Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorcia33

Masaże!!!!!!

Polecane posty

Gość strefazdrowia
Pakiet „bye bye cellulit Pakiet „bye bye cellulit został stworzony z myślą o kompleksowej i zróżnicowanej walce z cellulitem. Pakiet obejmuje 10 zabiegów (codziennie) lub 10 (co 2 dzień): 4 x masaż bańką chińską 2 x masaż antycellulitowy ręczny 2 x drenaż limfatyczny 2 x limfatyczny kinesology taping GRATIS DOSTAJESZ: 1 x masaż gorącymi kamieniami o wartości 90 zł !!!! CENA CAŁOŚCI TO 470 zł DODATKOWO MOŻESZ OTRZYMAĆ 10% ZNIŻKI!!! Jak to zrobić? Przyprowadź koleżankę i wtedy otrzymacie 10 % rabatu!! Zapraszam!! www.strefazdrowia.wroclaw.pl strefazdrowiawroclaw@gmail.com 512333816 P.s Zabiegi mogą być dowolnie modyfikowane zgodnie z ich właściwościami oraz przenzaczeniem. Wszystko po konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek999
Polecam wszystkim zaintersowanym sprawdzić studio w Zielonej Górze świetne masaże www.luxuryworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sajan beauty & body wellness zaprasza na oryginalny masaż tajski. Znajdujemy się w Legionowie pod Warszawa w ofercie posiadamy między innymi: Tajski masaż klasyczny Tajski masaż z olejkami aromatycznymi więcej informacji oraz pełna oferta na naszej stronie: www.sajanbeauty.pl Serdecznie zapraszamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tu same ogłoszenia i reklamy. Może pogadamy o masażu? :))) Piszcie o swoich wrażeniach albo o miejscach gdzie dobrze masują ale z opisem dlaczego :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam we Wrocławiu, zostałam tu już po studiach i tak się ciągnie kolejny rok z rzędu. Na masaże nigdy wcześniej nie chodziłam, bo nie miałam za bardzo kasy. Od roku chodzę raz w tygodniu na masaż leczniczy, bo od siedzenia przy biurku i komputerze zaczęłam mieć mega bóle pleców. Basen nie pomagał. Cały czas masuje mnie pani Kamila z Rehafit (masaż leczniczy kręgosłupa). Plecy bolą mniej, ale nadal chodze dla przyjemności też... bo juz trudno sobie odmówić takiego relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do powyżej: musisz wzmacniać i rozciągać mięśnie kręgosłupa. sam masaż nie pomoże. joga. to może Ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolinkaPo
ja robie sama w domu sobie takie masaże, taniej i skutecznie! Ugniatam uda i pupę, pije duzo wody i herbaty figura forever z kwasem hialuronowym, cwicze co 2 dzien i jest super, 90% cellulitu znikło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do jogi... poczyaj najpierw w necie, poszukaj bo po prostu trzeba znaleźć dobrego nauczyciela. Teraz jest sporo miejsc, ale musisz trafić do kogoś kto Ci nie zrobi krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, ale czy joga nie wejdzie w paradę masażowi? zapytam w Rehaficie. a może nie musi być joga? w tym lady fitness, gdzie chodze na masaże prowadzą zajęcia "zdrowe plecy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobiona
Ja mieszkam we Wrocławiu i kiedyś dostałam wejściówkę o Tołpa Spa. Było cudnie i polecam (jeśli kogoś stać oczywiście). Informacje na stronie http://www.tolpaspa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna mapka, tylko zawsze mam lęki jak mam oddac uprawnienia fejsbukowi :/// Byłam i na masażu i na ćwiczeniach zdrowe plecy. Tak sobie ustawiłam, zeby to nie było w jeden dzień, aby nie obciążać zbytnio kręgosłupa. Dostałam też od fizjoterapeutki takie zadanie domowe, zestaw ćwiczeń oprócz masażu. To fajne bo oznacza, ze nie będą mnie naciągać na nie wiadomo ile zabiegów, tylko chodzi o to żebym wyzdrowiała. http://www.rehafit.org/kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Poszukuję dobrego salonu masażu w Krakowie, albo namiaru na masażystkę. Od pewnego czasu odczuwam ból pleców, częsta praca przy komputerze, jazda samochodem. Nigdy jeszcze nie korzystałem z takich usług, co proponujecie, jaki typ, rodzaj masażu ? Czy klasyczny, czy antystresowy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LejdiDejdi
@lavalliere --> dali ci w rehaficie cwiczenia do wykonania w domu? to chyba metoda meckenziego jest... robiłam, pomaga, bo dzialanie rehabilitacji nie ogranciza się do gabinettu lub też krótko po wizycie, ale się przedłuza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina22
Ja byłam na masażu antycellulitowym tutaj http://masaz-spa-warszawa.pl/masaz-antycellulitowy.html i byłam mega zadowolona. Wiadomo że jeden masaż cudów nie zdziała ale samo uczucie masażu jest przyjemne więc moim zdaniem warto zapisać się na tego typu masaż , później przynajmniej są efekty i człowiek nie straszy pomarańczową skórką na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka0987
Masaże są cudowne, szczególnie te prowadzone pod okiem Pani Małgosi z Mano House SPA! jeżdżę tam z koleżanką już od 3 lat i zamierzam kontynuować :) A co ciekawe, Pani Małgosia z Manor House SPA jest też refleksologiem, czyli może zrobić wspaniały masaż stóp i dłoni po którym jest się zrelaksowanym i zdrowszym! Jak dla mnie coś wspaniałego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie chce was martwic ale nie ma masazy antucrlulitowych bo takowe nie istnieja i jest to zmarnowana kasa najlepsza recepta sa cwiczenia. Zgubienie tkanki tluszczowej i zbudowanie miesnia to jedyna recepta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz Was zszokuje jak myślę.Tyle tu na temat masaży a ja dalej twierdzę z uporem maniaka, że mimo iż tak rozprawiacie to jednak świadomość społeczna w tej kwestii jest naprawdę mizerna.Znam kogoś takiego kto po wnikliwej konsultacji zagwarantował w dużym stopniu swojej pacjentce przywrócenie do pracy jej własnych nerek, które od 2lat były dializowane i dopiął swego.Pigularze pewnego pięknego dnia wrócili do szpitala bez pacjentki bo zaczęła sama sikać.A Wy moi drodzy podniecacie się jakąś kosmetyką w masażach.Fakt on poza tym coś tam jeszcze uzupełniał ale pomyślcie jaka sprawa ! Znane mi są jeszcze inne fakty ale mam wrażenie że wystarczy.Zależnie od reakcji może pokuszę się w przyszłości o jakiś namiar,o ile mi wiadomo on rozgłosu nie szuka.Jestem szczęśliwą mamą choć mieliśmy z mężem nie mało kłopotów z moim zajściem w ciąże i jestem pewna na 100% że to właśnie ten człowiek nam pomógł. Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuś56
Szukam miejsca do którego będę mogła się wybrać na masaż zdrowotny w Warszawie. Polecono mi http://www.masazvivecco.pl/ , jednak chciałabym usłyszeć jakieś inne opinie o tym miejscu. Warto czy nie? Był ktoś? Czy ceny są adekwatne do jakości usług? Trafiłam kiedyś na oszusta, który przyszedł do mnie do domu i tak mi uciskał kręgosłup, że na drugi dzień biegłam do ortopedy, dlatego nie ufam już samozwańczym ekspertom, ale wolę posłuchać opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anesia29
W salonach kosmetycznych jakoś nigdy nie potrafili wykonać mi porządnie masażu. Dopiero w te wakacje jak byłam w pensjonacie Malwa w Świeradowie Zdroju zobaczyłam co to prawdziwy masaż. W obiekcie oferują taką usługę i oferta jest obszerna. Były dni, że trzy razy dziennie biegałam na masaż. Najbardziej do gustu przypadł mi masaż limfatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić masaż bambusami i rozgrzewający plecy i stopy. Byłam na tych zabiegach w http://www.hotelsenator.pl/ i bardzo mi się podobało. Teraz szukam podobnych w Warszawie. Może się ktoś orientuje, gdzie mogę znaleźć jakiś dobry gabinet masażu w stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja u siebie w Gdańsku staram się w miarę regularnie chodzić na masaże do http://www.instytutestetyki.net.pl/ mam wrażenie, że dzięki temu jestem jędrniejsza i czuję się bardziej zrelaksowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o masaże antycellulitowe i odchudzające to ja polecam masaż czerwonym winem i bańką chińską! Połączenie tych dwóch masaży daje niesamowite efekty! Niedawno skończyłam serie 5 zabiegów i jestem zdumiona jak bardzo zmieniło się moje ciało. Stało się jędrne a wszystkie oznaki cellulitu praktycznie zniknęły. Kosmetyczka poradziła mi, żeby dla podtrzymania efektów powtarzać zabieg raz na miesiąc, więc na pewno będę tak robić. Jeśli chcecie skorzystać to podam adres salonu: ul. Okulickiego 51/281, Kraków. to jest Salon Pielęgnacji Ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak też mi się wydaje, że nie ma po co tam iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1376
Jeżeli chodzi o mnie to mogę polecić Ci http://artmassage.com.pl/ Są to fantastyczne masaże lecznicze i regenerując. Za każdym razem jestem po nich jak nowa. Kocham to miejsce! Po każdym masażu czuje się młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zabiei tutaj www.bsmira.com bylam bardzo spieta i postanowilam pojsc w koncu na cos przyjemnego, zdecydowanie warte swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualmassagetenerife
witam, dwa wolne miejsca w salonie masazu zmysłowego na teneryfie. Darmowe kursy masażu. Uczciwa praca za granicą. zainteresowanych prosze o kontakt. deeppleasuremassage@yahoo.com whatsapp 5174107782 pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola766
Na masaż warto się wybrać do gabinetu Wyspa Piękna. Znajduje się on we Wrocławiu przy ul. Armii Krajowej. Świetne miejsce, w którym można się zrelaksować. Oferta masaży jest u nich naprawdę szeroka. Poza tym mają też zabiegi na twarz i ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×