Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorcia33

Masaże!!!!!!

Polecane posty

Jeśli chodzi o cellulit to ja słyszałam, że warto skorzystać z masażu limfatycznego. Można z niego skorzystać w IQ Medispa. Z tego co się dowiadywałam masaż ten usprawnia krążenie limfy i zapobiega zmianom powstałym w jej wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaże antycellulitowe to tylko DODATEK.. jestem masażystką, wykonuje głównie lecznicze ale mam pojęcie ogólne. Przede wszystkim dużo ćwiczeń, odpowiednia dieta, dobre nawilżenie skóry (balsamy), pić dużo wody, a masaże jest to dodatek z zastosowaniem na przykład maści cynamonowych, poprawia ukrwienie, ujędrnia likwiduje cellulit, ale samym masażem go nie usuniesz, potrzeba też tych zabiegów sporo. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaże antycellulitowe to tylko DODATEK.. jestem masażystką, wykonuje głównie lecznicze ale mam pojęcie ogólne. Przede wszystkim dużo ćwiczeń, odpowiednia dieta, dobre nawilżenie skóry (balsamy), pić dużo wody, a masaże jest to dodatek z zastosowaniem na przykład maści cynamonowych, poprawia ukrwienie, ujędrnia likwiduje cellulit, ale samym masażem go nie usuniesz, potrzeba też tych zabiegów sporo. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaże antycellulitowe to tylko DODATEK.. jestem masażystką, wykonuje głównie lecznicze ale mam pojęcie ogólne. Przede wszystkim dużo ćwiczeń, odpowiednia dieta, dobre nawilżenie skóry (balsamy), pić dużo wody, a masaże jest to dodatek z zastosowaniem na przykład maści cynamonowych, poprawia ukrwienie, ujędrnia likwiduje cellulit, ale samym masażem go nie usuniesz, potrzeba też tych zabiegów sporo. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaże antycellulitowe to tylko DODATEK.. jestem masażystką, wykonuje głównie lecznicze ale mam pojęcie ogólne. Przede wszystkim dużo ćwiczeń, odpowiednia dieta, dobre nawilżenie skóry (balsamy), pić dużo wody, a masaże jest to dodatek z zastosowaniem na przykład maści cynamonowych, poprawia ukrwienie, ujędrnia likwiduje cellulit, ale samym masażem go nie usuniesz, potrzeba też tych zabiegów sporo. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Witam, masz rację masaż to tylko dodatek. By pozbyć się cellulitu raz, że nie wystarczy jeden zabieg, a dwa trzeba je wykonywać regularnie - dla uzyskania dobrych efektów. Trzeba do tego dołożyć odpowiedni sposób odżywiania, właściwą pielęgnację skóry, a także systematyczne ćwiczenia na cellulit. Ćwiczeń na cellulit jest naprawdę wiele. By wykonać jedno ze skutecznych, należy położyć się prawym boku. Głowa powinna zostać oparta na ręce. Lewą nogę należy zgiąć i postawić na podłodze przed prawą. Następnie prawą nogę należy podnieść w górę tak wysoko, jak jest to tylko możliwe, a potem powoli opuszczać w dół, starając się nie odkładać nogi na podłogę. Gdy wykonacie kilkanaście powtórzeń, to trzeba zmienić bok i ćwiczenie wykonać na lewą nogę. By ćwiczenie przyniosło dobre efekty, trzeba je wykonać w kilku seriach. Z kolei na cellulit na brzuchu efektywne są ćwiczenia tak zwane „brzuszki. Więcej informacji na temat likwidowania cellulitu za pomocą ćwiczeń znajduje się na http://cwiczenianacellulit.info.pl/2011/04/23/by-cwiczenia-na-cellulit-mialy-szanse-zadzialac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursy masaz tajski warszawa
dla amatorow masazu w kampinosie k warszawy znizka 50% na wszystkie kursy. Kolejne daty od wielkanocy, potem majowka, boze cialo, polowa sierpnia. Kursy masaży orientalnych Serdecznie zapraszamy na kolejne, cykliczne warsztaty masaży z Azji południowo-wschodniej: Lodz - 4-6.11 tajski 800zl Kampinos k Warszawy, zajecia godz 8:00 - 20:00: - 10.11 tajski masaz stop 400zl - 11-13.11 masaz tajski 900zl Gdynia - stopy 19-20.11 400zl Szczecin - indonezyjski 25-27.11 800zl Przerwa zimowa od 28.11 do 28.03.2012. Koszalin - tajski 13-15.4 800zl Kurs masażu tajskiego, stemplami i stop w Kampinosie - 50% zniżki dla drugiej i każdej kolejnej osoby. Kursy masazu stop i stemplami trwaja do 12h zegarowych, od 8:00 do 20:00. W przypadku kursów prowadzonych w pozostałych miejscowościach jest zniżka dla dwóch i więcej osób zapisujących się razem: tajski i indonezyjski, zniżka po 100zł za osobe, masaż stemplami ziołowymi i tajski masaż stóp - zniżka po 50zł za osobę. Powtórka kursów w Kampinosie bezpłatnie (jeśli przychodzisz na inny kurs) lub 50zł/dzień. W innych miastach 100zł/dzień. Kursy są tańsze od innych kursów organizowanych do tej pory w Warszawie czy innych miejscach - i bardziej dostępne dla uczniów/studentów masazu i fizjoterapii. Jakkolwiek, kursy są otwarte również dla amatorów masażu, a nawet dzieci/młodzieży z opiekunem. Zajęcia w Kampinosie: noclegi w jedynkach i dwojkach z lazienka 40zl. Mozna tez codziennie dojezdzac, mozna przywiezc psa. Wyzywienie opcjonalne (mozna korzystac z ogolnodostepnej kuchni): sniadania, kolacje po 15zl, obiady 18zl. http://massagethai.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
masaż klasyk,relaks,odchudzający,relaksacyjny,bańka chińska,gorące kamienie warszawa519366529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girdisapearing
Hej dziewczyny polecam Wam nowy portal jaki wchodzi na rynek, mianowicie ofeterie.pl - ruszaja niebawem, w ich ofercie beda usługi podobne do usług groupona, siłownie, baseny, kosmetyki, ciuchy, kosmetyczka, fryzjer Na start proponują OGROMNE znizki, nawet do 90%. Aby nie przeoczyc dnia kiedy ruszaja zachecam Was serdecznie do polubienia ich na facebooku, by na biezaco byc z informacjami, oto link: www.facebooka.com/ofeteria Pozdrawiam i "do zobaczenia" na zakupach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annqq
Jeśli chodzi o cellulit, to polecam Wam spróbować tajskiego masażu antycellulitowego kijkami bambusowymi. Wiem, że pewnie większości z Was masaż tajski kojarzy się z łamaniem kości, i w ogóle jakoś tak mało przyjemnie, ale nie stanie Wam się krzywda, ja żyję i jestem cała. A masaż antycellulitowy to był już kolejny dla seans w salonie masażu, ja byłam np. w salonie andara (warszawa). Chciałam wypróbować... No nie powiem, było bardzo przyjemnie, bo cały zabieg był niezwykle odprężający, a co mnie szczerze zaskoczyło, to po paru wizytach mięśnie ud i talii były w troszkę lepszej kondycji. Może Wy też miałyście taki tajski masaż? Jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_sosnowiec
Czytam to forum i czasem się zastanawiam czego oczekujemy po takim masażu, wydaje mi się że niektórzy mówią o seksie, oprzynajmniej takie mam odczucie. Ja osobiście kilka razy byłam na różnych masażach, natomiast osobiście zapamiętałam jeden, wykonywany był przez około 30 letniego blondyna który niesamowicie pęknie pachniał. Był to naprawdę profesjonalny masaż a nie jakaś prowizorka wykonywana przez napalonego samca. Facet o najwyższej kulturze osobistej, zaczynający masaż od rozmowy na co szczególnie zwrócić uwagę podczas masażu. Jeżeli któraś z was jest chętna mogę wysłać namiary mailem wiem że masaże wykonuje na śląsku od częstochowy po bielsko. aneta1974sosn@interia .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w spa Głeboczek na takich masazach o jakie pytasz ale łączyłam to jeszcze z innymi zabiegami więc nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć Ci ile zapłaciłam za sam masaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, masaż na cellulit to tylko wspomaganie, najważniejsze są ćwiczenia odpowiednie balsamy, trzeba pamjętać że przy zakupie trzeba patrzeć nato by dany suplement był na celulit a nie przeciw cellulitowy. Ja stosuje bańki chińskie wraz zolejkiem na cellulit + olejek ponarańczowy. Musze powiedzieć że gdy systematycznie człowiek stosuje te wszystkie rzeczy to są rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallinkas
Tak, jak ktoś już pisał, masaże na cellulit mogą być tylko dodatkiem przy innych działaniach, bo same, jako takie, nie załatwią sprawy ;) Ja robiłam sobie świetny zabieg w DS Instytut w Warszawie (ale widziałam, że można go sobie zrobić również w innych miejscach i w innych miastach) - były to ultradźwięki Med Contour. Robiłam sobie tam serię (można trafić na fajne promocje, ale teraz nawet pojedynczy zabieg jest w promocji, nie trzeba wykupywać serii). U mnie bardzo złagodził cellulit (pozbyłam się w końcu tych ochydnych nierówności na udach) i właśnie bezpośrednio po tym zabiegu robiono mi drenaż limfatyczny - taką silniejszą formę masażu, która ma usprawniać usuwanie z organizmu tych rozbitych grudek z tłuszczem i generalnie wyrównywać i wygładzać skórę poddaną ultradźwiękom. Dodatkowo, można się jeszcze samemu masować w domu po takich zabiegach, to też pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ kallinkas - może i ultradźwięki dająefekty ale są one krótkotrwałe:/ niestety,korzystałam z nich, wydałam tyle kasy ze szok. Ja jestem megaaaa zadowolona z masaży bańką chińską, są bolesne to fakt i ciężko wysiedziećw jednej pozycji bo aż Cię skręca z bólu na tym łożku :D Ale nie dość,że skóra staje sięjędrna, cellulit mniejszy to i w obwodzie się mi zleciaało:) widzę po spodniach. Wiadomo trzeba wszystko ogarniać systematycznie, trzymać dietę itd.Ja chodziłam przez dłuższy czas do Face & Body w Krakowie, wiem ze maja promocję na bańki ale ja chyba sobie pozwolędopiero za parę mcy. Masaży bańkami jest multum w krakowie ale trafić na kogoś dobrego jest niestety trudno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaż, ruch no i odpowiednia dietka to podstawa w walce z cellulitem. może najlepiej byłoby kompleksowo sobie zafundować wczasy odchudzające ze spa? primavera ma coś takiego w ofercie, myślę ze to dobry pomysł żeby się wdrożyć w zdrowy tryb życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natelka
We Wrocławiu jest fajne miejsce, gdzie oferują duży wybór masaży - Centrum Terapii Manualnej ( http://www.c-t-m.pl ). Mają masaże relaksacyjne, lecznicze, wyszczuplające... Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chodzi o antycellulitowe, to mają też masaż bańką chińską. Albo masaż dla kobiet w ciąży - znaleźć taki to czasem problem, a tutaj proszę bardzo - nawet taki mają. W każdym razie polecam, jest w czym u nich wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallinkas
@ laarka85 - co do krótkotrwałości, to zależy na jakie ultradźwięki się decydujemy, bo na pewno są takie, które działają na bardzo krótką metę. Med Contour jest jednak bardziej zaawansowany, bo tutaj efekty są trwałe (w przeciwieństwie np. do endermologii, która trzeba powtarzać cały czas systematycznie). Med Contour natomiast to jedne z najsilniejszych obecnie ultradźwięków na naszym rynku i ten zabieg świetnie działa i na wyszczuplanie i na cellulit. Rozbija komórki tłuszczowe, a tłuszcz z tych rozbitych komórek organizm sam usuwa przez wątrobę na zasadach naturalnego metabolizmu. Zanim poszłam na zabieg, sporo o tym poczytałam, bo nie lubię chodzić "w ciemno" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eterter
Zapraszam wszystkie Panie na profesjonalny masaż ciała[ w pełnym tego słowa znaczeniu]. Dojeżdżam do domu , lub przyjmuje w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie w centrum Katowic. Pełny relaks przy muzyce , blasku świec i całą gamą aromatów. Oprócz masaży relaksujących do granic rozkoszy proponuje zajęcia na indywidualnej siłowni , która stanowi preludium do seansu , który pomoże Co powrócić do równowagi fizycznej i psychicznej. tel.536252071. Pamiętajcie , że masaż wspomaga nie leczy....a wszystko tkwi w waszej psychice, więc oprócz koncertu rąk oferuję symfonię porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania do a ja miałam
"hej, ja chodzę na masaże bańkami chińskimi, mają one za zadanie rozbić grudki tłuszczu i zlikwidować celulitis, masaż trochę boli ale już po pierwszym zabiegu celulit mi się znacznie zmniejszył. Jeden zabieg trwa godzinę i obejmuję tylko przednią lub tylną część ciała, czyli na cale ciało potrzeba 2 godzin. Koszt za jedną godzinę to 40 zł." Jeżeli robisz zabiegi bańkami chińskimi i trwa to godzine to jest zle wykonywany i szkodzi tylko tobie.masaż całego ciała trwa max 30 min. jednej części okolo 20 minut. jeżeli chodzi o celulit to podejrzewam,że są to zabiegi na uda i przednia i tylna część ciała masaż powinien trwać nie dlużej niż 20 min,wykonywany co 2 dzień.masaż jest skuteczny ale bardzo obciążający organizm.wywołuje duże przekrwienie i wytwarzanie ciapła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eterter
Są lepsze i tańsze metody. Skontaktuj się , przyjdź.....jeśli masz po drodze i sama się przekonasz. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallinkas
Pisałam już, że robiłam sobie ultradźwięki Med Contour w DS Instytut i pomogło na cellulit :) Dzisiaj widziałam u nich na stronie (nie wiem, od kiedy, ale jeszcze trwa), że mają super promocję - pierwszy zabieg można sobie zrobić za 30% ceny. Myślę, że to dobra okazja, żeby wypróbować jak to działa - za ułamek ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena843
Polecam każdemu kurs masażu http://bel-corpo.eu bardzo atrakcyjne ceny i zajęcia opierają się w większości na praktyce;-) co za tym idzie przygotujesz się dobrze do zawodu masażysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eterter
Zapraszam do naszego gabinetu. ostatnio zafundowaliśmy masaż w parach w cenie jednego....vici poszło w świat i już zgłaszają się kolejni chętni....ponoć było super!!!masaż na cztery ręce z technikami lomi lomi nui , zapraszam i Was do Katowic te. 662360862

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endomasaż
jakby coś, to endomasaż jest na ursynowie, bo jeżeli jesteście z okolic, to będzie wygodniej - www.masaz.warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×