Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujaca pomocy .....

kto pomoze wypelnic wniosek o dotacje do pup

Polecane posty

Witam serdecznie!!! Bardzo proszę was o pomoc. Jestem w trakcie pisania wniosku o dotacje na sklep z odzieżą używaną jednak nie mam pojęcia jak się do tego zabrać co będzie mi już teraz potrzebne itd. Bardzo proszę o przesłanie wzoru wniosku, który dostał dofinansowanie. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich. ilona.m20@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka2003
witam,prosze o przesłanie przykładowego-wypełnionego wniosku o dotacje z pup..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka2003
Witam,jesli ktos moze wysłac mi jakis wzór wypełnionego wniosku o dotacje z pup...tak dla orientacji...bo niue bardzo wiem jak sie do tego zabrac zeby nie było lipy:) iza.j2003@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka2003
słuchajcie ...nie bawmy sie w jakies numery kont...mozna chyba przesłac komus wskazówke o wypełnienie takiego wniosku a nawet gotowy wniosek..czy nie??ja przynajmniej nie widze w tym nic złego,nie chodzi chyba o to zeby zgarnąc dyche na konto ojej smutne..no tak polak polaka w łyzce wody utopi....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich zainteresowanych powyszym tematem i jednoczesnie zwracam sie z prąźbo o przeslanie mi gotowego wniosku o dotacje z gory dziekuje i pozdrawiam i zycze wszystkim samych sukcesów zawodowych w nowym roku. mail ewaw1991@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rece opadają...jesli nie potraficie wypelnic wniosku o dotacje to marną widze waszą przyszlosc jako przedsiebiorców... zjedzą was po 2 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnioski i biznes plan
Napiszę wniosek i biznes plan do UP. Profil działalności i adres UP proszę przesłać na adres: wnioski@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmiller
szukam wzoru wniosku o dotacje do pup na otworzenie kwiaciarni . Proszę podesłać na katrzyna.miller@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polimerek
Zwracam się z zapytaniem czy ktoś posiada wypełniony wniosek o o dofinansowanie z up na załozenie pogotowia komputerowego (serwisu komputerowego) . jeśli tak proszę o kontakt lub\i przesłanie takie wniosku na adres: polimer@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kaskę pl
30 wniosków za 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuję otworzyć SKLEP Z ODZIEŻĄ UŻYWANĄ,ale mam częściowy problem z wnioskiem do UP.Jestem prawie od roku bezrobotna i jest to dla mnie jedyny ratunek.A na dodatek termin składania wniosków upływa JUTRO.Proszę jak ktoś pisał podobny wniosek o przesłanie mi jego wzoru na emaill: emi7979@wp.pl Z góry DZIĘKUJĘ i POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy mogę prosić o przesłanie jakichś przykładowych, uzupełnionych wniosków o dofinansowanie działalności z pup . Będę wdzięczna za pomoc adres email mrowag@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justachusta
Czego nie wiecie to wam powiem. Gotowych wnioskow nie wysle, bo nie mam jak zrobic kopii, moge odpowiedziec na pytania, podpowiedziec co wpisac. Tutaj publicznie, niech skorzystaja wszyscy. Zaznaczam, ze sama w tym roku dostalam dofinansowanie, bez znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_mc2
Ja również chętnie bym skorzystała z Waszej pomocy, jeśli ktoś może przesłać wzór wypełnionego wniosku o dotację do PUP-u będę BAAAARDZO wdzięczna :))) mój mail : lena_mc2@interia.pl POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie!! nawet nie myślałam, że tyle osób ma z tym problem!! myślałam, że tylko ja ;) hahaha więc troszkę mnie pocieszyliście :) w związku z tym chciałam prosić o pomoc tych szczęśliwców, którzy mają to już za sobą! :) paznokcie potrafię robić rewelacyjnie ale z papierkami jestem całkowicie na bakier :/ chcę założyć swoją firmę i grzecznie płacić podatki :D ale bez tej dotacji, to tylko marzenie!! także bardzo Was proszę, jeżeli ktoś może przesłać mi wzór swojego wniosku, to będę zobowiązana i dozgonnie wdzięczna! :) a jeżeli dostanę dotację, to na pewno się odwdzięczę ;) pozdrawiam Was ciepło!! beta_eta@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertinho
Witam Czy ktos moze mi podeslac wzor wypelnionego wniosku o dotacje z UP. Branza budowlana czyli kostka brukowa, ogrodnictwo. Sam nie daje rady. roberto_dolce@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertinho
Wzor takiego wniosku prosilbym na adres ; roberto_dolce@op.pl z gory dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez lokalu
Witam. ja nie mam do końca problemu z całkowitym wypełnieniem wniosku, ale mam taki problem że staram się o dotację na rozkręcenie biznesu"masaż z dojazdem do klienta"i nie będę miała lokalu, po prostu jestem na telefon i podjeżdżam do domu klienta. I właśnie tutaj mam problem;/ nie wiem czy na takie coś dostanę dotację czy tylko jak mam lokal;/ bardzo proszę pomóżcie. Chyba że ktoś ma właśnie taką swoją działalność to proszę o pomoc. z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visaela@gmail.com
Lokal musi być i koniec - choćby na siedzibę. Wpisz porostu "Ze względu na specyfikę planowanej działalności lub/ Mając na uwadze to, iż wszystkie działania będą odbywać się u klienta lokal nie wymaga prowadzenie biura natomiast siedziba firmy będzie zlokalizowana w miejscowości X przy ulicy x (np. Twoje mieszkanie)" Gdybym miała dokładnie napisany punkt to odpowiedz byłaby bardziej precyzyjna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicku nie mam
Kilka miesięcy temu tutaj pisałam...Obecnie pracuje przy wnioskach... Nikt Wam wypełnionego wniosku nie da, bo to nielegalne kopiować czyjaś pracę. Wnioski przechodzą przez program antyplagiatowy... z miejsca możecie być "spaleni". Rozumiem ze wiekszość stara się o dofinansowanie z UP. Mimo wszystko osoby oceniające Wasze wnioski są ekspertami z danych dziedzin i łatwo potrafią wychwycić niezgodności. A jeśli nie macie konkretnego pomysłu, to szkoda Waszego czasu. Wystarczy przeczytać regulamin, często jest również wykazana punktacja przy ocenie poszczególnych partii wniosku i się za to zabrać. A jeśli ktoś wcześniej twierdził że musiał "bulić" za najem lokalu w oczekiwaniu na dotację to bzdura totalna. Spisuje się umowę przedwstępną. od kontrahentów, potencjalnych zleceniobiorców pisać oświaczenia. Jeśli ktoś w rodzinie ma samochód- spisać umowę użyczenia na potrzeby działalności gospodarczej (przedwstępną) Będę pisała klientowi wniosek z UP w Piasecznie. Po weekendize. Jeśli zapoznam się z regulaminem i kryteriami oceny mogę odpowiedzieć na jakieś pytania. (nie kazdy urzad pracy ma ten sam!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia,moncia
aha i jeszcze jedno mam pytanko. Czy firma fancy factory odpłatnie sprzedaje gotowe wzory na różną działalność. Czy to jest legalna firma i serio za 30zł przesyła wniosek. bez konsekwencji może wysłać czy może mieć problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zduniek
Witam! Ja również mam pewne problemy przy wypełnianiu, prosiłbym również o podesłanie gotowego wniosku, który mógłby mnie naprowadzić co nie co w niektórych kwestiach duniek87@gmail.com Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lind Bryant
Witaj, Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę zadłużenia lub rozpocząć własny biznes? jeśli tak, napisz do nas dzisiaj na: lindbryant105@gmail.com z informacji poniżej znajduje się więcej szczegółów na temat dalszego postępowania. Wypełnij i wrócić do nas, Pełne nazwy: ............ Kraj: ............ Kwota kredytu: ............ Czas trwania kredytu: ............ Numer telefonu: ............ Płeć: ............ Dzięki Pani Lind Bryant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotk
ja tez bym poprosiła o wzór wniosku misiak517@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli byłby ktoś tak uprzejmy to również poprosiłbym o przykładowy wypełniony wniosek. mavflygmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jp Lenders
Czy potrzebujesz kredytu? Chcesz założyć firmę i potrzebujesz kapitału? Czy jesteś w potrzebie wszelkiego rodzaju pożyczki? jeśli tak, to tutaj jest twoja pomoc, kiedy oferują tanie kredyty dla jednostek i przedsiębiorstw. Skontaktuj się z nami w jplenders@blumail.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benyo
prośba o przykładowe wnioski na założenie działalności. Zamierzam założyć sklep z odzieżą używaną dla dzieci oraz zabawkami. Proszę o mail na adres: benyo@poczta.onet.pl. Z góry serdecznie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lorena Juliet
Czy potrzebujesz pożyczki biznesowe lub osobiste pożyczki? jeśli tak wypełnić formularz wniosku o pożyczkę Kontakt z panią Lorena w ( lorenaloanfirm@hotmail.com ) uzyskać więcej informacji. Imię i nazwisko: Kraj: Państwo: Kwota potrzebna: Czas trwania: Zawód: Wiek: Płeć: Numer telefonu: Czy stosowane przed?: Czy mówisz po angielsku?: Niech Bóg błogosławi was jak Zastosuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zwracam się z prośbą o udostępnienie wypełnionego, przykładowego wniosku, a możę ktoś z Was pozyskał środki z PUP na otwarcie myjni parowej - mobilnej? Z góry dziękuję za pomoc. 0509ap@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem z wypełnieniem wniosku o dotacje z UP w Piasecznie całkiem już zgłupiałam od tych punktów. Jeśli ktoś mógłby pomóc proszę o mail ema_mi@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×