Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Ja tez kiedys zastanwiałam się nad kupnem tego femifertilu , ale jakos sie niezdecydowałam :-( jeśli chodzi o długość cykli to osttanie miesiące sa naprawde duze, z reguły trwają ponad 40dni... wiec nie wiem czy cos z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ja byłam dzisiaj u ginekologa. Kobieta w czasie badania powiedziała "macica jak malowana. Tylko robić dzidziusia." Pobrała mi cytologię. Wynik ma być za 4 tygodnie (czemu tak dłuuugo??). Ustaliła datę wizyty na początek listopada. Kiedyś bardzo uważałam, żeby nie wpaść. Myślałam, że w ciążę się zachodzi ot tak przez chwilę nieuwagi w okolicy owulacji bo właśnie tak wyszło przy poczęciu mojej córki. Nie sądziłam, że tak się trzeba namęczyć :) Mój mężczyzna przestał palić. Mam nadzieję, że to też jakoś zwiększy szanse na mój brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gafi nie wiem czemu tak długo na wynik musisz czekac...mój daje mi wynik po tygodniu :) ale skoro jak malowana :0 to życze powodzenia!! a rzucenie palenia przez męża na pewno pomoże, tylko niech on w tym wytrwa i nie truje póxniej Ciebie i maleństwa ;) moniq123 to długie masz cykle :o czym to jest spowodowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ gafi🌼 super a widzisz nic tylko trzeba sie starać i duuuuużo przytulać, musi się nam udać:-):-) waikiki sama chciałabym wiedziec czym te długie cykle sa spowodowane, faktem jest ze przez ostatnie miesiące, bez luteiny nie miałabym wcale miesiączki, mam juz tak rozregulowany organizm, że nie wiem w każdym miesiącu , czego mogę się spodziewać. Dzis mam 14 dzien cyklu , ale nie wiem czy jest wogole robic testy owulacyjne:-( :-( Z miesiąca na miesiąc wszystko mnie przeraża:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki - jestesmy juz tutaj razem miesiac - na razie zadnje sie nie udało - czas przerwac tą złą passe !! Która pierwsza?? heheh ja jestem w trakcie zazywania luteine juz dzis mam 4 dzien, biekawe kiedy teraz dostane okres, bo nigdy to nie wiadomo. kiedy mi sie skonczy okres to maz idzie nabadania, ciekawe.. hmmm dzis zrobilam chili con carne - jezeli ktos lubi pikatne dania z miesem mielonym to moge podac przepis :) jest pycha :) a tak wgole to na pazkociach bede miala 4 marstwe lakieru - i nie wiem czy ja to kiedys zmyje. I chcialabym sobie zrobic kolor - przynajmniej jakis szamponem koloryzujacy ale nie ma mi kto zrobic :o która chce drinka (nalewka aronia + sprite)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq ja bym na Twoim miejscu kupila testy owulacyjne.Zwlaszcza ze bez luteiny nie mialas wcale @.Ale sprawdz czy w ogole masz owulacje i ktorego dc.Ale Twoj wybor:):) Ja postanowilam ze bede robic bo u mnie roznie z tymi cyklami:o Gafi mi kiedys lekarz tez powiedzial ze mam piekna macice,jak gruszeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja niestety mam bardzo kruche paznokcie u rak:(Maluje tylko mlecznym kolorem:)Ale za to na nozkach eksperymentuje:) a ja wlasnie pije piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq1234
gagatka poproszę przepis:-) a mi sie tak nie che pomalować zbieram sie od soboty, hihi A i drinka chetnie się napiję, poproszę;-) kurcze fajnie byłoby jakby którejs z nas się udało, która pierwsza się odważy:-)? ewuska 🌼 testy sa juz kupione tylko czekają;-) czyli juz powinnam od jutra spróbowac testować?? Heh a dobrego piwka też bym się napila, ochoty mi narobiłyście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrówko :) chili con carne potrzeba: mięso mielone (700 gram) najlpeije jakies sprawdzone pomidory w puszcze czerwona fasola w puszcze kukurydza w puszcze 2 cebule koncentrat pomidowry sol albo przyprawa chili con carne z kotanu albo papryczki chili i czosnew w przyprawach przygotowanie: cebule kroimy, szklimy na pateli z olejem, dodajemy mieso. Gdy mieso sie zrobi dodajemy albo przyprawe z kotanu albo osoboo papryczki i czosnek. Smazymy chwile, dodajemy troche wode, smazymy, potem dodajemy pomidory i koncentrat - smazymy jakies 10 minut, dodajemy kukurydze i fasolk, solimy i smayzmy dotujemy pare minut. Pysznie jest z bagietka i maslem czosnkowym z piekarnika :) alboz chlebem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ja nie piję :( Mam jakąś awersję do alkoholu i właściwie nigdy nie przepadałam. Ale jak byłam w ciąży i widziałam czystą wódkę to mi się do niej ręce trzęsły. Jak miałam okazję (i nikt nie widział) to moczyłam usta w kieliszku męża :) Najzabawniej by było jak byśmy wszystkie zaszły w przybliżonym czasie :)) Można by było zrobić zlot starających się forumowiczek z dziećmi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja sobie tez przepis skopiowałam :) ja zrobiłam szamponem koloryzującym w sobote i wyszły ciemniejsze niż myślałam, teraz mam prawie czarne kłaki ;) he he ...no tez mam nadzieje,z ę jak juz któraś zajdzie, to się nastepne posypią nam ciąże :) i wszystkie - jedna po drugiej zajdzie :D hm...gagatka nalewka ze spritem, brzmi to ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq 123 nie łąm się...może faktycznie zacznij robić te testy owu, zeby sprawdzic czy owulka jest i kiedy :) a może zmień lekarza?? bo kurde lekarz powinien dojść do tego, dlaczego cykle sa tak długie i to "naprawić" ":O ...a co do paznokci to kupiłam sobie zestaw do zakładania tipsów ;) i tak juz sobie od tygodnia obiecuje zrobić...i ciągle nie mam czasu :o ale może dziś...po pracy... może sie zbiore i nad tym usiąde... w koncu wydałam na to wszystko 400zł...to musze zaczać to robic...żeby materiały wykorzytywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie tak z innej beczki. mój mąż ma za tydzień 30 - te urodziny i nie mam pomysłu na prezent. może wy mi coś podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla ja będę miała dokładnie ten sam problem za 4 m-ce :o ...wszystko zalezy ile chcesz kasy wydać :) zalezy też co on lubi, czym sie interesuje, co go pasjonuje ;) możesz mu kupić dobry aparat foto, albo lornetke :D he he a możesz mu ładny złoty łańcuszek z zawieszką przykładowo...albo radio samochodowe ;) a może dobrą książkę, ewentualnie potfeel markowy... no nie wiem... cos nam przybliż, czy ma jakies zainteresowania i do jakiej kwoty planujesz sie przymierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kilka miesięcy przed urodzinami mojego mężczyzny zapisałam się na taniec brzucha i po kolacji zatańczyłam mu na stole między świecami. Noo ale tydzień to trochę za mało :)) Możesz jeszcze kupić SOBIE ale dla niego jakąś erotyczną bieliznę?? Fajnie się komponuje z dobrym winem i jakimś drobiazgiem typu portfel, krawat czy to tam lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc staraczki :) ja ostatni test uzywalam w czerwcu i powiedzialam ze to bedzie moj ostatni test - dopoki nie bede miala jakies objawów (poza moimi urojonymi)!! :) ale zazwyczaj to qick zcosik takiego!! dobzre ze to juz sroda dzis :) oj nie wiem, co mozan było by wymyslic na 30 ur -- moze skok na bungee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka Ty hardkorze ;) he he he skok ze spadochronem też może być gafi kurde ja marze o kursie tańca brzucha!!!!!!! ale u mnie w miescie nie ma :( wiocha nie miasto a tfuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla za na 29 urodzinki meza kupilam perfumik:)Taniec brzucha tez dobry pomysl:)he! Gafi ja nie robie testow ciazowych.Zawsze czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...perfumy tez super prezent! wtedy mąż pachnie tak jak tobie sie podoba :) bajka!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, pomysły extra, coś wykombinuję. Mój mąż uwielbia piłkę nożną, ale nie tylko oglądać - tylko też gra - więc chyba pójdę w tą stronę. Znalazłam coś takiego http://www.koszulki.com/sklep,31,,,03,3476,pl,198537,0-.html http://www.znajdzprezent.pl/Prezent/Pilka-Nozna-z-czekolady.html Tylko, że ta piłka jest chwilowo niedostępna - muszę poszukać gdzieś indziej. może wam wpadło coś takiego już kiedyś w oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla świetna ta stronka!!!!!!!!!!! i prezent piłkarki tez fajna sprawa :0 skoro to lubi!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×