Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

powyzej 1 to jzu ciaza, widocznie za wczesnie jest :) bedzie dobrze :) musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz tej ciazy ze ciocie tu strasznie czekaja i niech sie szybciutko rozwija i podnosi wynik do wtorku!!! Najwazniejsze ze jest szansa! i wynik nie jest neg!!! a ile jestes dni po transferze??? Lonislawa a jak sie psychicznie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki 🖐️ lonisława trzymam bardzo mocno mam nadzieje że beta skoczy wysoko😘 ewuska testujemy prawie razem ja jestem 5 dni po IUI i miałam na pękniętym:P Waikiki i Klempa normalnie oglądałam zdjęcia dzieciaczków z dziesięć razy słodkie cukiereczki do schrupania 😘 Dorka kochana uważaj na siebie twoje zasłabnięcia to nie przelewki 😘 Moniq tak mi przykro z powodu kuzynki trzymaj się kochana🌼 Julka , Anulka i Mallgos trzymam za was kciuki ja jak nie wyjdzie robię przerwę. Gagatka a ty też odpoczywaj i łykaj żelazo dobrze, że masz zwolnienie to się troszkę po byczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuję was wszystkei i każdą z osobna, bo już jestem szczęsliwa i nie poddam się!!!! dziś jest 12 dpti jakby 14 od zapodnienia, ale skoro ciąże liczy się od dnia ostatniej miesiaczki, to byłaby to końcówka 4 tyg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normy bety - tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3tydz: 5 - 50 4tydz: 4 - 426 5 tydz: 19 - 7,340 6 Tydz: 1,080 - 56,500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak przeslalas te normy to teraz mi wyjasnilas to ladnie! Najwazniejsze ze cos sie dzieje! Niech to malenstwo sie rozwija a jak mama szczesliwa, to na pewno bedzie chcialo zamieszkac na dluzej - 9 miesiecy! Juz nie moge sie wt doczekac! Mam nadzieje ze wynik bedzie bardzo wysoki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonisławo, serdecznie gratuluję. Na pewno będzie dobrze i beta się jeszcze podniesie. :) Tym bardziej, że sama zobacz, że mieścisz się w normach. :) Kurde, ależ czekałam w napięciu na Twój wynik. :) A teraz nie mogę się doczekać wtorku. :) Wiesz, ja po inseminacjach miałam betę 0,802 i 0,605, także od razu już wiedziałam, że kupa z tego. A Ty masz super wynik, teraz tylko oby się podnosił. :) Gagatko i Zuzko, dziękuję za komplementy dla mojego małego gamonia. :D Gagatko, wyślę Ci zdjęcia wieczorkiem, bo muszę naładować aparat, żeby je zrobić. :) Co do wózka to mam Espiro Gtx kolor citro. :) Bardzo sobie go chwalę i stwierdzam, że dobrze wybrałam. Ciężki jest, ale one wszystkie mało nie ważą. :) Mój jest trzyfunkcyjny, bo ma też fotelik samochodowy wpinany w stelaż. :) I powiem Ci, że jest to super rozwiązanie, bo jak trzeba na szybko gdzieś wyskoczyć to chwila moment bierzesz tylko stelaż, dzieciaczka do fotelika i heja. :) X - landera ma Waikiki. :) Dorko, uważaj tam na siebie, bo to nie są przelewki. Oj, ależ ja Ci zazdroszczę tej czekoladowej diety. :) Sama bym się rzuciła na czekolade, ale nie mogę. :) Byłam dziś z małym u lekarza i mamy już potwierdzenie, że są to ząbki jednak. Do tego znów przybrał 500 g, bo waży już 7700 g. :) Jego 3 - miesiące starszy kolega waży tyle samo i jak koło siebie są to wydaje się, że są w jednym wieku, a mój jest połowę młodszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonislawa w takim razie trzymamy dalej kciuki!!!oby betka pieeeeknie rosla!!!super!!:D:D:D Zuzka a wiesz kiedy pecherzyk pekl???ja mialam robiona 2 razy.I teraz sie zastanawiam czy nie zrobic przed peknieciem i po.Mialam 2 iui przed peknieciem.We wtorek test owulacyjny byl poz.ale na wszekli wypadek w srode podalismy pregnyl.Juz gadam o nastepnej iui a moze sie udalo:)hi!bola mnie piersi troche ale zawsze przed @ tez mnie bolaly takze nie mam co sie napalac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonislawa super podpis! Ja naprawde wierze ze wiara czyni cuda! Bo jak czlowiek jest pozytywnie nastawiony to jakos zawsze sie uklada lepiej :) Ewuska i Zuzka my trzymamy! I wierze ze bedzie trojca ktora zaraz bedzie zaciazona! A za chwile za wami podazy reszta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska chyba mi pękł w niedzielę w nocy bo mnie strasznie bolał ten jajnik i w poniedziałek rano miałam już płyn w macicy więc był świeżutko po pęknięciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzko to teraz musi sie udac!!!!!:Dja czulam bol jajniczka w czwartek i iui tez mialam robiona w czwartek a w sobote pecherzyk juz byl pekniety.Wiec nawet jesli pekl w piatek to powinno sie udac.No zobaczymy:P Lonislawa poprawilas mi humorek:Dciesze sierazem z Toba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badam co miesiąc estradiol i LH 11,12,13 i jak jest już wysoki to wiem że zaraz pęknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka mi tez same pekaja:Pale lekarz podal mi pregnyl w razie gdyby nie chcialo mu sie peknac:Phe!No to testujemy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka mi tez same pekaja:Pale lekarz podal mi pregnyl w razie gdyby nie chcialo mu sie peknac:Phe!No to testujemy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski Lonislawa super wiesci ,trzymam kciuki napewno bedzie beta szybkoooo rosla;) Dorka uwazaj na siebie i staraj sie duzo odpoczywac bo te omdlenia sie bardzo niebezpieczne Klempa ale ten twoj maluch szybko zabkuje .Ciesze sie ze jest zdrowy ;) Zuzka i ewuska trzymam kciuki napewno sie musi udac. JA juz koncze swoja @ wiec powoli zaczynamy kolejne staranka .W piatek ide do lekarza to zobaczymy co i jak tam z pecherzykami Pozdrawiam i zycze milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobotnie :) ja juz jestem na polmetku sprztania ale nie mam sily na ciag dalszy - wiec siedze i czekam :) chyba na zbawienie!! wczoraj bylam na imprezie - mialam spac u znajomej ale tak mnie rozbolala znow glowa ze zadzwonilam po meza zeby przyjechal po mnie. Poszlam spac niby kolo 2 ale on jak zwykle usnal a ja lezalam i zcekalam az przestanie mnie glowa bolec, plecy i zasne!! jakie macie dzis plany?? bo ja na sprztaniu poprzestane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równiz witam serdecznie. Też mam już sprzątanie za sobą. Niedługo wychodzimy z mężem na miacho, moze coś kupimy ciekawego. Czuję się dobrze i powoli oswajam z sytuacją, piszętak pewnie, choc jeszcze nic w 100% nie wiadomo, ale przecież musi być dobrze, beta zdarza się tak niska w pierwszych dniach po zagnieżdżeniu. najważniejsze, żeby dobrze przyrastała. Pozdrawiam was cieplutko. Pada u was? U mnie leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq no własnie ja bym sie i martwiła o niego strasznie i sama bym czasem pewnie płakała w poduche, ze sama musze sobie tu ze wszystkim radzić ...bo ta praca to taka że jeździł by do dani swoim autem a stamtąd na tira i na skandynawie na 3 tyg...potem wraca do dani i swoim autem do domu na 4-5 dni i spowrotem...porażka jakaś... naszczescie od wczoraj zaczyna wątpić, zę to był dobry pomysł ha ha ha ha julka ja Cie rozumiem ale Wy sie codziennie widzicie, a nawet jak jeźdzą na tydzien, ale weekendy są w domu to nie ma tragedii, ale tak... Dorka no własnie zawsze sie znajdzie ktoś komu imie nie pasuje...trzeba miec innym w nosie i wybierać tak jak sie podoba Wam i koniec kropka! zuzka no słodkie sa dzieci ale mój dziś strzelił kupe 3 razy pod rząd - jedna złapałam w locie :O to nie było słodkie ;) lonisława o kurde co za wieści :D Ty sobie widze do serca wzięłas przejęcie po mnie kadencji ciążowej :D super!!!!!!!!!!!!!! trzymam kciuki za zdrówko Wasze! niech sie wszystko dobrze rozwija!!!!! anulka no to nowy cykl nowe szanse! tak trzymaj!!!!! ewuska i zuzka trzymam za Was kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Kochane, mielismy przepiekny weekend ze znajomymi, plywalismy nawet lodka i slonko po prostu nas dopieszczalo. Lonislawa super wiadomosc.Teraz trzymam kciuki za przyrost bety, niech rosnie i rosnie razem z twoim dzieciatkiem w brzuszku.Bradzo na to zaslugujesz. Ewuska, Zuzka obie bedziecie w tym samym tygodniu testowac i bardzo trzymam kciuki za pozytywny wynik testu. Moniq, Mallgos,Anulka i nam sie uda, Ja okolo tydzien prze @ ale zadnych objawow ciazowych nie mam, piersi bola tak jak zawsze, sutki niezaciemnione no ale nadzieja zawsze jest ze bedzie bezobjawowo :-) Dorka kochana moze ty juz nie jezdzij autkiem, bezpieczniej bedzie autobusem tam gdzie sa ludzie, zreszta juz nie wiele ci zostalo, a ile miesiecy masz platnych w 100% jesli mozna zapytac? bo jak wiele to warto mzoe szybciej odejsc, u mnie w firmie tylko dwa, ale to nic. Gagatka a bylas u lekarza z tymi bolami glowy?? Dbaj o siebie. To do jutra cmok cmok 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ypatzryl to caly zcas witam niedzielnie :) ja wczoraj polozylam sie spac po 8 i wstalam tez po 8 dzis :) chyba to okno mnie dobilo! julka a Ty kiedy testujesz?? zuzka i ewuska jestem z Wami :) lonisława i jak samopoczucie?? ja czasami do tej pory uwierzyc nie moge, choc to juz 4 miesiac i za 5 tyg, bede na połmetku :) waikiki to dobrze ze maz zaczyna watpic w ten pomysl - bo to jak by sie przypatrzyl to caly czas przy kierownicy - ja sobie nie wyobrazam zebym meza widziala pare razy w miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie na poczatku nie potrzebnie wcisneło :) sorki :) julka fajnie ze weekend Ci sie tak udał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, dziękuję ze pytasz. Wczoraj miałam leciutkie plamienia i na paierze toalet. zauważyłąm takie nitkowate skrzepki koloru jasno brązowego. Bardzo się wystraszyłam, ale poczytałam, że zdarza się tak w dniu spodziewanego okresu, moze dojść nawet do krwawienia, dlatego czasem kobiety w ogóle nie wiedzą, ze są w ciąży, a inne przekreślają próbę myślac, że się nie udało. Anulka, no to zakazaj rękawy i do roboty ;-) Klempa, wiem, ,ze mieszcze się w normach i najważniejszy jest przyrost bety, dlatego teraz żyję tylko wtorkiem, a emocje sięgają zenitu;-) Dorka, masz rację, wynik BĘDZIE WYSOKI I INNEJ OPCJI NIE MA;-) Ewuska, Zuzka, powodzenia i myśleć mi tu pozytywnie proszę Gagatka, widzisz jak zleciało. Ja teraz się też bardzo denerwuję, a pewnie nim sie obejrzę, bedę na sali porodowej ;-) Poza tym nie przemęczaj się za bardzo. Ja też miałam okna myć, ale pierdziele, niech będą brudne (chyba że mąż umyje ;-) ). Są wazniejsze rzeczy na świecie. Będę chciała popatrzeć przez okno, to je otworzę ;-) Waikiki, no a jakże! Oczywiście, że do serca! Poza tym był wolny(Twoj brzusio), to się zalapałam ;-) Julia, czyli relaksacja na całego! Ale to dobrze, na pewno Ci się przyda. Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonisława musisz uwazac - nie chce Ci straszyc ale trzeba nba siebie uwazac, moze zadzwon do lekarza?? no chyba ze to jest bardzo slabo widoczne?? i golym okiem tego nie widac?? bo jak bedziesz coarz wiecej to dzwon!! ja do 14 tyg zazywalam dhupaston tak w razie w i dobrze bo czulam sie troszke bezpiecznej :) a wiesz teraz to juz mam II trymestr i wiadomo nie szaleje z praca - na poczatku to starsznie na siebie uwazalam, teraz to jzu wiecej robie. A okno to wiesz zawsze to jakas rozrywka :) tylko mecze sie szybciej :) ja umylam wlasnie wlosy i bede ograrniac pokoj :) potem do kosciola a potem na obiad do tesciowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonislawa plamienia czasami sa ja juz pewnie wspominalam na forum moja kumpela starala sie 3 miesiace pozniej miala normalnie cos jak okres ale to raczej plamienia zalamana byla ze dalej sie starac musi a tu sie okazalo za juz byal wciazy, 3 miesiace plamien w terminie @ U nas slonko,M w pracy a ja sie wynudze na amen chyba....Wogole jakies doly mnie znow ogarniaja ze sie nie udalo, bo sie czuje jak na @ jak juz powiedzialam zanych objawow sie doszukac u siebie nie moge - ale moze dlatego ze kiedys bez przerwy sobie cos wkrecalam a teraz poprostu wiem ze te wszystkie moje objawy byla na @. U mnie @ ma przyjsc w przyszly piatek, ewentualny test zrobie w poniedzialek Oby @ nie przyszla, tak bardzo bym chciala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Dziewczyny, już się naczytalam o tych krwawieniach i plamieniach w okolicach okresu, takze jestem spokojniejsza. Oszczędzam się, leżę i oglądam "Przystanek Alaska", mąż chodzi nade mną jak nad jajkiem, tylko chyba nerwówka się wzmogła, bo zaczęliśmy troszku warczeć na siebie ;-) Życzę milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×