Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

czesc kochane🌼🌼 waikiki 🌼 te spinki sa rewelacyjne:-) a u mnie nic nowego:-o dobrze , że jeszcze jutro i weekend.... słodkich snów 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk jest tam ktoś:-) wiecie co dzis w pracy okazało sie , że szefowa jest w ciąży 8 tydzien. Najlepsze jest to , ze jest załamana.... jak ja bym sie z nią zamieniła..:-( robiłam test owulacyjny i nie wiem, jest druga kreska , ale troche mniej widzialna niz testowa i nie wiem.... :-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja dzis dostalam okres :( ale to nic w tym cyklu zaczynam od 5 clo na owulację :) moniq a ktory masz dzien cyklu? bo ta kreska moze robic sioe coraz wyrażniejsza - jedno jest pewne - działaj :D dobrze, ze dzis juz sobota bo ten tydzien dal mi nieżle w dupe - a zwlaszcza wczoraj. A juz myslalam ze jestem w ciazy bo mmialam ostatnio zawrotu glowy i wczoraj bylo mi nie dobrze - a dzis taka niespodzianka, no ale nic trzeba zyc dalej! i starac sie. jakie macie plany? ja to co zwykle posprztam w domu i tyle. Jutro na obiad do tesciowej. i po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, a ja cały czas mam nadzieję, że nie dostanę mimo, że test miał tylko jedną kreskę. Robiłam go stosunkowo wcześnie więc może jeszcze nie zobaczył tego co powinien?? Na początku tygodnia będę albo płakała albo się śmiała. Tak na wszelki kupiłam kapsułki z wiesiołka i FemiFertil na trzy cykle. Jeśli by przypadkiem nie był potrzebny - ogłoszę na forum jakiś konkurs, w którym nagrodą będzie FF. Weekend niestety spędzam w pracy więc wypoczywajcie również za mnie. Pozdrawiam sobotnio - niedzielne leniwce :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq kreseczka powinna robic sie coraz ciemniejsza:) gagatka ach ta wstretna @!!ja @ powinnam dostac na weekend. W poniedzialaek ide na badanie bakteriologiczne pochwy przed droznoscia.Mam nadzieje ze bedzie oki:)i ze hsg sie odbedzie. Dziewczyny czy Was tez zaraz po owulacji zaczynaja bolec piersi??Ja mam tak az do @.Czyli przed 2 tyg. Moniq ja nie rozumiem kobiet ktore nie planuja dziecka i sie nie zabezpieczaja.Pozniej zalamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test robiłam ósmego a @ będę miała w okolicy 12-14 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gafi to za wczesnie na test:)wiec jeszcze mozesz byc dobrej mysli:):) wlasnie sie dowiedzialam ze moja siostra decyduje sie na in vitro.Stara sie 4 lata.Tutaj w Anglii in vitro jest za darmo.Chyba za 3 podejscia nie placisz.To jest wieeelki plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ... ja sądzę, że jeśli ponad 16 lat temu jedno potrafiłam sobie zrobić to i drugie mi się uda. Mam nadzieję, że przed emeryturą wykorzystam urlop wychowawczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis pada deszcze, pogoda poscielowa niestety, mam nadzieje ze jutro nie bedzietak tak samo. Zaraz idziemy do kosciola a potem do tesciowej na obiad. Ale tak naprawde zostalabym w domu milej niedzieli wczoraj czytalam o clo - po ilu cyklach dziewczyny zachodzily, przewaznie w trzecim, byly tez ktore w pierwszym. Niktore mialy ciaze mnogą - i wiecie co ja bym raczej chciala pojedyncza, bo to by byla straszna ironia losu - najpierw nie dalo rady a potem dwa na raz!! a czy ktoras zazywala clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ u mnie też pogoda okropna, nic tylko spać:-(:-( kto ma ochote na kawke:-) gagatka ja zazywam clo 2 cykl mam za sobą i jak narazie bez efektów:-( W nasępnym cyklu , będe robic monitoring:-o gafi🌼napewno Ci sie uda:-) ewuska🌼 to super mam nadzieję , że siostrze się uda za pierwszym podejściem:-) Tak to już jest , że Ci co nie chą mieć dziecka mają je bez poblemu, a dla tych co dziecko jest największym marzeniem nie zawsze wychodzi :-( karla🌼 prezent kupiony już?? ;-) Wczoraj robiłam kolejny test owulacyjny kreska taka sama jak ostatnio wiec chyba to nie owulka:-( Zastanawiam sie czy jak biore własnie clo czy nie powinnam zacząć testowac od 14dc , bo mimo , że cykle mam długo to clo przeciez ma wlaśnie wpływ na owulkę, ehhh jak zwykle niezorientowana jestem:-o:-o Aaaa mam już tego dość:-o:-o Jeszcze te chrzciny za tydzień... hmmm mam taki humor , że ...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq ja ide w pierwszym cyklu na monitoring zobaczyc czy w ogole clo bedzie dzialac jak nie zwiększamy dawkę do 2 dziennie przez 5 dni. a jak w gole nie bedzie poprawy to zmieniam lekarstwo. Nas polu jest jeszcze gorzej niz myslalam :( takze kochane cieply kubek z herbatą do reki i pod kocyk na przytylanko z mezem :) choc ja mam poki co inne plany zaraz bede cwiczyc bo pouszac sie cos trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_27
Hej Kobietki! My również się staramy o Dzidzię od 9 m-cy...jak na razie bez rezulatów... Teraz mam @, ale 19.10. jestem umówiona do mojej gin , będziemy monitorować jajeczkowanie co 2 dzień - jeśli takowe wystąpi w tym cyklu... MUSI SIĘ UDAĆ !!!! Nie przyjmuję innej opcji do wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Paula :) życzę Ci powodzenia w staraniu z całego serca!!!!!!!! ja czekam na @ ...myślałam, ze dziś przyjdzie, bo mnie brzuch pobolewał, ale nie ma jeszcze :o pewnie przyjdzie jutro... a kolejny cykl będę się strać jak nie wiem co!!!!!!!! ;) :D bo ja już chce dzidzieeeeeeeee!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paula:)wpisuj sie szybciutko do naszej tabelki:) Zycze jak najszybciej II kreseczek!:) waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 Pestka............26lat..........dolnośląskie........... ..starania od 11.2008 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran Moniq ja mam ochotke na kawke:)z mleczkiem.Tez mama nadzieje ze siostrze sie uda.Biedna doluje sie ze 30 na karku i jeszcze problemy z poczeciem.:( Moniq a moze zmierz sobie temp z rana.Jesli bedzie podwyzszona to bedziesz wiedziala czy owulka byla:) Waikiki a moze sie udalo:) mnie strasznie bola piersi:ozreszta jak zawsze po owulacji wiec sie nie nakrecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i mnie doklejcie. 38 lat mazowieckie starania od stycznia 2009 Hmmm stara dupa jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 Pestka............26lat..........dolnośląskie........... ..starania od 11.2008 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran gafi................38lat........mazowieckie..........starania od styczeń 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 Pestka............26lat..........dolnośląskie........... ..starania od 11.2008 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran gafi.................38lat..........mazowieckie............starania od 01.2009 Gafi gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 Pestka............26lat..........dolnośląskie........... ..starania od 11.2008 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran gafi.................38lat..........mazowieckie............starania od 01.2009 Gafi gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 Pestka............26lat..........dolnośląskie........... ..starania od 11.2008 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran gafi.................38lat..........mazowieckie............starania od 01.2009 Gafi gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 Pestka............26lat..........dolnośląskie........... ..starania od 11.2008 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran gafi.................38lat..........mazowieckie............starania od 01.2009 Gafi gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 Pestka............26lat..........dolnośląskie........... ..starania od 11.2008 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran gafi.................38lat..........mazowieckie............starania od 01.2009 Gafi gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×