Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorcia33

Masaże!!!!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny!Czy ktoras miala robione jakies masaze w salonch kosmetycznych?Chce sobie zrobic antycelulitowe,ale nie wiem za bardzo czy są rezultaty.Jesli mialyscie prosze o nazwe i cene.Brzuch tez musze ujedrnic troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam ale rozmawiałam z kosmetyczką. Aby było widać jakiekolwiek rezultaty potrzeba serii takich masaży - przynajmniej 10, co 2-3 dni jeden. A później powtarzac co jakiś czas, np raz na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jest coś takiego jak drenaż limfatyczny, gdy czytałam o tym to podobno masaż jest wykonywany za pomocą nogawic które sie zakłada i wpompowywane jest powietrze tak aby usprawnić przepływ limfy.. Cena jednego zabiegu to koło 100 zł z tego co widziałam, w karnetach taniej. Generalnie większość zabiegów waha się od 100 do 200 zł, widziałam jakieś zabiegi kawowe, czekoladowe, z czerwonym winem, błotne, minerały morza martwego - często składaja się z pilingu i jakiejś maski. Mnie polecano zabieg AGYPTOS - zawijanie bandażami nasączonymi właśnie minerałami Morza martwego - cena za jeden zabieg to 200 zł:/ Każdy salon ma inne ceny i oferte, warto poszukać stron internetowych i iść na konsultacje. Tak czy inaczej aby efekty były potrzeba 10 zabiegów co 2-3 dni, a póxniej jeden raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaże to bardzo dobry pomysł, jeśli chodzi o walkę z cellulitem, ale na pewno trzeba wykonać kilka serii takich zabiegów, co niestety wiąże się z kosztami. Ale jeśli się zdecydujesz, to ja polecam Ci jeszcze wziąść się za oczyszczenie organizmu, np za pomocą Sanogelu (można kupić na suplementymbm.pl). To na pewno wspomoże te masaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam
hej, ja chodzę na masaże bańkami chińskimi, mają one za zadanie rozbić grudki tłuszczu i zlikwidować celulitis, masaż trochę boli ale już po pierwszym zabiegu celulit mi się znacznie zmniejszył. Jeden zabieg trwa godzinę i obejmuję tylko przednią lub tylną część ciała, czyli na cale ciało potrzeba 2 godzin. Koszt za jedną godzinę to 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam
zaraz po masażu dodatkowo mam detox, czyli oczyszczanie organizmu za pomocą urządzenia body detox, trwa 30 min, kosztuje 30 zł, ale efekty niesamowite, po 3 zabiegach zupełnie odeszła mi ochota na fast foody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam ostatnio w Spa i rozmiawialam z masazysta, nie wiem jak to z masazem antycellulitowym, ale odchudzajacy to jest pic na wode. Natomiast dobra sprawa jest drenaz limfatyczny, poszczypia Cie troche, ale efekt jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaże antycellulitowe tak jak wsminano wcześniej może i działają, ale co jakiś czas powtarzane. Gdy się raz wybierzesz do masażysty to nic ci to nie da. Taki 'zabieg' kosztuje coś z rzędu 50-100zł w zależności od salony i profesjonalizmu osoby masującej. Moja znajoma się tym zajmuje i mówi, że te antycellulitowe masaże cieszą się najmniejszym zainteresowaniem... Pomyśl dlaczego... Chyba efekty nie są aż tak zachęcające jak kremy czy ćwiczenia. Może lepiej i taniej jest kupić sobie własne urządzenie masujące, jakiegoś Masażera czy coś w tym stylu (znajdziesz w Presto) i trzymać 'rękę na pulsie' swoich ud i pośladków :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narka53
Znam jeden gabinet w Warszawie gdzie skutecznie likwidują masażami celulit. Modelują-odchudzają masażami. A klientki mogą skorzystać jeszcze z pracowni krawieckiej. No bo przecież wszystkich ciuchów nie wyrzucą. Czy znacie podobny gabinet? Tak na wszelki wypadek podaję adres www.atw-wiwetia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania005
Również miałam wielki problem z cellulitem, najwięcej na udach i pośladkach . Byłam w 2 salonach kasę straciłam, a po zabiegach żadnej różnicy. Zdecydowałam się na pomoc masażysty który ukończył kursy na hawajach i w Indiach . Jego styl różni się od naszych rodzimych masazystów. Zaczęło to działać, w końcu!! Przyjmuje w salonie na Karolkowej (Warszawa) to ich numer 22 631-10-97 . Trzeba wczesniej dzwonić i się umówić. Inaczej nie ma szans na dostanie się do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
ja miałam masaż odchudzający i z brzucha straciłam 9cm a antycelulitowy też mi ponógł jestem bardzo zadowolona jak chcesz to podam ci namiary nie chce robić komuś reklamy na forum więc ja chcesz to napisz ewelina1972@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opole
Polecam bardzo masaże rolką Rollen. Jeśli byłabyś chętna, to proszę o kontakt na powyższy email ( masazerollen@o2.pl ) Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_188
ja polecam pana Dębskiego, przyjmuje w gabinecie na Karolkowej, to numer do salonu: 22 631-10-97, chodzę do niego na masaż antycellulitowy, po 3 zabiegach widać wyraźną poprawę, myślę, że do wiosny będę wyglądała jak modelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy któraś z was miała robiony masaż gorącymi kamieniami? Jeśli nie to koniecznie spróbujcie. Ja byłam pierwszy raz tydzień temu i powiem wam jedno... rewelacja. Dawano się tak dobrze nie czułam jak właśnie po nim. Poza tym początkowo wydawało mi się, że obejmuje on tylko plecy, a okazało się, że jest to masaż całego ciała. Jeśli chcecie poznać szczegóły z chęcią odpowiem na rita3@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół empiro
Pani Ewuniu dziękujemy za pomoc ale już za pani namową pojawiliśmy się na forum,sami się reklamujemy na kafe a także staramy się doradzać zespół empiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba ze hej!
Masaż gorącymi kamieniami - czy ja wiem, czy to takie przyjemne... Ciepłe i tyle. Spróbujcie masażu czekoladą - bardzo przyjemny. Albo stemplami ziołowymi - nie dość, że przyjemnie pachną, to jeszcze rewelacyjnie wpływają na skórę. A jeśli chcecie odżywić skórę - polecam masaż miodem. Nie jest może wyjątkowo przyjemny, ale skóra po nim... Rewelacja! Niczym pupcia niemowlęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że dobry masażysta jest w everybody fitness club przy pl. Zawiszy, ale musiałabyś do nich przedzwonić i dowiedzieć się, jakie konkretnie masaże wykonują.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula5467
ja mam za sobą serie masaży antycelulitowych w spa cece. To pomaga, naprawde, w każdym razie ja u siebie widziałam efekty, na pewno poprawił się wygląd mojej skóry (mój największy kompleks - uda!!) ale to na pewno też zasluga ćwiczen i diety. Ale warto korzystac z jak największej ilości sposobów bo wtedy to razem daje lepsze wniki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół empiro
Masażyści Zapraszają na masaże całościowe i częściowe -odchudzające -antycelullitowe -relaksacyjny -klasyczny salon znajduje się w Warszawie na jelonkach istnieje możliwośc dojazdu do pacjenta kontakt 519366529 fundacjaempiro@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko80
Szczerze mówiąc nie wiem czy te zabiegi na celulit działają, ja robiłam kiedyś zabieg w czekoladzie w Malinowym Dworze w hotelu spa blisko Wrocławia i jakoś efektów nie widziałam być może jak bym zrobiła ich 100 ale za to jak tu ktoś napisał cudnie pachniało i relaks dla duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół empiro
słoneczko po trzech zabiegach powinny być pierwsze efekty jeżeli ich nie ma to nie kontynuuje się masażu nie naraża się pacjentki na niepotrzebne wydatki jeżeli ktoś Ci wykonał całą serie i bez efektów to cie naciągnął a zaiegów powinno być miń 10 a max 15 masażysta z empiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko80
Masz racje Empiro z tym że ja byłam na jednym zabiegu-bardziej rekonesans :) Pani ze spa poinformowała mnie że efekty widoczne są dopiero po serii. Jeżelli zabieg czekoladowy naprawdę przynosi rezultaty to ja napewno pomyśle o całej serii zabiegów. Korzystał ktoś może z całej serii zabiegu w Malinowym lub gdzie indziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół empiro
słoneczko u nas w salonie wykonujemy te zabiegi od kilkunastu lat z dobrym skutkiem mniej niż 1% pacjentek było odesłanych na inne terapie bo po trzecim zabiegu nie było efektów więc polecam zapytaj się jaka róznica w cenie między masażem czekoladą a np.oliwką ziaji z kompleksem antycellulitowym (pomarańczowa)lub kawową(czarna) bo tak jak Ci pisałem my nie zauważyliśmy różnicmiędzy oliwką i czekoladą zespół empiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaże
Dyplomowany masażysta oraz terapeuta kinesiotapingu oferuje masaż i terapię kinesiotaping z dojazdem do Twojego domu. Zajmuję się m.in. likwidacją bólów kręgosłupa i stawów obwodowych. niwelowaniem skutków stresu walką z depresjami i nerwicami polepszeniem odżywienia skóry walką z cellulitem usuwaniem obrzęków Kinesiotapingiem - leczniczą aplikacją specjalnych plastrów. Chcę również zagwarantować, że jesteście Państwo w dobrych rękach. Zapewniam, iż dołożę wszelkich starań by pomóc Państwu wrócić do pełni zdrowia, zrelaksować się, poprawić formę. Zapraszam do skorzystania z moich usług i zabiegów. tel. 516-544-951 http://masaz-katowice.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goha7779
hej, ja bardzo często chodzę na masaże i spróbowałam już prawie wszystkiego, strasznie mnie to odpręża. Jakbyście mieli jakieś pytania odnośnie jakiegoś typu masażu to walcie, przerobiłam już chyba wszystko :-) I polecam stronkę, na której znajdziecie adresy różnych salonów w całej Polsce, gdzie możecie sobie zrobić dowolny masaż ze zniżką do 30%, normalnie bym się tak nie rozbijała z tymi masażami, ale jak mam taką zniżkę to grzech nie skorzystać, już się uzależniłam :-) http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslugi/Uroda/Masaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubercik
jesli masaż, to tylko u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsieurp
...albo u mnie... monsieurp@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×