Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

zrobiłam dziś rano...znowu wyszlo podonie :o ja juz głupieje...niby jest 2 kreska ale taka jasna jakas...tyle, ze na tym było napisane, ze ta druga może być jasniejsza od pierwszej nie wiem chyba jestem w ciąży ... jutro ide do lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki zrob dla pewnosci beta jak rosnie to znaczy ze jestes :) to co mozemy gratulowac???? czy jeszzce czekac??? ciesze sie strasznie :) jakie odczucia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki zrob dla pewnosci beta jak rosnie to znaczy ze jestes :) to co mozemy gratulowac???? czy jeszzce czekac??? ciesze sie strasznie :) jakie odczucia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka jaki beta?? no uczucie na rzie zadne...chce to potwierdzic u lekarza wtedy sie bede cieszyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, gratuluję serdecznie. Myślę, że to jest "TO". :) A kreska wyszła jasna, bo może masz jeszcze zbyt mało hormonu ciążowego. :) Ja test robiłam w 34 dc i jeszcze dobrze nie zdążyłam nasikać, a już wyszły mi dwie grube krechy. Jednak z tego co czytałam to rzadko która dziewczyna tak ma i najczęściej z początku wychodzą właśnie słabe. :) A ta infekcja to też mogłabyć z powodu ciąży. Bardzo często na początku kobieta myśli, że jest chora, a tu się okazuje, że to dzidziuś. Bólami brzucha aż tak bardzo się nie przejmujcie, bo mnie z początku bolał bardzo. Do tego ciągle mi się tam kotłowało, bulgotało i przelewało. A tak dla pewności zrób sobie dziś betę, wtedy będziesz pewna na 100 %. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, lekarz Ci raczej jeszcze nie potwierdzi, bo jest za wcześnie. Pewnie każe Ci przyjść za jakieś 2 tygodnie. Beta to jest badanie hormonu hcg we krwi. Hormon ten występuje w przypadku ciąży. Badanie to zrobisz w każdym laboratorium i kosztuje ok. 30 zł. Daje 100 % pewności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki:) Wskoczyłam tu na chwilę z innego forum,bo widze podobny przypadek do mojego:) waikiki ja dzisiaj mam dopiero 21 dc i od 3 lat staram się z mężem o dziecko.@ tygodnie temu miałam robione badanie HSG i owulację miałam w12dc,więc całkiem niedawno.A ,że w poniedziałek tj.19dc zwymiotowałam po obiedzie coś mnie nakręciło żeby zrobic test ciążowy,no i pierwsza kreska jest oczywiście bardzo bordowa a tą drugą widzę tylko ja,bo mój m chyba tylko mnie pociesz,że coś tam widzi,wiem,że przed spodziewaną@ wynik jest niewiarygodny,ale ja się nakręciłam jak zegareczek,bo skoro w 19 dc ja cos tam widzę pod światło bladego,to może jak zrobię w dniu spodziewanej@,to się potwierdzi:)OBY!!! juz normalnie spac po nocach nie mogę,bo wszystko mi się kojaży z ciążą i do tego te bóle.Nigdy wczesniej tydzien przed @ nie bolał mnie brzuch ani piersi,a tu normalnie odczuwam prawie ze grawitację:D Mam nadzieje że nam sie to potwierdz,czego życzę wszystkim staraczkom:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa dzieki za info...no własnie mnie tez brzuch pobolewa regularnie i to chyba tez jest tego oznaka :o ale na razie to do mnie nie dociera jakos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch napierniczał masakrycznie, do tego był jak balon. A i z początku miałam jeszcze coś w stylu grypy żołądkowej. Goniło mnie do ubikacji jak nigdy. I też myślałam, że się czymś strułam. :) A Ty se naprawdę zrób tą betę. Będziesz wiedzieć na pewno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa kurde ja wczoraj tez latałm do ubikacji :o tez myslałam,z e to grypa żołądkowa :o katia5 zycze Ci z całego serca ciązy! i wierze że Ci sie uda, ale kochanie w 19dc to faktycznie mało możliwe te objawy i wynik testu...nie nakręcaj sie tak, bo szkoda póxniej sie rozczarowac... - ja tak miałam m-c temu, nakręciłąm sie i potem rozczarowanie :o a teraz mam 39 dc i nie ma krwawienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze bardziej potwierdza, że to "TO". :) Ja byłam wtedy na wakacjach i myślałam, że czymś się zatrułam, albo, że to przez zmianę klimatu, a tu taka niespodzianka. :) I moja zmiana klimatu ma już 18 tygodni brzuchowego życia. :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz waikiki ja staram się juz 3 lata,więc mam juz za soba te wszystkie nakręcania i załamki co miesiąc:D Wiem,że to może nie byc ciąża,ale nie ukrywam,Że mam jakąs małą nadzieję,bo wcześniej wiedziała że cos jest nie tak,ale teraz jak mi zrobili HSG to lekarka od razu kazał brac się do roboty przez 3 dni i od razu mi gratulowała :D kolejny test zrobie w sobotę,gdyby się coś przyciemniło to dam znać:)Pozdrawiam:) ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa gratuluje :) ...no kurde moze masz racje ;) teraz mnie upewniasz w tych podejrzeniach katia5 zycze powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak wczoraj bylam pelan nadziejze w tym cyklu na pewnos ie uda - to juz taka nie ejstesm, teraz wlasnie czytam ze nie zawsze sie udaje. Troszke sie zalamalam, no ale trudno.. kiedys moze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj była u mnie koleżanka i powiedział, że jej znajoma w ciąży miała torbiel i z tego powodu była na duphastonie całą ciążę i zero wysiłku, bo ryzyko poronienia.Nawet kilka dni w szpitalu była.Jezu, przeraziła mnie.Teraz was poczytałam i już mi lepiej.Dziękuję za wsparcie kochane moje.Tak mi się cieplutko na sercu zrobiło :) Waikiki jak dzwoniłam do laboratorium to mówili, że wynik bety będzie w tym samym dniu i kosztuje jakieś 40 zł.Zrób bobo test -jest naprawdę bardzo czuły. I koniecznie rano , bo później wyjdzie słabszy wynik. Koleżanka była już w 5 tygodniu ciąży i test jej nic nie wykazał.Dopiero po tygodniu powtórzyła i wtedy dopiero były 2 kreski.Kurcze i jeszcze piszesz że jakieś przeziębienie cię bierze.No i wszystko jasne- organizm w ciąży zawsze jest osłabiony.Ale by było super!!!Trzymam mooocnoo kciuki!!!!!!! Ja dziś miałam poranek bez rewolucji, ale może dlatego, że od razu coś zjadłam, bo M przyniósł mi śniadanko do łóżka :D Jeżeli chodzi o skurcze w podbrzuszu, to teraz pojawiają się z 3 razy dziennie po kilka-kilkanaście sekund.A wiecie jaką mam motywację do zdrowego żywienia?! Codziennie owoce, warzywa gotowane, kasze,jogurty, ryby itp. Zero fast foodów i smażone też ograniczam. A co dziwne w ogóle nie mam ochoty na słodycze!!Ale super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka nosek do góry na pewno sie uda!!!!!!!!!!! ja wierze że nawet nie będzie długo czekała :P Pestka nie martw sie tą torbielą..wiem, ze czasem podają duphaston na podtrzymanie, ale z tymi torbielami jest na serio tak,z e sie wchłaniaja zazwyczaj!! moja znajoma tak miała, że jej sie torbielek szybko wchłonął jak zaszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Tak sobie was troszke podczytuje... Ja rowniez staram sie o dzidzie juz jakies 10 miesiecy... Mam pco, ale bardzo delikatne i jestem na tabl wyrownujacych cykl, teraz jest jak w zegarku - 30-31dni. Owu zawsze 16dc, potwierdzona monitoringiem, testami owu... ale cos jakos nie zaskakuje :( Ukochany przebadany, wszystko super a dzidzi brak! Ogolnie jestem bardzo pozytywnie jestem nastawiona, ale czasmi mam dolki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka witaj :) a co za leki bierzesz na wyrównanie cyklu?? one nie sa powodem nie udanych prób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zupelnie, one sa stumulujace owu. Biore metformax, suhpaston i w tym clyklu dolaczylam clo. Zobaczymy jak pojdzie :) Chodzilam tez na kilka monitoringow, i zawsze wszystko bylo pieknie ale i tak sie nie udawalo... Ostatnie miesiace zaprzestalam juz wizyt u gina bo troche mialam dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a men ma plemniki ok, tak?? no to ja nie wiem... chyba musisz troche wyluzować a po stosunku nogi do góry dla zabawy unosic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukochany przebadany i wszystko super :D:D:D Wiem ze nadejdzie czas ze sie uda, ale ja juz sie niecierpliwie :D:D A jak Ty? Cos czytam o cieniu na tescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli jest wczesna ciaze to lekarz moze jeszcze nie zobaczyc, ale na pewno cos doradzi. Pewnie Cie wysle na bete :) I oby wyszla poz! Podziwiam ze z taki spokojem do tego podchodzisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a co mi nerwy dadzą?? nic zupełnie a nawet zaszkodzić mogą :o no lekarz za wiele nie zobaczy ale może mi potwierdzi cokolwiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ...ja chodze prywatnie ale nie musze sie zapisywać :) jak wyjde o 16 z pracy zjem obiad i sie ogarne to sie tam udam, pwnie koło 17 tam bede..a jeszcze zalezy ile bedzie w kolejce pacjentek...ale na wieczór dam znac... najpóniej rano w piatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×