Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

my płaciliśmy za pakiet film + zdjęcia (reportaż i plener-2 albumy i ok.1000 na płycie) 2500zł. dostaliśmy już film i fotki i jesteśmy bardzo zadowoleni, chociaż ze zdjęć bardziej :) wysłałam kilka fotek na pocztę. miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mam pytanie czy wy tez jesteście teraz oblegane pytaniami przez wszystkie koleżanki które zaczynają planować ślub ? Bo u mnie to już połowa koleżanek się odezwała. Przecież ja nie jestem konsultantem. A może zostanę :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
daria ja jeszcze konsultantem ślubnym nie zostałam, ale za to rozbrajają mnie pytania ludzi bo wszyscy którzy mnie spotykają po slubie po prostu WSZYSCY zadają to samo pytanie "I jak tam po?"....a ja za każdym razem odpowiadam "Tak samo jak i przed" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki luknijcie sobie na poczte to kilka fotek tak na szybko, nie bede teraz do was pisala jakies conajmniej 2 tyg. ale obiecuje jak wroce nadrobie zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec kobietki zajrzalam dzisiaj do was a tu nikogo nie ma , w sumie dobrze za 2 tyg jak wejde to nie bede musiala nadrabiac za duzo nadleglosci;-) pozdrawiiam i trzymajcie sie cieplutko bo ta jesien jest okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
Ide mialas przepiękny bukiet!!!! cudeńko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
no naprawde chyba pierwszy raz taki widze cudny jest:) a ciężko mi ocenić ciebie i twoją sukienkę bo w sumie na żadnym zdjęciu nie widac jej w całej okazałości, ale góra jest bardzo fajna, ja w ogóle jestem fanką sukienek na szyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
Sylwunia zaskoczylas mnie swoim bukietem czerwień? bardzo odważnie, ale fajnie to wygladalo przynajmniej wyroznialo sie, podobal mi sie tez twoj diademik byl taki delikatny i inny niz te wszystkie oklepane:) sukieneczka akurat nie w moim stylu ale stanowila fajna calosc zwlaszcza z bizuteria i bukietem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfgghfgg
eee przezytki bujac sie z slubnego forum wy juz po slubie ile mozna zyc tym tematem jakie puste dewoty do mezow won, obiad ugotowac, osrane gacie wyprac,okna umyc a nie tu pitolicie o bukietach sretach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do debila
zajmij sie lepiej sobą debilu i proponuje zebys jak najszybciej stanął w kolejce po inteligencje bo troche ci jej brakuje pustaku, to tobie mowimy won stad, masz czas czytac forum na ktorym twoim zdaniem sa same dewoty? tzn ze jestes niezlym pustakiem i nierobem, zajmij sie soba i swoim zakompleksionym tyłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko co za prostak udzielil sie na naszym forum? kobiety masakra zagladam dzis juz ost. raz i co widze wpis jakiegos smiesznego czlowieka a swoja droga, po co czytasz tematy ktore cie wogole nie interesuja? Kobietki jutro z rana bede miala juz swojego meza przy sobie chyba nie zasne z wrazenia tak bardzo sie ciesze dlatego nie bede do was zagladac bo naprawde bede nadrabiac zaleglosci;-) Piszcie tu czescie moz uda mi sie czasem w tajemnicy was poczytac;-) Nie wiem jak wy ale ja swojemu nie powiedzialam o tym forum chocby ze wzgledu na to ze piszemy o wrednych i niedobrych tesciowych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
Ide a na ile przyjeżdża twoj mężuś? moj wie o tym forum, tzn wie że coś tam tu bazgrze, bo nieraz jak omawialiśmy wesele to mowilam np "no bo dziewczyny z forum mowily ze maja tego tyle i tyle" hehe ale moj jest raczej anty-komputerowcem siedzi tylko na allegro i auta oglada na tym sie zazwyczaj konczy jego zabawa z netem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolka i ida ładne zdjęcia. ida pisałaś kiedyś,ze żałujesz,że nie miałaś sesji w plenerze ale to przecież nic straconego. Możecie w innym terminie ją zrobić,wiele osób tak robi. Ida nie ładnie tam męża okłamywać:D:D:D: Mój wie,przed ślubem tak jak paulatko mówiłam mu,że np dziewczyny z kafe to i to. Potem jak o czymś zapomniałam albo nie wiedziałam to mi dogryzał ,że co na kafeterii nie pisały o tym heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
hehe niebieska moj tez tak czasem komentowal:D ja mialam jedna sesje w dniu slubu (wlasnie z tej sesji dawalam fotki na poczte) a druga mielismy nad morzem w ubiegla niedziele czyli 2 tygodnie po ślubie:) jeszcze fotek nie mam ale jak tylko bede miala to przesle. Sesja byla super bo nie musialam juz uwazac na sukienke wiec sie wytarzalam w piachu, wchodzilam do morza itp. bylo wesolo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
Myśle dziewczyny, że ten ktoś z tymi tekstami to jakaś prowokacja. Ide my też jesteśmy jeszcze przed plenerem, mamy mieć coś w stylu " polska złota jesień". Ładne macie fotki. U nas wsio dobrze, tzn.mój ma jutro dwie rozmowy o prace, bo tu uowa do końca m-ca, a firma w likwidacji więc lipa, ja nadal na zleceniu i też dziś trochę cv wysłałam, brakuje mi stabilności pod tym względem. A mój mąż wie o forum, czasem pytał co tam na forum, a teraz śmiał się ze mną z tych tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
Najlepszego z okazji m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) dawno mnie nie było, ale czasem podglądałam ;) Mój nie wie co tu piszę i gdzie dokładnie, ale wie, że mam koleżanki z forum ;) bo zdziwił się skąd mam znajomych z odległych miast na n-k ;p Nie wiem, kto pisał odpowiedź do tej prowokacji, ale niezła o tych pustakach hehe ;) Dziewczyny wszystkie wyglądałyście świetnie w sukniach ślubnych, jako para młoda! Jak tylko mi się uda prześlę parę fotek bo w zeszły weekend wreszcie odebraliśmy zdjęcia, niektóre z Was, które mam w kontaktach pewnie widziały ;) Niebieska, chyba Ty ? odważna byłaś z tym wejściem do wody na sesji :) jak suknia to przeżyla ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Właśnie wczoraj przyszedł nam aparat. :) Już oczywiście pykałam zdjęcia. Muszę się dobrze nauczyć obsługi przed Cyprem. Mój mąż wie że z wami pisze. Nie raz z nim rozmawiałam o was i pokazywałam zdjęcia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria pochwal się co za aparat kupiłaś i za ile bo my teraz tez planujemy taki zakup.za bardzo się nie znamy a w sklepach tez nie koniecznie więc mogą nam wcisnąć jakieś gówno. chcemy lustrzankę tak do 2.500 tyś. mariolka suknia spokojnie dala radę. na drugi dzień oddałam do pralni i lezy sobie w szafie jak nowiutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjg
hej dziewczyny a jakie miałyscie zabawy na weselu??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
My np.zawiązywaliśmy panom na szlufkach z tyłu w spodniach puszki po piwie na wstążce i chłopaki tymi puszkami ruszając się jak ruszając musieli opakowanie po papierosach do danej lini popchnąć-przesunąć, wygrywał pierwszy, u nas był to mój mąż więc mój tata podał Mu ręke i mówi "no zięciu nie zrobiłeś mi wstydu:D_ haha ogólnie wesoła zabawa. A my dziś jedziemy do Wesołego Miasteczka. Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska kupiliśmy Nikona D 5000 z obiektywami 18-55 VR i 55-200 VR. Kosztował nas razem z całym osprzętem, torbą, i dwiema kartami pamięci 3200zł. Można kupić z jednym obiektywem koszt wtedy jest tańszy. Mój mąż szukał aparatów tak około 3 tys. i stwierdził że ten jest najlepszy. Zdjęcia są na prawdę super jakości. Wczoraj byliśmy na zakupach przydatnych rzeczy na Cypr. Kupiliśmy sobie po zestawie do nurkowania, przewodnik i wiele innych fajnych rzeczy. Najgorsze jest to że nie ma w sklepach balsamów z filtrem. Przejdę się do aptek tam na pewno mają. Wyjazd za 3 tygodnie już nie możemy się doczekać. Smerfetka jak było na wesołym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
Daria zazdroszczę tego wyjazdu. A w Wesołym super, wybawiłam się troche, na Rolcosterze byłam 8razy hehe...jedna niestety super karuzela akurat w sobote była nieczynna niestety więc może innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria nie wątpię,że aparacik wart tej kasy. My kupimy tez nikona ale z jednym obiektywem jest trochę tańszy. Za to planujemy jeszcze photoshopa zakupić :) Pod choinkę dokupimy sobie drugi obiektyw najwyżej. Myślę,że na początek taki nam starczy Nie możemy tak szastać kasa na prawo i lewo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
Daria jak ja wam zazdroszcze... Takie wycieczki to spory wydatek ale warto! gdybysmy my dostali urlop to pewnie tez bysmy pojechali gdzies... no ale niestety:( za kase ktora dosatlismy to: splacilismy polowe kredytu (bralismy na wesele 15 000 splacililismy 8000), do tego odlozylismy na moje studia, kupilismy telewizor i laptopa wiec mysle ze kasa dosyc rozsadnie rozgospodarowana;) chcielismy na poczatku splacic caly kredyt zeby byc na zero ale.... kredyt bralismy dokladnie 16 dni przed ślubem i gdybym wiedziala ze tyle kasy dostaniemy to wzielabym pozniej a potem bysmy wsio oddali, zrobili odstapienie od umowy i wtedy koszty bylyby minimalne a tak to po 16 dniach jakbysmy chcieli splacic caly kredyt to musielibysmy spacic.... uwaga uwaga! 19 000!!!!!!!!!!!!!! a przypominam ze bralismy 15 000... rozumiecie po 16 dniach 4 tysiaki trzeba by bylo im dac ot tak! no i stwierdzilismy ze to bez sensu wiec splacilismy tylko polowe a reszte skrocilismy sobie czas kredytowania do poltora roku. ech te kochane banki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska my też zastanawialiśmy się nad jednym obiektywem ale stwierdziliśmy że jak będziemy kupować oddzielnie to więcej nas to wyniesie. Pomysł z drugim pod choinkę uważam za bardzo dobry bo już przetestowałam dwa to wiem co mówię. Ten mniejszy jest dobry do pomieszczeń natomiast duży jest dobry w plenerze jak chce się zrobić zdjęcia z dalszej perspektywy. Najważniejsze złapać bakcyla na robienie zdjęć. Najbardziej nie mogę się doczekać Cypru tam będzie piękny plener. Nie rozstaniemy się z aparatem. Paulątko to rzeczywiście z tymi bankami trzeba uważać. Jak będziecie dłużej spłacać to mniejsza będzie różnica ? My też staramy się rozsądnie wydawać pieniądze z wesela. Jak kupiliśmy aparat to mamy zamiar z czasem tą kasę odłożyć z pensji. Ale to wszystko pomalutku. Miłego dnia dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się nie odzywacie dziewczyny? co u was nowego? U mnie już jesień ale nie taka polska złota jesień tylko pochmurno ,zimno i szaro:( nie cierpię takiej pogody. 13 lecimy do polski na ślub bratowej, pewnie nic ciekawego nie będzie bo ona jest taka tempa,ze nic nie potrafi zrobić. polowe rzeczy teściowa stąd jej załatwiła telefonicznie oczywiście mnie się o wszystko pytając. nic ta dziewczyna nie potrafi kompletnie.Ale teściowa tez się z tego ślubu nie cieszy bo jej kandydat nie odpowiada hehehe:D:D:D:D: i powiedziała córeczce,ze ma po ślubie szukać stancji i mężuś ma ją zacząć utrzymywać i ,że w jej mieszkaniu mieszkać nie będą. dobrze jej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×