Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorcia33

Masaże!!!!!!

Polecane posty

Gość Tamara007
Ja jestem z Warszawy i zawsze chętnie wracam do Samui Spa w Novotelu. Masują tam Balijki, więc całość ma taki przyjemny posmak orientu ;) Jest tam czysto, komfortowo, a obsługa jest niezwykle miła i profesjonalna. Zawsze wychodzę stamtąd zadowolona, więc serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonach kosmetycznych nie, ale niedawno byłam w sanatorium, gdzie oferowano klasyczne masaże zarówno częściowe jak i całościowe. Wspaniałe przeżycie i zdecydowanie polecam. Stosuje się je nie tylko dla relaksu, ale jako formę leczenia przy nerwobólach lub przeciążeniu mięśni. Także jeśli zdecydujesz się na krótki odpoczynek to zdecydowanie polecam wybrać się do http://www.uzdrowisko-cieplice.pl/pl/zabieg/masaz-klasyczny-czesciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kto jedzie do sanatorium cieplice domu zdrojowego 17 sierpnia ????? karol851985@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam doskonałe miejsce, gabinet medycyny estetycznej http://www.tuttibeauty.pl u mnie w Gliwicach. Mają świetną ofertę masaży. Korzystałam kilka razy i byłam zachwycona. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaże są bardzo przyjemne.Masaz a po masażu seks to maksimum przyjemnosci i zadowolenia.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione takie specjalistyczne masaże w hotelu verde montana w kudowie zdroju. mają tam zaplecze rehabilitacyjne, a nawet spa. zatem tam możesz sobie wybrać masaż leczniczy, albo relaksacyjny. Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W saunie parowej masaż jest bardzo przyjemny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po latach ciągłej pracy przy komputerze moje plecy nie były w najlepszym stanie, bywało że nie mogłam się wyprostować. Lekarz polecił mi udać się na masaże lecznicze i tak oto trafiłam do www.beni-medical.pl, gdzie kompleksowo się mną zajęto i rozluźniono moje mięśnie. Szczerze ich polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novabydgoszcz
W NOVA Centrum Edukacyjne mamy szkoły i kursy! Jeżeli uważasz, że kochanego ciała jest trochę za wiele to zapisz się do szkoły! Specjalista do spraw dietetyki to kierunek dla Ciebie! A może kurs? - masaż antycelulitowy - dietetyka i odchudzanie Zadzwoń i sprawdź 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na masaże relaksacyjne chodze do salonu kosmetycznego http://www.sibella.pl/ - swietnie sie tam znaja na rzeczy. Doskonała sprawa! Czujes sie tak odprezona po calym tygodniu pracy ze naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cellulit usunęłam w 80% fotelem masującym od Pro-Wellness, a w 20% kosmetykami i zabiegami w salonach medycyny estetycznej. Fotel jest świetny i moim zdaniem to jeden z najbardziej niedocenianych urządzeń rehabilitacyjnych w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet robione przez znajomego, faceta lub męża bardzo rozluźniają , odprężają i pomagają się zrelaksować.Wcale nie trzeba iść do masażysty. Taka prosta rzecz a pozwala odzyskać dobre samopoczucie i cieszyć się lepszym zdrowiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przyjemne są , jeśli nie stać kogoś na masażystę to wystarczą znajome osoby które chociaż trochę interesują się masażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja wam polecam masaże bańką chińską! Mega efekty, jeśli masaż jest na prawdę dobrze wykonany to zauważycie już po pierwszym razie , a na drugi dzien zakwasy jak po maratonie ;) poczytajcie sobie w necie . Ja mieszkam w Warszawie i korzystam z usług Pani Marty 797 797 095 - polecam z czystym sumieniem . Dodatkowo dużo wody i wyniki cudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaże są bardzo przyjemne i miłe. Mam męża który uczy się na moim ciele i coraz lepiej mu to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój osobisty mężczyzna też jest coraz lepszy. Na masaże nie muszę już chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleks masaży,kuracji,sauny,zabiegów regenerujących i odmładzających,poprawiających samopoczucie i dających wiele pozytywnej energii w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach. Zapraszamy na strone internetową tam znajdują sie wszystkie dane do kontaktu a także informacje dotyczące tamtejszych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z masażysty znalezionego na Lento.pl. Facet jest z Wrocławia ma na imię Marek, jest przed 50-ką i dojeżdża do klientek . Kontakt z nim przez maila: trogir70@wp.pl. Robi masaże relaksujące oraz nie odmawia masażu erotycznego . Robi to z pasją i nie chodzi mu o sex bo seksu odmawia. Dba o zadowolenie swoich klientek przynajmniej tak było w moim i mojej znajomej przypadku. Przy masowaniu intymnym widać, że zależy mu na moim zadowoleniu. Gość jest dość przystojny i to co robi robi dobrze i pozwalając się dotykać. Jego klientki mogą się z nim również kontaktować przez sms. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regularnie chodzę na masaże. Mianowicie do gabinetu Fizjoter w Krakowie

https://fizjoter.pro/uslugi/masaz/

Bardzo dobrzy masażyści i przystępne ceny. Atmosfera bardzo przyjazna! Co najważniejsze zabiegi sa bardzo korzystne dla mojego zdrowia.Wybrałam się tam z poważnymi bolami kręgosłupa ( które sa spowodowane praca przy komputerze).

OBecnie już tak tego nie odczuwam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robie sama sobie masaże na cellulit i ogólnie bardzo sobie chwale. mozna też masować się bańkami i też fajne efekty z tego wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Już kawałek czasu chodzę na masaże do Ośrodka Medycznego Samarytanin. Super ekipa która zna się na swoim fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regina Jaworska

Jeśli chodzi o dobrego masażystę studio-izabell.pl regularnie uczęszczam na masaże relaksacyjne po ciężkim tygodniu idealna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×