaparcia. no mi dzis w koncu zalozyli karte ciazy :) bo jeszcze nie mialam. Usg nie mialam ale ide we wtorek mam nadzieje ze bedzie dobrze, pani doktor zbadala mnie tylko na samolocie i powiedziala ze wszystko dobrze i nawet powiedziala gdzie jest dzidzia ( i ja tez ja juz od jakiegos czasu wyczuwam tam gdzie pokazala) Pytalam sie o to usg genetyczne dlala mi niby skierowanie ( ide we wtorek) ale nie wiem czy to o ktore prosilam bo nie moge sie odczytac. Mowila zeby isc na usg 3D poszlam sie zapytac i kosztuje tylko 300 zł!!! Ło matko. Ale pani w rejestracji powiedziala zebym przyszla w 18 tyg. ciazy to wtedy zrobimy tez hgenetyczne i kosztuje to tyle samo.. Wiec jeszcze sie waham. Zobaczymy jak bedzie po wtorku bo lekarz ktory robi usg starsznie lubi starszyc!! no, badania mam w normie i waze tylko 64 kg!! ehhhh Mam nadzieje ze nie przebije 80!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka to super wiesci! Ale drogie to usg! a badanie genetyczne nie musi byc na 3d... Ja mialam na normalnym usg, bo spokojnie da sie zmierzyc co maja mierzyc i jeszcze do tego wyniki krwi. No i nie wiem jak jest w PL ale tu robia to do 14tyg, bo mowia ze pozniej to moze byc juz za pozno na pomiary... ale wiadomo ze co kraj to obyczaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A waga to Ty sie nie przejmuj! Najwazniejsze ze dzidzia szczesliwa! Wszystko sie zgubi po porodzie szybciutko jak bedziemy karmic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dostalam skierowanie na jakies usg ktore mam zrobic wlasnie teraz na dniach, udalo mi sie na wtorek ( to na kase chorych) zobavczymy co tam wyjdzie. W sumie o tym 3D to powiedziala mi ze jak sie na to nie dostane szybko. No drogie jak cholera, bylam przygotowana na 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konflikt jest tylko wtedy jezeli Ty mialabys minus :) wiec tym sie nie martw. Ja bede robila 3d ale w jakims 27-30 tyg - tylko raz i tak pozno bo wtedy najlepiej widac buzke, bo dzidzia juz wyglada jak takie malenstwo i mozna dokladnie zobaczyc buzke. Ja bym nie szla tak wczesnie - troche szkoda kaski... Tutaj to usg kosztuje ok 150, wiec tez fortune!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia dla Ciebie moje wyniki tarczycy: 6/7 tydzien ciazy - Normy polskie TSH 0,54 uIU/mL (0.35-4.94) FT4 21,0 pmol/L (9-19.05) 12 tydzien ciazy - normy ang (robione w pl laboratorim) TSH 0.108 mU/L (0.270-4.200) FT3 4.000pmol/L (3.100-6.800) FT4 18.250pmol/L (12.000-22.000) Moje wyniki w 20 tyg ciazy - normy ang - robione w ang szpitalu FT4 - 14.3 pmol/L (10.0 - 23.0) TSH - 1.16 mU/L (0.40 - 5.00) Nie wiem czy to cos Ci pomoze, ale wyniki mam bardzo dobre, ale jak na rozne stadia ciazy. Wiem ze wyniki w ciazy sa odrobinne inne... Z tego co pamietam, co mi prof mowil to jak sie starasz to FT$ powinno byc w gornej granicy... Wiecej nie pomoge, bo szczerze jakos sie nigdy za bardzo tym nie interesowalam.Slepo wierze mojemu lekarzowi i nigdy nic nie kwestionowalam bo dzieki niemu mam dobre wyniki i tarczyca nie stanowila problemu z zajsciem. Oczywiscie regularnie musze badac aby sprawdzic ze dawka leku, jaka biore jest odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×