Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujaca pomocy .....

kto pomoze wypelnic wniosek o dotacje do pup

Polecane posty

Gość goola
chce otworzyc kwiaciarnie i potrzebuje pomocy w wypełnieniu wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goola
to moj e-mail z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goola
margaret333@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario322
mam gotowy wniosek ktory moze sluzyc jako wzor przy wypelnianiu moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Bardzo proszę o podesłanie wniosku do PUP na firmę remontowo-budowlaną lub inny wzór wniosku.Z góry dziękuję. monikag3@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika991
Dołączam się do grona osób.. Prosiłabym o przesłanie mi gotowego wniosku do PUP ,chodzi mi o sklep odzieżowy. Proszę pomóż mi jeśli możesz z dobrej woli.. Od roku jestem bezrobotna ,nigdzie pracy znalezc nie mogę a własna działalnośc to jedyny mój ratunek na przyszłość.. Dzisiaj dostałam ten wniosek ,tam jest dużo skomplikowanych pytań odnośnie kosztów prowadzenia sklepu, przychody (obroty) ja się kompletnie na tym nie znam. Proszę jeśli ktoś może niech wyśle mi gotowy egzemplarz na adres email-jedziniak.weronika@interia.pl Mam termin do 21 września 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_flower
Ja też poproszę gotowy wniosek: gosia_flower@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzi
witam czy ja tez moge prosic o gotowy wniosek : paorzech@gazeta.pl dziekuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tela
Byłabym i ja bardzo bardzo wdzięczna o przesłanie wzoru do wypełnienia wniosku o dofinansowanie - planuję otworzyć sklep z markową używaną odzieżą, bardzo mi na tym zależy z góry ogromne dzięki mój mail - telukpaulina@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiniika
Co trzeba wpisać w takim wnisoku w formie prawnej prowadzonej działalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiniika
Jeśli ktoś ma wzór wniosku na sklep odzieżowy proszę o przysłanie natik1306@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario00
mam gotowy wniosek ktory moze sluzyc jako wzor przy wypelnianiu moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonkaa
czy ktoś mógłby mi podesłać wypełniony wniosek o dotację z UP, tak na wzór, z góry wielkie dzięki antonka5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia188
cześć potrzebuję poprawnie wypełniony wniosek na dofinansowanie z urzędu pracy dzięki z góry belcia188@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość althea
Hej, proszę o przesłanie wypełnionego wniosku na dofinansowanie z PUP, jesli ktos taki posiada i chetny jest pomoc, obojetnie na jaki rodzaj działalności. Bardzo przydalby mi sie jako wzor. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stewen
Witam Was bardzo, jak ktos byłby tak uprzejmy i podesłal mi gotowy wniosek bylbym bardzo wdzieczny. moj adres bastekwo@wp.pl Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adek3
właśnie siedzę i zastanawiam się jak wypełnić wniosek o dotację z PUP. We wniosku jest wiele niejasnych dla mnie informacji. Czy ktoś posiada wzór wypełnionego wniosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adek3
o to mój e-mail: adrian-111@o2.pl. będę bardzo wdzięczny za pomoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia712
Witam!!!! Proszę o pomoc w wypełnieniu wniosku o dotację z PUP . Jeśli znajdzie się ktoś o dobrym sercu , to niech podeśle jakiś przykladowy wzór na pysia712@interia.pl BĘDĘ WDZIĘCZNA!!!! Pozdrawiam serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathyc
Witam! Ja również potrzebuje pomocy, staram się o dotacje z UP na otwarcie sklepu odzieżowego, niestety mam z nim spory problem, szukam ludzi o dobrym sercu którzy mogą lub chcą mi pomóc, byłabym wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość easyo2
Witam Proszę o podesłanie wzoru wypełnionego wniosku pozdrawiam i z góry dziękuję easyo2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska.warszawska2012
ja też poproszę , będę wdzięczna katarzyna302@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz_krol@vp.pl
Witam, potrzebuje pomocy w napisaniu wniosku do Urzędu Pracy, nie mogę sobie poradzić z tabelkami, jeżeli znajdzie się jakaś osoba chętna do pomocy albo podesłania przykładowego wniosku będę wdzięczny. mariusz_krol@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullicia
Witam, też własnie wypełniam wniosek jak może ktoś przesłać na jullicia@op.pl będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walaa
i ja tez bym chcial jakas pomoc :((( normalnie masakra z tym wnioskiem, PIT-y przy tym wniosku to pikuś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata;;;;;
nie bardzo was rozumiem, czy nie prościej poprosic pracownika PUP o pomoc w wypełnieniu wniosku?zresztą on nie jest aż taki trudny, jak czegoś nie wiedziałam to pomógł mi pracownik Urzędu, który rzeczowo i fachowo mi udzielił niezbędnych informacji i bez problemu dostałam dotację a wy macie aż takie problemy z tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta karotka
ja tezpoprosze grazyna0408@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zapytam;;;;
nie lepiej wypełniac ten wniosek z kimś profesjonalnym np z pracownikiem PUP-u?oni od tego są w urzędzie żeby pomóc a wy prosicie o pomoc obcych ludzi na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odpowiem
Pracownik PUP nie zawsze jest skłonny do pomocy, a już do obliczeń wcale a tym bardziej do sklecenia za mnie zdania. Nie jestem poliglotą i nie potrafię pisać zwięzłowato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario,,.
mam gotowy wniosek ktory moze sluzyc jako wzor przy wypelnianiu moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×