Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujaca pomocy .....

kto pomoze wypelnic wniosek o dotacje do pup

Polecane posty

Gość młoda mama bezrobotna
ja też proszę o wzór - iziaekstra@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowa.na
Ludzie chcecie brać się za biznes, a nie potraficie wniosku wypełnić???? Ja nie pomogę w wypełnieniu, ale może to co tu napiszę pomoże Wam się bardziej zastanowić zanim pogrążycie sie w dotacjach. Swój sklep otworzyłam z dotacji ok 10mc temu. Była radość wielka, ale już po pierwszych dniach byłam przerażona . Swoje oszczędności straciłam na wynajęcie lokalu (UP wymagał umowy wynajęcia lokalu przy składaniu wniosku więc wcześniej już ten lokal musiałam wynająć i tak to trwało 2 mc lokal stał, a ja czekałam na dotację) 2tys za lokal +kaucja 1500. Towaru za dotację dużo nie kupiłam, ale myślałam, że jak się rozkręci to będę stopniowo dotowarowywać. Nie rozkręcało się pomimo zabiegów marketingowych , ledwo wyrabiałam na czynsz i opłaty. Doszłam do wniosku, że muszę dotowarować i na ten cel zaciągnęłam kredyt, utargi poszły lekko w górę, ale doszła też rata kredytu. Nie będę opisywać szczegółów, ale dzisiaj wygląda to tak mam dwa kredyty, sklep przeniosłam na totalne odludzie tak by choć za lokal mało płacić bo utargów już się nie spodziewam, raz w tygodniu wyjadę na giełdę i tam trochę sprzedam, trochę przez alegro. Wystarcza na opłaty, kredyty płacimy z pensji męża, kasy nie mamy już na nic. Zostały mi już tylko 2 mc. Zamykam sklep . Z biznesu nie rezygnuję, będę jeździć na targi, może się lekko odkuję. Uprzedzam Was jak nie macie oszczędności to nie wchodźcie w te dotacje. Ta sytuacja powtarza się w każdym przypdku jedynie osoby, które pod swoją działalność nie potrzebują lokalu może na tym wyjdą, ale to też wielki znak zapytania zwłaszcza w czasach kiedy ludzie na zakupy jadą do marketów i w dupie mają małe sklepiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa piszesz
kolezanko ja tez tylko do stycznia i zamykam , kto nie ma zaplecza finansowego to lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotna magda
Witam serdecznie. Jeśli jest możliwość to poproszę o taki wniosek lub kontakt meil-owy. Pozdrawiam @ kamil.pakula1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkaiiooll
Witam , chciałam otworzyc gabinet masazu , pomieszczenie ok 19 m kw , w osrodku zdrowia , kolezanka otworzyła ma juz ponad rok , zarabia jakies 3-4 tys mies , czynsz ma 180 zł ( pieniadze smieszne za wynajem ;p) jakos jej to idzie , razem studiowałysmy, generalnie wniosek trudny nie jest , ale wolałabym jakis gotowy wzor , prosze o podesłanie jesli ktos moze , mail : kinga-bit@wp.pl, pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczad
p\Plis pomocy na działalność remontowo-budowlaną wniosek do pup i biznes plan pali misię grunt pod nogami a czasu malutko z góry dziękuje wczad@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zszokowana->to, że tobie się nie udało nie znaczy, że nikomu z tych osób, które tu piszą się nie uda, zresztą nie każdy zakłada sklep - w sumie w tych czasach zakładac sklepto dla mnie paranoja przy tulu duzych sieciach - niestety sama nie przemyslalas do konca pomysłu na biznes wiec nie miej teraz pretensji, dla wielu ta dotacja to jedyna szansa na to by nie stac w miejscu i cos zrobic ze swoim zyciem, ja też założyłam biznes z dotacji PUP-u, lokal mam w domu wiec nie place za wynajem takze w moim przypadku to sie opłaca, powodzenia zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasio
mógłby ktos podesłac wypełniony wniosek na e-sklep o dotacje do pup? bede bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasio
na adres pasiomichael@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAM@$@*
Witam tez chce otworzyc działalność i prosze o jakis wzor albo wniosek zebym wiedzial jak sie za to zabrac pozdrawiam adamek2428@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja także planuje otworzyć działalność i proszę o jakiś wzór wniosku bo nie mam pojęcia jak się za to zabrać armetta@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario00
mam gotowy wniosek ktory moze sluzyc jako wzor przy wypelnianiu moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny
Witam czy ma moze ktos wzór jak wypełnic wniosek na działanosc gospodarczą firma remontowo budowlana prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaximusKro
Chciałbym rozpocząć prowadzenie działalności w branży budowlanej, nie będę nikogo oszukiwał nie za bardzo mam chęci na pisanie wniosku bo przy 4 (prawie 5-tce) dzieci to karkołomna robota. Jeżeli jest ktoś ma to za sobą i chciałby się podzielić będę bardzo wdzięczny. wyryn@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze o przeslanie gotowego wniosku (mala gastronomia, bar mleczny)miomao2311@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIO06CU
witam chcialbym otworzyc na zone firme zajmujaca sie car detailingiem mam wlasny warsztat odpada wynajem dobra lokalizacja oraz handel autami uzywanymi prosil bym o wzor wniosku mariuszek1988ania@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeta
Witam Mógłby mi ktoś podesłać wypełniony wniosek na sklep z odzieżą nową o dotacje do pup? Zgóry bardzo dziękuję Bede bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta zasada
Ludzie to nie jest trudne. Przeczytajcie regulamin i stosujcie się do zawartych w nim warunków. To można zrobić samemu. Jak chcecie prowadzić, rozwijać firmę, jak nie potraficie wniosku wypełnić. Ja za 7 setek moge to zrobić. Ps. Dostałam dotacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olazuzaandi
Prosze o podesłanie wzoru wypełnionego wniosku o dotacje, otwieram sklep z odzieza do chrztu dla dzieci, moj mail olabondaruk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafi8100
Witam moi drodzy!Moja zona chce otworzyc gabinet kosmetyczny i troche ma problemow odnosnie w/w wniosku bardzo bym prosil o pomoc na adres zawias26@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaa
na działalność - czyszczenie dywanów wykładzin i tapicerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To żart???
akaa - żartujesz? - zapłaciłaś 500 zł i nie dostałaś dofinansowania? Mam za sobą wnioski - ludzie bez doświadczenia, bez praktyk i podostawali kasę. Coś nie tak - brak mi słów. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerniakowa
A czy to prawda, ze potrzebni sa dwaj zyranci, zeby otrzymac to dofinansowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, bardzo prosze o pomoc a mianowicie wypełniam wniosek o dotację z pup i nie mogę sobie z nim poradzić, bardzo bym prosił o przsłanie mi na email wzoru wypełnionego wniosku z pup na warsztat samochodowy. Planuje otworzyć zakład samochodowy i nie mam pojecia jak mam przewidziec przychody z prowadzonej działalności przez 12 mieśęcy interesuje mnie czy moge w 12 tabelach od początku do końca wpisywac jedną i tą samą wartość przychodu czy musza sie zmienieć naprzykład wzrastac z biegiem miesiecy bardzo prosze o pomoc. yhrgycf4fte w5tt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również proszę o podesłanie wzoru/ przykładów wypełnionego wniosku o dotacje, pragnę otworzyć sklep z upominkami w CH tkz. wyspę. W PUP powiedzieli ze każdy ma pisać sam i oni nie pomagają.Mi zależy na takich wnioskach ,które zostały pozytywnie zweryfikowane i otrzymały dofinansowanie. Z góry dziękuję i pozdrawiam b.gajda@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wniosekpup.,.
prosze o wniosek negatywek@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć potrzebuję poprawnie wypełniony wniosek na dofinansowanie z urzędu pracy do sklepu z odzieżą używaną dzięki z góry usia160@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario...,
mam gotowy wniosek ktory moze sluzyc jako wzor przy wypelnianiu moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena1977
Pilnie potrzebuję wzoru wniirena.damaszke@onet.euosku z pup-na sklep odzieżowy. POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×