Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Menel spod kartona

Potrzebna pomoc i to szybko!!!

Polecane posty

wrecz przeciwnie, po prostu znam go lepiej niz ty dogłębnie?????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cholera tak czy owak jest górą bo albo MS będzie prosił albo ZS nadstawiał mankiet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, ale nie mogę, bo ta cholera znowu będzie się obnosić ze swoją satysfakcją no tak, faktycznie trudny dylemat, nastepnym razem wpadnijcie jak mowilem oboje do poradni to wymyslimy kompromis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym sporze nie umiesz być bezstronny:P ten mankiet.. wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :classic_cool: i co z tego ??:P ZS a ty zawsze sobie znajdziesz porę jak MS wychodzi- żeby tak po łebkach za nas się zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no i co z tego ??" - to, że nie tym razem maleńka :P "ZS a ty zawsze sobie znajdziesz porę jak MS wychodzi- żeby tak po łebkach za nas się zabrać" - a kto powiedział, że wychodze już prawie półtorej godziny temu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że nie tym razem maleńka :classic_cool: pożyjemy zobaczymy :classic_cool: jak nie szkoda ci szczerego.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to, że nie tym razem maleńka pożyjemy zobaczymy" - masz absolutną rację :) "jak nie szkoda ci szczerego........." - Widzę, że na czas już się nie powołujesz, chcesz wzbudzić we mnie uczucia wyższe, jakąś empatię i inne takie :P Ale zapracowałem sobie na określenie "podły" - bo taki jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zapracowałem sobie na określenie "podły" - bo taki jestem pfff jak ty jesteś podły to ja jestem arcypodła:P i nie to nie!! chipsy zjem sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pfff jak ty jesteś podły to ja jestem arcypodła" - jeśli jesteś także arcycierpliwa to szykują się nad wyraz interesujące miesiące :P "i nie to nie!! chipsy zjem sama" - ja już piwo wypiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szykują się nad wyraz interesujące miesiące chyba lata :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przewiduję tak długiej bytności na kafeterii każdy tak mówi :P sam sobie napraw albo poproś to naprawię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie przewiduję tak długiej bytności na kafeterii każdy tak mówi" - nie jestem każdy :P "sam sobie napraw albo poproś to naprawię" - to Twój gach, myślałem, ze się troszczysz o niego, ale nie to nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem każdy to udowodnij i poproś:P każdy inny by nie poprosił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS!!!! poproś mnie o to żebym udzielała rad na twoim topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:P nie jest jak widzisz u ZS też nie jest mi obojętne o co mnie nie poprosi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×