Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujaca pomocy .....

kto pomoze wypelnic wniosek o dotacje do pup

Polecane posty

Gość gość
Ludzie – zakladajcie sowje firmy. To jest realne i się oplaca. Ja od Pol roku mam myjnie parowa, fakt, że sprzet i chemia Premo troche kosztowały, ale interes kręci się i to nieźle, jestem w końcu na swoim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUDY101
Witam Bardzo proszę o podesłanie wypełnionego wniosku o dofinansowanie z PUP na założenie SKLEPU INTERNETOWEGO. Będę niemiernie wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolkaZ124
chce otworzyc dzialalnosc i zlozyc wniosek na dotacje do pup czy ktos moze mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk Sz
Jeśli ktoś posiada wypełniony wniosek o dofinansowanie z PUP to bardzo bym prosił o podesłanie. Za chole*ę nie mogę sobie do końca z tym poradzić. Najbardziej zależy mi na działalnościach informatycznych lub sklepów internetowych. Wielkie dzięki za pomoc. GG: 1001636 Mail: patrykszalanski @ o2.pl (usunąć spację)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk1
witajcie, ja też miałem problem w wypełnieniem wniosku o dotacje i skorzystałem z oferty firmy która mi w tym pomogła. wniosek wypełniony profesjonalnie. Polecam. Nie mogłem sugerować się za bardzo wnioskiem od kogoś innego ponieważ mój zawierał dużo więcej elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie pomogę w wypełnianiu wniosków o dotację, posiadam już duże doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo, czy jeśli przytrafi Wam się - nie życzę - rozwód, to też w Internecie będziecie szukać gotowca pozwu? Jeśli dokumentacja wydaje się skomplikowana należy zlecić jej przygotowanie lub przynajmniej zapłacić za konsultację. I proszę pamiętać - to jest konkurs i w większości urzędów nie wystarczy "wypełnić rubryczek"... Swoją drogą ciekawe ile moich projektów tak krąży w wirtualnej przestrzeni... brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość james1979
mam gotowy wniosek ktory moze sluzyc jako wzor przy wypelnianiu moge podeslac- dostałem na niego dofinansowanie 18tys.zł proszę pisac gg 12184514 mail james1979@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o wypełniony wniosek taxi, w ostateczności inny . E-mail : malenka_slodka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadzvr6
witam w związku z tym ze w PUP niebawem pojawi się wiadomość ze maja już środki na otwarcie działalności gospodarczej mogę podesłać zainteresowanym gotowy wniosek mogący służyć jako wzór do wypełnienia Twojego:) mój akurat jest na firmę budowlana i był wypełniany przez pracownika PUP który co roku jest w komisji rozpatrującej wnioski,ja dostałem na niego dofinansowanie 20 tys,mogę tez pomóc w wypełnieniu wniosku bo posiadam juz doswiadczenie w razie pytan mail jacek.robak@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Szanowni Państwo, czy jeśli przytrafi Wam się - nie życzę - rozwód, to też w Internecie będziecie szukać gotowca pozwu? Jeśli dokumentacja wydaje się skomplikowana należy zlecić jej przygotowanie lub przynajmniej zapłacić za konsultację. I proszę pamiętać - to jest konkurs i w większości urzędów nie wystarczy "wypełnić rubryczek"... Swoją drogą ciekawe ile moich projektów tak krąży w wirtualnej przestrzeni... brak słów. @ @ @ :D hehehe Dobrze, że nie będę musiał pisać wniosku o własny pochówek :D Nie trzeba zlecać tego żadnemu radcy prawnemu. W PUP pracownicy powinni udzielić niezbędnych informacji. W końcu od tego są. Poza tym takich informacji można też zaczerpnąć z sieci. I to niekoniecznie gotowce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym otworzyć gabinet kosmetyczny i potrzebuje pomocy z wypełnieniem wniosku proszę o pomoc; ( niunia788@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Bardzo proszę o podesłanie mi gotowego wniosku o dotacje z urzedu pracy na sklep spozywczy badz spożywczo przemysłwo monopolowy na adres urszula111@o2.pl.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PILNE .....witam , proszę o wzór wypelnienia wnioseku sklepu outletowego lub jakiegokolwiek chcialabym zobaczyc ja wyglada wypelnienie czy tak jak ja mam wypelnione czy jeszcze cos , bardzo prosze o e-maila dbronczyk@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , chce się starać o dotacje z pup , ale mam małe trudnośći z napisaniem wniosku i biznes planem , a chce otworzyć sklep z galanterią i dodatkami , czy jest ktoś kto by mi pomógł go napisać .i jaki koszt takiego wniosku z góry dziękuje piszcie na mara7@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam małe trudności w wypełnieniu wniosku na dotacje z PUP Chodzi o Sklep kosmetyczny. Prosiłabym o przesłanie wzoru Z góry dziękuje. Mój email katarinakati@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia230386
Jak ktoś ma wypełniony wniosek o dotacje z up slep spożywczo przemysłowy to proszę o podeslanie na Neila kicia230386@wp.pl z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak napisac dobry wniosek 2014-2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Potrzebuje jakikolwiek wzór wypełnionego wniosku na otwarcie działalności gospodarczej z UP. Potrzebuje wskazówek jak zacząć wypełnianie takieg wniosku. Interesuje mnie również biznes plan Bardzo proszę o podesłanie jeśli możecie oczywiście.Z góry dziękuję. Pozdrawiam oto mój e-mail : natalka_zoska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ma ktos moze gotowy wniosek o dotacje na sklep spozywczy? Bardzo prosze o podeslanie mi na andziaczek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) może mógłby ktoś podesłać uzupełniony wniosek o dofinansowanie na założenie firmy budowlano-remontowej? kasia_mat1@o2.pl z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moze mi ktos podesłac wniosek wypełniny o dofinansowanie, chciałbym sie z tym zapoznac i zobaczyc o co tam chodzi z góry dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ma moze ktos wypełniony wniosek o dofinansowanie z urzędu pracy na taxi bardzo prosze krzysztofparda@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość koszmarne papiery
Pomocy ten wniosek jest straszny potrzebuje jakiegos wzoru prosze o pomoc :( mój e-meil arturkorzeniowski14@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, Zamierzam starać sie o dotacje na założenie własnej dzialalnosci gospodarczej_ moim marzeniem jest outlet z odzieżą. Czy ktoś z Was mógłby mi pomoc i jeśli ma właśnie taki wniosek, to czy mogłabym poprosić o wysłanie na maila, chociaż zarysu jak sie do tego zabrać. Byłabym bardzo wdzięczna. Mój mail gosia120683@wp.pl Pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UniFund
Firma UniFund świadczy usługi z zakresu pozyskania środków z budżetu Unii Europejskiej dla firm oraz sektora publicznego. Oferujemy kompleksowe doradztwo umożliwiające podejmowania racjonalnych decyzji biznesowych oraz wrażanie rozwiązań efektywnie wspierających rozwój firmy. To co wyróżnia nas na rynku: • profesjonalizm i kreatywność • Indywidualne podejście i elastyczność • wszechstronność Zapraszamy do współpracy! UniFund Sp. z o. o. Rzeszów: tel. (17) 200-02-22 fax. (17) 785-21-05 Kraków: tel. (12) 357-53-78 sekretariat@unifund.pl www.unifund.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danioo
Witam czy moglby mi ktos podeslac wzor wniosku o dofinansowanie na taxi? danon301@wp.pl Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o wzór wypełnionego wniosku Bo informacje w up wroclaw to jakaś tragedia Welma12.79@o2.pl Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej skorzystać z pomocy jakies firmy która się na tym zna ja mogę polecić biuro rachunkowe anza we wroclawiu. pracują tez zdalnie i zajmują się m.in wnioskami o dotacje i biznesplanami http://www.wroclaw-biuro-rachunkowe.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×