Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujaca pomocy .....

kto pomoze wypelnic wniosek o dotacje do pup

Polecane posty

Gość gość
Witam Mam problem z wypełnieniem wniosku o dotacje z UP w Mławie w ramach programu specjalnego 30 minus. Proszę o pomoc albo jakąś zrozumiałą instrukcję jego wypełnienia. czekam na maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam problem z wypełnieniem wniosku o dotacje z UP w Mławie w ramach programu specjalnego 30 minus. Proszę o pomoc albo jakąś zrozumiałą instrukcję jego wypełnienia. czekam na maile t.szyba@wp.pl ps przepraszam że tak temet pod tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o przesłanie wniosku na dotacje pup :) mateusz878@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykładowy wypełniony wniosek :) potrzebuje mateusz878@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario98476
mam gotowy wniosek ktory moze sluzyc jako wzor przy wypelnianiu moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzór prosze przesylac na adres monika.marian@wp.pl Niech wam bog w dzieciach wynagrodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_88
witam serdecznie pomoże mi ktoś wypełnić wniosek o dotacje z pup chciałabym otworzyć sklep z odzieżą używaną,i proszę też o napisanie biznes planu z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna068970
witam chciałabym otworzyć kwiaciarnie , ale nie umiem wypełnić wniosku do urzedu pracy pomoże ktoś !!! ania0689@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlusz
mam gotowy wniosek ktory moze sluzyc jako wzor przy wypelnianiu moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można jeszcze składać wnioski o dotacje na rozpoczęcie działalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
Witam Potrzebuje pomocy w napisaniu wniosku do dotacji na sklep odzieżowy. Jest ktoś tutaj kto składał taki wniosek, nie chodzi mi o skopiowanie całości . Bardzo proszę o pomoc. Mój email: magda1617@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Potrzebuje jakikolwiek wzór wypełnionego wniosku na otwarcie działalności gospodarczej z UP. Potrzebuje wskazówek jak zacząć wypełnianie takieg wniosku.Bardzo proszę o podesłanie jeśli możecie oczywiście.Z góry dziękuję. Pozdrawiam oto mój e-mail kasiarzyna0426@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje za inf;) zamierzam zaraz sprawdzić tę stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie wy jesteście aż tak tępi? co za problem wypełnić taki wniosek? jak można to powielać? żałosne. Poza tym już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
formularze macie w urzędach, tam możecie o wszystko zapytać, opiszcie swój pomysł, wyliczenie, plan i gotowe. Wniosek ma rubryki w których to wpisujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak słów to na takich ludzi którzy tylko potrafią kogoś krytykować, a po co jest to forum??żeby podzielić się z innymi swoją wiedzą czy też doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich forumowiczow potrzebuje pomocy prosil bym o wypelniony wniosek o dotacje na rozpoczecie dzialalnosci gospodarczej z UP chodzi mi o to zebym zobaczyl co gdzie i jak napisac samemu mam troche ciezko z niektorymi zalacznikami prosze o przeslanie na adres azur9@wp.pl z gory dziekuje:) pomozcie jesli mozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikpsik
Witam, ja również proszę o przesłanie wzoru wypełnionego wniosku. Może ktoś posiada wniosek dot. sklepu papierniczego +ksero??? asikpsik@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta21XXXX
Witam czy moglabym prosic o gotowy wniosek do MUP - dokladniej interesuje mnie wniosek na taksowke , mam juz czysty wniosek ale chcialabym zobaczyc uzupelniony , marta21x@wp.pl dzieki wielkie Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam gotowy wniosek ktory moze sluzyc jako wzor przy wypelnianiu moge podeslac- dostałem na niego dofinansowanie 18tys.zł proszę pisac gg 12184514 mail james1979@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam potrzebuje osoby która wypełni wniosek na dotacje do pup.Branża przemysł drzewny a dokładnie produkcja drewna kominkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba czytać rubryki co macie w nie wpisać i piszcie sami! To nie jest skomplikowane. Wszystko jest przecież opisane, co piszecie w której części wniosku, tabelki są. Róbcie sami, bo to wierzchołek góry lodowej jaki was czeka, jak z tym nie dajecie rady to moze dać sobie spokój? Zachęcam do samodzielnego pisania, ponieważ plagiaty są przez urzędy odrzucane- to ma świadczyć o waszej zaradności i przygotowaniu. Jak coś niejasne pytajcie urządników, po to są. No i czytajcie tabele. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalik18
Staram się o dotację na komis dziecięcy, czy ktoś może podpowiedzieć pod jaki nr PKD ta działalność podlega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie będzie to 47.19.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach: Podklasa ta obejmuje: sprzedaż detaliczną różnego rodzaju towarów, wśród których żywność, napoje i wyroby tytoniowe nie zajmują dominującej pozycji, działalność domów towarowych prowadzących sprzedaż towarów, takich jak: odzież, meble, urządzenia gospodarstwa domowego, artykuły metalowe, kosmetyki, biżuteria, zabawki, artykuły sportowe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Be2Ha
Witam, noszę się z zamiarem założenia sklepu odzieżowego ze sprzedażą internetową. Wypełniam wniosek jednak chciałbym zobaczyć już gotowy, wypełniony dla porównania. Głównie chodzi mi o wydatki miesięczne na towary (mniej wiecej) oraz o planowany miesięczny oraz roczny rachunek wyników. Jeśli ktoś ma to proszę o podesłanie na swalewacz@wp.pl Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie wypełniania wniosku. Nie widziałem tam NIC skomplikowanego. W zasadzie jest prosty jak drut (dziecko z gimnazjum powinno sobie z nim poradzić) Jak czytam Wasze komentarze, to jestem załamany. Osoba, która nie jest w stanie wypełnić takiego wniosku nie powinna dostać nawet 1 zł dofinansowania. O czym w ogóle mowa... Ps. Wielu z Was ma pomysł na biznes w stylu: odzież używana lub sklep internetowy. Nie wiem czy jedynie u mnie jest to wykluczone (świętokrzyskie) czy po prostu Wam nie chce się przeczytać, ale na moich drukach jak wół pisze, że obie te formy działalności są WYKLUCZONE z przyznawania wniosków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam gotowy wniosek ktory moze sluzyc jako wzor przy wypelnianiu moge podeslac- dostałem na niego dofinansowanie 18tys.zł proszę pisac gg 12184514 mail james1979@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, proszę o przesłanie wzoru wypełnionego wniosku. Może ktoś posiada wniosek dotyczacy produkcji zniczy? martawlod@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie – zakladajcie sowje firmy. To jest realne i się oplaca. Ja od Pol roku mam myjnie parowa, fakt, że sprzet i chemia Premo troche kosztowały, ale interes kręci się i to nieźle, jestem w końcu na swoim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×