Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujaca pomocy .....

kto pomoze wypelnic wniosek o dotacje do pup

Polecane posty

Gość gość
Witam czy ma ktoś gotowy wniosek o dotacje na sklep odzieżowy . Prosiłabym o przesłanie wzoru. Z góry dziękuję. Mój email: monika-bil-82@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o wzór wniosku na działalność w postaci fizjoterapii z dojazdem do klienta. Mój mail losho91@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2702
witam, serdecznie, planuję złożyć wniosek o dotacje z PUP na Konserwacje motocykli zabytkowych PKD 45.20. Z proszę o pomoc, jeśli ktoś wypełniał taki wniosek na tę dziedzinę. mój email : gosienka672@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam gotowy wypelniony wniosek ( na ktory dostalem 18 tys dofinansowania)ktory moze sluzyc jako wzor przy wypelnianiu moge podeslac mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taki gotowy wniosek na firmę budowlana dostałem na niego w tamtym roku dotacje,wypełniał mi go facet który pracuje w pup przy rozpatrywaniu takich wniosków mnie kosztowało to200 zł więc za jakąś symboliczną sumę mogę komuś poslac i doradzić co zrobić żeby bez problemu dostać dotacje w razie pytań mój mail jacek.robak@vp.pl lub sms na nr 510 281 462

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skopiuj powyzszy link do przeglądarki i masz wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich forumowiczow potrzebuje pomocy prosil bym o wypelniony wniosek o dotacje na rozpoczecie dzialalnosci gospodarczej firmy remontowo-budowlanej potrzebuje jako wzór. Z góry dzięki!! lex-27@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chce napisac wniosek o dofinansowanie wlasnej działalności jaką jest mobilna wizażystka, jesli ktoś posiada wzór takiego wniosku prosze o kontakt farfocl89@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy ktoś pomorze mie wypełnic wniosek na dotacyje na firme krawiecką usługowe-chandlową, prosze o kontakt 505133888 lub sandraguziak@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmk
Mogę również prosić o wzór na wypełnienie wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi91
Witam. Potrzebuję pomocy w kwestii wypełnienia wniosku o dotację z PUP. Czy mógłby ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj http://praca-mazowieckie.pl/a-moze-wlasny-biznes/ możecie sobie poczytać o tym jak otworzyć własny biznes. Sporo jest tu informacji o dotacjach. Ja też mam mały interes, a w niedużej miejscowości, gdzie nie ma dużych zakładów produkcyjnych, ani korporacji, to daje wiele możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan

https://allegro.pl/oferta/wniosek-dofinansowanie-pup-biznes-plan-up-dotacja-7https://magazyn.wp.pl/YmZtdzZydgw7FhJJdQJ7GXhORhs-W3VPL1ZeWHUrFEI5GA0ZMSY1FXQVAAl1MjgLPwABCDMYdx02WwIVKAw0QzIACRZ1NWtedUFSSWhLaVRtRksCaUx2IjsHIB88GCwBLltVSWxPa1QFRlJKbk5tWQUwCxc1HTAyHBgLGy4QNwoFPAUWPAk4Cj8rIy0KJgMMKR0BHXVLbVVqFlMcbBppXDsrV0pqAW9daisAFTcWPQQFEB0UdBEtADZbUkhsSmxfaUdQS25PblVsEVBJbBhvXm5FUE5vSGpebUdbCiwQPVBsQQcbYhhqWj4RB01sQToPbkUFG3wJOlAyABAKKVxqLH9GIl9oPz9DMRUCHy4cKwQ7WhQWf0sfGT8ZBQ53TWhUYkdXQncSLQJ3BAsXNQM8QC0NFB82FzAOdwMKEzUKPAZ3G0keNQ04DjARSR41VCkYKlFWPH9KHx07EwFfaT1sSzkAHQo_RD8CKAEJDjILPAw-UhMKMAovUGhaV1RrTmtLCiMlJTsdOwlnREIlCDQGPx8wLSgFRDEZLgQXX2k4fF8cUVY8PgA3DDkGARcpVy4ddAQIX2g_Kwg-HRYfOQ18XxxHVkNuQW9fblFWPGJcaytiR1VfaD8sGTcrFxUvCzoIf0ZRSG9KHQ87GgofKCYuHX9GUUhvS28YLhk7GTsUKQwzEwpfaExrWGkwFh8uGCsKPwANFD0mPwg_EEFIbAwtAAUZAR4zDDRIaTApHz0YCgYjJispBR0gAwVCFFgn846037497

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjan

tutaj https://allegro.pl/oferta/wniosek-dofinansowanie-pup-biznes-plan-up-dotacja-7846037497 polecam przyda sie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×