Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Gość kaja86
hej, wiesz co może ja mam staroświeckei podejście do życia, ale zawsze chciałam,żeby wszystko w miare było u mnie po kolei, najpierw chciałam wyjść za mąż, potem razem chcielismy pomieszac sobie i nacieszyć się sobą, a teraz bardzoooo chcemy żeby do nas już ktoś malutki dołączył. Ale wiesz co ja uważam,że to wszystko zależy od Was od tego czego pragniecie, jeśli nie chcecie sie pobrać, bo uważacie,ze to jeszcze nie ten czas to OK!! Nic na siłe, pogadajcie sobie o tym i podejmijcie wlasną decyzje, tak abyście byli szczęśliwi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mieszkamy sobie razem pol roku juz, sama chyba juz nie wiem co chcialabym, z jednej strody oboje chcemy dzidziusa ja mam 22 a partner 28, ale z drugiej jakos tak wlasnie wolalabym po kolei poczekac na slub :] a Wy dlugo juz po slubie jestecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja86
jesteśmy po ślubie 15 miesięcy, a razem już 6 lat także dość dobrze się już znamy, to super odpowiedzialny i kochany facet. Nie zamieniabym bym go na zadnego innego. Ja kończe jeszcze studia dziennie, jestem na ostatnim roku, mamy własną firme i mój M bardzo duuuużo pracuje, ale cóż takie są poczatki, aby coś osiągnąć na poczatku trzeba bardzo duuużżo włożyć w topracy, ja tez pracuje jeśli tylko czas mi na to pozwala u nas w biurze. Poza tym co jeszcze moge powiedzieć, mój M ma 26 lat, też już bardzo chce mieć maluszka i niemożemy się doczekać kiedy to nastąpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja86
pamiętaj littel lady z facetem trzeba duzo rozmawiać i nie krzykami tylko spokojnie, dużo im tłumaczyć a wtedy zawsze przynosi to dobry skutek. Jak krzyczysz, to on wtedy automatycznie się zamyka i broni, nie usłyszawszy tego co chcesz mu przekazać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;🖐️🖐️ ale mamy słoneczny dzionek, a ja jakoś nadal w kiepskim nastroju;-( Witam nowe dziewczyny:-):-) Ja z moim mężem mam tylko ślub cywilny, ponieważ głównie z powodów finansowych narazie sam kościelny przełożyliśmy na później. Tyle jest wydatków związanych z budową, że poprostu licząc tylko na siebie , wszystkiego odrazu mieć nie można. Zawsze marzyłam biała suknia, itd mam nadzieję , ze za jakiś czas sie uda. Jednak w tej chwili jedyna rzeczą o jakiej marzę to dziecko, a reszta sie jakos ułozy. Jakie macie plany na dzisiaj, u mnie sprzątanie, obiadek , a później... sama nie wiem, bo teraz moj D na budowie , a na 17 idzie do pracy , więc samotny wieczorek:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie krzycze :) nienawidze klotni i krzykow i sama tego nie robie, owszem duzo rozmawiamy. chcialabym najpierw slub a pozniej dzieci, chociaz pragnienia dziecka sa duuze, ale jak tak popatrzec na innych ludzi to duzo kobiet wlasnie odkalada macierzynstwo bo zawsze cos wazniejszego. ja jestem w trakcie sprzatania lazienki wlasnie:D zaraz uciekam do sklepu cos kupic salatkie do obiadku i u mnie na obiad zeberka z kluskami slaskimi i surowka :) a pozniej chyba gdzies sobie wyjdziemy :) mam dlugi weekend 4 dni wolnego.. a moj mezczyzna w pracy :( kaja mozna zapytac jaka macie firme? moniq gratuluje budowy wlasniego domku :)))) to marzenie u mnie jak na razie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja86
hej moni!!Ja dziś mam taki plan dnia jak twój, narazie czekam aż M skńczy kłasć płytki na balkonia i biore sie za sprzątanko, bo nakurzył,że hoho!!! Wypiłam kawke i mi sie polpszyło, bo też z rana miałam muchy w nosie, potem wieczorkiem jedziemy do rodziców, więc odezwe sie dopiero jutro wieczorkeim lub w poniedziałek. Kochane miłego weekendu Wam życze!!!!!!! {całus}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja86
wiesz co mamy szkołe jazdy:) a ja to taki nerwus jestem więc czasami zdaża mi sie wybuchnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja sie bardziej zamykam w soibie :) a to tez zle;p i razcej spokojna jestem z czestymy przyplywami energii zwlaszcza kiedy kolo 11 w nocy zachciewa mi sie sprzatac :D lece do sklepu bo nie zdarze z tym obiadem milego dnia :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, rzeczywiście dzionek jest słoneczny, u mnie to się zrobiło wręcz gorąco. Gagatka - robię bigos z ziemniaków i zrazy na jutro, dodatkowo mam od groma prania, już się w koszu nie mieści :) Little tak to już w życiu bywa, że dziewczęta na ogół wolą jak wszystko jest w odpowiedniej kolejności, ale w sumie życia nie da się tak dokładnie zaplanować. Jeśli chcesz mieć najpierw ślub to porozmawiaj z partnerem. Skoro on chce mieć z Tobą dziecko to z pewnością traktuje Cię poważnie. A w dzisiejszych czasach to nie ma większego znaczenia czy najpierw jest ślub potem dziecko, czy odwrotnie, grunt żeby Wam się układało :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejos:) witam nowe kobietki:) A ja dzisiaj robie z rodzinka grillka:)U mnie tez piekna pogoda:)Trzeba napic sie piwka:) Mallgos dzisiaj to moj 15dc.Pewnie znowu owulacja bedzie na 19dc,jesli w ogole bedzie. Wiecie co jakbym wiedziala ze moje starania beda tak dlugo trwac to napewno zaczelabym przed slubem:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska a jaki to jest śluz płodny??? :o ewuska ja tez mam 15 dc teraz i nie wiem czy owulacja była jest czy będzie ...czy w ogóle będzie...bo owulacje mam teraz z lewego jajnika a ten mi szwankuje jak cholera :o jak zrobi sie torbiel tzn że owulacji nie było i nie bedzie w tym cykłu :( ..będe czekać wtedy do nastepnego... ;) ale spoko...dzis ide na światowe mistrzostwa w hip-hopie, electrik boogie i break dance... fajna imprezka ma być z fajerwerkami na koniec :) uwielbiam fajerwrki ;) użądze sobie tez póxniej w domu z mężem łóżkowe fajerwery...może coś z tego będzie ;) he he he miłego wieczorku Wam wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki śluz płodny to przejrzysty, rozciągliwy, jak go rozciągniesz miiedzy palcami to nie wraca :P moniq prosze nam tu nie miec zlego nastroju :) tylko umsiech od ucha do ucha :D ewuśka ja grilla bede miala jutro :) litte lady m słyszalam ze jackowski ostatnio sie zepsuł, ja poki co chodze do smidowej. ( w razie czego położna jest no i na pracuje na szpitalu a to duzo plus bo nie wiem czy slyszalas o starym szpitalu, ze jak ktos jest niczyj (czyli nie jest jednym z pacjentów od lakarzy, którzy tam pracuja to nie jest najlepoej, opieka gorsza itd)) ja bylam na zakupkach, u tesciowej, dom posprztany - teraz pije druga kawke a potem zabieram sie za leczo :) i usze bede kleic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuska - bardzo możliwe, że owulację będziesz miała troszkę później, a śluz nie zawsze jest taki jak podają w książkach, także uszka do góry i działaj cały czas ;) Wydaje mi się, że każda z nas gdyby wiedziała wcześniej, że będą problemy z zajściem w ciążę zaczęłaby nieco wcześniej :) Gagatka - przyjemnego kucharzenia :) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki, gdzie was wszystkie wywaiło :-) my zmykamy zaraz do teściów na obiadek;-) miłej niedzieli:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no mistrzostwa były super :) wymiatali ostro na parkiecie ;) póxniej zmężem wylądowoaliśmy w pubie na piwku ...oj popiwkowało sie, że rano głowa troche bolała :o a dzis odpoczywam...juz po obiedzie u teściów teraz na lodach u rodziców...hm...chyba nie schudne :o miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy do domku i złapałam takiego doła ,ze szok:-(:-( Marzenia to niczym nie zmącona rozkosz, a oczekiwanie na nie to prawdziwe zycie... ja dzis nie mam siły czekać na spełnienie , czuje bezradnosc :-o :-o :-o :-o :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki sluz plodny wyglada jak kurze bialko.Rozciagliwe i przezroczyste.Rozciaga sie miedzy palcami nawet do 5cm.:) Mallgos dzisiaj znowu test owulacyjny negatywny:(achch... nie wiem o co chodzi.Jak w tym cyklu test nie bedzie pozytywny to w nastepnym ide na monitoning.Znam siebie i bedzie zalamka na maksa jak nie bedzie owulacji.:o Waikiki wymiataliscie wieczorkiem:)byly lozkowe fajerwery?:)hi! Dobranoc kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq nie doluj sie kochana!ja czasami bym wyla w glos.?Ale trzeba byc twardym.Buzka:)Przytul sie do swojego kochanie i spijcie smacznie:) Do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq i Ewuska - uszy do góry musimy być silne :) Ewuska ja też po tej mojej kuracji bromergonem pójdę na monitorowanie cyklu, uważam że to dobry pomysł :) Miłego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq i ewuska widze spadek formy :o uuuuu nie dobrze... jak bedziecie sie smucić to wam na pewno nie pomoze ...musicie być dobrej mysli!!!!!!!!!! :) przytulam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) a co tu za smutasy?? ejjj dziewczyny nastawienie to polowa sukcesu :) ja wlasnie siedze z moja chrzesnica (mala ma 7 miesiecy) wlasnie oglada baje (wiem ze nie powinna) i rzuca czym popadnie najczesciej to sa jej zabawki. ja mam dzis urlop bo z nia siedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny a jak wy robicie , ze sie trzymacie i staracie nie myslec, ja juz nie wiem co ze sobą zrobić, mam dosc samej siebie:-( normalnie nie funkcjonuje:-( jeszcze 6,5h pracy przede mną:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq123 znajdz sobie jakies hobby albo postaw sobie jakis cel ktory wymaga duzo pracy np ja sobie postanowilam ze chce zdawac egzamin na tlumacza przysieglego- taka mam prace ale nie mam egzaminu, wiec musze przysiacs i sie uczyc i wlasnie jak cos mnie meczy to siadam do ksiazek i ucze sie albo gotuje lub pieke cos bo uwielbiam :) taki mam sposob sie odciagnacod tego wsyztskiego... Ty masz domek w trakcie budowy to popatrz w necie za jakism dobrtym programem do projektowanie i zacznij myslec co i jak bedzie wygladac, mozesz sama ogrod zaprojektowac przeciez :) jezuuu jak ja budowalabym sobie dom to nie odciagbnelabys mnie od takich rzeczy, bo jak jestem w jakism skaleie z rzeczami do domu np ikea albo z takimi rzeczami do kuchni lazienki sypialni, dywanikami poscielami to ja moglabym zamieszkac w takim sklepie :D i moj facet nie moze mnie nigdy wyciagnac z takich sklepow :) albo zapisz sie na kurs czegos co Cie fascynuje aby abic czas i nie myslec :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little dobrze radzisz moniq ja tez mam czasem dołka, ale sie szybko podnosze ;) i wiesz zawsze sobie tłumacze że przynajmniej moge sie napic rumu, a potem juz bedzie post :P he he że moge iśc w piatek z męzem do pubu, gdzie pełno dymu jest :) a później już niestety nie wolno ;) tez sobie wynajduje zajęcia, ksiazke czytam, albo coś :) ale ogólnie staram sie nie mysleć, bo wiem, ze tak jest najlepiej jak sie zbyt mocno o tym myśli to sa problemy..człowiek nieswiadomie sie spina w środku...a dla swojego dobra trzeba z tym walczyć :) czasem sobie włacze muzyczke i sobie potańcuje ;) popodskakuje, czasem sobie brzuszki poćwicze...żeby mieśnie były silniejsze,bo podobno po porodzie umięsniony brzuszek szybciej wraca do swojej formy :) i tak sobie na luzie jakby sie szykuje ale na spokojnie ;) przyjdzie na nas pora!!!!! GDZIE TA PESTKA?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem.Musiałam się pozbierać po tej wizycie. przemyśleć i przegadać parę spraw... Nie będę się przejmować teoriami tego lekarza.Nie pozwolę sobie odebrać nadziei.On nie jest dobrym specjalistą.Diagnozując wyniki nasienia męża przepisał mu lekarstwa, które maja pomóc na ilość plemników.Dobrze, że ich nie wykupiłam(36 zł), bo przeczytałam w internecie, że Medargin Wskazania: Uzupełnianie codziennej diety w argininę. Arginina stosowana jako uzupełnienie diety pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi oraz odgrywa ważną rolę w zapobieganiu miażdżycy i profilaktyce innych chorób układu sercowo-naczyniowego. L-arginina rozszerzając naczynia krwionośne powoduje lepszy przepływ krwi u pacjentów z miażdżycą kończyn dolnych i chromaniem przestankowym. I gdzie tu jest powiązanie z męską niepłodnością?1?!?!?!?!?!?!?!Po czymś takim to ja na pewno nie będę brała jego zdania i zaleceń pod uwagę.Ech ...szkoda słów. Mallgos kochanie piszę o niepłodności (nie o bezpłodności). Dziękuję wszystkim za wsparcie!!!!!!!!!!!!!!Nie mogę się poddać bo jak ja już przestanę wierzyć to nigdy się nie uda.In vitro to ostateczność.Po drodze jest jeszcze szereg innych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby pestka przede wszystkim nosek do góry :) i pozytywne myslenie - bo to podstawa!!!!!!! zmien tego lekarza prosze, bo to jakiś konował jest :o a męzowi kup salfazin...ja swojemu daje... :) albo po prostu cynk :) bo to poprawia ilośc i kondycję plemników :D a lekarza zmien z mety!!!! od razu Ci sie poprawi jak specjalista będzie madrze gadał,...a nie tu taki farmazony i cuda wymysla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jest i Pestka:):) Ja chyba tez sie czyms zajme.Musze wyciagnac moj rowerek i zajac sie soba! Moniq ja mysle calymi dniami o ciazy.Widze wszedzie kobiety z brzuszkami i jak tu nie myslec.Wiem ze musze troche wyluzowac bo zwariuje! a test owul. znowu negatywny:o:o zaczelam marudzic:(he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u mnie też dziś nastrój nienajlepszy - ale to chyba spowodowane jest bromergonem i zbliżającą się miesiączką. W ogóle robię się jakaś taka apatyczna i częściej chce mi się spać. Dobra strona tego wszystkiego jest taka, że w takim rozkojarzeniu nie myślę o ciąży - bardzo mnie to cieszy, bo schizowanie nie jest dobre. A tak poza tym u mnie wszystko ok :) Pestka cieszę się, że otrząsnęłaś się po rozmowie z tym łapserdakiem. Wszystkim zdołowanym życzę lepszego samopoczucia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 Pestka............26lat..........dolnośląskie........... ..starania od 11.2008 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×